Назва: Назва


НазваНазва: Назва
Дата конвертації23.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации

Назва:

 • Назва:Поштова система дозволяє організувати складні системи, засновані на пересилання пошти від одного до багатьох абонентам, це:

  • Поштова система дозволяє організувати складні системи, засновані на пересилання пошти від одного до багатьох абонентам, це:


Групи листування - спеціалізований тип поштової розсилки, в якій лист на адресу групи (звичайну поштову адресу, обробкою пошти якого займається спеціалізована програма) надсилається всім учасникам групи. 

 • Групи листування - спеціалізований тип поштової розсилки, в якій лист на адресу групи (звичайну поштову адресу, обробкою пошти якого займається спеціалізована програма) надсилається всім учасникам групи. 

 • Є аналогом новинних конференцій, ехоконференцій. 

 • Правильно налаштована поштова розсилка повинна контролювати цикли (два роботи розсилок, підписані один на одного здатні створити нескінченний цикл пересилання листів), обмежувати список учасників розсилки, що мають право на приміщення повідомлення, виконувати інші вимоги до поштової розсилки.Для управління поштовими розсилками використовуються менеджери поштових розсилок. 

 • Для управління поштовими розсилками використовуються менеджери поштових розсилок. 

 • Крім ведення списку адрес і виконання відсилання заданого повідомлення вони забезпечують фільтрацію листів, можливості премодерації листів перед приміщенням до розсилки, ведення архівів, управління підпискою / відпискою, розсилку дайджестів (стислого вмісту) замість всього обсягу розсилки.

 • Приклади програм управління розсилками: mailman Sympa MajordomoЕлектронна пошта (нарівні з новинними групами usenet), у міру зростання популярності почала використовуватися для розсилки незапрошених рекламних повідомлень, аналогічно тому, як розкидаються рекламні брошури в звичайні поштові скриньки. У міру посилення заборони на розміщення реклами, повідомлення розділилися на легітимні розсилки (на які зазвичай підписується користувач і від яких він може відмовитися в будь-який момент) і нелегітимні (власне і звані спамом).

 • Електронна пошта (нарівні з новинними групами usenet), у міру зростання популярності почала використовуватися для розсилки незапрошених рекламних повідомлень, аналогічно тому, як розкидаються рекламні брошури в звичайні поштові скриньки. У міру посилення заборони на розміщення реклами, повідомлення розділилися на легітимні розсилки (на які зазвичай підписується користувач і від яких він може відмовитися в будь-який момент) і нелегітимні (власне і звані спамом).

 • Для розсилки спаму зараз активно використовуються всі можливі технічні хитрощі (відкриті релеї, ботнети, підроблені повідомлення про неможливість доставки, проксі-сервери, сервери безкоштовної пошти, допускають автоматизацію відправки пошти).Обсяг спаму складає 80% від загальної поштового листування (тобто перевищує обсяг корисної поштового навантаження в 5 разів). 

 • Обсяг спаму складає 80% від загальної поштового листування (тобто перевищує обсяг корисної поштового навантаження в 5 разів). 

 • Для боротьби зі спамом були розроблені різні механізми (чорні списки відправників, сірі списки, потребують повторного звернення поштового сервера для відправки, контекстні фільтри). 

 • Одним з наслідків впровадження засобів боротьби зі спамом стала ймовірність «помилково позитивного" рішення щодо спаму, то є частина листів, які не є спамом, стала позначатися як спам.  

 • У разі агресивної антиспам-політики (знищення листів, що здаються спамом, в автоматичному режимі без повідомлення відправника / одержувача)

 • це призводить до труднообнаружіваемим проблем з

 • проходженням пошти. 

Схожі:

Назва: Назва iconПовторення вивченого Що таке загальна назва і власна назва іменників?

Назва: Назва iconНазва Назва
Надає доступ до елементів контейнера, не розкриваючи його внутрішнього представлення
Назва: Назва iconНазва тварини. Назва тварини
Навесні у водоймах риби відкладають ікру. З ікринок з’являються мальки, схожі на дорослих риб
Назва: Назва iconНазва ндр назва ндр
Формування громадянського суспільства в Україні як передумова для реалізації державної політики у сфері європейської та євроатлантичної...
Назва: Назва iconОфіційна назва – Республіка Індія Офіційна назва – Республіка Індія
...
Назва: Назва iconШістдесятники України
Шістдесятники назва нової генерації (покоління) радянської та української національної інтелігенції, що ввійшла в культуру (мистецтво,...
Назва: Назва iconОснови платформи. Net framework 2006 Зміст
Розробка платформи почалася у 1998 році. Перша робоча назва Project 42, потім була назва com object Runtime чи, скорочено, cor, пізніше...
Назва: Назва iconНазва проекту: «Дивовижні зупинки» Назва проекту: «Дивовижні зупинки»
Дитина сприймає довкілля через призму дорослого. Для самостійного сприйняття у малят не вистарчає життєвого досвіду, розуміння природних...
Назва: Назва iconТрипільська культура (широко відома також як культура «Кукутені-Трипілля»), археологічна культура часів неоліту та енеоліту; назва походить від с.
«Кукутені-Трипілля»), археологічна культура часів неоліту та енеоліту; назва походить від с. Трипілля на Київщині (у вказаній "розширеній"...
Назва: Назва iconОфіційна назва Російська Федерація. Офіційна назва Російська Федерація
Росія країна у східній Європі І північній Азії. Її сусідами є кндр, кнр, Монголія, Казахстан, Азербайджан, Грузія, Україна, Білорусь,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка