З досвіду роботи вчителя


НазваЗ досвіду роботи вчителя
Дата конвертації16.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


 • З досвіду роботи вчителя

 • математики МЗШ № 15

 • Придіус О. О.


Проблемою мотивації займалося багато дидактиків. У своїх роботах розглядали проблему мотивації В.Шпалинський, А.Маслоу, С.Рубінштейн.

 • Проблемою мотивації займалося багато дидактиків. У своїх роботах розглядали проблему мотивації В.Шпалинський, А.Маслоу, С.Рубінштейн.

 • І.Підласий вважає, що „вивчення й правильне використання вже діючих мотивів, формування необхідних, що спрямовують розвиток особистості та її рух, – серцевина педагогічної праці.”А.К Маркова

 • А.К Маркова

 • Мотивація

 • Соціальна пізнавальна

 • Д.Б.Елькоін та В.В.Давидов

 • Мотивація

 • внутрішня зовнішняПрикрасити пояснення нового матеріалу можна, якщо розповісти учням історичний факт, який відбувся з вченим-математиком.

 • Прикрасити пояснення нового матеріалу можна, якщо розповісти учням історичний факт, який відбувся з вченим-математиком.Для підвищення інтересу до математики можна з допомогою проблемної ситуації, задачі, розв’язок якої буде несподіваним, ці прийоми у учнів викликають здивування, інтерес до змісту занять, продемонструють парадоксальність явищ, подій у житті.

 • Для підвищення інтересу до математики можна з допомогою проблемної ситуації, задачі, розв’язок якої буде несподіваним, ці прийоми у учнів викликають здивування, інтерес до змісту занять, продемонструють парадоксальність явищ, подій у житті.

Слід так пояснювати, щоб поява нового матеріалу відповідала природній допитливості школярів. Новий факт не повинен виникати „з нічого”, разом з учнями потрібно з’ясовувати можливість його застосовування, а також передбачити його зміст, або інакше – вмотивувати навчальну тему в навчальний зміст.

 • Слід так пояснювати, щоб поява нового матеріалу відповідала природній допитливості школярів. Новий факт не повинен виникати „з нічого”, разом з учнями потрібно з’ясовувати можливість його застосовування, а також передбачити його зміст, або інакше – вмотивувати навчальну тему в навчальний зміст.

 • Протягом року менеджером в результаті спостережень було побудовано графік споживання деякого товару відповідно до дати (малюнок 1). Графік періодичної функції, де вісь х – місяці, вісь у – умовні одиниці. Знайти дні коли продаж достигне 2 умовних одиниць.Слід пам’ятати про те що деякі учні вчаться під тиском примусу батьків, їм пред’являють жорсткі вимоги вчителі, суспільство ставить моральні обов’язки та соціальні вимоги. Низка невдач може привести до того, що в учня зникне інтерес до вивчення математики. Ситуація успіху створюються на розумінні того, що учень подолав значні труднощі. При підготовці до уроку врахувати індивідуальні можливості учнів. Підготувати картки, яки б враховували можливості учнів, його потреби. Створити атмосферу захопленості.

 • Слід пам’ятати про те що деякі учні вчаться під тиском примусу батьків, їм пред’являють жорсткі вимоги вчителі, суспільство ставить моральні обов’язки та соціальні вимоги. Низка невдач може привести до того, що в учня зникне інтерес до вивчення математики. Ситуація успіху створюються на розумінні того, що учень подолав значні труднощі. При підготовці до уроку врахувати індивідуальні можливості учнів. Підготувати картки, яки б враховували можливості учнів, його потреби. Створити атмосферу захопленості.Одним із завданням оцінки є стимулювання мотивації учнів, спонукання до отримання сучасних знань.

 • Одним із завданням оцінки є стимулювання мотивації учнів, спонукання до отримання сучасних знань.

 • Оцінка показує наскільки учень оволодів навичками. Але у учнів до низької оцінки ставлення , як до невдачі. Для того, щоб уникнути незадоволення, змінити систему оцінювання досягнень учнів.Працюючи, над цією проблемою я побачила, що результати навчальних досягнень учнів підвищилися. Піднявся їх інтерес до математики. Вони стали більш допитливими, змінилося їх ставлення до уроків математики.

 • Працюючи, над цією проблемою я побачила, що результати навчальних досягнень учнів підвищилися. Піднявся їх інтерес до математики. Вони стали більш допитливими, змінилося їх ставлення до уроків математики.

 • Для того, щоб урок був продуктивним , учителю потрібно до нього добре підготуватися. Продумати все до дрібниць, враховувати психологічний настрій класу.Фасоля А.М. Діяльнісна основа навчання на особистісно зорієнтованому уроці// Диво слово. – 2008. – № 5.

 • Фасоля А.М. Діяльнісна основа навчання на особистісно зорієнтованому уроці// Диво слово. – 2008. – № 5.

 • Стіл Д., Мередіт К., Темпл Ч. Методична система „Розвиток критичного мислення у навчанні різних предметів: Посібник І-ІІ. –К.:Міленіум, 2001. – С.43.

 • Коваленко В.Г. Дидактичні ігри на уроках математики: Кн. для учителя. – М: Просвещение, 1990.

 • Ковалевський Ю.Д. Самостійна робота учнів у процесі навчання математики. –М.: Просвещение, 1988.

 • Єпішева.Б.,Крупіч В.І. Учить школьников учиться математике: Формирование приемов учебной деятельности. Книга для учителей. –М.:Просвещение, 1990.

 • Підласий І.П. Проектуємо навчальний процес. – Математика в школах України, №25-26, № 4 2009р.

 • Груденов Я.І. Совершенствование методики работы учителя математики: Книга для учителя. - М.: Просвещение, 1990.

 • Ільїн Є.П. Мотивація і мотиви. – Санки-Петербург, 2000.

 • Маркова А.К. Формирование мотивации учения в школьном возрасте. – М.: Просвещение, 1983.Схожі:

З досвіду роботи вчителя iconЗ досвіду роботи вчителя математики, мзш №59 з досвіду роботи вчителя математики, мзш №59
...
З досвіду роботи вчителя iconІз досвіду роботи вчителя музичного мистецтва Рибаківської Із досвіду роботи вчителя музичного мистецтва Рибаківської
Музика може виконати свою естетичну, пізнавальну і виховну роль тільки тоді, коли діти навчаються по справжньому чути її й роздумувати...
З досвіду роботи вчителя iconЗ досвіду роботи вчителя англійської мови з досвіду роботи вчителя англійської мови
«Формування в учнів комунікативної компетенції засобами використання інтерактивних технологій на уроках англійської мови»
З досвіду роботи вчителя iconЗ досвіду роботи вчителя історії Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з професійним навчанням Варламової Ю. В
...
З досвіду роботи вчителя iconПрезентація досвіду роботи вчителя української мови та літератури Балабинської гімназії “Престиж” Пересунько Тетяни Миколаївни Тема досвіду
Презентація досвіду роботи вчителя української мови та літератури Балабинської гімназії "Престиж" Пересунько Тетяни Миколаївни
З досвіду роботи вчителя iconПрезентація досвіду роботи вчителя математики

З досвіду роботи вчителя iconТема досвіду: “Впровадження технологій інтерактивного навчання для покращення результативності навчально-виховного процесу”
Презентація досвіду роботи вчителя української мови та літератури Зеленогайського нвк томаківського району Дніпропетровської області...
З досвіду роботи вчителя iconВчителя математики Володимирівської зош І – ІІІ ступенів Петрівського району
Презентація досвіду роботи з проблеми: "Створення середовища, що сприяє розвитку творчих здібностей школярів на уроках математики"...
З досвіду роботи вчителя iconЗ досвіду роботи вчителя початкових класів Ковальової

З досвіду роботи вчителя iconЗ досвіду роботи вчителя української мови та літератури Черкаської загальноосвітньої школи №22


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка