Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів


НазваМіжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів
Дата конвертації11.03.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации

Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів

 • Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів

 • Водночас не закрила двері діалогу з українським урядом

 • Не зняла вимоги про обов’язковість утвердження в українському щоденному житті демократичних цінностейВибори – це процедура голосування, фіксація результатів голосування, а також реакція учасників і виборців на фіксацію результатів.

 • Вибори – це процедура голосування, фіксація результатів голосування, а також реакція учасників і виборців на фіксацію результатів.

 • З цього погляду вибори в Україні набагато доросліші, демонструють кращу спроможність вчитися на минулих помилках. Це стосується і опозиції, і партії влади.

 • Партія реґіонів демонструє свою відданість демократичним цінностям.

 • Опозиція не вірить і не збирається поступатися в обмін на обіцянки, народ не вірить і підтримує опозицію.

 • Владі потрібні щораз більші й точніші зусилля, щоб утриматися і не втратити діалог з ЄС.Втрачено можливість для влади використати величезні фінансові, людські, інтелектуальні ресурси для змістовної чесної конкуренції. Результати змістовної виборчої кампанії працювали б ефективно і після виборів.

 • Втрачено можливість для влади використати величезні фінансові, людські, інтелектуальні ресурси для змістовної чесної конкуренції. Результати змістовної виборчої кампанії працювали б ефективно і після виборів.

 • Міжнародна демократична спільнота є свого роду Наглядовою радою, яка не чітко і не прозоро визначила свої функції стосовно України.Крім політичної конфронтації, з’являється політична конкуренція, хоча чіткого розмежування ще немає.

 • Крім політичної конфронтації, з’являється політична конкуренція, хоча чіткого розмежування ще немає.

 • Конфронтація є неминучою і правомірною, коли йдеться про свободу і демократію,

 • конкуренція – коли партії змагаються щодо способу досягнення спільної мети.

 • Швидкість, з якою влада вчиться і звикає до демократичної риторики, до публічного протистояння, до поступок на користь опозиції. Звичайно, всі підозріло сумніваються: хіба вони справді хочуть? Хоча цілком достатньо того, що мусять.Безумовний прогрес в демократизації виборчої діяльності та мислення до, під час і після виборів, а саме прояви спроможності опозиції до консолідації та швидкої реакції влади в бік визнання верховенства демократичних принципів вказують на поглиблення тренду на демократизацію.

 • Безумовний прогрес в демократизації виборчої діяльності та мислення до, під час і після виборів, а саме прояви спроможності опозиції до консолідації та швидкої реакції влади в бік визнання верховенства демократичних принципів вказують на поглиблення тренду на демократизацію.

 • Однак цього недостатньо для переходу до демократичної конкуренції від антагоністичної непримиренної боротьби, яка виключає навіть можливість співпраці.

 • Неминуче чергове розчарування: блискучі публічні діячі не зможуть виконати своїх обіцянок через брак знань, вмінь, досвіду законотворчої діяльності та відсутність професійної підтримки в апараті.

 • Опозиція досягне виправлення порушень, але не в повному обсязі, не досягне негайного покарання, поставить завдання зміни законодавства, але не поставить завдання інституційних змін, де якраз і забезпечується відповідність стандартам належного врядування (Good Governance).Опозиція буде дуже активна, більш ефективна, аніж помаранчева, але недостатньо ефективна, щоб завоювати щораз більшу підтримку громадян. Головна причина неспроможності опозиції вести перед у демократичних реформах у тому, що вона сприймає реформи як академічну книгу.

 • Опозиція буде дуже активна, більш ефективна, аніж помаранчева, але недостатньо ефективна, щоб завоювати щораз більшу підтримку громадян. Головна причина неспроможності опозиції вести перед у демократичних реформах у тому, що вона сприймає реформи як академічну книгу.

 • Глибокі знання окремих опозиціонерів не стануть абсолютною істиною для всіх опозиціонерів.

 • Ясне одностайне бачення конкретної суті кожної реформи ще не стане політичним завданням абсолютної важливості. (Навіщо ця реформа потрібна? Які проблеми буде вирішено? Які конкретні кроки мусять бути зроблені, щоб забезпечити виконання визначених пріоритетних завдань реформ?)

 • Опозиція неминуче пересвариться через неможливість погодження єдиного кандидата на президентські вибори.Для громадянського суспільства:

 • Для громадянського суспільства:

 • одночасний та одностайний тиск на владу на всіх рівнях з вимогою точного дотримання законів та запровадження реформ

 • Для опозиції:

 • об’єднання для рішучих уніфікованих дій з метою впровадження реформ.

 • Для влади:

 • Провести роботу подібну до відомого “Проекту Бруней”, в якому було розмежовано бюджет країни Бруней від бюджету її короля.

 • Запровадити європейський стандарт системи державного внутрішнього фінансового контролю (PIFC – Public Internal Financial Control)

 • Впровадження реформ демократизації у всіх сферах управління, що означає демонтаж уламків сталінської державної машини.Для донорів:

 • Для донорів:

 • Визначити діри у демократизації України. Приклади:

  • не створено всеохоплюючої, якої не можна уникнути, системи державного внутрішнього фінансового контролю (PIFC).
  • Немає єдиної обов’язкової до виконання системи консультацій з зацікавленими сторонами, порушення норм якої веде до неминучого покарання
 • Створити нові типи проектів інформованих кампаній едвокасі (Informed Advocacy Campaign)

 • Створити для цього новий тип підтримки громадянського суспільства, що розвиває синергію між групами активістів та експертів/аналітиків.Схожі:

Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconГаранти безпеки: Міжнародна спільнота
Всi люди народжуються вiльними i рiвними у своїй гiдностi та правах. Вони надiленi розумом i совiстю i повиннi дiяти у вiдношеннi...
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconEifl open Access Advocacy Webcast 31 січня 2011 року Коаліція розпочала свою роботу влітку 2009 року
Міжнародна спільнота складається з 48 студентських організацій загальною кількістю близько 7 млн студентів
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconРозробка міжнародного стандарту з iso 26000. Роль України. 27 вересня 2007
Міжнародна організація стандартизації, світовий лідер з розробки міжнародних стандартів
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconПринципи геріатрії відхід від традиційного поділу на окремі нозологічні форми (поєднання патологій)
Кафедра внутрішньої медицини тдму геронтологічні аспекти нефрології Професор О. Й. Бакалюк
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconВиконала студентка групи 3ЕП1 Кубай Марина Законодавство України про вибори
Вибори — передбачена конституцією та законами форма прямого народовладдя, за якою шляхом голосування формуються представницькі органи...
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconЗакон про збереження моралі учнів 1833: Перші інспектори праці 1890: Берлінська конференція Версальський договір 1919: Міжнародна конференція праці 1923: Рекомендація №20
Сприяння реалізації стандартів та основоположних принципів та прав у сфері праці
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconЗакон про збереження моралі учнів 1833: Перші інспектори праці 1890: Берлінська конференція Версальський договір 1919: Міжнародна конференція праці 1923: Рекомендація №20
Сприяння реалізації стандартів та основоположних принципів та прав у сфері праці
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconПлан презентації Про мфб гармонізація міжнародних стандартів через освіту
Всеохоплююча система стандартів з аудиту, етики, освіти та фінансової звітності в державному секторі
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconЗміст Про Раду з міжнародних стандартів етики для бухгалтерів (iesba)
Незалежна рада, що здійснює нагляд за діяльністю мфб з встановлення стандартів та виконання програм робіт
Міжнародна демократична спільнота оцінила вибори як відхід назад від демократичних стандартів iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2010 р. №1680-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2010 році Всеукраїнського тижня права»; Наказ Міністерства юстиції України від 22.
України у прагненні підвищення рівня правової культури та правосвідомості громадян, зміцнення демократичних цінностей, захисту прав...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка