Магістерська робота


НазваМагістерська робота
Дата конвертації06.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА

На тему : Дослідження технологічних процесів вирощування та збирання озимого жита у типовому господарстві зони Полісся України.

Спеціальність – 8.091902 «Механізація сільського господарства» Спеціалізація – « Фірмовий сервіс і стандартизація техніки АПК » – дослідницька

Метою даної магістерської роботи є досягти найбільшої врожайності із найменшими затратами праці на технологічних операціях, впроваджуючи прогресивні технології, використовуючи більш продуктивну техніку, якісний насіннєвий матеріал, кваліфікований персонал.

Об’єктом для дослідження приймаємо фермерське господарство ,, М С Злагода “ що знаходиться у с. Паридуби, Волинської області, Старовижівського району

Структура земельних угідь господарства

Структура посівних площ та врожайність основних сільськогосподарських культур за 2010-2011 рік

Як видно з даної таблиці, господарство за рік збільшило посівні площі.

Також помітно те, що змінилась структура і урожайність сільськогосподарських культур. Господарство на 30% знизило площі, для вирощування цукрового буряка, що стало економічно невигідно, вирощувати на далі.

Наявність сільськогосподарської техніки у фермерському господарстві

.

Динаміка світового виробництва та споживання житаДинаміка виробництва жита в УкраїніПорівняльна характеристика вирощування та збирання озимого жита в Україні за попередні рокиОбгрунтування економічних показників оновлення агрегатів для основного обробіткуДослідження роботи орного агрегату з шестикорпусним і пятикорпусним плугами

Проаналізувавши показники орного агрегату з двох можливих варіантів більш економічним є варіант роботи агрегата з обертовим плуга на третій передачі. У порівнянні з шистикорпусним варіантом змінна продуктивність більша на 19,8 %, а затрати енергії у кВт∙год менша на 4 %.

Залежність ширини захвату від робочої швидкості руху

Позначення:

Вр – робоча ширина захвату агрегата, м

– робоча швидкість руху агрегата на відповідній передачі, км/год

Техніко - економічні показники конкуруючих машиннихРаціональний склад комплексів машин Оптимізація за критерієм – ПРИВЕДЕНІ ВИТРАТИ Енергетичні машини

№ Марка машини К-сть Вартiсть Завантаж. Коеф.викор.

19 КамАЗ-5320 1 216657.00 37.6 0.03 Автомобiль вантажний бортовий

62 МТЗ-80.1 3 412230.00 45.8 0.04 Трактор колiсний 4К2 клас 1,4

172 КамАЗ45143 1 436800.00 45.5 0.04 Автомобiль-самоскид

192 ХТЗ-17022 2 980000.00 60.6 0.06 Трактор колісний 4К4 кл.3

231 ГАЗ-3309 1 171500.00 2.3 0.00 Автомобiль-самоскид

237 ACROS-530 1 840000.00 48.5 0.34 Комбайн зернозбиральний

РОСТСЕЛЬМАШ

Раціональний склад комплексів машин Оптимізація за критерієм – ПРИВЕДЕНІ ВИТРАТИ Сільськогосподарські машиниЕкономічні показники використання машино – тракторного паркуГрафік зміни собівартості від обсягу вирощування на прикладі озимого жита

Позначення:

С15 - виробнича собівартість всього обсягу виробництва продукції, тис. грн.

С15ПР – виробнича собівартість одиниці продукції, грн./т

n – обсяг виробництва, тонн.

Графічний розрахунок точки беззбитковості обсягу виробництва продукції

Позначення ліній:

1-виручка від реалізації; 2-постійні витрати; 3-загальні витрати

Висновки

У першому розділі подано загальну характеристику фермерського господарства напрям і темпи розвитку. Причиною повільного зростання врожайності зернових культур у даному господарстві є насамперед застосування традиційних методів ведення землеробства, недостатнє застосування досягнень науки і передового досвіду, слабка оснащеність сільськогосподарською технікою, добривами і насіннєвим матеріалом, порушено технологію обробітку, неповне використання екологічних факторів.

Тому у другому розділі запропоновано технологію вирощування озимого жита, для застосування якої господарству необхідно буде оновити деякий машинно-тракторний парк, щоб якісно виконувати роботу, відповідно агровимогам, експлуатаційно-економічним показникам роботи. При цьому під конкретні технологічні операції за результатами випробування ми вибрали найкращі зразки відчезняної та зарубіжної техніки. Дана технологічній частина дає можливість запланувати величину врожайності на конкретному полі.

В третьому розділі проведено дослідження технологічного процесу оранки. Обєктом дослідження взято агрегат який використовується постійно у даному господарстві у складі трактора Т-150-05 і плуга ПЛН-6-35, для порівняння приймаємо проектований агрегат у складі трактора ХТЗ-17022 і плуга ПО-5. Результати дослідження показали що проектований агрегат кращий: збільшується змінна продуктивність на 19.8%, при цьому затрати енергії у кВт∙год на 4% зменшується.

Розділ економічної ефективності, вказує на те що доцільно впроваджувати дану технологію у виробництво. Оскільки при використанні проектуючої техніки, дотримуючись оптимальних строків догляду за культурою, використовуючи якісні мінеральні добрива і отрутохімікатів, урожайність можна отримати 45ц з га при цьому рівень рентабельності буде становити 67%. Точка беззбитковості становить 241.4т. Прибуток при цьому отримаємо 322751 грн. із 100 га що є реальним.

Дякую за увагуСхожі:

Магістерська робота iconМагістерська робота магістерська робота
...
Магістерська робота iconНаціональний університет біоресурсів І природокористування україни факультет садово-паркового господарства І ландшафтної архітектури удк 712. 2 : 711. 57 (477 – 25) магістерська робота
Факультет садово-паркового господарства І ландшафтної архітектури удк 712. 2 : 711. 57 (477 25) магістерська робота
Магістерська робота iconМагістерська робота на тему: “Імпорт на територію

Магістерська робота iconМагістерська робота на тему: “Вдосконалення розмноження та вирощування живцевих саджанців клематисів”
Магістерська робота на тему: Вдосконалення розмноження та вирощування живцевих саджанців клематисів
Магістерська робота iconМагістерська робота рищенко Юлія Федорівна Науковий керівник: Кос’янчук Н.І

Магістерська робота iconМагістерська робота на тему
Оптимізація режимів руху лісотранспортуючих машин на прикладі трелювальних тракторів”
Магістерська робота iconМагістерська робота
Аналіз системи озеленення м. Бровари Київської обл та пропозиції щодо її покращення
Магістерська робота iconМагістерська робота на тему
Методи та способи створення інформаційно-управляючих систем на прикладі відділу бухгалтерії університету”
Магістерська робота iconМагістерська робота на тему
«Аналіз вимог національних та міжнародних нд до пакування харчових продуктів І розроблення рекомендацій щодо удосконалення»
Магістерська робота iconМагістерська робота на тему: “Інформаційно-аналітична служба з підсистемою підтримки прийняття рішень на кафедрі вищого навчального закладу”
Магістерська робота на тему: "Інформаційно-аналітична служба з підсистемою підтримки прийняття рішень на кафедрі вищого навчального...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка