Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати


НазваДля тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати
Дата конвертації25.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииДля тих ,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати.

 • Для тих ,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати.

 • Різноманітні досліди з хімічними речовинами, синтезування речовин, дослідження природної сировини, розв'язування логічних і розрахункових задач, опрацювання літератури - усе це допоможе вам осягнути ази хімії , краще засвоїти шкільний курс, розвинути самостійне мислення.Досліди слід проводити в шкільній лабораторії, на заняттях хімічного гуртка.

 • Досліди слід проводити в шкільній лабораторії, на заняттях хімічного гуртка.У науковому дослідженні старшокласника найбільш вагоме місце має зайняти безпосередньо дослідницька робота, що складає третій етап. Основна роль цього етапу полягає в розвитку логічного мислення, умінь інтелектуального проникнення в сутність досліджуваного явища, в пробудженні інтересу до науки, в залученні до пошукової роботи. Ця частина діяльності дає можливість реалізувати визначені експериментальні навички, культуру експериментування школяра. У ході виконання всього дослідження роль учителя полягає у наданні допомоги у процесі планування , розробки гіпотези дослідження, проведення експериментальної роботи .

 • У науковому дослідженні старшокласника найбільш вагоме місце має зайняти безпосередньо дослідницька робота, що складає третій етап. Основна роль цього етапу полягає в розвитку логічного мислення, умінь інтелектуального проникнення в сутність досліджуваного явища, в пробудженні інтересу до науки, в залученні до пошукової роботи. Ця частина діяльності дає можливість реалізувати визначені експериментальні навички, культуру експериментування школяра. У ході виконання всього дослідження роль учителя полягає у наданні допомоги у процесі планування , розробки гіпотези дослідження, проведення експериментальної роботи .У ході роботи над експериментальною частиною важливо передбачити варіативність способів виконання експерименту.

 • У ході роботи над експериментальною частиною важливо передбачити варіативність способів виконання експерименту.

 • Необхідна контрольна інформація щодо методики статистичної обробки результатів дослідження береться з довідника або з банків даних комп'ютерних систем Учневі необхідно так продумати хід виконання експериментальної частини , щоб з мінімальними витратами сил і часу одержати максимальну інформацію для обробки й осмислення.Основная задача практических работ, проводимых в конце изучения тем, закрепление знаний и практических умений учащихся. По форме проявления самостоятельной деятельности учащихся практические работы делятся на работы, выполняемые по инструкции (получение веществ, изучение их свойств), и работы, которые выполняются без инструкции, обычно это касается экспериментальных задач. В первом случае самостоятельность учащихся ограничена: они выполняют опыты по инструкции, в которой описаны техника экспериментирования и последовательность действий; вместе с тем в инструкции перед учащимися ставятся вопросы по содержанию опытов, на которые они должны ответить. Эти вопросы позволяют им осознанно выполнять те или иные действия, раскрывать сущность химических процессов, описывать свойства вещества. Во втором случае учащиеся проявляют полную самостоятельность: они решают задачи с применением своих знаний и умений или задачи с переносом знаний.

 • Основная задача практических работ, проводимых в конце изучения тем, закрепление знаний и практических умений учащихся. По форме проявления самостоятельной деятельности учащихся практические работы делятся на работы, выполняемые по инструкции (получение веществ, изучение их свойств), и работы, которые выполняются без инструкции, обычно это касается экспериментальных задач. В первом случае самостоятельность учащихся ограничена: они выполняют опыты по инструкции, в которой описаны техника экспериментирования и последовательность действий; вместе с тем в инструкции перед учащимися ставятся вопросы по содержанию опытов, на которые они должны ответить. Эти вопросы позволяют им осознанно выполнять те или иные действия, раскрывать сущность химических процессов, описывать свойства вещества. Во втором случае учащиеся проявляют полную самостоятельность: они решают задачи с применением своих знаний и умений или задачи с переносом знаний.Метою нашої роботи було визначення рН ґрунту орного шару і розрахунку кількості добрив, які потрібно вносити для підвищення врожайності сільськогосподарських культури й одержання екологічної чистої продукції.

 • Метою нашої роботи було визначення рН ґрунту орного шару і розрахунку кількості добрив, які потрібно вносити для підвищення врожайності сільськогосподарських культури й одержання екологічної чистої продукції.

 • Дана проблема є актуальною, в зв’язку із впливом сільськогосподарської діяльності людини, яка викликає зміну реакцій ґрунту. Цьому сприяє виніс елементів живлення з урожаєм, довготривалий обробіток, внесення мінеральних добрив, хімічна меліорація.

 • Знаючи кислотність ґрунту можна правильно вирахувати кількість добрив, які бажано внести в ґрунт для підвищення врожайності і одержання екологічно чистої сільськогосподарської продукції.

 • Для цього ми:

 • - відібрали зразки ґрунту і підготували їх до аналізу;

 • - приготували сольові витяжки і провели визначення рН;

 • - за одержаними результатами розрахували дози внесення вапна для підвищення родючості ґрунту.Орні землі було поділено на 5 досліджуваних ділянок. З кожної ділянки було взято по 3 проби грунту.

 • Орні землі було поділено на 5 досліджуваних ділянок. З кожної ділянки було взято по 3 проби грунту.Для визначення кислотності ґрунту, а також для колориметричних визначень концентрації водневих йонів ми використовували пристрій Алямовського, робота якого ґрунтується на зміні кольору досліджуваного розчину і порівнянні його з етанолом,додавши комбінований індикатор,який має зелене забарвлення.

 • Для визначення кислотності ґрунту, а також для колориметричних визначень концентрації водневих йонів ми використовували пристрій Алямовського, робота якого ґрунтується на зміні кольору досліджуваного розчину і порівнянні його з етанолом,додавши комбінований індикатор,який має зелене забарвлення.Дослідивши рН рунтів села Мачухи й прилеглої території, можна зробити висновок. Що для поліпшення властивостей грунту і підвищення врожайності сільськогосподарських культур найбільш доцільним є вапнування орного шару землі

 • Дослідивши рН рунтів села Мачухи й прилеглої території, можна зробити висновок. Що для поліпшення властивостей грунту і підвищення врожайності сільськогосподарських культур найбільш доцільним є вапнування орного шару земліРозрахунок внесення вапна проведений відповідно до «Інструкції до пристрою М.І.Алямовського для колориметричного визначення концентрації йонів водню».

 • Розрахунок внесення вапна проведений відповідно до «Інструкції до пристрою М.І.Алямовського для колориметричного визначення концентрації йонів водню».Матеріали роботи можуть бути використані фермерами, при вирощуванні сільськогосподарських культур, при веденні підсобного господарства, учителями при організації роботи на шкільних навчально-дослідницьких ділянках.

 • Матеріали роботи можуть бути використані фермерами, при вирощуванні сільськогосподарських культур, при веденні підсобного господарства, учителями при організації роботи на шкільних навчально-дослідницьких ділянках.

 • Проблемою вапнування ґрунтів і впливом кислотності на кількість і якість врожаю зацікавився фермер Білокінь Віктор Петрович, який вважає, що матеріали роботи можуть допомогти досягнути вищої урожайності сільськогосподарських культур і виростити екологічно чисту продукцію.В наш час більше уваги приділяється покращенню навчально-виховного процесу. У навчанні хімії повинна збільшуватися роль лабораторних та практичних робіт, які допомагають не лише покращувати знання, а й формувати практичну діяльність, розвивати самостійність викладання хімії. В покращенні навчально-виховного процесу важливе значення мають методи експрементування.

 • В наш час більше уваги приділяється покращенню навчально-виховного процесу. У навчанні хімії повинна збільшуватися роль лабораторних та практичних робіт, які допомагають не лише покращувати знання, а й формувати практичну діяльність, розвивати самостійність викладання хімії. В покращенні навчально-виховного процесу важливе значення мають методи експрементування.Схожі:

Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconКаланчацька загальноосвітня школа №2 Каланчацька загальноосвітня школа №2
«Треба бачити себе в дітях, щоб допомогти їм стати дорослими, треба сприймати їх як повторення свого дитинства, щоб вдосконалюватись...
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconРішення цієї проблеми залежить здоров’я і благополуччя не тільки тих, хто живуть зараз, але і майбутнього покоління
Проблема охорони навколишнього середовища є однією з найгостріших та найболючіших глобальних проблем сучасності. Від вирішення цієї...
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconНавіщо потрібні стандарти для мсп
Але на практиці саме лістингові компанії становлять переважну більшість тих, хто здійснив перехід
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconЗапрошуємо учасників
України, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Наші хлопці майбутні захисники Вітчизни,...
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconІнформації про Європейський Союз та його політику, як серед слухачів Національної академії, так І серед усіх, хто цікавиться життям країн єс. Основна мета його діяльності
Союз та його політику, як серед слухачів Національної академії, так І серед усіх, хто цікавиться життям країн єс
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconДевіз: “Доганяти тих, хто попереду і не чекати тих, хто позаду”
Ліпський Сергій переможець районного туру, учасник обасного туру олімпіади з географії
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconЗахворюваність на кір 1990 – 2006 роки Європейський регіон вооз
Ті хто не мав щеплення знаходились у групі найвищого ризику, але також реєстрували випадки захворювання тих хто мав щеплення (1 доза...
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconМи чуємо, Кобзарю, крізь століття
Так уже склалася наша історія. Знедоленому народові українському потрібен був великий муж, щоб один сказав за всіх -за тих, кого...
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconТеатральні професії
Театр мистецтво колективне. Вистава є результатом діяльності багатьох людей, не тільки тих,що з’являються на сцені, але й тих, які...
Для тих,хто цікавиться хімією, відкривається неосяжне поле діяльності. Але щоб стати хіміком, треба наполегливо і систематично працювати iconЦільова група Усі, хто цікавиться німецькою мовою економіки та інших галузей
Усі зацікавлені, хто потребує поглиблення мовленнєвих знань, вмінь та навичок у згаданій сфері

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка