Неперервне представлення визначає рівні


НазваНеперервне представлення визначає рівні
Дата конвертації24.03.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентацииCMMI — це підхід для вдосконалення процесів, який забезпечує організації суттєвими елементами ефективних процесів. Він може використовуватись для покращення процесу як на рівні проекту чи відділу, так і на рівні цілої організації.

 • CMMI — це підхід для вдосконалення процесів, який забезпечує організації суттєвими елементами ефективних процесів. Він може використовуватись для покращення процесу як на рівні проекту чи відділу, так і на рівні цілої організації.

 • CMMI дозволяє інтегрувати традиційно відокремлені організаційні функції, ставити цілі та пріоритети покращення процесів, забезпечує інструкцією по створенню якісних процесів, і дає контрольну точку для оцінки поточних процесів.CMMI визначає 22 процесні області. Для кожної із процесних областей існує ряд цілей (goals), які повинні бути досягнуті при впровадженні CMMI в даній конкретній процесній області. Деякі цілі є унікальними — вони називаються спеціальними.

 • CMMI визначає 22 процесні області. Для кожної із процесних областей існує ряд цілей (goals), які повинні бути досягнуті при впровадженні CMMI в даній конкретній процесній області. Деякі цілі є унікальними — вони називаються спеціальними.

 • Загальні цілі застосовуються одразу до декількох процесних областей. Цілі досягаються за допомогою практик; так само, як і цілі, практики діляться на спеціальні та загальні.

 • Існує два представлення CMMI — поетапне і неперервне. Поетапне представлення групує процесні області у п'ять рівнів зрілості. Неперервне представлення визначає рівні можливостей.

 • Різниця у цих двох представленнях є виключно організаційною; суть ідентична. Обидва представлення можуть бути використані для досягнення оцінки оскільки мають рівнозначну постановку.Кожний обирає сам для себе:

 • Кожний обирає сам для себе:

 • Підтвердити «успішність» локального проекту CMMI.

 • Упевнитися, що є «рух у правильному напрямку» для маркетингових цілей (продемонструвати потенційним замовникам свої можливості).

 • Показати зовнішньому спонсору - на що він витратив гроші.

 • Просто бути не гірше, ніж інші «в клубі» (модно)Є два види представлення в CMMI моделі:

 • Є два види представлення в CMMI моделі:

 • Ступінчаста

 • Безперервна

 • Представлення дозволяє організації домагатися поліпшення різних цілей.

 • Організація та представлення данних, відрізняються в кожному представництві. Тим не менш, зміст залишається незмінним.При впровадженні CMMI на безперервній основі порядок поліпшення процесних областей не фіксований. Якість процесів в кожній процесній області може бути оцінений на один з шести (0-5) рівнів продуктивності. Ступінчасте представлення визначає п'ять (1-5) рівнів зрілості організації. Для досягнення кожного рівня зрілості (крім першого) необхідно виконати вимоги щодо впровадження певних процесний областей та досягнення відповідних цілей.

 • При впровадженні CMMI на безперервній основі порядок поліпшення процесних областей не фіксований. Якість процесів в кожній процесній області може бути оцінений на один з шести (0-5) рівнів продуктивності. Ступінчасте представлення визначає п'ять (1-5) рівнів зрілості організації. Для досягнення кожного рівня зрілості (крім першого) необхідно виконати вимоги щодо впровадження певних процесний областей та досягнення відповідних цілей.

 • Більшість великих IT-компаній вибирають саме ступінчасте представлення. Отримавши рівень вище, можна аргументовано пояснювати клієнту чому ця компанія краще, ніж компанія-конкурент.

Безлад / криза. У організації дуже мало загальних процесів. Успіх проектів повністю залежить від зусиль і досвіду Ваших співробітників. Організація мало робить для створення умов, які допомагають всі проекти робити успішними. Більшість компаній перебувають на цьому рівні, хоча деякі з них напівжартома стверджують, що вони перебувають на нульовому або навіть на -1 рівні.

 • Безлад / криза. У організації дуже мало загальних процесів. Успіх проектів повністю залежить від зусиль і досвіду Ваших співробітників. Організація мало робить для створення умов, які допомагають всі проекти робити успішними. Більшість компаній перебувають на цьому рівні, хоча деякі з них напівжартома стверджують, що вони перебувають на нульовому або навіть на -1 рівні.

 • Стандартне управління проектами. Організація впровадила стандартні процеси управління проектами та використовує з у всіх проектах. Ви намагаєтеся створити базовий фундамент, на якому збираєтеся в майбутньому будувати подальші поліпшення. Більшість компаній, що почали рух по шляху CMMI, намагаються досягти цього рівня.

 • Стандартні процеси організації. Ви намагаєтеся досягти стандартизації у виробничій діяльності організації подібно до того, чого досягли в процесах управління проектами на рівні 2. Це може включати єдність технологій, інструментарію, процедур, способів і т.д.

 • Керований зворотній зв'язок. Ви збираєте метрики про всі аспекти процесів управління проектами та виробництва. У Вас ведеться бібліотека (сховище) метрик та ключових знань, отриманих в завершених проектах, що може використовуватися кожним новим проектом.

 • Оптимізація / безперервне вдосконалення. У Вас організований замкнутий цикл виконання процесів, вимірювань і безперервного покращення. Ви постійно використовуєте вимірювання, зворотний зв'язок і творчість в цілях оптимізації Ваших процесів.Схожі:

Неперервне представлення визначає рівні iconПредставлення проекту на обласному рівні Робочий візит проекту в область включатиме

Неперервне представлення визначає рівні iconПредставлення моделей. Представлення моделей
Для представлення будь-якої моделі необхідні основні синтаксичні елементи і способи їх з'єднання. Тип використовуваного синтаксису...
Неперервне представлення визначає рівні iconЗгідно з нормами, визначеними Міністерством охорони здоров’я України, неперервне перебування за комп’ютером упродовж доби не повинно перевищувати

Неперервне представлення визначає рівні iconМетодологія Результати моніторингу Баланс представлення влади і опозиції
Представлення посадових осіб як виконавців своїх посадових обов`язків та як агітаторів за партію влади
Неперервне представлення визначає рівні iconГендер: рівні можливості для всіх
Гендер визначає соціально-рольовий статус, соціальні можливості людини (чоловіка та жінки) в усіх сферах життєдіяльності: освіті,...
Неперервне представлення визначає рівні iconТема: Основні поняття теорії графів. Способи представлення графів. Пошук у ширину та глибину
Теорія графів — розділ математики, що дає змогу формалізувати взаємозв'язки між різноманітними видами інформації, організувати абстрактне...
Неперервне представлення визначає рівні iconІнформації Інформація дані про людей, предмети, факти, події, явища і процеси незалежно від форми їхнього представлення. Виділяють такі види представлення інформації: букви; символи; цифри; слова; тексти
За сформованою історичною та міжнародною практикою безпеки об’єктами захисту з урахуванням їх приоритетів є
Неперервне представлення визначає рівні iconВ кінці навчального року вчитель підраховує кількість фішок усіх кольорів з кожного предмету, складає зведену таблицю, визначає рівні навчальних досягнень, які заносяться до характеристики учня
«Скарбничка успіхів» індивідуальна книжечка першокласника, в якій фішками відповідного кольору щомісяця фіксується досягнутий учнем...
Неперервне представлення визначає рівні iconСтруктура cmmi
Він може використовуватись для покращення процесу як на рівні проекту чи відділу, так і на рівні цілої організації
Неперервне представлення визначає рівні iconСоціальне партнерство – трансфер підготовки конкурентно спроможних робітників
Проблеми і перспективи розвитку соціального партнерства на регіональному рівні та на рівні держави

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка