Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка


НазваПослухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка
Дата конвертації30.03.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации


 Послухай, що сталося в родині Мишка.

 •  Послухай, що сталося в родині Мишка.

 • Якось ввечері Мишко підраховував свої гроші. Ведмедиця читала дітям казку і малюки з увагою її слухали. Як ти вважаєш, хто багатший: ти чи Лисиця? - спитала ведмедиця.

 • Як, на твою думку, визначити, хто багатший?

 • Щоб відповісти на це запитання, треба порівняти кількості грошей, якими ми володіємо. У кого грошей більше, той і багатший, відповів ведмідь. - А ми думаємо, зауважили ведмежата, у кого більше іграшок, різноманітних речей, той і багатий. -Правильно! І гроші, і речі нам необхідні, щоб задовольняти різноманітні потреби: базові і другорядні, матеріальні і духовні.

 • Різні люди мають різні потреби. Чим більше своїх потреб вони можуть задовольнити, тим багатшими вони себе вважають.

 • - Крім грошей, у нас і у Лисиці є багато іншого: дім, земля, машина, посуд, одяг, цінні папери, коштовності тощо.

 • Все, що люди мають, називається МАЙНО. Його можна використовувати за призначенням для задоволення потреб, а також можна продати, щоб на отримані гроші купити товари і отримати послуги . Людина, у якої є майно, багатша за ту, у якої нема майна.

 • Як ти вважаєш, що таке багатство?
- Тоді ми дуже багаті, - зраділи маленькі ведмежатка. У нашій клуні є багато старих речей. Біжимо, підрахуємо наше багатство.

 • - Тоді ми дуже багаті, - зраділи маленькі ведмежатка. У нашій клуні є багато старих речей. Біжимо, підрахуємо наше багатство.

 • -Зачекайте, зупинив їх ведмідь Мишко. Ті речі, які лежать у клуні, були колись нам корисними, але вони зносились і втратили свою цінність, корисність.

 • - Тоді чому ти так оберігаєш картини, які теж вже старі? - поцікавились ведмедики.

 • - Є такі речі, ціна яких з роками зростає. Це картини відомих художників, скульптури, коштовності, старовинні речі, тобто

 •  

 • - Я ось що хочу спитати, - промовила ведмедиця, яка до сих пір мовчки спостерігала. Чому один і той же мешканець в одному місці багатий, а в іншому - його багатим не вважають.

 • - Справа ось у чому, - одказав Мишко. Цінність майна цього мешканця кожний раз порівнюється з цінністю майна інших мешканців. І ось що ще. Я весь час пам'ятаю і у роботі керуюсь порадами розумної вчительки Сови, яка міркувала так:Одни вважають головними потребами володіння грошима, рухомим та нерухомим майном. Інші багатством вважають, добру душу, милосердя, освіченість, щире серце, любов, щастя у родині, уміння співчувати іншим людям. Таких теж називають багатими, духовно багатими. Людині, крім бажання володіти рухомим та нерухомим майном необхідно прагнути до ДУХОВНОГО БАГАТСТВА.

 • Одни вважають головними потребами володіння грошима, рухомим та нерухомим майном. Інші багатством вважають, добру душу, милосердя, освіченість, щире серце, любов, щастя у родині, уміння співчувати іншим людям. Таких теж називають багатими, духовно багатими. Людині, крім бажання володіти рухомим та нерухомим майном необхідно прагнути до ДУХОВНОГО БАГАТСТВА.

 • -Кожний бізнесмен, на мою думку, повинен думати не тільки про свій прибуток, своє багатство, а й про те, як принести користь не тільки собі, а й суспільству: зробити своє місто, свою країну заможними, людей щасливими, природу життєдайною, а не вмираючою, - сказав Мишко. При цьому він дуже значним і серйозним поглядом подивився на своїх дітей.

 • Подумай, чому? Як ти вважаєш, як стати багатим і від чого з жить багатство родини?

 • ВЕЛИЧИНА БАГАТСТВА родини залежить від її доходу та витрат.

 • - Багатство нагадує мені море, - сказав Мишко, - у яке одна річк під назвою Доходи впадає і друга, яка має назву Витрати, витікає. Якщо рі Доходів буде повноводною, а річка Витрат, як струмок, у вашому морі бу дуже багато води. Якщо річка Доходів буде нагадувати струмочок, а рік Витрат перетвориться на бурхливий потік, то незабаром ваше море стан схожим на звичайну калюжу. Але якщо ви запрудите річку Витрат, то ваш бурхливе море перетвориться на звичайне застійне болото, у якому все вмирає - болото Скупості.-Я з тобою повністю згодна, - підтримала думку ведмедиця, - і гадаю, що наші діти, коли підростуть, будуть пам'ятати про це завжди.

 • -Я з тобою повністю згодна, - підтримала думку ведмедиця, - і гадаю, що наші діти, коли підростуть, будуть пам'ятати про це завжди.

 • А що ти думаєш з приводу слів ведмедя та його жінки?Схожі:

Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconВіршики про тваринок мишка
Малювала зранку мишка Три цукерки, два горішка, а в обід в куточку сіла І смачний малюнок з'їла
Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconЧому це сталося? Чому це сталося?
Коли люди полетіли в космос, то спостерігаючи з космічних кораблів за нашою планетою, вони побачили, що вона блакитна
Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка icon16. 11. 1880р народився в старовинній шляхетній родині. 16. 11. 1880р народився в старовинній шляхетній родині
Після розлучення батьків виховувався в родині діда, відомого вченого-ботаніка О. Бекетова
Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconПривіт! Я мишка а чи знаєш ти, які бувають комп'ютерні мишки?

Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconРозповідь – це висловлювання, у якому йдеться про послідовні дії предмета. До розповіді можна поставити загальне запитання що сталося?
...
Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconМишка, зайчик та жабка брали участь у конкурсі. Яке місце посів кожен, якщо у мишки не друге і не третє місце, а у жабки – не третє

Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconКостенко Ліна Василівна виховувалась в родині вчителів виховувалась в родині вчителів

Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconНародився Панас Мирний (Афанасій Якович Рудченко) Народився Панас Мирний (Афанасій Якович Рудченко)
Миргороді у родині дрібного чиновника. Окрім Панаса в родині було ще четверо дітей сестра Олександра, брати Іван, Лука та Юрій
Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconНародився 9 січня 1928 року на Черкащині в багатодітній родині. Народився 9 січня 1928 року на Черкащині в багатодітній родині
Писалася пісня вночі в Золотоніському готелі після того, як Микола Негода і композитор Анатолій Пашкевич випадково зустрілися
Послухай, що сталося в родині Мишка. Послухай, що сталося в родині Мишка iconНародився Т. Г. Шевченко 9 березня 1814 року в селі Моринці. У родині кріпаків. Народився Т. Г. Шевченко 9 березня 1814 року в селі Моринці. У родині кріпаків
У 1840 р у Петербузі вийшла перша збірка його поезій "Кобзар", у 1845 р героічно романтична поема "Гайдамаки"

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка