Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві


НазваЗастосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві
Дата конвертації12.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Застосування фізики в будівництві

 • Застосування фізики в будівництві


 • Фізика вплинула на розвиток цивілізації та хід світової історії більше, ніж будь-яка інша наука, оскільки фізика є основою науково-технічного прогресу.Одна із прикладних галузей фізики – будівельна фізика. Це наука про фізичні явища і процеси, пов'язані з експлуатацією будинків і споруд. Саме вона визначає мікроклімат приміщень, їх тепловий і повітряно-вологовий режими, шумозахист, освітленість.

 • Одна із прикладних галузей фізики – будівельна фізика. Це наука про фізичні явища і процеси, пов'язані з експлуатацією будинків і споруд. Саме вона визначає мікроклімат приміщень, їх тепловий і повітряно-вологовий режими, шумозахист, освітленість.При розрахунку конструкцій споруд важливо знати, як буде деформуватися та чи інша деталь під дією сил, за яких навантаженнях розпочнеться руйнування. Деформації розтягування піддаються будівельні ферми.

 • При розрахунку конструкцій споруд важливо знати, як буде деформуватися та чи інша деталь під дією сил, за яких навантаженнях розпочнеться руйнування. Деформації розтягування піддаються будівельні ферми.Деформації стиснення піддаються- колони і фундаменти будівель, стіни будинків, опори мостів.

 • Деформації стиснення піддаються- колони і фундаменти будівель, стіни будинків, опори мостів.Будівельні матеріали ( цегла і бетон) мають розгалужену систему капілярів, по яких вода може піднятися на значну висоту, зволожуючи стіни будівель. Для захисту фундаменту і стін від ґрунтових вод і вогкості використовують гідроізоляцію.

 • Будівельні матеріали ( цегла і бетон) мають розгалужену систему капілярів, по яких вода може піднятися на значну висоту, зволожуючи стіни будівель. Для захисту фундаменту і стін від ґрунтових вод і вогкості використовують гідроізоляцію.

Основні інновації при будівництві фундаменту торкаються нових марок бетону й удосконалення матеріалів опалубки й гідроізоляції. Використання бетону підвищеної морозостійкості й міцності дозволяє заливати фундамент у зимових умовах, а металева багаторазова опалубка робить контактну поверхню максимально гладкої, що збільшує вологостійкість конструкції

 • Основні інновації при будівництві фундаменту торкаються нових марок бетону й удосконалення матеріалів опалубки й гідроізоляції. Використання бетону підвищеної морозостійкості й міцності дозволяє заливати фундамент у зимових умовах, а металева багаторазова опалубка робить контактну поверхню максимально гладкої, що збільшує вологостійкість конструкціїОстаннім часом все частіше як незнімна опалубка використовуються теплоізоляційні тверді плити з пінополістиролу. Така технологія дозволяє одночасно вирішити кілька завдань - власне опалубки,

 • Останнім часом все частіше як незнімна опалубка використовуються теплоізоляційні тверді плити з пінополістиролу. Така технологія дозволяє одночасно вирішити кілька завдань - власне опалубки,Монолітне будівництво забезпечує практично «безшовну» конструкцію. Завдяки чому підвищуються показники тепло- і звукоізоляції. Водночас, конструкції довговічніші. Прагнення архітекторів застосувати подібні будівельні технології пояснюється їх гнучкістю, можливістю реалізувати будь-який задум архітектора.

 • Монолітне будівництво забезпечує практично «безшовну» конструкцію. Завдяки чому підвищуються показники тепло- і звукоізоляції. Водночас, конструкції довговічніші. Прагнення архітекторів застосувати подібні будівельні технології пояснюється їх гнучкістю, можливістю реалізувати будь-який задум архітектора.Монолітно-каркасна система зручна для будівництва в складних геологічних умовах, наприклад, на просадкових ґрунтах і в сейсмонебезпечних районах. Усі необхідні характеристики споруди

 • Монолітно-каркасна система зручна для будівництва в складних геологічних умовах, наприклад, на просадкових ґрунтах і в сейсмонебезпечних районах. Усі необхідні характеристики спорудиОстаннім часом виникли нові технології перекриттів. До них можна віднести – монолітні залізобетонні плити з порожниноутворювачами, збірно-монолітні перекриття за технологіями «Teriva» та «Plastbau». Перекриття за новими технологіями - непогана альтернатива стандартним перекриттям . Поєднання нових

 • Останнім часом виникли нові технології перекриттів. До них можна віднести – монолітні залізобетонні плити з порожниноутворювачами, збірно-монолітні перекриття за технологіями «Teriva» та «Plastbau». Перекриття за новими технологіями - непогана альтернатива стандартним перекриттям . Поєднання новихОднак і «королеву покрівель» - керамічну черепицю - не обійшов стороною прогрес. З погляду морозостійкості, водонепроникності й міцності складно поліпшувати практично досконалий матеріал. Зате в керамічної черепиці за рахунок добавок, глазурування й інших технологій з'явилася безліч кольорів і відтінків, раніше їй не властивих.

 • Однак і «королеву покрівель» - керамічну черепицю - не обійшов стороною прогрес. З погляду морозостійкості, водонепроникності й міцності складно поліпшувати практично досконалий матеріал. Зате в керамічної черепиці за рахунок добавок, глазурування й інших технологій з'явилася безліч кольорів і відтінків, раніше їй не властивих.Існує навіть таке вдосконалення, як брудовідштовхуюче покриття. З'являються й нові профілі, що дозволяють покривати керамічною черепицею покрівлі із все меншим кутом нахилу.

 • Існує навіть таке вдосконалення, як брудовідштовхуюче покриття. З'являються й нові профілі, що дозволяють покривати керамічною черепицею покрівлі із все меншим кутом нахилу.Надтонка теплоізоляція „Mascoat TM" - теплоізолятор нового покоління, рідинне комплексне покриття, яке сертифіковано по Україні. Теплоізолятор має низький коефіцієнт тепловіддачі, високу теплову інерцію ( зберігає до 70% теплової енергії). 

 • Надтонка теплоізоляція „Mascoat TM" - теплоізолятор нового покоління, рідинне комплексне покриття, яке сертифіковано по Україні. Теплоізолятор має низький коефіцієнт тепловіддачі, високу теплову інерцію ( зберігає до 70% теплової енергії). Сфери впровадження теплоізоляції: трубопроводи, теплообмінники, котли, паропроводи,  інше тепловикористовуюче обладнання.

 • Сфери впровадження теплоізоляції: трубопроводи, теплообмінники, котли, паропроводи,  інше тепловикористовуюче обладнання.Сучасні вимоги по теплоізоляції можуть виконати тільки багатошарові конструкції із застосуванням ефективного утеплювача (як правило, мінеральної вати). Такі стіни складаються з трьох основних оболонок: несучої частини стіни або каркасу, шару утеплювача і зовнішнього облицювування як захисту утеплювача від кліматичних дій.

 • Сучасні вимоги по теплоізоляції можуть виконати тільки багатошарові конструкції із застосуванням ефективного утеплювача (як правило, мінеральної вати). Такі стіни складаються з трьох основних оболонок: несучої частини стіни або каркасу, шару утеплювача і зовнішнього облицювування як захисту утеплювача від кліматичних дій.

При зволоженні теплоізоляції її теплозахисні властивості падають, замерзання-відтавання руйнує матеріали, а при тривалому випаданні конденсату утворюється грибок. Тому, пароізоляцією не слід нехтувати

 • При зволоженні теплоізоляції її теплозахисні властивості падають, замерзання-відтавання руйнує матеріали, а при тривалому випаданні конденсату утворюється грибок. Тому, пароізоляцією не слід нехтуватиЗагальний принцип будівельної фізики свідчить: зсередини щільніше ніж зовні. Це означає, що найбільш щільні шари багатошарових конструкцій повинні розташовуватися з боку приміщень, а з боку вулиці – менш щільні. Тоді водяна пара не проникає в область можливої конденсації, де він може заподіяти неприємності

 • Загальний принцип будівельної фізики свідчить: зсередини щільніше ніж зовні. Це означає, що найбільш щільні шари багатошарових конструкцій повинні розташовуватися з боку приміщень, а з боку вулиці – менш щільні. Тоді водяна пара не проникає в область можливої конденсації, де він може заподіяти неприємності •  

 • В даний час стало модним використання більшої площі світлових отворів – це красиво, це сучасно, це ефектно.Використання сучасного будівельного обладнання, поряд з високою якістю використовуваних будівельних матеріалів - найважливіша умова успішної реалізації будь-якого будівельного проекту.

 • Використання сучасного будівельного обладнання, поряд з високою якістю використовуваних будівельних матеріалів - найважливіша умова успішної реалізації будь-якого будівельного проекту.Самохідні крани KATO отримали широке поширення за рахунок високих характеристик і легендарної надійності. Самохідні стрілові крани - це одне з ключових напрямків компанії, яка виробляє високотехнологічні будівельні машини зі світовим ім'ям.

 • Самохідні крани KATO отримали широке поширення за рахунок високих характеристик і легендарної надійності. Самохідні стрілові крани - це одне з ключових напрямків компанії, яка виробляє високотехнологічні будівельні машини зі світовим ім'ям.Людина оточила себе технікою, щоб полегшити своє життя. Застосування потужною і як наслідок великогабаритної техніки не завжди зручно та й у деяких випадках просто невиправдано. Тому і з'явилися будівельні та дорожні машини міні-класу.

 • Людина оточила себе технікою, щоб полегшити своє життя. Застосування потужною і як наслідок великогабаритної техніки не завжди зручно та й у деяких випадках просто невиправдано. Тому і з'явилися будівельні та дорожні машини міні-класу.У країнах Західної Європи, США та Японії проблема механізації земляних робіт у будівництві успішно вирішується за допомогою міні-екскаваторів. За їх допомогою відривають водовідвідні канави (кювети) уздовж заміських автомобільних доріг, свердловини для стійок огорож, опор ліній електропередач, траншеї різного поперечного перерізу для газорозподільної, водопровідної, телефонної та електричної мережі.

 • У країнах Західної Європи, США та Японії проблема механізації земляних робіт у будівництві успішно вирішується за допомогою міні-екскаваторів. За їх допомогою відривають водовідвідні канави (кювети) уздовж заміських автомобільних доріг, свердловини для стійок огорож, опор ліній електропередач, траншеї різного поперечного перерізу для газорозподільної, водопровідної, телефонної та електричної мережі.Дякую за увагу

 • Дякую за увагуСхожі:

Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconМетодичне об’єднання вчтелів математики, фізики, інформатики
«Розвиток творчої особистості учнів через педагогіку співпраці учня І вчителя. Застосування ікт на уроках математики І фізики» «Розвиток...
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconНа тему: “ Види роду Лагерстремія (Lagerstrоemia L.) в насадженнях загального користування, формове різноманіття, особливості цвітіння та розмноження, перспективи використання в озеленення ” Виконала: Барановська І. В
Україні, опрацювати методики їх вивчення, розмноження та надати рекомендації їх застосування в садово-парковому будівництві
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconУчителя фізики Учителя фізики
Технології проблемного та мультимедійного навчання як складові формування інноваційної особистості на уроці фізики
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconТема. Інтеграл та його застосування
Узагальнити знання й уміння учнів з теми, показати можливість застосування інтеграла в різних галузях фізики, економіки, техніки....
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconТема досвіду: «Використання експериментальних задач при викладанні фізики» Викладач фізики Пихтіна О.І
Мета досвіду полягала у розробці та експериментальній перевірці методики цілеспрямованого навчання студентів формулювати і розв’язувати...
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconПрезентація педагогічного досвіду вчителя Башмачанської середньої загальноосвітньої школи Солонянського району Вискарки Людмили Іванівни
Формування особистісних компетенцій учнів через застосування інноваційних технологій навчання фізики.”
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconМетод проектів на уроках фізики Цілі вивчення фізики наступні

Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconЗаболотня Любов Миколаївна
При вивченні фізики опиратися на факти з життя людини та використовування матеріалів цікавої фізики
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconФункціональні залежності в курсі алгебри і фізики Функціональні залежності в курсі алгебри і фізики
Формування вмінь застосовувати отримані знання при розв´язуванні типових и нестандартних задач в курсі алгебри і фізики
Застосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві iconМетодика викладання фізики Науково-методичний центр природничо-математичної освіти
Семінари вчителів фізики, що викладають у 7-х класах за програмою 12-річної школи

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка