Надмірне тепло або холод


НазваНадмірне тепло або холод
Дата конвертації26.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииОбладнання комп'ютера може пошкодитися через недбалість людини або природні стихії, наприклад землетруси, повені й урагани. Крім того, дані та програмне забезпечення на комп'ютері слід захищати від випадкової або навмисної втрати та підроблення. Безпека комп'ютера стосується заходів, які можна здійснити для попередження подібного пошкодження комп'ютера та його даних.

  • Обладнання комп'ютера може пошкодитися через недбалість людини або природні стихії, наприклад землетруси, повені й урагани. Крім того, дані та програмне забезпечення на комп'ютері слід захищати від випадкової або навмисної втрати та підроблення. Безпека комп'ютера стосується заходів, які можна здійснити для попередження подібного пошкодження комп'ютера та його даних.Конфіденційність комп'ютера означає, що до даних, наприклад особистих файлів і повідомлень електронної пошти, без вашого дозволу не отримає доступу будь-яка інша особа. Конфіденційність комп'ютера стосується заходів, які можна здійснити для обмеження доступу до ваших даних. Конфіденційність комп'ютера також стосується обачності під час надання особистих відомостей через Інтернет.

  • Конфіденційність комп'ютера означає, що до даних, наприклад особистих файлів і повідомлень електронної пошти, без вашого дозволу не отримає доступу будь-яка інша особа. Конфіденційність комп'ютера стосується заходів, які можна здійснити для обмеження доступу до ваших даних. Конфіденційність комп'ютера також стосується обачності під час надання особистих відомостей через Інтернет.Надмірне тепло або холод. Більшість компонентів усередині комп'ютера розроблено для функціонування в межах певного діапазону температур. У разі впливу надмірного тепла або холоду деякі компоненти комп'ютера можуть почати неналежно працювати, тому їх слід буде замінити. Якщо комп'ютер перебував надворі та зазнав впливу екстремальних температур, перед запуском занесіть його до приміщення з кімнатною температурою.

  • Надмірне тепло або холод. Більшість компонентів усередині комп'ютера розроблено для функціонування в межах певного діапазону температур. У разі впливу надмірного тепла або холоду деякі компоненти комп'ютера можуть почати неналежно працювати, тому їх слід буде замінити. Якщо комп'ютер перебував надворі та зазнав впливу екстремальних температур, перед запуском занесіть його до приміщення з кімнатною температурою.

  • Проблеми з напругою – сплески та стрибки напруги. Сплески або стрибки напруги – це несподіване збільшення напруги живлення, яке може остаточно пошкодити деякі компоненти комп'ютера. Наприклад, раптове збільшення напруги може зруйнувати системну плату комп'ютера. Сплеск напруги може також трапитися через блискавку, при ударі якої виділяється значна кількість електричного заряду. Цей заряд може потрапити до комп'ютера через лінії електропередач або телефонні лінії та пошкодити компоненти всередині нього.Фізична крадіжка. Будь-який користувач може вкрасти ваш комп'ютер або його компоненти, якщо матиме доступ до них. У зв'язку з підвищенням популярності портативних комп'ютерів, наприклад лептопів, фізичні крадіжки комп'ютерів набули надзвичайного поширення.

  • Фізична крадіжка. Будь-який користувач може вкрасти ваш комп'ютер або його компоненти, якщо матиме доступ до них. У зв'язку з підвищенням популярності портативних комп'ютерів, наприклад лептопів, фізичні крадіжки комп'ютерів набули надзвичайного поширення.

  • Віртуальна крадіжка. Можна стати жертвою віртуальної крадіжки, що стають більш поширеними в разі підключення комп'ютерів до Інтернету. Одним із прикладів віртуальної крадіжки є викрадення особистих даних, коли хакер може викрасти ваші особисті відомості для привласнення вашої особи. За допомогою цих підробних особистих даних хакер може отримати доступ до ваших фінансових рахунків або виконати незаконні дії. Іншим прикладом віртуальної крадіжки є програмне піратство, яке стосується викрадення комп'ютерних засобів або програм. Воно також може стосуватися несанкціонованого розповсюдження та використання комп'ютерної програми.Шпигунське програмне забезпечення. Так називаються програми, які інсталюються на комп'ютер без вашого відома. Вони можуть таємно надсилати відомості про перегляд вами веб-сторінок або інші особисті відомості на інший комп'ютер через мережу.

  • Шпигунське програмне забезпечення. Так називаються програми, які інсталюються на комп'ютер без вашого відома. Вони можуть таємно надсилати відомості про перегляд вами веб-сторінок або інші особисті відомості на інший комп'ютер через мережу.

  • Злодії в мережі. Злодії в мережі – це особи, які заохочують будь-яку людину в онлайні до непристойних і неетичних стосунків. Жертвами злодіїв у мережі можете стати ви або члени вашої родини. Злодії в мережі встановлюють контакт із своїми жертвами за допомогою електронної пошти або спілкування в чатах.

  • Інтернет-шахрайства. Використовуючи Інтернет, можна отримати деякі привабливі пропозиції через повідомлення електронної пошти або під час спілкування в чатах. Слід бути надзвичайно обачними, перш ніж приймати подібні пропозиції, оскільки вони можуть бути частиною добре спланованих шахрайств, які можуть призвести до фінансових збитків.

Фíшинг (англ. phishing МФА: ['fiʃiŋ] від fishing — рибальство) — вид шахрайства, метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів онлайнових аукціонів, сервісів з переказування або обміну валюти, інтернет-магазинів. Шахраї використовують усілякі виверти, які найчастіше змушують користувачів самостійно розкрити конфіденційні дані - наприклад, посилаючи електронні листи із пропозиціями підтвердити реєстрацію облікового запису, що містять посилання на веб-сайт в Інтернеті, зовнішній вигляд якого повністю копіює дизайн відомих ресурсів.

  • Фíшинг (англ. phishing МФА: ['fiʃiŋ] від fishing — рибальство) — вид шахрайства, метою якого є виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних клієнтів онлайнових аукціонів, сервісів з переказування або обміну валюти, інтернет-магазинів. Шахраї використовують усілякі виверти, які найчастіше змушують користувачів самостійно розкрити конфіденційні дані - наприклад, посилаючи електронні листи із пропозиціями підтвердити реєстрацію облікового запису, що містять посилання на веб-сайт в Інтернеті, зовнішній вигляд якого повністю копіює дизайн відомих ресурсів.

Схожі:

Надмірне тепло або холод iconДоведи, що рослини – частина живої природи. Доведи, що рослини – частина живої природи
Для життя рослині необхідні: вода, поживні речовини, світло, повітря, холод, ґрунт, каміння, тепло
Надмірне тепло або холод iconФізика і комфорт Підготували
Холодильна камера буде відбирати тепло зовнішнього повітря, а а гарячі трубки передаватимуть тепло приміщенню
Надмірне тепло або холод iconІсторія дослідження Антарктиди Приречена на вічний холод

Надмірне тепло або холод iconКорпорація “vph” До Даної корпорації входять 3 фірми. Одна фірма знаходиться під керівництвом Пикуленко Т., друга – Холод Г., третя – Вісик в
До Даної корпорації входять 3 фірми. Одна фірма знаходиться під керівництвом Пикуленко Т., друга Холод Г., третя Вісик в
Надмірне тепло або холод iconІнформації про енергетичні напої від кваліфікованих фахівців
Науковцями та лікарями доведено, що надмірне вживання енергетиків шкодить здоров’ю
Надмірне тепло або холод iconBog, swamp, marsh, moor, morass
Болота розвиваються в місцях, де характер зумовлює надмірне зволоження, в країнах з вологим вони можуть утворюватися і на
Надмірне тепло або холод iconСписування слів та речень 1 клас Навесні тепло. Прилетіли лелеки

Надмірне тепло або холод iconВідгадаємо кросворд Велике небесне тіло, що не випромінює світло і тепло

Надмірне тепло або холод iconДобро починається з тебе Класна година у 3-б класі
Адже в серце людини не заглянеш. Немає приладу, що міг би визначити чого там більше, зла або добра. Добро починається з любові до...
Надмірне тепло або холод iconПроектування та підбір холодильного обладнання. Проектування та підбір холодильного обладнання
Можливість комплексної послуги (холод + системи вентиляції та кондиціонування + теплопостачання)

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка