Презентує Презентує


НазваПрезентує Презентує
Дата конвертації09.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Презентує

 • Презентує
Участь у пробному ЗНО - це реальна можливість ознайомитися з процедурою тестування, виміряти глибину своїх знань, навчитися ефективно розподіляти час та відчувати себе впевненими під час зовнішнього оцінювання.

 • Участь у пробному ЗНО - це реальна можливість ознайомитися з процедурою тестування, виміряти глибину своїх знань, навчитися ефективно розподіляти час та відчувати себе впевненими під час зовнішнього оцінювання.

 • Пробне тестування є одним з ефективних елементів підготовки до ЗНО, участь у якому, крім вищеназваних переваг, також надає можливість його учасникам:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО та специфікаціям тестів 2012 року;

 • попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей. • Як зареєструватися для проходження пробного ЗНО 2012

 • Алгоритм дійПеред тим, як почати реєстрацію для участі у пробному ЗНО необхідно визначитися з тим, які саме предмети необхідні для вступу у вищій навчальний заклад (далі – ВНЗ) на ту чи іншу спеціальність.

 • Перед тим, як почати реєстрацію для участі у пробному ЗНО необхідно визначитися з тим, які саме предмети необхідні для вступу у вищій навчальний заклад (далі – ВНЗ) на ту чи іншу спеціальність.

 • Цю інформацію наведено у «Переліку конкурсних предметів», що є додатком до «Умов прийому до ВНЗ України у 2012 році».Натисніть кнопку «Почати реєстрацію»

 • Натисніть кнопку «Почати реєстрацію» • Ознайомтеся з ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ. Це Положення визначає основні засади проведення пробного тестування. Після прочитання документа зробіть позначку щодо ознайомлення та натисніть кнопку «Далі»Ознайомтеся з «Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2012 році». В них зазначені всі умови надання послуги з проведення пробного ЗНО Дніпропетровським РЦОЯО, наведено перелік адміністративно-територіальних одиниць, де будуть розташовані пункти пробного тестування, права та обов'язки учасників пробного ЗНО. Зробіть позначку щодо ознайомлення з вищеназваними Правилами у полі, розташованому після документа. Натисніть кнопку «Перейти до реєстраційної форми».

 • Ознайомтеся з «Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2012 році». В них зазначені всі умови надання послуги з проведення пробного ЗНО Дніпропетровським РЦОЯО, наведено перелік адміністративно-територіальних одиниць, де будуть розташовані пункти пробного тестування, права та обов'язки учасників пробного ЗНО. Зробіть позначку щодо ознайомлення з вищеназваними Правилами у полі, розташованому після документа. Натисніть кнопку «Перейти до реєстраційної форми».Заповніть реєстраційну форму, надавши достовірну інформацію про себе. Обов'язковими для заповнення є всі поля, крім помічених зірочкою ('*')

 • Заповніть реєстраційну форму, надавши достовірну інформацію про себе. Обов'язковими для заповнення є всі поля, крім помічених зірочкою ('*')Вкажіть власне місце проживання. Виберіть адміністративно-територіальну одиницю (з числа запропонованих Дніпропетровським РЦОЯО) - місто, селище міського типу, селище - на території якої Ви маєте намір проходити пробне ЗНО.

 • Вкажіть власне місце проживання. Виберіть адміністративно-територіальну одиницю (з числа запропонованих Дніпропетровським РЦОЯО) - місто, селище міського типу, селище - на території якої Ви маєте намір проходити пробне ЗНО.

 • Наприклад:Оберіть предмет(-и) тестування (за потребою замовте переклад тестів).

 • Оберіть предмет(-и) тестування (за потребою замовте переклад тестів).

 • Майте на увазі, що предмети тестування, зазначені у графіку пробного тестування в один день, розпочинаються одночасно. Отже у кожен день тестування можливо пройти процедуру тестування лише з одного предмета. У зв’язку з цим під одним логіном та паролем можливо зареєструвати лише один предмет у кожен день тестування.

 • Натисніть кнопку «Перевірка введених даних»Наступним етапом реєстрації буде перевірка реєстраційних даних та формування заяви з проханням про реєстрацію для участі у пробному ЗНО (далі – заява). Уважно перевірте реєстраційні дані, прочитайте текст заяви. У випадку виявлення помилок в реєстраційних даних натисніть кнопку «Редагувати». Для закінчення реєстрації та переходу на персональну сторінку натисніть кнопку «Зареєструватися».

 • Наступним етапом реєстрації буде перевірка реєстраційних даних та формування заяви з проханням про реєстрацію для участі у пробному ЗНО (далі – заява). Уважно перевірте реєстраційні дані, прочитайте текст заяви. У випадку виявлення помилок в реєстраційних даних натисніть кнопку «Редагувати». Для закінчення реєстрації та переходу на персональну сторінку натисніть кнопку «Зареєструватися».Реєстрацію завершено. Персональну сторінку сформовано. Роздрукуйте інформаційну картку (на якій розміщено реєстраційні дані, логін і пароль) та квитанції для сплати послуг за проведення пробного ЗНО за допомогою кнопки «Завантажити».

  • Реєстрацію завершено. Персональну сторінку сформовано. Роздрукуйте інформаційну картку (на якій розміщено реєстраційні дані, логін і пароль) та квитанції для сплати послуг за проведення пробного ЗНО за допомогою кнопки «Завантажити».
Заява про Вашу участь у пробному ЗНО, що формується під час реєстрації, дистанційно реєструється Дніпропетровським РЦОЯО. Для ознайомлення з реєстраційним номером заяви, скористуйтеся на персональній сторінці учасника пробного ЗНО кнопкою «Ознайомитися с заявою».

  • Заява про Вашу участь у пробному ЗНО, що формується під час реєстрації, дистанційно реєструється Дніпропетровським РЦОЯО. Для ознайомлення з реєстраційним номером заяви, скористуйтеся на персональній сторінці учасника пробного ЗНО кнопкою «Ознайомитися с заявою».
  • За бажанням заяву можна роздрукувати.


На персональній сторінці учасника пробного тестування є “діалогове вікно”, яким Ви можете скористатися для отримання відповідей у випадку виникнення запитань або для внесення змін у реєстраційні дані.

 • На персональній сторінці учасника пробного тестування є “діалогове вікно”, яким Ви можете скористатися для отримання відповідей у випадку виникнення запитань або для внесення змін у реєстраційні дані.Зберігайте інформаційну картку до моменту проходження пробного ЗНО.

 • Зберігайте інформаційну картку до моменту проходження пробного ЗНО.

 • Протягом 10-ти днів з моменту реєстрації за допомогою квитанцій здійсніть оплату за кожен обраний предмет пробного ЗНО (але не пізніше 10 грудня 2011 року).

 • Перевірте на персональній сторінці учасника пробного ЗНО інформацію про надходження платежу (через 10 днів після сплати).

 • Після 1 березня 2012 року роздрукуйте запрошення-перепустку на пробне ЗНО, у якому буде зазначено час початку проведення пробного ЗНО та адреса пункту пробного тестування (інформацію буде розміщено після здійснення комплектації пунктів пробного тестування);

 • У день тестування прибудьте до пункту пробного тестування за адресою, указаною в запрошенні-перепустці, не пізніше ніж за 15 хвилин до початку пробного ЗНО.Вхід на пункт пробного тестування здійснюватиметься за такими документами:

 • Вхід на пункт пробного тестування здійснюватиметься за такими документами:

 • Паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років).

 • Запрошення-перепустка.

 • Квитанція про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО. • Бажаємо успіху!Схожі:

Презентує Презентує iconГрупа “ Флористи ” презентує Вірші Лесі Українки про квіти

Презентує Презентує iconГрупа “ Дослідники ” презентує Родове коріння
Олександра Антонівна Косач-Шимановська батькова сестра ( перша Лесина вчителька музики)
Презентує Презентує iconВалентина Лапуренко презентує Навчальний проект
На основі дослідження життя і творчості Лесі Українки вчити учнів здійснювати проектну діяльність
Презентує Презентує iconЕлектромагнітні коливання Презентує група “науковці”
Одночасні періодичні зміни пов’язаних між собою електричного і магнітного полів називається електромагнітними коливаннями
Презентує Презентує iconГромадська організація презентує Евритмія
...
Презентує Презентує iconХарківський державний університет харчування та торгівлі Презентує навчальні посібники
Товарознавство плодоовочевих товарів, пряно-ароматичних рослин та прянощів: навчальний посібник короткий зміст книги
Презентує Презентує iconЕкологічна свідомість розробник курсу доцент кафедри теорії та методики освіти
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти презентує курс
Презентує Презентує iconТа вічні істини учитель: Гординська І. В. Pshenichno Stok Презентує!!! Карпати
Гуцули чи не єдина група українського етносу для якої вівчарство завжди було провідною галуззю господарства
Презентує Презентує iconПотапова Людмила Миколаївна Впровадження інтерактивних методів навчання, на урок
Новгородківський нвк " Загальноосвітня школа І -ііі ступенів з поглибленним вивченням предметів- центр довузівської підготовки" Презентує...
Презентує Презентує iconФонд суспільної безпеки презентує: “Сучасний аналіз політики
Багатоперспективний аналіз, який передбачає введення в аналіз різноманітних аспектів світогляду етичного, економічного, політичного,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка