Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів


НазваОргани законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів
Дата конвертації16.03.2013
Розмір445 b.
ТипЗаконДержавна влада – це влада ,що полягає у здатності і можливості державних органів управляти (або впливати) політичними, економічними, правовими процесами та подіями, контролювати соціально небезпечні явища, що виникають у суспільстві, а також регулювати поведінку громадян .

 • Державна влада – це влада ,що полягає у здатності і можливості державних органів управляти (або впливати) політичними, економічними, правовими процесами та подіями, контролювати соціально небезпечні явища, що виникають у суспільстві, а також регулювати поведінку громадян .Законодавча влада – одна з гілок державної влади, головною функцією якої є законотворчість і організація контролю за дотриманням чинного законодавства усіма структурами держави, об’єднаннями громадян і громадянами.

 • Законодавча влада – одна з гілок державної влади, головною функцією якої є законотворчість і організація контролю за дотриманням чинного законодавства усіма структурами держави, об’єднаннями громадян і громадянами.Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів.

 • Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів.Конгрес США складається з двох палат – Палати представників і Сенату, він обирається на основі загальних рівних і прямих виборів таємним голосуванням.

 • Конгрес США складається з двох палат – Палати представників і Сенату, він обирається на основі загальних рівних і прямих виборів таємним голосуванням.Польський парламент складається з двох законодавчих органів. Першим є Сейм, тобто нижня палата, другим – Сенат, тобто верхня палата. У Сеймі засідають 460 депутатів, в Сенаті 100 сенаторів.

 • Польський парламент складається з двох законодавчих органів. Першим є Сейм, тобто нижня палата, другим – Сенат, тобто верхня палата. У Сеймі засідають 460 депутатів, в Сенаті 100 сенаторів.Законодавча влада представлена двопалатним парламентом — бундестагом, куди входять представники народу, які вибираються шляхом прямих і загальних виборів, та бундесратом, який складається з членів уряду земель, які їх призначають і мають право відклику.

 • Законодавча влада представлена двопалатним парламентом — бундестагом, куди входять представники народу, які вибираються шляхом прямих і загальних виборів, та бундесратом, який складається з членів уряду земель, які їх призначають і мають право відклику.Законодавча влада представлена двома палатами парламенту — Національними зборами (нижня палата) і Сенатом. Депутати Національних зборів обираються прямим голосуванням, а Сенат — непрямим голосуванням.

 • Законодавча влада представлена двома палатами парламенту — Національними зборами (нижня палата) і Сенатом. Депутати Національних зборів обираються прямим голосуванням, а Сенат — непрямим голосуванням.Верховна Рада України — як орган законодавчої влади України

 • Верховна Рада України — як орган законодавчої влади УкраїниЗаконодавчий орган: - однопалатний парламент

 • Законодавчий орган: - однопалатний парламентРозділ другий Конституції ЧР регламентує законодавчу владу та зазначає, що вона належить двопалатному парламенту. До складу нижньої - Палати Представників - входить 200 депутатів, які обираються строком на чотири роки. До складу верхньої - Сенату - 81 сенатор, які обираються терміном на шість років.

 • Розділ другий Конституції ЧР регламентує законодавчу владу та зазначає, що вона належить двопалатному парламенту. До складу нижньої - Палати Представників - входить 200 депутатів, які обираються строком на чотири роки. До складу верхньої - Сенату - 81 сенатор, які обираються терміном на шість років.Законодавча влада належить Великим національним зборам. Вони обираються на 5 років. Виконавча влада зосереджена в руках президента й уряду на чолі з прем'єр-міністром.

 • Законодавча влада належить Великим національним зборам. Вони обираються на 5 років. Виконавча влада зосереджена в руках президента й уряду на чолі з прем'єр-міністром.Парламент - як орган законодавчої влади Англії. Парламент двопалатний, включає в себе верхню палату, що називається Палата лордів, і нижню палату, що називається Палата громад.

 • Парламент - як орган законодавчої влади Англії. Парламент двопалатний, включає в себе верхню палату, що називається Палата лордів, і нижню палату, що називається Палата громад.Федеральні Збори – як орган законодавчої влади

 • Федеральні Збори – як орган законодавчої владиІспанія. Генеральні кортеси (ісп. Las Cortes Generales) представляють іспанський народ і складаються із двох палат - Конгресу депутатів (ісп. Congreso de los Diputados) і Сенату (ісп. Senado). Обидві палати формуються одночасно на основі вільного, загального, рівного і прямого виборчого права таємним голосуванням.

 • Іспанія. Генеральні кортеси (ісп. Las Cortes Generales) представляють іспанський народ і складаються із двох палат - Конгресу депутатів (ісп. Congreso de los Diputados) і Сенату (ісп. Senado). Обидві палати формуються одночасно на основі вільного, загального, рівного і прямого виборчого права таємним голосуванням.Законодавча влада здійснюється сеймом (однопалатним парламентом), який складається з 141 депутата, який обирається згідно з конституцією терміном на 4 роки на підставі загальних, рівних і прямих виборів, шляхом таємного голосування за змішаним принципом: 71 депутат обраний за одномандатною системою за мажоритарною системою, а друга половина - 70 депутатів - за принципом пропрційного представництва на основі партійних списків.

 • Законодавча влада здійснюється сеймом (однопалатним парламентом), який складається з 141 депутата, який обирається згідно з конституцією терміном на 4 роки на підставі загальних, рівних і прямих виборів, шляхом таємного голосування за змішаним принципом: 71 депутат обраний за одномандатною системою за мажоритарною системою, а друга половина - 70 депутатів - за принципом пропрційного представництва на основі партійних списків.Федеральний парламент — двопалатний. Верхня палата парламенту — сенат (нідерл. Senaat), нижня палата — палата представників (нідерл. Kamer van volksvertegenwoordigers). Обидві палати обираються прямим загальним голосуванням разів в чотири роки.

 • Федеральний парламент — двопалатний. Верхня палата парламенту — сенат (нідерл. Senaat), нижня палата — палата представників (нідерл. Kamer van volksvertegenwoordigers). Обидві палати обираються прямим загальним голосуванням разів в чотири роки.Главою держави є Федеральний президент, що обирається на 6 років. Уряд очолює Федеральний канцлер. Члени уряду призначаються президентом. Парламент Австрії — двопалатні Федеральні збори (Bundesversammlung), які складаються з Федеральної ради і Національної ради. Федеральна рада — Бундесрат (64 місця).

 • Главою держави є Федеральний президент, що обирається на 6 років. Уряд очолює Федеральний канцлер. Члени уряду призначаються президентом. Парламент Австрії — двопалатні Федеральні збори (Bundesversammlung), які складаються з Федеральної ради і Національної ради. Федеральна рада — Бундесрат (64 місця).Болгарія є парламентською республікою. Найвищий орган законодавчої влади, що постійно діє, — однопалатне Народне зібрання (240 депутатів), що обирається строком на чотири роки.

 • Болгарія є парламентською республікою. Найвищий орган законодавчої влади, що постійно діє, — однопалатне Народне зібрання (240 депутатів), що обирається строком на чотири роки.

 • Глава держави — президент, що обирається на основі загального і прямого виборчого права строком на п'ять років.Законодавча влада представлена однопалатними Державними зборами (386 місць). Депутати обираються по змішаній виборчій системі — 176 по мажоритарній системі в одномандатних округах, 152 — по списково-пропорційній системі в територіальних округах, 58 — по списково-пропорційній системі в загальнонаціональному окрузі. Термін повноважень — 4 року.

 • Законодавча влада представлена однопалатними Державними зборами (386 місць). Депутати обираються по змішаній виборчій системі — 176 по мажоритарній системі в одномандатних округах, 152 — по списково-пропорційній системі в територіальних округах, 58 — по списково-пропорційній системі в загальнонаціональному окрузі. Термін повноважень — 4 року.Найвищий орган законодавчої влади — однопалатний парламент Данії (фолькетинг), що обирається громадянами країни на 4 роки.

 • Найвищий орган законодавчої влади — однопалатний парламент Данії (фолькетинг), що обирається громадянами країни на 4 роки.Законодавча влада належить Державним Зборам — однопалатному парламенту, до складу якого входить 101 депутат, що обирається по пропорційній системі. У виборах парламенту, що обирається строком на 4 роки

 • Законодавча влада належить Державним Зборам — однопалатному парламенту, до складу якого входить 101 депутат, що обирається по пропорційній системі. У виборах парламенту, що обирається строком на 4 рокиДвопалатний парламент складається з Сенату (Senat, 137 місць) і Палати депутатів (Camera Deputatilor, 332 місця). Сенатори обираються по пропорційній системі. 314 членів Палати депутатів обираються по пропорційній системі з п'ятивідсотковим загороджувальним бар'єром для політичних партій і восьмивідсотковим — для блоків, а останні місця зарезервовані для представників національних меншин. Термін повноважень депутатів парламенту — 4 року.

 • Двопалатний парламент складається з Сенату (Senat, 137 місць) і Палати депутатів (Camera Deputatilor, 332 місця). Сенатори обираються по пропорційній системі. 314 членів Палати депутатів обираються по пропорційній системі з п'ятивідсотковим загороджувальним бар'єром для політичних партій і восьмивідсотковим — для блоків, а останні місця зарезервовані для представників національних меншин. Термін повноважень депутатів парламенту — 4 року.Вища виконавча влада в країні належить президентові. Президент обирається на шестирічний термін прямим всенародним голосуванням.

 • Вища виконавча влада в країні належить президентові. Президент обирається на шестирічний термін прямим всенародним голосуванням.Схожі:

Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconОргани законодавчої влади

Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconЗагальна характеристика державної влади Мета уроку
Органи державної влади. Загальна характеристика органів законодавчої, виконавчої та судової влади
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconЛекція№10 Органи чуття. Орган слуху та рівноваги. Органи чуття це спеціалізовані органи, через які сприймаємо навколишній світ. Класифікація органів чуття

Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconЗаконодавча база Закон України «Про телекомунікації»
V стаття 27 Органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень зобов'язані створювати сприятливі...
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconМета проведення Школи Мета проведення Школи
Суб’єкти місцевого розвитку громади, неурядові організації органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconІнформації про довкілля, якою володіють органи державної влади, а також до на участь у розробці рішень влади, що можуть вплинути на довкілля Закон про воду та водне середовище (lema) 2006 Закон Барньє 1995
Будь-яка особа має право в умовах передбачених законом, на доступ до інформації про довкілля, якою володіють органи державної влади,...
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconТема: Органи рослин Завдання: Сформувати поняття про вегетативні і генеративні органи рослин

Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconУроку: Органи травлення Проблема: Що
З’ясувати, що таке травлення, органи травлення (розташування в організмі, значення)
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconКлінічна фармація в гематології основні симптоми в гематології
Геморагічний синдром лежить в основі геморагічних діатезів групи захворювань, основною ознакою яких є крововиливи в шкіру і внутрішні...
Органи законодавчої влади – це дежавні органи, діяльність яких полягає в прийнятті, зміні або скасуванні законів iconЗвіт про якість послуг, про майбутні програми тощо Усі зацікавлені сторони (1/2)… Усі зацікавлені сторони (1/2)… Органи влади, Представники підприємств, яких це стосується


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка