Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа


НазваНестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа
Дата конвертації11.02.2013
Розмір444 b.
ТипУрок


НЕСТАНДАРТНІ УРОКИ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

  • Кар,єрнівська загальньоосвітня школа

  • Тимушева Валентина Миколаївна


УРОКИ

  • БІНАРНІ УРОКИ

  • ВІРШОВАНІ ( РИМОВАНІ) УРОКИ

  • ІНТЕГРОВАНІ УРОКИ ( МІЖПРЕДМЕТНІ) УРОКИ

  • УРОКИ-ДІСКУСІЇ ( УРОК-ДІАЛОГ, УРОК-ДИСПУТ, УРОК ЗАПИТАНЬ І ВІДПОВІДЕЙ, УРОК-ЗАСІДАННЯ, УРОК-КРУГЛИЙ СТІЛ, УРОК-КОНГРЕС, УРОК-КОНФЕРЕНЦІЯ, УРОК-СЕМІНАР, УРОК-ТЕЛЕМІСТ)

  • УРОКИ-ДОСЛІДЖЕННЯ ( УРОК-ЗНАЙОМСТВО, УРОК-ПАНОРАМА ІДЕЙ, УРОК-ПОШУК, УРОК САМОПІЗНАННЯ, УРОК “ СЛІДСТВО ВЕДУТЬ ЗНАВЦІ”, УРОК-УСНИЙ ЖУРНАЛ)

  • УРОКИ-ЗВІТИ ( УРОК-АУКЦІОН, УРОК-ЗАЛІК, УРОК-ЗАХИСТ, УРОК-ЕРУДИТ, УРОК-КОМПОЗИЦІЯ, УРОК-КОНЦЕРТ, УРОК-ОГЛЯД ЗНАНЬ, УРОК-ПРАКТИКУМ, УРОК-ЯРМАРОК)

  • УРОКИ-ЗМАГАННЯ ( “ БРЕЙН-РИНГ, “ ЩО? ДЕ? КОЛИ?”, УРОК-ВІКТОРИНА, КВД, КВК, УРОК-ТУРНІР)

  • УРОКИ-МАНДРІВКИ ( УРОК-ЕКСКУРС, УРОК-ЕКСКУРСІЯ, “ КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ”, УРОК-МАРАФОН, УРОК-ПОДОРОЖ)

  • УРОКИ-СЮЖЕТНІ ЗАМАЛЬОВКИ ( УРОК-ВЕЧОРНИЦІ, УРОК-ДРАМАТИЗАЦІЯ, УРОК-КАЗКА, УРОК-РАНОК, УРОК-СПЕКТАКЛЬ, УРОК-ФЕСТИВАЛЬ)



УРОК-СЮЖЕТНІ ЗАМАЛЬОВКИ, СПЕКТАКЛЬ 1 КЛАС

  • ТЕМА. УКРАЇНСЬКА НАРОДНА КАЗКА “ РУКАВИЧКА”

  • МЕТА. ВЧИТИ ДІТЕЙ УВАЖНО СЛУХАТИ ОДИН ОДНОГО, СПІВПЕРЕЖИВАТИ З ГЕРОЯМИ КАЗКИ, ВОЛОДІТИ СВОЄЮ ПОСТАВОЮ, ЖЕСТАМИ, МІМІКОЮ, ФОРМУВАТИ УМІННЯ РОЗПІЗНАВАТИ ПОЧУТТЯ КАЗКОВИХ ПЕРСОНАЖІВ, УДОСКОНАЛЮВАТИ УМІННЯ ГОВОРИТИ В ОСОБАХ; РОЗВИВАТИ ТЕХНІКУ МОВЛЕННЯ, НАВИЧКИ ІНСЦЕНИЗАЦІЇ ПРОЧИТАНОГО, УМІННЯ ВИСЛОВЛЮВАТИ ОЦІННІ СУДЖЕННЯ; ЗГУРТОВУВАТИ КОЛЕКТИВ ДІТЕЙ; ВИХОВУВАТИ УВАГУ, ЛЮБОВ ДО СКАРБНИЦЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

  • ТИП УРОКУ. УРОК ПЕРЕВІРКИ І КОНТРОЛЮ.

  • ВИД УРОКУ. УРОК-СЮЖЕТНІ ЗАМАЛЬОВКИ. СПЕКТАКЛЬ.

  • ОБЛАДНАННЯ: МАСКИ КАЗКОВИХ ПЕРСОНАЖІВ, КОСТЮМИ, ДЕКОРАЦІЇ.

  • ДЕВІЗ УРОКУ: АКТОРАМИ НЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ, НИМИ-СТАЮТЬ.

  • ПЛАН УРОКУ

  • ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ

  • МОТИВАЦІЯ ТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЛЮКІВ

  • ІНСЦЕНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ КАЗКИ “ РУКАВИЧКА”

  • ПІДСУМКИ УРОКУ. ОБГОВОРЕННЯ ПОБАЧЕНОГО



УРОК -ДОСЛІДЖЕННЯ 2 КЛАС

  • ТЕМА. БУКВА Щ

  • МЕТА. ФОРМУВАТИ ВМІННЯ СЛУХАТИ-РОЗУМІТИ УКРАЇНСЬКЕ МОВЛЕННЯ, ПРАВИЛЬНО ВИМОВЛЯТИ ЗВУКИ, ПОПОВНЮВАТИ СЛОВНИКОВИЙ ЗАПАС; РОЗВИВАТИ НАВИЧКИ РОБОТИ У ПАРАХ

  • ТИП УРОКУ. УРОК ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

  • ВИД УРОКУ. УРОК-ДОСЛІДЖЕННЯ

  • ОБЛАДНАННЯ.ТАБЛИЦІ, АБЕТКА

  • ПЛАН УРОКУ

  • ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ

  • РОБОТА НАД РОЗВИТКОМ МОВНОГО АПАРАТУ ТА НАВИЧОК ЧИТАННЯ

  • ПОСТАНОВКА ДОСЛІДНИЦЬКОГО ЗАВДАННЯ ВЧИТЕЛЕМ.

  • КОЛЕКТИВНА РОБОТА УЧНІВ У ГРУПАХ

  • ДОВЕДЕННЯ ВИСУНУТИХ ГІПОТЕЗ

  • ПРАКИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ НАБУТИХ ЗНАНЬ

  • ПІДСУМКИ УРОКУ. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ІДЕЇ



УРОК-фантазії та мислення ( розвиток мовлення) по Яськової Л.М. З ДОПОВНЕННЯМИ) 3 КЛАС

  • ТЕМА. НАПИСАННЯ ТВОРУ-КАЗКИ “ ПОДОРОЖ ОСІННЬОГО ЛИСТОЧКА”

  • МЕТА. ФОРМУВАТИ УМІННЯ РОЗРІЗНЯТИ НАУКОВО-ПОПУЛЯРНІ ТА ХУДОЖНІ ТВОРИ; ДОПОМОГТИ НАПИСАТИ ТВІР ПРО ЗОЛОТУ ОСІНЬ, ПЕРЕДАТИ СЛОВАМИ КРАСУ ЧАРІВНОЇ ПРИРОДИ; НА ОСНОВІ СПОСТЕРЕЖЕНЬ, ВИКОРУСТОВУЮЧИ ЛЕКСИЧНІ ЗАСОБИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ХУДОЖНІХ ОБРАЗІВ; ДОПОМОГАТИ КОЖНІЙ ДИТИНІ СТВОРИТИ СВОЮ КАЗКУ, ЯКА Б ВІДПОВІДАЛА ЇЇ ОСОБИСТИМ МОЖЛИВОСТЯМ; РОЗВИВАТИ СПОСТЕРЕЖЛИВІСТЬ, УМІННЯ ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЇ ПОЧУТТЯ; СБАГАЧУВАТИ СЛОВНИК, ВИХОВИВАТИ ЛЮБОВ ДО ПРИРОДИ, СТАЛЕННЯ ДО НЕЇ.

  • ОБДАДНАННЯ. МУЗИЧНИЙ ЗАПИС П. І. ЧАЙКОВСЬКОГО “ ПОРИ РОКУ”, МАЛЮНКИ ДІТЕЙ, РОБОТИ З ПРИРОДНОГО МАТЕРІАЛУ; ОСІННІ ЛИСТОЧКИ, ВИГОТОВЛЕНІ З ПАПЕРУ; КАРТКИ-ПІДКАЗКИ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ РОБОТИ, СЛОВНИКИ.

  • ПЛАН УРОКУ

  • ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА ( СТВОРЕННЯ ЕМОЦІЙНОГО НАСТРОЮ, ПОВІДОМЛЕННЯТЕМИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ)

  • ОСНОВНА ЧАСТИНА( колективна підготовча робота, виставка дитячих робіт із природного матеріалу, добір початку казки. Складання плану, робота над словами та виразами, диагностика рівня готовності класу до творчої роботи, самостійна робота, аналіз творів

  • ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА ( підсумок уроку, резерв “часу - добери риму”, домашнє завдання)



УРОК-ЗВІТ. ГРА “ ЩО? ДЕ? КОЛИ?” 4 КЛАС

  • ТЕМА СИНОНІМИ

  • МЕТА. ЗАКРІПИТИ ВМІННЯ ДОБИРАТИ НАЙУЖИВАНІШІ СИНОНІМИ ДО СЛІВ, ЩО Є РІЗНИМИ ЧАСТИНАМИ МОВИ; УДОСКОНАЛЮВАТИ ТЕКСТ ШЛЯХОМ ЗАМІНИ ЛЕКСИЧНИХ ПОВТОРЕНЬ СИНОНІМАМИ, СКЛАДАТИ СІНОНІМІЧНІ РЯДИ4 РОЗВИВАТИ МИСЛЕННЯ, МОВЛЕННЄВІ ВМІННЯ, КУЛЬТУРУ МОВЛЕННЯ І СПІЛКУВАННЯ; ВИХОВУВАТИ ЛЮБОВ ДО РІДНОЇ МОВИ.

  • ТИП УРОКУ. УРОК ЗАКРІПЛЕННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК.

  • ВИД УРОКУ. УРОК-ЗВІТ. ГРА 2 ЩО? ДЕ? КОЛИ?”

  • ОБЛАДНАННЯ. КОНВЕРТИ З ЛИСТАМИ-ЗАВДАННЯМИ, КАРТОННИЙ КРУГ, ПРИКРІПЛЕНИЙ ДО ДЗИГИ З ЗАВДАННЯМИ, 2 МАЛЕНЬКІ ПЕРЕНОСНІ ДОШКИ

  • ДЕВІЗ УРОКУ “ НА ЙМЕННЯ МИ РІЗНІ, А СУТЬ В НАС ОДНА:

  • СИНОНІМИ МИ – ТОБТО СХОЖІ СЛОВА”

  • ПЛАН УРОКУ

  • 1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

  • 2. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й ЗАВДАНЬ УРОКУ.

  • 3. УЗГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ УЧНІВ ПРО СИНОНІМИ.

  • 4. ОЦІНЮВАННЯ РОБОТИ ДІТЕЙ НА УРОЦІ.

  • 5. ПІДСУМКИ УРОКУ.

  • 6. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ



МОДЕЛІ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

  • 1. КОЛЕКТИВНА ФОРМА

  • * ТЕХНОЛОГІЯ “ АКВАРІУМ”- ФОРМА ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ У МАЛИХ ГРУПАХ.

  • * ДИСКУСІЯ - ОБМІН ДУМКАМИ З ПЕВНОЇ ПРОБЛЕМИ.

  • * ТЕХНОЛОГІЯ “ ІНТЕРВ′Ю”

  • 2. ФРОНТАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ

  • * ТЕХНОЛОГІЯ “ НАВЧАЮЧИ-НАВЧУСЯ” - КОЖЕН НАВЧАЄ КОЖНОГО

  • * ТЕХНОЛОГІЯ “ МИКРОФОН” - ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ КОЖНОМУ СКАЗАТИ ЩОСЬ ШВИДКО, ПО ЧЕРЗІ ВІДПОВІДАЮЧИ НА ЗАПИТАННЯ, АБО ВИСЛОВЛЮВАЮЧИ СВОЮ ПОЗИЦІЮ

  • * ТЕХНОЛОГІЯ “ МОЗКОВИЙ ШТУРМ” - МЕТОД КОЛЕКТИВНОГО ОБГОВОРЕННЯ, ПОШУК РІШЕНЬ.

  • * ТЕХНОЛОГІЯ “ ДЕРЕВО РІШЕНЬ”- АНАЛІЗ ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ

  • ТА ИНШІ



Схожі:

Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа icon“ Науково-методичні основи сучасного уроку української мови в початковій школі ” Мета
Розкрити сучасні підходи до типології та структури уроків мови у початковій школі
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconУроки навчання грамоти Вчитель зош №1 Леміш Т. Л. Типи уроків за характером мовного матеріалу Мета
Розкрити сучасні підходи до типології та структури уроків мови у початковій школі
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconХерсонська область Керівник Пунейко Н. Р. Місце спостереження Прибережна зона водойми
Кар кар кар! згори злетіло аж осика затремтіла. Пісня лине без угаву Хто співає? Звісно ( ґава)
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconСутність кар’єри Вектори кар’єри
Варто зробити акцент на тім, що розуміння конкретної кар’єри завжди суб’єктивно. Тобто про свою кар’єру може судити тільки той індивід,...
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconТема доповіді: Науково-методичні засади будови навчально-виховного процесу в початковій школі як цілісного творчого процесу Основною метою освіти сьогодення є формування в учнів компетентностей. Компетентності
Науково-методичні засади будови навчально-виховного процесу в початковій школі як цілісного творчого процесу
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconВпровадження експерименту “Сходинки до інформатики” та “Комп”ютерна азбука” в початковій школі з досвіду роботи
Впровадження експерименту "Сходинки до інформатики" та "Комп"ютерна азбука" в початковій школі
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconВикладання іноземних мов у дошкільних навчальних закладах та початковій школі (2012-2013 н р.) Дошкільна освіта
Викладання іноземних мов у дошкільних навчальних закладах та початковій школі (2012-2013 н р.)
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconСтимулювання позитивного ставлення, розвиток інтересу до навчання в початковій школі

Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconТеорія проблемного навчання у загальноосвітній школі Луї де Бройль: “Знання – діти подиву і цікавості”
Виховання активної творчої особистості, яка вміє бачити, ставити і вирішувати нестандартні проблеми
Нестандартні уроки у початковій школі кар,єрнівська загальньоосвітня школа iconПро виконання державних вимог до рівня навчальних досягнень учнів з математики в початковій школі


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка