Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням


НазваІнформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням
Дата конвертації24.03.2013
Розмір445 b.
ТипІнформації


Глобальна мережа Інтернет

 • Робота з сайтом ХРЦОЯО


Мета заняття

 • Ознайомлення випускників загальноосвітніх навчальних закладів із структурою сайту ХРЦОЯО, який є каналом оперативної офіційної інформації про умови проведення ЗНО та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування.Використання запропонованих матеріалів дозволить учням:

 • ознайомитися із структурою сайту ХРЦОЯО, УЦОЯО та інш.;

 • отримати детальну інформацію про основні розділи сайту («Методичний порадник», «Корисні посилання», «Запитання», «Пробне тестування», «Тренувальні тестування» тощо) (див. мал.);

 • виконати завдання, необхідні як з огляду формування компетентності у використанні інформаційно-комунікаційних технологій, так і для підготовки до ЗНО: надіслати електронний лист до ХРЦОЯО, зареєструватися для участі в пробному тестуванні, взяти участь у тренувальному тестуванні тощо.Вступне слово

 • Останній навчальний рік у школі для кожного покоління випускників, їхніх батьків і наставників є найбільш хвилюючим.

 • Ви стоїте на порозі дорослого життя, будуєте плани на майбутнє. Імовірно, більшість із вас мріє отримати вищу освіту. На сьогоднішній день існує лише єдина можливість стати студентом – успішно пройти зовнішнє незалежне оцінювання, склавши тест із відповідних предметів.

 • Запорукою успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання є завчасна підготовка до нього. Першим кроком у підготовці до ЗНО має стати отримання інформації про умови тестування та вимоги, які висуваються до його учасників.

 • Сподіваємося, що всю необхідну інформацію ми знайдемо на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

 • Адреса сайту: http://zno-kharkiv.org.ua/Розділ «Новини»

 • Уся інформація, що стосується проведення зовнішнього незалежного оцінювання, оперативно розміщується на головній сторінці сайту.

 • У розділі «Новини» можна дізнатися про останні заходи регіонального центру. Тут розміщується інформація-нагадування про день і час проведення тестування з конкретного предмета, схеми проїзду до пунктів тестування, звіти про тестування, які відбулися.

 • Повідомлення про видання нормативних актів, які визначають порядок проведення тестування, також оперативно з’являються у «Новинах», а з текстами нормативно-правових актів можна ознайомитися у розділі «Документи».Розділ «Документи»

 • У підрозділі «Нормативні документи» можна оперативно ознайомитися із усіма існуючими документами Міністерства освіти та науки України щодо терміни проведення та порядок реєстрації на тестування, перелік предметів, з яких проходить зовнішнє незалежне оцінювання, про умови участі у пробному тестуванні та інш. Всі документи з’являються на сайті у день їх офіційного оприлюднення.Розділ «Методичний порадник»

 • Тестування не більш складний іспит, ніж інші державні іспити, але він має іншу форму. Враховуючи специфіку проведення цього виду оцінювання, його мету і завдання, можна стверджувати, що формула успішного проходження тестування виглядає приблизно так: «міцні, систематизовані знання з предмета + досвід роботи з тестами».

 • У розділі «Методичний порадник» розміщені чинні програми з предметів тестування, технічні характеристики тестів.Розділ «Методичний порадник»

 • Технічні характеристики тестів – це офіційний документ, який визначає тривалість тестування, кількість завдань, їх типи, перелік рекомендованої для підготовки літератури. Технічні характеристики розроблені Українським центром оцінювання окремо для кожного предмета тестування.

 • У розділі розміщено усі тестові завдання з усіх предметів, починаючи з 2008 року, та відповіді до них. Навіть, якщо в якомусь із предметів після 2008 р. відбулися зміни у форматах завдань (наприклад, в історії України й математиці тепер немає завдань з розгорнутою відкритою відповіддю), можна зробити відповідні корективи у виконанні цих тестів, керуючись технічними характеристиками тестів 2011 р.Розділ «Пробне тестування»

 • Ефективною формою підготовки до ЗНО є пробне тестування. Основна мета його проведення – надати можливість майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання ознайомитись із процедурою тестування.

 • Учасники будуть працювати в умовах, що точно відтворюють порядок проведення основної сесії. Відтак – вони матимуть можливість відчути атмосферу справжнього тестування, зауважити, які документи необхідно взяти для посвідчення своєї особи, розрахувати час, необхідний для виконання завдання та перенесення відповідей у бланки А та Б, тощо.

 • Роботи пробного тестування не оцінюються. Проте всі учасники отримають ключі відповідей і зможуть зробити висновок про рівень своєї підготовки з предмета. Якщо пробне тестування покаже, що у знаннях є якісь прогалини, ще буде час попрацювати над помилками.Розділ «Пробне тестування»

 • У 2011 р. пробне тестування пройде 2 та 9 квітня. Графік його проведення також розміщено на сайті ХРЦОЯО.

 • Пробне тестування проводиться на платній основі.

 • Як і основне, воно потребує попередньої реєстрації учасників.Розділ «Тренувальне тестування»

 • Тренувальне Інтернет-тестування – це ще один спосіб підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування розроблено на базі завдань, які входили до тестів минулих років. Добірка завдань з кожного предмета укладена з урахуванням технічних характеристик тестів 2011 року. Це означає, що формати завдань, час на їх виконання, а також схема їх оцінювання відповідають вимогам, які висуваються до тестів зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року.

 • Під час тренувального тестування можна потренуватися у виконання тестових завдань, а також визначити рівень своєї підготовки з предметів тестування в online-режимі. Картина буде більш об’єктивною, якщо виконувати завдання самостійно, не маючи поруч консультантів-помічників, підручників, посібників та конспектів. Результат тестування можна отримати одразу після завершення виконання завдань.Розділ «Тренувальне тестування»

 • Увага! Результат тестування нараховується у «сирих» тестових балах та не переводиться у шкалу 100-200 балів. Шкала 100-200 балів є рейтинговою і визначається після порівняння результатів виконання тестів з конкретного предмета усіма учасниками по всій Україні під час проведення основного тестування.

 • Отримавши «сирий» тестових бал, знаючи максимальний бал за виконання тестового завдання, а також таблицю, яка показує помилки, можна зробити висновок про рівень своєї підготовки та побачити, з яких розділів програми того чи іншого предмета треба попрацювати.

 • Тренувальне Інтернет-тестування проводиться безкоштовно.Розділ «Корисні посилання»

 • Як і будь-який сучасний сайт, сайт ХРЦОЯО розширює інформативні можливості за рахунок розміщення на своїй сторінці посилань на інші сайти, які так чи інакше пов’язані з питаннями проведення ЗНО. Безпосередньо з сайту ХРЦОЯО можна перейти на Інтернет-сторінки Міністерства освіти і науки України; Українського центру оцінювання якості освіти; вищих навчальних закладів.Розділ «Запитання»

 • Якщо після подорожі розділами сайту залишилися запитання, на які відповіді не знайдено, – існує даний розділ.

 • Можна також написати електронного листа до ХРЦОЯО. Саме так забезпечується зворотній зв'язок адміністратора сайту та його відвідувачів. Це робить сайт «живим», цікавим, інтерактивним.Схожі:

Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconІнформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Очікувані результати Використання запропонованих матеріалів дозволить учням
Хрцояо, який є каналом оперативної офіційної інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й...
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconІнформації учням щодо завдань та функцій проведення тестування, правил проходження зно. Індивідуальна підтримка для конкретних учнів з урахуванням їх індивідуальних особливостей. Залучення батьків, ознайомлення їх зі специфікою зно
Надання інформації учням щодо завдань та функцій проведення тестування, правил проходження зно
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconІнформації учням щодо завдань та функцій проведення тестування, правил проходження зно н адання інформації учням щодо завдань та функцій проведення тестування, правил проходження зно. І
Зно це забезпечення оптимальної реалізації психічних можливостей учнів та проявлення у максимальній мірі отриманих знань, умінь та...
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconПід час проведення тестування
Якщо у пакеті з комплектом тестових матеріалів немає пакета для відправлення матеріалів тестування до центру обробки
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconІнформації учням щодо завдань та функцій проведення тестування, правил проходження зно. індивідуальна підтримка для конкретних учнів з урахуванням їх індивідуальних особливостей
Психологічна допомога абітурієнтам під час зовнішнього незалежного оцінювання передбачає, перш за все, профілактику стресів та психологічну...
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconДоговір на проведення експертних робіт Що потрібно знати?!
Додаток 20 до пункту 10 Порядку проведення експертизи матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію),...
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconПідсумки зно -2012 та перспективи зно -2013 з географії Презентація для керівників методичних об’єднань вчителів географії
На виконання тестових завдань було відведено 150 хвилин. Кожний учасник тестування отримав індивідуальний комплект тестових матеріалів:...
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconІнформації про учасників пробного тестування. До 25. 11. 11 Провести опитування випускників птнз про бажання вступати до внз та подати інформацію до нмц пто. До 20. 12. 11
Про результати проведення зно учнів системи професійно-технічної освіти з предметів загальноосвітньої підготовки у 2011 році
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconPrez
З кожного предмета зібрано базу мультимедійних презентацій, тестових завдань, конспектів уроків, матеріалів для тематичних атестацій,...
Інформації про умови проведення зно та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування. Використання запропонованих матеріалів дозволить учням iconПіраміда сприйняття людиною інформації
Використання тренінгових програм; використання діагностичних і контролюючих матеріалів; виконання творчих домашніх завдань; використання...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка