Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було»


НазваДовідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було»
Дата конвертації12.03.2013
Розмір445 b.
ТипДовідкаЩоб отримати кредит, потрібно надати в банк установчі та фінансові документи, а також документи, що підтверджують право власності компанії на майно, що надається в заставу. Швидкість надання кредиту, за словами банкірів, багато в чому залежить від моторності самих позичальників. Дуже часто позичальники затягують надання необхідних документів. Але звичайний термін отримання кредиту - від однієї до двох тижнів. 

 • Щоб отримати кредит, потрібно надати в банк установчі та фінансові документи, а також документи, що підтверджують право власності компанії на майно, що надається в заставу. Швидкість надання кредиту, за словами банкірів, багато в чому залежить від моторності самих позичальників. Дуже часто позичальники затягують надання необхідних документів. Але звичайний термін отримання кредиту - від однієї до двох тижнів. паспорт (копія сторінок, що містять останнє фото; прізвище та ім’я;

 • паспорт (копія сторінок, що містять останнє фото; прізвище та ім’я;

 • інформацію про дату видачі й орган, що видав паспорт; інформацію про

 • прописку);

 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

 • довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично

 • отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом

 • «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було»;

 • документи, що підтверджують інші доходи позичальника (за наявності

 • доходу не за основним місцем роботи), у т. ч. декларація про доходи

 • на останню звітну дату, завірена податковою інспекцією;

 • нотаріально завірена згода члена сім’ї позичальника (чоловіка або дружини)

 • на одержання кредиту або особиста присутність під час подачі заяви в банк;

 • нотаріально завірена згода на передачу нерухомого майна в кредит від

 • членів сім’ї, які є співвласниками об’єкта нерухомості, або їхня особиста

 • присутність під час укладення іпотечного договору або договору застави

 • майнових прав на нерухоме майно;

 • документи на нерухомість, яку запропоновано до іпотеки (довідка-

 • характеристика БТІ);

 • копія паспорта й довідка про присвоєння ідентифікаційного номера

 • продавця.Кредит - це прекрасний інструмент, що дозволяє вам зараз, не відкладаючи, купити те, на що вам довелося б ще довгий час збирати.

 • Кредит - це прекрасний інструмент, що дозволяє вам зараз, не відкладаючи, купити те, на що вам довелося б ще довгий час збирати.

 • Однак він пов'язаний з низкою ризиків: ви можете прострочити черговий платіж за кредитом, якщо вам затримають зарплату, якщо вас раптом звільнять, або якщо у вас виникнуть непередбачені великі витрати. А всі знають, що прострочення та несплата за кредитом залишають чорну пляму на вашій кредитній історії, і наступного разу, коли вам знадобиться вдатися до використання кредиту, ця чорна пляма може стати на вашому шляху до нового кредиту: банк, побачивши, що ви один раз вже затримали платіж по кредиту або не виплатили кредит зовсім, просто відмовить вам у видачі кредиту, чим ще більше погіршить вашу кредитну історію. Але всього цього можна уникнути, якщо дотримуватися кількох самих основних нескладних правил. Отже, як же правильно брати кредит?Визначте, скільки ви можете собі дозволити платити за кредит. Насправді, виплати за всіма кредитами не повинні перевищувати 40% вашого доходу. Наприклад, якщо ви отримуєте 8 тис. грн., То ваш щомісячний платіж за всіма кредитами не повинен перевищити 3,200 грн. Це потрібно для того, щоб, навіть якщо вам уріжуть зарплату, у вас були кошти не лише на сплату по кредитах, але й на життя. Проте бажано все-таки не доводити витрати за кредитами до рівня 40% від щомісячного доходу: краще, якщо вони будуть становити максимум 20-30%.

 • Визначте, скільки ви можете собі дозволити платити за кредит. Насправді, виплати за всіма кредитами не повинні перевищувати 40% вашого доходу. Наприклад, якщо ви отримуєте 8 тис. грн., То ваш щомісячний платіж за всіма кредитами не повинен перевищити 3,200 грн. Це потрібно для того, щоб, навіть якщо вам уріжуть зарплату, у вас були кошти не лише на сплату по кредитах, але й на життя. Проте бажано все-таки не доводити витрати за кредитами до рівня 40% від щомісячного доходу: краще, якщо вони будуть становити максимум 20-30%.Переконайтесь, що у вас є резервний фонд. Резервний фонд - це сума коштів, зазвичай у розмірі 3-6 щомісячних витрат, відкладена у вигляді готівки, або ж на рахунку чи депозиті в банку. Може здатися дивним - навіщо взагалі мати який-небудь резервний фонд, якщо у вас є кредит? Чи не простіше всі вільні кошти витратити на погашення кредиту? Насправді, не простіше. А що, якщо завтра у вашій компанії скоротять частину персоналу, в тому числі вас, або вам істотно зменшать зарплату - як же тоді ви продовжите платити за кредитом? Так, це буде нелегко, точніше, зовсім важко. Саме тому найкраще переконатися, що у вас є резервний фонд, перед тим, як взяти кредит. Звичайно, якщо ви зібралися взяти кредит у розмірі 1-2 зарплат, то простіше не брати кредит, і витратити частину резервного фонду.

 • Переконайтесь, що у вас є резервний фонд. Резервний фонд - це сума коштів, зазвичай у розмірі 3-6 щомісячних витрат, відкладена у вигляді готівки, або ж на рахунку чи депозиті в банку. Може здатися дивним - навіщо взагалі мати який-небудь резервний фонд, якщо у вас є кредит? Чи не простіше всі вільні кошти витратити на погашення кредиту? Насправді, не простіше. А що, якщо завтра у вашій компанії скоротять частину персоналу, в тому числі вас, або вам істотно зменшать зарплату - як же тоді ви продовжите платити за кредитом? Так, це буде нелегко, точніше, зовсім важко. Саме тому найкраще переконатися, що у вас є резервний фонд, перед тим, як взяти кредит. Звичайно, якщо ви зібралися взяти кредит у розмірі 1-2 зарплат, то простіше не брати кредит, і витратити частину резервного фонду.Правильно вибирайте вид кредиту. Щоб купити машину, можна взяти автокредит або споживчий кредит. Щоб взяти відсутні 200 тис. грн. на квартиру, можна або використовувати іпотеку, або знову ж вдатися до споживчого кредиту. Так, споживчий кредит простіше в плані оформлення, однак він значно дорожче, ніж такі цільові кредити, як автокредит або іпотека. Тому краще потурбуватися збором додаткових документів і витратити трохи більше часу, ніж переплачувати за споживчим кредитом.

 • Правильно вибирайте вид кредиту. Щоб купити машину, можна взяти автокредит або споживчий кредит. Щоб взяти відсутні 200 тис. грн. на квартиру, можна або використовувати іпотеку, або знову ж вдатися до споживчого кредиту. Так, споживчий кредит простіше в плані оформлення, однак він значно дорожче, ніж такі цільові кредити, як автокредит або іпотека. Тому краще потурбуватися збором додаткових документів і витратити трохи більше часу, ніж переплачувати за споживчим кредитом.Правильно визначайте суму кредиту.Чим більше, тим краще - не дуже правильний посил при отриманні кредиту. Врахуйте, що чим більше буде сума по кредиту, тим більше буде щомісячний платіж та переплата. Тому суму по кредиту треба брати не "із запасом", і саме в тому розмірі, в якому потрібно. Наприклад, якщо ви знаєте, що вам потрібно на оплату лікування 20 тис. грн., Не потрібно брати 40 тис. "про всяк випадок". Краще оформити кредит саме на 20 тис.

 • Правильно визначайте суму кредиту.Чим більше, тим краще - не дуже правильний посил при отриманні кредиту. Врахуйте, що чим більше буде сума по кредиту, тим більше буде щомісячний платіж та переплата. Тому суму по кредиту треба брати не "із запасом", і саме в тому розмірі, в якому потрібно. Наприклад, якщо ви знаєте, що вам потрібно на оплату лікування 20 тис. грн., Не потрібно брати 40 тис. "про всяк випадок". Краще оформити кредит саме на 20 тис.Правильно вибирайте термін кредиту.Ясно, що чим довше ви зробите строк по кредиту, тим менше буде щомісячний платіж. Однак є й інша закономірність: чим довше строк кредиту, тим більше переплата по ньому. Так, якщо взяти кредит на 40 тис. грн. під 28% річних на 2 роки і на 5 років, можна побачити суттєву різницю. Збільшення терміну кредиту на 3 роки призводить до скорочення щомісячного платежу на 950,2 грн., Але, в той же час, призводить до збільшення переплати. Відповідно, краще всього брати кредит на короткий термін, щоб не переплачувати за нього. Щоб визначити оптимальний термін, досить керуватися принципом, щоб щомісячний платіж по кредиту не перевищував 20-30% доходу, і підібрати такий термін кредиту, при якому ця умова буде дотримуватися.

 • Правильно вибирайте термін кредиту.Ясно, що чим довше ви зробите строк по кредиту, тим менше буде щомісячний платіж. Однак є й інша закономірність: чим довше строк кредиту, тим більше переплата по ньому. Так, якщо взяти кредит на 40 тис. грн. під 28% річних на 2 роки і на 5 років, можна побачити суттєву різницю. Збільшення терміну кредиту на 3 роки призводить до скорочення щомісячного платежу на 950,2 грн., Але, в той же час, призводить до збільшення переплати. Відповідно, краще всього брати кредит на короткий термін, щоб не переплачувати за нього. Щоб визначити оптимальний термін, досить керуватися принципом, щоб щомісячний платіж по кредиту не перевищував 20-30% доходу, і підібрати такий термін кредиту, при якому ця умова буде дотримуватися.Правильно вибирайте валюту кредиту. Кредит найкраще брати в тій валюті, до якої прив'язаний ваш дохід. Як правило, це рублі РФ. Якщо брати кредит в іноземній валюті, ви ризикуєте, що, в разі знецінення національної валюти, ваш платіж по кредиту автоматично зросте при тому ж рівні доходу. Оскільки Росія ставиться поки що до країн, що розвиваються, тому її валюта менш стабільна і більше піддана коливанням, ніж валюта розвинених країн (наприклад, долар і євро), то кредит краще брати в гривнях.

 • Правильно вибирайте валюту кредиту. Кредит найкраще брати в тій валюті, до якої прив'язаний ваш дохід. Як правило, це рублі РФ. Якщо брати кредит в іноземній валюті, ви ризикуєте, що, в разі знецінення національної валюти, ваш платіж по кредиту автоматично зросте при тому ж рівні доходу. Оскільки Росія ставиться поки що до країн, що розвиваються, тому її валюта менш стабільна і більше піддана коливанням, ніж валюта розвинених країн (наприклад, долар і євро), то кредит краще брати в гривнях.Використовуйте страхові програми.Навіть якщо ви вибрали оптимальний для вас кредит на потрібну суму, потрібний термін і у відповідній валюті, навіть якщо у вас є резервний фонд у розмірі як мінімум 3 щомісячних витрат, це не дає вам абсолютної впевненості в тому, що ви в будь-якому разі зможете погасити кредит.

 • Використовуйте страхові програми.Навіть якщо ви вибрали оптимальний для вас кредит на потрібну суму, потрібний термін і у відповідній валюті, навіть якщо у вас є резервний фонд у розмірі як мінімум 3 щомісячних витрат, це не дає вам абсолютної впевненості в тому, що ви в будь-якому разі зможете погасити кредит.Схожі:

Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconРазом: 26,5 місяців
Тендерна процедура (1,5 місяця) та виготовлення робочої документації (6 місяців) 7,5 місяців
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconЧверть з опитаних стикались з відмовою в акредитації на власному досвіді
Половина опитаних стверджують що протягом останніх 12 місяців звертались з офіційними запитами до органів влади. Більшість же з тих,...
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconНа базі нмц пто було проведено: На базі нмц пто було проведено
У кожному птнз області визначено відповідального, який згідно подання нмц пто, буде отримувати 20% добавку до заробітної плати з...
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconТоргівля людьми
Якщо протягом ХIX ст з Азії І африки було вивезено 12 млн рабів, то упродовж останніх 30 років ХХ ст лише азіатських дівчат та жінок...
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconЗима тут триває 8-9 місяців. Морози бувають до -50° градусів. Зима тут триває 8-9 місяців. Морози бувають до -50° градусів
Клімат в тундрі суворий, літо дуже коротке (2-3 місяці) й прохолодне. Температура влітку не перевищує +14
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconФонд заробітної плати

Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconІнформація про проблеми різних форм залежностей Строк реабілітації Від 3 до 6 місяців. Базовий курс реабілітації становить 3 місяці, в деяких індивідуальних випадках строк реабілітації може тривати до 6 місяців
Реабілітаційний Центр з лікування алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей, що використовує найефективнішу, всесвітньо відому...
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconЗаробітна плата. Різний розмір заробітної плати

Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconІнші (на 01. 01. 11р.: Ват "Прилуцьке атп-17407"(288 тис грн.), Тов “Велмі Пром”(237), тов "рітс"(77), Управління капітального будівництва(47), кп “Комунальні послуги”(45), ват “Шляховик”(32), Прилуцький коледж мауп(19)
Середньооблікова чисельність штатних працівників за 9 місяців 2010 року становила 16693 особи, що на 350 осіб більше, ніж на початок...
Довідка з місця роботи із зазначенням посади, нарахованого й фактично отриманого доходу за 6 останніх місяців (з помісячною розбивкою) і записом «затримань у виплаті заробітної плати за 6 останніх місяців не було» iconПри погодиннiй формi оплати заробiток працiвника залежить вiд вiдпрацьованого ним часу
Розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка