Позакласний захід Фізика-біологія


НазваПозакласний захід Фізика-біологія
Дата конвертації15.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


 • Позакласний захід

 • Фізика-біологія

 • Ткаченко С.Ю.


Ультразвук у природі.

 • Цілий ряд тварин здатен сприймати або випромінювати частоти хвиль значно вищих за 20 КГц, що використовується, наприклад для відлякування чайок від водоймищ з питною водою.Кажани і звукиКажани чують звуки, яких ми не чуємо

 • Кажани використовують слух для багатьох речей, яких ми не робимо –

  • Полювання на жуків
  • Польоти у темряві
  • Знаходження друзів


Вуха кажана

 • У порівнянні з нами, кажани мають дуже великі вуха.

 • Завдяки їм, вони чують дуже високі звуки.Незвичайне

 • Нещодавно було зроблене сенсаційне відкриття.

 • Джейн Йак і Джеймс Фуллард виявили на крилах метеликів Hedyloidea вуха!

 • Смішно те, що з'явилися ці органи у метеликів під «взаємодією» кажанів. Багато метеликів мають органи –локатори для ультразвука, що видається кажанами, - аби не потрапити до них на обід. Але у метеликів такі вуха на передній поверхні першої пари крил виявлені вперше.Застосування ультразвуку

 • Застосування ультразвукуТеплобаченняЗастосування інфрачервоних променів

Живий гігрометрТаємниці швидкостіЖиві ракети

Природні сейсмографи

Зустрічна вода діє на окремих рибок так, що рух кожної з них може бути або облегшений або уповільнений, в залежності від положення по відношенню до стайки. Цей фактор і впливає на форму рухомої стайки в вигляді каплі, при якій опір води руху стайки найменший.

 • Зустрічна вода діє на окремих рибок так, що рух кожної з них може бути або облегшений або уповільнений, в залежності від положення по відношенню до стайки. Цей фактор і впливає на форму рухомої стайки в вигляді каплі, при якій опір води руху стайки найменший.

Перед дощем зменшується атмосферний тиск. Зменшення зовнішнього тиску викликає деяке розширення тканин ноги, а так як тверда тканина мозолі не може однаково розширитися з м´якими тканинами тіла, то відбувається подразнення нервів і відчувається біль.

 • Перед дощем зменшується атмосферний тиск. Зменшення зовнішнього тиску викликає деяке розширення тканин ноги, а так як тверда тканина мозолі не може однаково розширитися з м´якими тканинами тіла, то відбувається подразнення нервів і відчувається біль.

Ні, не зможе, При русі по стелі муха утримується за рахунок атмосферного тиску. На кінцях ніжек в неї маються невеликі присоски.

 • Ні, не зможе, При русі по стелі муха утримується за рахунок атмосферного тиску. На кінцях ніжек в неї маються невеликі присоски.

Встановлено, що кінцівки павука діють аналогічно гідравлічному приводу, рідиною для якого слугує кров.

 • Встановлено, що кінцівки павука діють аналогічно гідравлічному приводу, рідиною для якого слугує кров.

Промені морських зірок пронизані симетрично розташованими каналами, заповненими рідиною. Рідина подається у ножки, які при цьому дуже сильно набухають, витягуються вперед по направленню руху і за допомогою присосок закріплюються до грунту, після чого мускулатура ножок збігається, виштовхуючи рідину з каналів, і зірка рухається вперед.

 • Промені морських зірок пронизані симетрично розташованими каналами, заповненими рідиною. Рідина подається у ножки, які при цьому дуже сильно набухають, витягуються вперед по направленню руху і за допомогою присосок закріплюються до грунту, після чого мускулатура ножок збігається, виштовхуючи рідину з каналів, і зірка рухається вперед.

Волосся поглинає випромінюваний кажаном ультразвук, тому кажан, не сприймаючи відбитих хвиль, не відчуває перепони і летить прямо на волосся.

 • Волосся поглинає випромінюваний кажаном ультразвук, тому кажан, не сприймаючи відбитих хвиль, не відчуває перепони і летить прямо на волосся.

Око комахи має ячеїсту структуру і представляє собою щось на зразок букета тонких трубочок. Кожна трубочка - це окреме око, яке слідкує за певною частиною простору. Велика кількість трубочок дозволяє одночасно бачити весь простір довколо. Однак в такий тоненький отвір світла попадає дуже мало, як на дно глибокого колодязя. Тому, складне око комахи бачить з усіх боків, але ні в одному напрямі воно не бачить добре.

 • Око комахи має ячеїсту структуру і представляє собою щось на зразок букета тонких трубочок. Кожна трубочка - це окреме око, яке слідкує за певною частиною простору. Велика кількість трубочок дозволяє одночасно бачити весь простір довколо. Однак в такий тоненький отвір світла попадає дуже мало, як на дно глибокого колодязя. Тому, складне око комахи бачить з усіх боків, але ні в одному напрямі воно не бачить добре.

Жаба умудряється не бачити те, що їй бачити не треба, наприклад тіні від хмар. Сітчатка ока жаби має властивість підсилювати контрастність зображення, чітко виділяючи його контури. Око її слідкує за переміщенням предметів і одночасно проводить складну обробку сигналів , які надійшли.

 • Жаба умудряється не бачити те, що їй бачити не треба, наприклад тіні від хмар. Сітчатка ока жаби має властивість підсилювати контрастність зображення, чітко виділяючи його контури. Око її слідкує за переміщенням предметів і одночасно проводить складну обробку сигналів , які надійшли.

Дуже чутливим індікатором радіоактивного випромінювання є равлик. Це живий лічильник радіоактивності. А також таргани та пацюки.

 • Дуже чутливим індікатором радіоактивного випромінювання є равлик. Це живий лічильник радіоактивності. А також таргани та пацюки.

У деяких змій по обидві сторони голови, між ноздрями і очами, є два конічних заглиблення, по краям яких знаходяться особливі клітини, які чутливі до інфрачервоного випромінювання. Температурна різниця всього на 0,0018 градусів заставляє змію реагувати на об´єкт. Використовуючи свої термолокатори, змія може визначити розмір жертви , а також відстань і позу.

 • У деяких змій по обидві сторони голови, між ноздрями і очами, є два конічних заглиблення, по краям яких знаходяться особливі клітини, які чутливі до інфрачервоного випромінювання. Температурна різниця всього на 0,0018 градусів заставляє змію реагувати на об´єкт. Використовуючи свої термолокатори, змія може визначити розмір жертви , а також відстань і позу.Схожі:

Позакласний захід Фізика-біологія iconПозакласний захід “Все про каву” Викладач: Чупилко І. М. Інститут вивчення кави

Позакласний захід Фізика-біологія iconПозакласний захід: «Український Моцарт» (До 260-річчя від дня народження Бортнянського Дмитра Степановича)

Позакласний захід Фізика-біологія iconПозакласний захід з інформатики: Команди
Вінчестер це: a Пристрій зовнішньої пам’яті; b Місто Великобританії; c Назва програми; d Складова процесора
Позакласний захід Фізика-біологія iconПозакласний захід з історії України у 8 класі “Козацькими стежками ”
Манявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-Франківської області
Позакласний захід Фізика-біологія iconГероїв позакласний захід
Міністерство освіти І науки України Головне управління освіти І науки виконавчого органу Київради навчально-методичний кабінет профтехосвіти...
Позакласний захід Фізика-біологія iconГра «поле математичних чудес» Позакласний захід з математики Підготувала вчитель математики сзш №158
Мерв Гріффін відомий американський телепродюсер, автор відомих ігор "Поле чудес" та "Своя гра"
Позакласний захід Фізика-біологія iconПрофесійна технічна освіта – звучить гордо! Позакласний виховний захід
Міністерство освіти і науки України Головне управління освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської...
Позакласний захід Фізика-біологія iconТарас Шевченко – Тарас Шевченко художник Позакласний захід до 199-річниці з Дня народження Т. Г. Шевченка
Тарас Шевченко любив малювати автопортрети і малював їх протягом всього життя. Переважна більшість його малярських творів узята наче...
Позакласний захід Фізика-біологія iconБіологія Біологія Географія
Впровадження інноваційних технологій на уроках з метою підвищення якості знань учнів та розвитку творчих здібностей
Позакласний захід Фізика-біологія icon«Медична біологія» Організмовий рівень реалізації генетичної інформації
Медична біологія / за ред. В. П. Пішака, Ю.І. Бажори. Підручник. Вінниця: нова книга, 2004. С. 150-163

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка