Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше


НазваЕпіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше
Дата конвертації25.03.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации

Епіграф:

 • Епіграф:

 • Здається, байка просто бреше,

 • А справді ясну правду чеше.

 • Нікого в світі не мине,

 • Читайте , згадуйте мене!

 • Л.ГлібовЗалишив Л. Глібов великий доробок: байки, віршовані загадки і казки, акровірші, жарти.

 • Залишив Л. Глібов великий доробок: байки, віршовані загадки і казки, акровірші, жарти.І.Я.Франко назвав його «найкращим українським байкописом».

 • І.Я.Франко назвав його «найкращим українським байкописом».

 • "Нащадки сіверян, полян, дулібів,  Малята вчать ті сонячні слова,  що, ніби чародійник, з рукава  Ти висипав їм і в мудрості не схибив".  Максим Рильський. 

Осел хитрість

 • Осел хитрість

 • Лисиця впертість

 • Козел зажерливість

 • Щука дурість, нерозумністьЩука – хижа риба, велика за розміром і масою. Тіло щуки має витягнуту форму, голова загострена, зуби гострі. Забарвлення щуки – сіро-зелене в цятку. Харчується в основному рибою, але може полювати і на водоплавних птахів та їх пташенят. Живе у глибоких річках, озерах по кілька десятків років.

 • Щука – хижа риба, велика за розміром і масою. Тіло щуки має витягнуту форму, голова загострена, зуби гострі. Забарвлення щуки – сіро-зелене в цятку. Харчується в основному рибою, але може полювати і на водоплавних птахів та їх пташенят. Живе у глибоких річках, озерах по кілька десятків років.Віслюк  Осли походять з країн з посушливим кліматом. Забарвлення шерсті у ослів може бути сіре, коричневе або чорне, зрідка зустрічаються білі породи. Черево зазвичай світле. У ослів жорстка грива і хвіст, що закінчується китицею. Вуха набагато довші, ніж кінські. Залежно від породи досягають висоти від 90 до 160 . Колись домашні осли, а зараз здичавілі віслюки існують в багатьох регіонах світу. Осли були першими тваринами, яких стародавня людина використовувала для перевезення вантажів. Віслюки мають ряд переваг над кіньми, оскільки витриваліші, менш вибагливі до корму і в змозі набагато довше обходитися без води та їжі.

 • Віслюк  Осли походять з країн з посушливим кліматом. Забарвлення шерсті у ослів може бути сіре, коричневе або чорне, зрідка зустрічаються білі породи. Черево зазвичай світле. У ослів жорстка грива і хвіст, що закінчується китицею. Вуха набагато довші, ніж кінські. Залежно від породи досягають висоти від 90 до 160 . Колись домашні осли, а зараз здичавілі віслюки існують в багатьох регіонах світу. Осли були першими тваринами, яких стародавня людина використовувала для перевезення вантажів. Віслюки мають ряд переваг над кіньми, оскільки витриваліші, менш вибагливі до корму і в змозі набагато довше обходитися без води та їжі.Козел звичайний Його статура кремезна, кінцівки сильні, копита широкі. Козли мешкають у гірських місцевостях , в пустельних регіонах і лісистих областях. Активні головним чином у сутінках і відправляються на пошуки їжі рано вранці і під вечір. У жарку пору року вони відпочивають протягом всього дня і активізуються лише вночі. Влітку кози піднімаються до снігової зони, взимку спускаються до лісової; живляться трав'янистою  рослинністю. Живуть у невеликих стадах

 • Козел звичайний Його статура кремезна, кінцівки сильні, копита широкі. Козли мешкають у гірських місцевостях , в пустельних регіонах і лісистих областях. Активні головним чином у сутінках і відправляються на пошуки їжі рано вранці і під вечір. У жарку пору року вони відпочивають протягом всього дня і активізуються лише вночі. Влітку кози піднімаються до снігової зони, взимку спускаються до лісової; живляться трав'янистою  рослинністю. Живуть у невеликих стадахЛисиця. У більшості випадків забарвлення спини яскраво-руде, часто з неясним темним візерунком, черево біле, іноді чорне. Звичайна лисиця розповсюджена вельми широко. В Україні  руда лисиця зустрічається по всій території. Лисиця водиться не тільки в дикій природі, але й в культурних ландшафтах, а також на околицях міст, в тому числі великих. Чисельність лисиць помітно коливається з роками. Лисиця, хоч і належить до типових хижаків, харчується дуже різноманітними кормами. Найчастіше лисиці оселяються на схилах ярів та пагорбів. Під час гону та просто у стані збудження лисиця видає відривистий гучний гавкіт; самці, що б`ються, пронизливо верещать. Полює лисиця в різні періоди доби і там, де її не переслідують, зустрічається вдень, причому не виявляючи занепокоєння при зустрічі з людиною. В протилежному випадку лисиця відрізняється крайньою обережністю та дивовижною здатністю переховуватись та збивати із сліду погоню; саме тому у фольклорі багатьох народів лисиця є втіленням хитрощів та спритності.

 • Лисиця. У більшості випадків забарвлення спини яскраво-руде, часто з неясним темним візерунком, черево біле, іноді чорне. Звичайна лисиця розповсюджена вельми широко. В Україні  руда лисиця зустрічається по всій території. Лисиця водиться не тільки в дикій природі, але й в культурних ландшафтах, а також на околицях міст, в тому числі великих. Чисельність лисиць помітно коливається з роками. Лисиця, хоч і належить до типових хижаків, харчується дуже різноманітними кормами. Найчастіше лисиці оселяються на схилах ярів та пагорбів. Під час гону та просто у стані збудження лисиця видає відривистий гучний гавкіт; самці, що б`ються, пронизливо верещать. Полює лисиця в різні періоди доби і там, де її не переслідують, зустрічається вдень, причому не виявляючи занепокоєння при зустрічі з людиною. В протилежному випадку лисиця відрізняється крайньою обережністю та дивовижною здатністю переховуватись та збивати із сліду погоню; саме тому у фольклорі багатьох народів лисиця є втіленням хитрощів та спритності.

Схожі:

Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЗапишіть епіграф уроку. Запишіть епіграф уроку
Підкресліть у ньому члени речення, поділіть його на частини, знайдіть сполучники й визначають їхню синтаксичну роль
Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЕпіграф: Епіграф
«Хто не знає свого минулого той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не вартий поваги»
Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconДобро і зло в повісті Бориса Харчука “Планетник” Епіграф уроку Кожна людина, людський рід – з кореня добра і зла
Стара не стояла за ціною. Вона безсрібрениця про гроші не хотіла й чути, вважаючи їх просто ніщо
Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЕпіграф уроку

Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЕпіграф уроку

Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЕпіграф уроку

Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconУ віночок Україні Епіграф

Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЗверніть увагу на епіграф до поеми. Чому автор взяв саме ці слова?

Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconМногогранники Епіграф
Предмет математики настільки серйозний, що не варто втрачати нагоди зробити його трохи цікавішим. Блез Паскаль
Епіграф: Епіграф: Здається, байка просто бреше iconЕпіграф великі ідеї здобуваються із загального казана інтелектуального розвитку
Ян Амос Коменській Чеський педагог-гуманіст, суспільний діяч, основоположник науки

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка