Справжнє ім'я Семюел Ленгхорн Клеменс справжнє ім'я Семюел Ленгхорн Клеменс


НазваСправжнє ім'я Семюел Ленгхорн Клеменс справжнє ім'я Семюел Ленгхорн Клеменс
Дата конвертації08.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентациисправжнє ім'я Семюел Ленгхорн Клеменс

 • справжнє ім'я Семюел Ленгхорн КлеменсВін був живим, допитливим хлопчиком і пристрасно любив річку. Батьки знали, що якщо Семмі зник, його потрібно шукати на річці.

 • Він був живим, допитливим хлопчиком і пристрасно любив річку. Батьки знали, що якщо Семмі зник, його потрібно шукати на річці.Протягом п'яти років Марк Твен працював лоцманом на річці. Він і псевдонім узяв від річки:«Марк Твен - відзнач два» - це означало, що глибина достатня, щоб корабель не сів на мілину.

 • Протягом п'яти років Марк Твен працював лоцманом на річці. Він і псевдонім узяв від річки:«Марк Твен - відзнач два» - це означало, що глибина достатня, щоб корабель не сів на мілину.Багато їздив Марк Твен по Америці, добував срібло і золото, працював у газетах. А головне - придивлявся до людей, вивчав їх характери. У 1865 році він написав своє перше оповідання «Знаменита жаба, що стрибає з Калавераса». І одразу став відомим.

 • Багато їздив Марк Твен по Америці, добував срібло і золото, працював у газетах. А головне - придивлявся до людей, вивчав їх характери. У 1865 році він написав своє перше оповідання «Знаменита жаба, що стрибає з Калавераса». І одразу став відомим.У 1876 році побачила світ

 • У 1876 році побачила світ

 • найзнаменитіша

 • книга Марка Твена-

 • «Пригоди Тома Сойєра». • У 1884 році в Англії

 • виходить книга

 • «Пригоди Гекльберрі Фінна».Утікач раб Джим вперше відчув себе як рівний з рівним тут, на плоту, поруч з Геком. Сирота Гек розуміє життя незрів- нянно тонше, ніж Том. Розпочавшись як гра, як весела пригода, плавання стало боротьбою за справедливість, за чесне життя, коли всі люди вільні.

 • Утікач раб Джим вперше відчув себе як рівний з рівним тут, на плоту, поруч з Геком. Сирота Гек розуміє життя незрів- нянно тонше, ніж Том. Розпочавшись як гра, як весела пригода, плавання стало боротьбою за справедливість, за чесне життя, коли всі люди вільні.

Марку Твену завжди були дороги чесні бешкетники. Ось і на англійський трон він садить обірванця Тома Кенті - головного героя роману «Принц і жебрак».

 • Марку Твену завжди були дороги чесні бешкетники. Ось і на англійський трон він садить обірванця Тома Кенті - головного героя роману «Принц і жебрак».ТВОРЧИЙ ДОРОБОК Найбільшим внеском Твена в американську й світову літературу вважається роман «Пригоди Гекльберрі Фінна». Багато хто вважає це взагалі кращим літературним твором, коли-небудь створеним у США. Також дуже популярні «Пригоди Тома Сойєра», «Янкі з Коннектікуту при дворі короля Артура» і збірник документальних нарисів «Життя на Міссісіпі». Марк Твен починав свою кар'єру з гумористичних куплетів, а закінчував моторошними хроніками людського марнославства та лицемірства.Похований в Елмайре (штат Нью-Йорк).

 • Похований в Елмайре (штат Нью-Йорк).

-Як правило, краще заслуговувати почесті і не отримати їх, чим користуватися почестями незаслужено. -На світі немає нічого гіршого, ніж потрапити в презирство до друзів. -Горе можна пережити на самоті, але радість - щоб пізнати її повною мірою - потрібно розділити з іншою людиною. -Він не мав видатних талантів, але був привітним, добрим малим, а це теж чималий талант і допомагає всім у житті.

 • -Як правило, краще заслуговувати почесті і не отримати їх, чим користуватися почестями незаслужено. -На світі немає нічого гіршого, ніж потрапити в презирство до друзів. -Горе можна пережити на самоті, але радість - щоб пізнати її повною мірою - потрібно розділити з іншою людиною. -Він не мав видатних талантів, але був привітним, добрим малим, а це теж чималий талант і допомагає всім у житті.

 • -Давайте жити так, щоб навіть трунарю стало шкода, коли ми помремо.Автор презентації

 • Автор презентації

 • вчитель початкових класів

 • школи №6 м. Нікополя

 • Тарасенко Оксана Леонідівна

 • Використано ресурси ІнтернетуСхожі:

Справжнє ім\Марк Твен Mark Twain (1835-1910) Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий
Семюель Ленгхорн Клеменс народився у сім'ї тенесійського купця Джона Маршала Клеменса і Джейн Лемптон Клеменс. Він був шостою дитиною...
Справжнє ім\Марк Твен (Семюель Ленгхорн Клеменс) (1835-1910)

Справжнє ім\1. Справжнє ім’я О. Генрі? Справжнє ім’я О. Генрі?
О. Генрі втілення в образі бермана найкращих людських рис: готовності до непоказної самопожертви та любові до ближнього
Справжнє ім\Справжнє ім'я Павло Михайлович Губенко. Народився на хуторі Чечва біля містечка

Справжнє ім\Модель сучасного керівника професійно-технічного навчального закладу
Справжнє навчання, зазвичай, починається з моменту вступу на посаду і ніколи не припиняється
Справжнє ім\Його справжнє прізвище – Тобілевич
Цей письменник знав 9 мов. Почерк мав дуже гарний і виразний. Похований у Чернігові на Болдиній горі. Розвинув жанр новели
Справжнє ім\Конспект на допомогу класному керівнику, вихователю, учню, батькам
Справжнє міжнародне співробітництво європейських народів можливе лише при тій умові, що кожна з цих націй повністю розпоряджається...
Справжнє ім\Проблема влади грошей у п'єсі “Сто тисяч” карпенко-карий
Карпенко-Карий (справжнє прізвище Тобілевич) український письменник, драматург, актор, ерудит
Справжнє ім\10 років від дня утворення
«Економіст-теоретик може легко викликати роздратування і навіть справжнє занепо-коєння в суспільстві, оскільки говорить не лише про...
Справжнє ім\Урок трудового навчання екологічного спрямування паперу понад 2000 років, винайшли його в Китаї
Це справжнє мистецтво. Такий папір високо цінується, на ньому пишуть лише красивими каліграфічними літерами, а художники малюють...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка