Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ


НазваЛекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ
Дата конвертації11.03.2013
Розмір453 b.
ТипЛекція


Лекція 10

 • Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації.


Вступ

 • Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в ході навчального процесу. Програма підготовки презентацій PowerPoint - прекрасний засіб підготовки і демонстрації слайдів, які завжди можна надрукувати на прозорих плівках або на папері. Завдяки цій програмі можна підготувати будь-який виступ і провести його на високому рівні з застосуванням сучасних мультимедійних технологій демонстрації слайдів.

 • PowerPoint є додатком для підготовки презентацій, включений у систему Microsoft Office System — дозволяє створювати матеріали професійної якості, що можуть застосовуватися для особистих цілей або розміщатися в інтернеті. Файли PowerPoint можна легко зберігати на компакт-диску, а завдяки інтеграції з програвачем Microsoft Windows Media при показі слайдів можна відтворювати потокове аудіо та відео.

Слайд — це окремий кадр презентації, що може містити в собі заголовок, текст, графіку, діаграми і т. д. Створені засобами PowerPoint слайди можна роздрукувати на чорно-білому або кольоровому принтері, або за допомогою спеціальних агентств виготовити 35-міліметрові слайди на фотоплівці.

 • Слайд — це окремий кадр презентації, що може містити в собі заголовок, текст, графіку, діаграми і т. д. Створені засобами PowerPoint слайди можна роздрукувати на чорно-білому або кольоровому принтері, або за допомогою спеціальних агентств виготовити 35-міліметрові слайди на фотоплівці.

 • Розподільний матеріал — це роздруковані в компактному вигляді слайди презентації: два, чотири або шість слайдів на одній сторінці.

 • Конспект доповіді — у процесі роботи над презентацією в PowerPoint можна одержати конспект доповіді, при друкуванні якого на кожній сторінці буде виведене зменшене зображення слайда й текст, що пояснює його зміст.

 • Структура презентації — це документ, що містить тільки заголовки слайдів, а також основний текст без графічних зображень і спеціального оформлення.

Майстер. У пакеті PowerPoint є майстри для кожного ключового компонента ваших презентацій: слайд-майстер, майстер структури презентації, майстер розподільного матеріалу й майстер приміток. Малюнки й текст, які ви розмістите ні цих майстрах, будуть автоматично з'являтися на кожному новому слайді й сторінках приміток презентації.

 • Майстер. У пакеті PowerPoint є майстри для кожного ключового компонента ваших презентацій: слайд-майстер, майстер структури презентації, майстер розподільного матеріалу й майстер приміток. Малюнки й текст, які ви розмістите ні цих майстрах, будуть автоматично з'являтися на кожному новому слайді й сторінках приміток презентації.

 • Слайд-майстер — слайд, що містить форматовані рамки фіксації для заголовка, текстів й інших фонових малюнків, які ви хочете мати на слайдах. Якщо ви зробите які-небудь зміни на слайд-майстрі, то вони будуть автоматично застосовані до всіх слайдів, що настроєні за слайд-майстром.

 • Схема кольорів — основа з восьми кольорів, які ви можете застосовувати Я слайдах, сторінках приміток і розподільному матеріалі. Схема кольорів складається з кольору фону, кольору ліній, тексту і шести додаткових кольорів. Баланс цих кольорів поліпшує сприйняття слайдів.Інші кольори — кольори, що відсутні в основній схемі кольорів, які ви можете використовувати зі спеціальною метою.

 • Інші кольори — кольори, що відсутні в основній схемі кольорів, які ви можете використовувати зі спеціальною метою.

 • Об'єкт — текст, лінії, форми, які ви створюєте за допомогою інструментів роботи з текстом і малювання геометричних фігур, а також будь-які картинки, котрі ви імпортуєте з інших додатків.

 • Атрибут — властивість об'єкта, яку ви можете використовувати для маніпулювання об'єктом, використовуючи інструменти й команди PowerPoint (ліній заливка, тінь, колір і форма).

 • Форма — цей атрибут мають об'єкти, які ви створюєте, використовуючи інструменти роботи з текстом або «Автоформи». Об'єкти, створені за допомогою інструментів малювання (ліній, дуг і довільних фігур), не мають форми як атрибута. Контур — видима лінія по краях об'єкта.Рамка фіксації — рамка, що з'являється на слайді при роботі з текстом для того, як ви почнете вводити текст. Кожна така рамка оточена лінією з точок. Використовуючи елементи управління цих рамок, ви можете змінити їхній розміри переміщати текст у слайді, змінювати шрифт і колір тексту усередині рамою можливо також змінювати положення самого тексту відносно до цієї рамки.

 • Рамка фіксації — рамка, що з'являється на слайді при роботі з текстом для того, як ви почнете вводити текст. Кожна така рамка оточена лінією з точок. Використовуючи елементи управління цих рамок, ви можете змінити їхній розміри переміщати текст у слайді, змінювати шрифт і колір тексту усередині рамою можливо також змінювати положення самого тексту відносно до цієї рамки.

 • Абзац — це текст, введений між двома натисканнями клавіші Enter. Коли ви робите вирівнювання тексту і додаєте символи бюлетеня, дія застосовується до абзацу.

 • Інструмент «Текст» — ви можете ввести текст у будь-якому місці слайда, використовуючи інструмент введення тексту панелі інструментів «Малювання». Текст, який ви вводите, використовуючи цей інструмент, не виводиться на екран у режимі роботи зі структурою презентації.Майстер автосодержания PowerPoint (рис. 1.1) допомагає вибрати один з декількох вмонтованих шаблонів вмісту, а також пропонує цікаві ідеї щодо створюваної презентації, початкового тексту, форматування та організації слайдів.

 • Майстер автосодержания PowerPoint (рис. 1.1) допомагає вибрати один з декількох вмонтованих шаблонів вмісту, а також пропонує цікаві ідеї щодо створюваної презентації, початкового тексту, форматування та організації слайдів.Шаблони (рис. 1.2) охоплюють широкий спектр зокрема наради робочих груп, інформаційні кіоски, дипломи, афіші, календарі подій і навіть домашні Web-сторінки.

 • Шаблони (рис. 1.2) охоплюють широкий спектр зокрема наради робочих груп, інформаційні кіоски, дипломи, афіші, календарі подій і навіть домашні Web-сторінки.Крім того, є шаблони компанії Dale Carnegie Training, що містять рекомендації з питання методів підвищення якості презентацій. Пропонується безліч нових шаблонів різноманітного характеру, застосовуваних до слайдів, у тому числі ряд анімаційних шаблонів з готовою анімацією. Можна вибрати визначений стиль оформлення презентації (рис. 1.3). Передбачено стандартну розмітку шаблона слайду (рис. 1.4), при якій у кожній зоні слайду буде розташовуватися відповідний вигляд інформації, наприклад діаграма тільки праворуч, а текст - ліворуч.

 • Крім того, є шаблони компанії Dale Carnegie Training, що містять рекомендації з питання методів підвищення якості презентацій. Пропонується безліч нових шаблонів різноманітного характеру, застосовуваних до слайдів, у тому числі ряд анімаційних шаблонів з готовою анімацією. Можна вибрати визначений стиль оформлення презентації (рис. 1.3). Передбачено стандартну розмітку шаблона слайду (рис. 1.4), при якій у кожній зоні слайду буде розташовуватися відповідний вигляд інформації, наприклад діаграма тільки праворуч, а текст - ліворуч.Так само як і в програмі Word, у PowerPoint виконується перевірка орфографії тексту в ході його набору, і можливі помилки відзначаються безпосередньо в документі. При виділені відзначеного тексту правою кнопкою миші пропонуються варіанти правильного написання.

 • Так само як і в програмі Word, у PowerPoint виконується перевірка орфографії тексту в ході його набору, і можливі помилки відзначаються безпосередньо в документі. При виділені відзначеного тексту правою кнопкою миші пропонуються варіанти правильного написання.

 • За допомогою кнопки <Скасувати> на панелі інструментів Стандартна можна вибрати дію, яку варто скасувати. Граничне число дій, що відслідковуються в програмі PowerPoint на випадок скасування, можна змінити в діалоговому вікні "Виправлення" Командою меню Сервіс, Параметри.

 • Нова кнопка <Підсумковий слайд>, яка розташована на панелі інструментів Сортувальник слайдів, дозволяє створювати підсумковий слайд для презентації, із застосуванням заголовків обраних слайдів. Додавши в ці заголовки гіперпосилання, підсумковий слайд можна перетворити в слайд порядку денного. За допомогою слайда порядку денного можна швидко перейти в конкретний розділ презентації.Рекомендації по створенню презентації

 • При створенні слайдів презентації основну увагу необхідно приділяти їхньому змістові. Анімація, переходи й інші інструментальні засоби використовуються для підкреслення визначальних аспектів зведень, що повідомляються, але так щоб не відволікати увагу аудиторії на спецефекти. Подібних правил варто дотримуватися й у відношенні звуку. Музика, що зазвучить під час переходу з одного слайда на інший або під час анімації, сконцентрує увагу глядачів на демонстрованих слайдах. Однак зловживання звуковими ефектами може відвернути увагу слухачів від важливих моментів. Реакція аудиторії залежить також від темпу проведення презентації. Так, занадто швидка зміна слайдів стомлює, а занадто повільна може подіяти розслабляюче.Засоби програми PowerPoint дозволяють відкорегувати темп показу перед проведенням презентації. Під час репетиції можна перевірити наочне оформлення слайдів. Суцільний текст і безліч малюнків можуть не зацікавити аудиторію. Якщо Ви вирішите, що зайвого тексту є багато, розбийте слайд на два або три, а потім збільшіть розмір шрифту.

 • Засоби програми PowerPoint дозволяють відкорегувати темп показу перед проведенням презентації. Під час репетиції можна перевірити наочне оформлення слайдів. Суцільний текст і безліч малюнків можуть не зацікавити аудиторію. Якщо Ви вирішите, що зайвого тексту є багато, розбийте слайд на два або три, а потім збільшіть розмір шрифту.

 • Для редагування кольорових об’єктів, з метою їх більш точної передачі при друці в чорно-білому варіанті, клацніть по кнопці <Чорно-біле зображення >.Крім створення і редагування заміток у режимі заміток, програма PowerPoint має можливість включати в слайди замітки доповідача в режимі слайдів і в режимі структури. Таким чином, можна працювати із замітками одночасно з текстом і графікою, що містяться на слайді. Вікно заміток доповідача залишається відкритим - навіть при переході до іншого слайду - доти, поки Ви самі його не закриєте. В режимі структури PowerPoint показує мініатюрне зображення слайда, над яким у даний момент ведеться робота. Ця нова можливість дозволяє безпосередньо відслідковувати хід заповнення слайда текстом, щоб вчасно перейти на новий слайд.

 • Крім створення і редагування заміток у режимі заміток, програма PowerPoint має можливість включати в слайди замітки доповідача в режимі слайдів і в режимі структури. Таким чином, можна працювати із замітками одночасно з текстом і графікою, що містяться на слайді. Вікно заміток доповідача залишається відкритим - навіть при переході до іншого слайду - доти, поки Ви самі його не закриєте. В режимі структури PowerPoint показує мініатюрне зображення слайда, над яким у даний момент ведеться робота. Ця нова можливість дозволяє безпосередньо відслідковувати хід заповнення слайда текстом, щоб вчасно перейти на новий слайд.Режим чорно-білого зображення, вперше введений у програму PowerPoint 95, дозволяє переглядати слайди при друці в чорно-білому варіанті. Для переходу в даний режим досить клацнути по об'єкті правою кнопкою миші. При цьому можна вносити зміни в загальні параметри документу. Внесені зміни не відображаються на кольорових вставках. В електронну презентацію можна включати примітки, не переглядаючи вмісту слайдів.

 • Режим чорно-білого зображення, вперше введений у програму PowerPoint 95, дозволяє переглядати слайди при друці в чорно-білому варіанті. Для переходу в даний режим досить клацнути по об'єкті правою кнопкою миші. При цьому можна вносити зміни в загальні параметри документу. Внесені зміни не відображаються на кольорових вставках. В електронну презентацію можна включати примітки, не переглядаючи вмісту слайдів.Примітки можна сховати, змінити їхню форму, а також колір поля чи приміток. При додаванні до слайда примітки програма PowerPoint автоматично відображає панель інструментів Рецензування. Щоб запам'ятати який-небудь намір, за допомогою цієї панелі можна сформулювати задачу і відправити її в програму Microsoft Outlook. По закінченні роботи над оглядом презентації її можна відправити по електронній пошті іншому користувачеві через Microsoft Outlook.

 • Примітки можна сховати, змінити їхню форму, а також колір поля чи приміток. При додаванні до слайда примітки програма PowerPoint автоматично відображає панель інструментів Рецензування. Щоб запам'ятати який-небудь намір, за допомогою цієї панелі можна сформулювати задачу і відправити її в програму Microsoft Outlook. По закінченні роботи над оглядом презентації її можна відправити по електронній пошті іншому користувачеві через Microsoft Outlook.

Схожі:

Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconТема: Створення слайдів презентації. Робота зі слайдами презентації. Редагування та демонстрація презентації. Ознайомити учнів з програмою Роwеr роіnt; навчити створювати презентації; працювати зі слайдами; редагувати та демонструвати презентації.
Для створення І демонстрації презентацій призначена програма мs роwег Роіnt, зокрема, яка є складовою частиною пакету мs оffiсе
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconСтруктура вікна Microsoft Power Point. Створення презентації за допомогою майстра автозмісту. Створення презентації на основі порожньої презентації. Презентація до відкритого лабораторного заняття
Презентації, які створюються за допомогою гіпертекстових посилань мають розгалужену структуру і можуть використовуватися в узагальненні...
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconЗміст презентації Визначення банківського продукту
Текст презентації розроблено Лайфом Андерсеном та Назаром Тушницьким за підтримки Європейського Союзу. Зміст презентації належить...
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconРозділ 2 Комп'ютерні презентації та публікації
Після запуску програми PowerPoint 2007 автоматично створюється початковий слайд презентації титульний. Далі користувачу потрібно...
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconЛекція на тему: Створення презентацій за допомогою програми "Power Point" Вступ
Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в ході навчального процесу....
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconЛекція на тему: Створення презентацій за допомогою програми "Power Point" Меленчук І. Б. Вступ
Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в ході навчального процесу....
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconПрограма для створення електронних презентацій. Інтерфейс програми. Запуск та створення презентації

Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconОсновні питання
Текст презентації розроблено Олегом Кіняєвим за підтримки Європейського Союзу. Зміст презентації належить автору і не обов'язково...
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconПоняття електронної презентації Переваги електронної презентації
Нижній колонтитул, що містить додаткову інформацію, розташований знизу, посередині
Лекція 10 Програми підготовки презентацій. Структура презентації. Оформлення презентації. Публікація презентації. Вступ iconЛітосфера автор презентації
Автор презентації вчитель географії Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №46

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка