Киричук Валерій Олександрович


НазваКиричук Валерій Олександрович
Дата конвертації11.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииКиричук Валерій Олександрович

Мета проекту: створення нової моделі виховної роботи на основі інноваційної системи психолого-педагогічного проектування особистісного розвитку учня. Проект пройшов наукову експертизу у відділенні психології, вікової фізіології та дефектології АПН України, схвалений на Президії Академії педагогічних наук України (протокол 31/75-69 від 22.05.01р.) та затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 29.09.2001р.№665.Створено ефективну модель системи виховного процесу в умовах загальноосвітнього навчального закладу на основі інноваційної технології „Психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку учня”, що максимально оптимізує процес психо-соціального та духовного розвитку особистості.

  • Створено ефективну модель системи виховного процесу в умовах загальноосвітнього навчального закладу на основі інноваційної технології „Психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку учня”, що максимально оптимізує процес психо-соціального та духовного розвитку особистості.

  • У запропонованому проекті дослідно-експериментальної роботи застосовано системний підхід (компонентно-структурний і функціональний аналіз) у дослідженні феномена психо-соціальної активності та розвитку особистості, запропоновано конкретну психолого-педагогічну технологію, що забезпечує систему виховної роботи загальноосвітнього навчального закладу.

  • Цілісна система вибудувана як сукупність наукомістких взаємопов’язаних технологій. Вона є теоретично обґрунтованою та експериментально доведеною і є результатом синтезу міждисциплінарного наукового знання.Науково-дослідну та експериментальну роботу з апробації системи проектування особистісного розвитку учнів розпочато в 1998 році. Результати експертної оцінки схвалено Президією Академії педагогічних наук України (протокол №1-7/5-69 від 22.05.2001р.). На початок 2007 року в науково-дослідній роботі за системою проектування особистісного розвитку учнів беруть участь 246 загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів освіти різного типу в чотирнадцяти регіонах України. 39 з них є експериментальними майданчиками всеукраїнського рівня (наказ Міністерства освіти і науки від 28.09.2001р. №665), всі інші – експериментальні майданчики регіонального рівня (накази обласних управлінь освіти).

  • Науково-дослідну та експериментальну роботу з апробації системи проектування особистісного розвитку учнів розпочато в 1998 році. Результати експертної оцінки схвалено Президією Академії педагогічних наук України (протокол №1-7/5-69 від 22.05.2001р.). На початок 2007 року в науково-дослідній роботі за системою проектування особистісного розвитку учнів беруть участь 246 загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів освіти різного типу в чотирнадцяти регіонах України. 39 з них є експериментальними майданчиками всеукраїнського рівня (наказ Міністерства освіти і науки від 28.09.2001р. №665), всі інші – експериментальні майданчики регіонального рівня (накази обласних управлінь освіти).Карта експериментальних майданчиків на Україні.

  • Проект науково-дослідної та експериментальної роботи за темою: “Психолого-педагогічне проектування особистісного розвитку учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів”.

  • Термін: 2001-2006 р.

Схожі:

Киричук Валерій Олександрович iconДоповідач: Гребенніков Валерій Олександрович
...
Киричук Валерій Олександрович iconВалерій Кикоть Валерій Кикоть
Народився 29 липня 1961 р в с. Червона Слобода Черкаського району Черкаської області
Киричук Валерій Олександрович iconЄсенін Сергій Олександрович
Сергій Олександрович Єсенін народився 3 жовтня (21 вересня) 1895 р в селі Константіново Рязанської губернії в заможній селянській...
Киричук Валерій Олександрович iconВалерій Володимирович Тертичка Валерій Володимирович Тертичка
Тертичка В. Аналіз державної політики і політологія // Політичний менеджмент. 2004. №6 (9). C. 3-22; електронна версія
Киричук Валерій Олександрович iconПрезентація на тему: “ Письменники рідного краю. Сергій Єфремов ” Підготувала учитель
Катеринопільщини. Але нам, жителям села Пальчик, особливо близькими і дорогими є Сергій Олександрович і Петро Олександрович Єфремови....
Киричук Валерій Олександрович iconПринципи зоологічної систематики та номенклатури Валерій Олексійович корнєєв д б. н. Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена нан україни
Валерій Олексійович корнєєв д б н. Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена нан україни
Киричук Валерій Олександрович iconМихайло Олександрович Максимович вчений, історик, етнограф, краєзнавець, фольклорист

Киричук Валерій Олександрович iconІнформаційні технології управління навчальним навантаженням у вищих навчальних закладах Гриценко Валерій Григорович

Киричук Валерій Олександрович iconОдин із засновників математичного моделювання Дмитро Олександрович Граве (1963-1939)

Киричук Валерій Олександрович iconІсторичні аспекти розвитку тестових технологій Семенюк Валерій Миколайович
В роботі "Дослідження людських здібностей та їх розвиток" запропоноване визначення

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка