Круглий стіл Круглий стіл


НазваКруглий стіл Круглий стіл
Дата конвертації14.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Круглий стіл

 • Круглий стіл

 • «Цигарка – ворог, зброя проти неї – твоя воля»


«Найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше - це бути переможеним своїми пристрастями»

 • «Найбільша перемога – це перемога над собою, а найганебніше - це бути переможеним своїми пристрастями»

Летів якось чорт. Та кудись задивився

 • Летів якось чорт. Та кудись задивився

 • Й на вербу суху животом настромився.

 • І здох. Може, правда, а може брехня –

 • Посипалася з чорта того порохня.

 • Ішли мужики. Порохню найшли:

 • Вони недалечко там поле орали.

 • Кишені діряві були, як на зло,

 • Тож, чортове зілля повсюди зійшло.

 • Понюхали – листя духмяним здалося.

 • Комусь до смаку воно дуже прийшлося.

 • «Ти ба!» - мовив хтось, і від цього «ти ба»

 • З’явилася назва у зілля – ТАБАК.

 • Багато з тих пір табаку розвелося.

 • Пізніше курити його повелося.

 • А хтось, кажуть, сплюнув і вигукнув: «Тю!»

 • З’явилась у зілля ще й назва «ТЮТЮН»Куріння тютюну має більше, ніж 500-річну історію.

 • Куріння тютюну має більше, ніж 500-річну історію.

 • Відкриття Христофором Колумбом в 1492 році Америки пов’язано з відкриттям європейцями багатьох нових для них рослин, серед яких був і тютюн. Незважаючи на заборону великого мореплавця, деякі з його моряків таємно привезли листя та насіння тютюну в Європу. Особливо популярним тютюн став в XVII –XVIII столітті.Тютюн — це однорічна рослина з родини пасльонових, висушені листки якої після спеціальної обробки подрібнюють і використовують для куріння. До складу листків тютюну входять такі речовини як нікотин, білки, вуглеводи, органічні кислоти, смоли і ефірні олії. Основна особливість тютюну, завдяки якій він відрізняється від інших рослин родини пасльонових, — вміст нікотину.

 • Тютюн — це однорічна рослина з родини пасльонових, висушені листки якої після спеціальної обробки подрібнюють і використовують для куріння. До складу листків тютюну входять такі речовини як нікотин, білки, вуглеводи, органічні кислоти, смоли і ефірні олії. Основна особливість тютюну, завдяки якій він відрізняється від інших рослин родини пасльонових, — вміст нікотину.Нікотин — одна з найсильніших рослинних отрут, основна складова частина тютюнового диму. У чистому вигляді це безбарвна оліїста рідина неприємного запаху, гірка на смак. Вона добре розчиняється у воді, спирті, ефірі й легко проникає крізь слизові оболонки порожнини рота, носа, бронхів, шлунку.

 • Нікотин — одна з найсильніших рослинних отрут, основна складова частина тютюнового диму. У чистому вигляді це безбарвна оліїста рідина неприємного запаху, гірка на смак. Вона добре розчиняється у воді, спирті, ефірі й легко проникає крізь слизові оболонки порожнини рота, носа, бронхів, шлунку.

 • Давно вже став звичним плакат — “ Крапля нікотину вбиває коня!” Але ж таки справді вбиває! Велика гарна тварина падає від краплини страшної отрути.

 • Дуже чутливі до нікотину птахи, ссавці а також риби і земноводні. Наприклад, якщо змочити кінчик скляної палички нікотином і доторкнутися нею до дзьоба горобця, то він загине. Також краплина нікотину призводить до загибелі всіх риб в акваріумі.

Результати досліджень свідчать про те, що багато курців набули цієї звички у підлітковому віці. Тиск збоку товаришів і бажання бути схожим на дорослих спонукає багатьох підлітків до паління. Цю згубну звичку важко перебороти, оскільки тютюновий дим містить нікотин, який спричиняє наркотичну залежність у людини, що палить.

 • Результати досліджень свідчать про те, що багато курців набули цієї звички у підлітковому віці. Тиск збоку товаришів і бажання бути схожим на дорослих спонукає багатьох підлітків до паління. Цю згубну звичку важко перебороти, оскільки тютюновий дим містить нікотин, який спричиняє наркотичну залежність у людини, що палить.

Під час паління тютюновий дим безпосередньо діє слизову оболонку рота і може стати причиною її запалення та раку. Аміак, що входить до складу тютюнового диму, спричиняє запалення ясен. Наявність у курців запальних процесів порожнини рота і каріозних зубів зумовлює неприємний запах із рота.

 • Під час паління тютюновий дим безпосередньо діє слизову оболонку рота і може стати причиною її запалення та раку. Аміак, що входить до складу тютюнового диму, спричиняє запалення ясен. Наявність у курців запальних процесів порожнини рота і каріозних зубів зумовлює неприємний запах із рота.

Паління виключно шкідливо впливає на стан серцево-судинної системи. Особливо чутливі до нікотину судини серця. У результаті звуження судин після кожної випадкової цигарки, які часто повторюються, може виникнути порушення кровопостачання, живлення міокарда – ішемічна хвороба серця та її важкі ускладнення.

 • Паління виключно шкідливо впливає на стан серцево-судинної системи. Особливо чутливі до нікотину судини серця. У результаті звуження судин після кожної випадкової цигарки, які часто повторюються, може виникнути порушення кровопостачання, живлення міокарда – ішемічна хвороба серця та її важкі ускладнення.Мати або не мати шкідливої звички - справа глибока особиста. Адже нікому немає справи, якщо ви, сидячи у себе удома, гризете нігті, п'єте вже третю чашку кави і одночасно строчите СМС-ки із швидкістю світла. Ваше дозвілля - на що хочете, на те і витрачайте. Але якщо вам закортіло гордо заявити про себе як про людину без шкідливих звичок, у якої є сила волі, або якщо здоров'я вже не дозволяє ці самі звички, то ваш вибір - здоровий спосіб життя!

 • Мати або не мати шкідливої звички - справа глибока особиста. Адже нікому немає справи, якщо ви, сидячи у себе удома, гризете нігті, п'єте вже третю чашку кави і одночасно строчите СМС-ки із швидкістю світла. Ваше дозвілля - на що хочете, на те і витрачайте. Але якщо вам закортіло гордо заявити про себе як про людину без шкідливих звичок, у якої є сила волі, або якщо здоров'я вже не дозволяє ці самі звички, то ваш вибір - здоровий спосіб життя!

Схожі:

Круглий стіл Круглий стіл iconКруглий стіл круглий стіл
Міністерство освіти і науки України, Департамент загальної середньої та дошкільної освіти
Круглий стіл Круглий стіл icon15 вересня 2008 року круглий стіл безпека дорожнього руху та
Круглий стіл «Безпека дорожнього руху та обов’язкове страхування відповідальності автовласників: проблеми та шляхи їх вирішення»
Круглий стіл Круглий стіл iconУкраїнська металургія: чи є перспективи? Круглий стіл

Круглий стіл Круглий стіл iconКруглий стіл на тему: “Громадські організації Рівного: сьогодення та перспективи розвитку”
Круглий стіл на тему: "Громадські організації Рівного: сьогодення та перспективи розвитку"
Круглий стіл Круглий стіл iconРеприватизація: вигоди та втрати Круглий стіл
Агентство управління громадськими зв’язками Міжнародний центр перспективних досліджень
Круглий стіл Круглий стіл iconЧервень 2005 Найджел Годвін
Східноєвропейська Робоча Група (сєрг) Круглий стіл за участю представників Уряду України
Круглий стіл Круглий стіл iconКруглий стіл з питань використання гуманістичної педагогіки В. Сухомлинського Зустріч у кімнаті-музеї педагогічної слави вчителів-світловодців

Круглий стіл Круглий стіл iconКруглий стіл Міжнародний центр перспективних досліджень
Угода про вільну торгівлю між Україною та Європейським Союзом: інвестиційний клімат
Круглий стіл Круглий стіл iconКруглий стіл Міжнародний центр перспективних досліджень
Транспортний сектор України в контексті Угоди про вільну торгівлю між Україною та єс
Круглий стіл Круглий стіл iconКруглий стіл Міжнародний центр перспективних досліджень
Екологічна політика України в контексті Угоди про вільну торгівлю між Україною та єс

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка