Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р "Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України"


НазваРозпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р "Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України"
Дата конвертації22.03.2013
Розмір445 b.
ТипРозпорядження



Забезпечення виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» № 1602-III від 23.03.2000р.

 • Забезпечення виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» № 1602-III від 23.03.2000р.

 • Забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року № 504-р “Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України”

 • Виконання інших нормативно-правових актів, спрямованих на вдосконалення процесу інформаційного забезпечення управління економікою регіонів.



Розробка методики прогнозування тенденцій розвитку економіки Одеської області на період з 2013 по 2015 (2017) роки та отримання результатів розрахунку основних показників розвитку економіки регіону в умовах декількох різних сценаріїв зміни ринкової кон’юнктури

 • Розробка методики прогнозування тенденцій розвитку економіки Одеської області на період з 2013 по 2015 (2017) роки та отримання результатів розрахунку основних показників розвитку економіки регіону в умовах декількох різних сценаріїв зміни ринкової кон’юнктури



Розробка точного математичного прогнозу основних показників соціально-економічного розвитку регіону в умовах мінливості економічного середовища є недоцільною через нестійкість тенденцій і зміну закономірностей розвитку, що для майбутніх прогнозів є невиправданим і виникає вірогідність значних помилок.

 • Розробка точного математичного прогнозу основних показників соціально-економічного розвитку регіону в умовах мінливості економічного середовища є недоцільною через нестійкість тенденцій і зміну закономірностей розвитку, що для майбутніх прогнозів є невиправданим і виникає вірогідність значних помилок.

 • Підхід до розробки прогнозу буде базуватись на використанні моделювання, яке описує основні тенденції розвитку ринків товарів, робіт та послуг в регіоні, що дозволить випробувати різні сценарії економічного розвитку.

 • Прогнозування буде проводитись в розрізі найбільш значущих ринків товарів, робіт, послуг Одеського регіону









Збір та верифікація необхідною статистичної інформації в розрізі основних ринків товарів, робіт, послуг регіону

 • Збір та верифікація необхідною статистичної інформації в розрізі основних ринків товарів, робіт, послуг регіону



Розробка програми соціально-економічного розвитку АР Крим;

 • Розробка програми соціально-економічного розвитку АР Крим;

 • Розробка прогнозу соціально-економічного розвитку Миколаївської області;

 • Участь спільно з Інститутом економіки промисловості (м.Донецьк) та іншими Інститутами відділення економіки НАН України в побудові системно-динамічної моделі імітації бюджетного процесу Одеської та Миколаївської областей (в рамках проекту “Інтелектуальна автоматизована інформаційно-аналітична система супроводження бюджетного процесу на базі вітчизняної суперЕОМ (2010-2012 роки). Мета – створення імітаційної системи бюджетного процесу всіх регіонів України і впровадження в роботу Бюджетного комітету Верховної Ради України.







Набір функцій з математичного опису тенденцій соціально-економічного розвитку регіону може бути об’єднаний в комплекс.

 • Набір функцій з математичного опису тенденцій соціально-економічного розвитку регіону може бути об’єднаний в комплекс.

 • Середовищем для такого об’єднання може стати як програма Microsoft Excel, так і більш специфічні програмні продукти, наприклад Any Logic, Business Studio, Power Sim, i-Think. Останні програмні продукти мають спеціалізований інтерфейс для лінгвістичного та діаграмного способів програмування, а також пристосовані для апробації різних сценаріїв зміни змодельованого об’єкту.

 • Невеликі за обсягом масиви показників зручно обробляти і моделювати в Microsoft Excel, де за допомогою інструментарію Visual Basic, можливим є створення додаткових інтерфейсних функцій для випробування різних сценаріїв соціально-економічного розвитку регіону.













Схожі:

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р "Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України"
Розробка методики середньострокового прогнозування економічного розвитку Одеської області
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 24. 07. 2006 №421-р "Про схвалення Концепції Державної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2010 року"
Основними законодавчими та нормативно-правовими актами, що регламентують діяльність закладів охорони здоров’я (у тому числі і у сільській...
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconПостанова Кабінету Міністрів України від 13. 06. 2007 №815 "Про затвердження Національного плану розвитку галузі охорони здоров’я на період до 2010 року"; Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24. 07. 2006 №421-р
...
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження Кабінету Міністрів України (від 17 жовтня 2007 року №880-р) яким була прийнята Концепція національної екологічної політики України на період до 2020 року
«Основні напрями державної політики України в галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної...
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 22. 10. 10 №2140 «Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії,
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 22. 10. 10 №2140 «Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації...
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження кму „Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми соціального розвитку села на період до 2011 року" 2004 Закон України „Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст"
Постанова вру „Щодо стану та перспективи депресивних регіонів, міст та селищ України
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconЗакон України «Про загальну середню освіту» Постанова Кабінету Міністрів України
Постанова Кабінету Міністрів України від 16. 11. 2000 р. «Про перехід загальноосвітніх закладів на новий зміст, структуру і 12-річний...
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 03. 12. 09 №1482-р «Про затвердження Плану заходів щодо запровадження інклюзивного та інтегрованого навчання у загальноосвітніх навчальних закладах на період до 2012 року»
Концепція розвитку інклюзивної освіти (наказ Міністерства освіти і науки України від 01. 10. 10 №912 )
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconРозпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №686-р «Про деякі питання завершення 2011/12 навчального року у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу»
На виконання Закону України «Про загальну середню освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №686-р...
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 жовтня 2006 року №504-р \"Про схвалення Концепції вдосконалення системи прогнозних і програмних документів з питань соціально-економічного розвитку України\" iconПостанова Кабінету Міністрів України «Про проведення експертизи цінності документів»
Типова інструкція з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка