Промислові відходи


НазваПромислові відходи
Дата конвертації24.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииПРОМИСЛОВІ ВІДХОДИ

 • Багаторічна енергетично-сировинна спеціалізація, а також низький технологічний рівень промисловості України поставили її в число країн з найбільш високими абсолютними обсягами утворення та накопичення відходів. Обсяг утворення відходів у 1996 році становив 700 - 720 млн. тонн.

 • Скорочення обсягів виробництва, яке спостерігалося у більшості галузей економіки протягом 1991- 1996 років, суттєво не позначилося на загальній ситуації щодо утворення відходів.

 • За станом на 1996 рік загальна маса накопичених на території України відходів у поверхневих сховищах перевищила 25 млрд. тонн, що в розрахунку на 1 кв. км площі становить близько 40 тис. тонн.

 • Відходи нагромаджуються у вигляді шламосховищ, териконів, відвалів, різних звалищ. Площа земель, зайнята ними, становить близько 160 тис. гектарів.

 • Внаслідок гіпертрофованого розвитку гірничодобувної промисловості в Україні домінують відходи, що утворюються під час розробки родовищ (до 75 відсотків загального обсягу) та збагачення корисних копалин (відповідно 13 і 14 відсотків). Значну частину цих обсягів становлять відходи хіміко-металургійної переробки сировини.Якісний стан підземних вод внаслідок господарської діяльності також постійно погіршується. Це пов'язано з існуванням на території України близько 3 тис. фільтруючих накопичувачів стічних вод, а також з широким використанням мінеральних добрив та пестицидів.

 • Якісний стан підземних вод внаслідок господарської діяльності також постійно погіршується. Це пов'язано з існуванням на території України близько 3 тис. фільтруючих накопичувачів стічних вод, а також з широким використанням мінеральних добрив та пестицидів.

 • Найбільш незадовільний якісний стан підземних вод у Донбасі та Кривбасі.

 • Значну небезпеку в експлуатаційних свердловинах Західної України становить наявність фенолів (до 5 - 10 гранично допустимих концентрацій - далі ГДК).

 • Підвищення мінералізації та зростання вмісту важких металів у підземних водах Криму.

Добування руди

 • Добування руди призводить до забруднення річок Інгулець та Саксагань стічними водами.

 • Кар'єрний спосіб добування приводить у непридатність чорноземи.

 • Вибухи на шахтах спричиняють обвали.Динаміка змін кількості стічних вод на території Кривбасу показана на діаграмі:Список використаної літератури:Схожі:

Промислові відходи iconТверді побутові та промислові відходи – велика екологічна проблема сучасного розвинутого суспільства
Тверді побутові та промислові відходи велика екологічна проблема сучасного розвинутого суспільства
Промислові відходи iconХарчові відходи харчові відходи
Покращується якість продукції, збільшуються терміни її зберігання, що дає переваги при збуті
Промислові відходи iconЛекція 16. Промислові методи одержання супозиторій. Автоматичні лінії в промисловому виробництві супозиторій Супозиторії тверді однодозовані лікарські засоби
Промислові методи одержання супозиторій. Автоматичні лінії в промисловому виробництві супозиторій
Промислові відходи iconЯк можна пояснити що це таке – нанотехнології ?
З вдосконаленням технологій точність зростала, а відходи та забруднення зменшувалися, проте підхід залишався незмінним
Промислові відходи iconРегіональні промислові комплекси шлях до підвищення інноваційної активності промислових підприємств

Промислові відходи iconПромислові підприємства країн відповідно до Додатку 1, які мають проблеми з викидами (покупці, інвестори)

Промислові відходи iconПроблеми утилізації твердих побутових відходів (м. Бориспіль) Ситуація з тпв в Україні
Не запроваджено роздільний збір сміття за окремими видами (скло, папір, побутові відходи, поліетилен)
Промислові відходи iconПольська економіка в Євросоюзі Економічна ситуація
Незважаючи на високий ступінь економічної інтеграції з країнами єс до 1 травня (промислові продукти)
Промислові відходи iconЦілі: познайомитись з передумовами виникнення романтизму та його естетичними принципами; розкрити особливості романтичного світосприйняття
Національно-визвольні рухи та промислові революції в різних європейських країнах
Промислові відходи icon§15. Світове господарство в період науково – технічної революції
Протягом останніх століть не раз винаходи у природничих спричиняли докорінні зміни у виробництві. Такими були промислові перевороти,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка