Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я»


НазваЯкщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я»
Дата конвертації12.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииЯкщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я». На кожному етапі розвитку дитині давати свободу бути собою. В результаті йому не потрібно бунтувати.

 • Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я». На кожному етапі розвитку дитині давати свободу бути собою. В результаті йому не потрібно бунтувати.Потрібно дозволяти дітям говорити «ні», але при цьому важливим є, щоб вони знали, що останнє слово залишається за батьками. Коли діти без страху і капризів можуть вам сказати «ні», це означає, що ви дозволяєте їм вільно виражати свої почуття, бажання і вмієте вести з ними переговори, тим самим виховуючи у дітей почуття власної гідності, силу волі і вміння співпрацювати з іншими. Великою помилкою є виконування всіх бажань дитини, яка ще не вміє керувати ними, хоч її дуже приємно мати владу. У неї разом із радісним збудженням від того, що вона може керувати, виникає почуття невпевненості у власних силах. Для того, щоб справитися із ситуацією, дитина починає бунтувати, вимагати від інших. Коли діти капризують, відмовляються співпрацювати, вести переговори, це свідчить про те, що вони вийшли з-під контролю батьків. Тому матері чи батькові необхідно зробити для дитини тайм-аут*. Як правило, тайм-аут триває із розрахунку одна хвилина на рік дитини. Наприклад, якщо дитині чотири роки, то впродовж чотирьох хвилин дитину обмежують у свободі. Саме стільки часу потрібно їй, щоб відчути, що контроль і керівництво належать батькам. Негативні відчуття розсіюються і дитині повертається здорове бажання робити радість батькам і співпрацювати з ними. Саме такі бажання природні дитині.

 • Потрібно дозволяти дітям говорити «ні», але при цьому важливим є, щоб вони знали, що останнє слово залишається за батьками. Коли діти без страху і капризів можуть вам сказати «ні», це означає, що ви дозволяєте їм вільно виражати свої почуття, бажання і вмієте вести з ними переговори, тим самим виховуючи у дітей почуття власної гідності, силу волі і вміння співпрацювати з іншими. Великою помилкою є виконування всіх бажань дитини, яка ще не вміє керувати ними, хоч її дуже приємно мати владу. У неї разом із радісним збудженням від того, що вона може керувати, виникає почуття невпевненості у власних силах. Для того, щоб справитися із ситуацією, дитина починає бунтувати, вимагати від інших. Коли діти капризують, відмовляються співпрацювати, вести переговори, це свідчить про те, що вони вийшли з-під контролю батьків. Тому матері чи батькові необхідно зробити для дитини тайм-аут*. Як правило, тайм-аут триває із розрахунку одна хвилина на рік дитини. Наприклад, якщо дитині чотири роки, то впродовж чотирьох хвилин дитину обмежують у свободі. Саме стільки часу потрібно їй, щоб відчути, що контроль і керівництво належать батькам. Негативні відчуття розсіюються і дитині повертається здорове бажання робити радість батькам і співпрацювати з ними. Саме такі бажання природні дитині.Дітям, щоб відчувати себе впевнено, потрібно знати, що їх чують, але при цьому завжди усвідомлювати, що головні – не вони. Для збалансування нахилу уступати старшим, необхідно дозволити дитині говорити «ні». Такий супротив допомагає дитині розвинути у собі почуття власного «я».

 • Дітям, щоб відчувати себе впевнено, потрібно знати, що їх чують, але при цьому завжди усвідомлювати, що головні – не вони. Для збалансування нахилу уступати старшим, необхідно дозволити дитині говорити «ні». Такий супротив допомагає дитині розвинути у собі почуття власного «я».Тайм-аут або метод «1-2-3». Наприклад, коли ви хочете заспокоїти дитину, і самому не впасти у злість, то починаєте рахувати до трьох з кілька секундними перервами: «Так, це один». Дитина, чує ваш спокійний, але впевнений тон. Продовжуєте далі: «Це два» і через п’ять секунд: «Це три. У тебе перерив». Якщо це трохи більша дитина, то можна її відправити у іншу кімнату і заборонити бавитися комп’ютером, телефоном, дивитися фільми. Вона може бавитися конструктором, читати, ліпити, малювати, або ж просто подумати. Після перериву не повертаєтеся до минулої конфліктної ситуації, не пригадуєте дитині її негативної поведінки. Усі разом починаєте віднова. Виховна праця є важка, але й благородна, бо саме від неї залежить особистісний розвиток вашої дитини, її вклад у будівництво нашого суспільства.

 • Тайм-аут або метод «1-2-3». Наприклад, коли ви хочете заспокоїти дитину, і самому не впасти у злість, то починаєте рахувати до трьох з кілька секундними перервами: «Так, це один». Дитина, чує ваш спокійний, але впевнений тон. Продовжуєте далі: «Це два» і через п’ять секунд: «Це три. У тебе перерив». Якщо це трохи більша дитина, то можна її відправити у іншу кімнату і заборонити бавитися комп’ютером, телефоном, дивитися фільми. Вона може бавитися конструктором, читати, ліпити, малювати, або ж просто подумати. Після перериву не повертаєтеся до минулої конфліктної ситуації, не пригадуєте дитині її негативної поведінки. Усі разом починаєте віднова. Виховна праця є важка, але й благородна, бо саме від неї залежить особистісний розвиток вашої дитини, її вклад у будівництво нашого суспільства.Найважливіша потреба дитини на цій стадії - грати і веселитися. Батькам слід намагатися, щоб будь-яка діяльність на цьому етапі була якомога більш веселою і нескладної. Після того, як дитина навчиться отримувати необхідне в перші сім років і весело проводити час у наступні сім років, він готовий до впертої праці і самодисципліни на третьому етапі. Найважливіша потреба дитини з семи до чотирнадцяти років - грати і веселитися.   У ці роки їм потрібно навчитися бути щасливими. Уміння бути щасливим - найважливіша життєве мистецтво. Щастя приходить не з зовнішнього світу, але зсередини. Це - мистецтво. Щасливі щасливі незалежно від зовнішніх обставин.   Вони не розуміють, що щастя - це мистецтво, якому треба навчитися з семи до чотирнадцяти. Яких би успіхів ні досяг у житті ваша дитина, але якщо він не навчився бути щасливим у ранньому віці, то він і не буде щасливим.   З семи до чотирнадцяти потрібно заохочувати дітей до гри та веселощів. Маючи цю основу, вони зможуть як слід працювати в школі, готуючись до сумлінної праці в подальшому житті. Якщо на дитину надто тиснуть, щоб він добре вчився і виконував свої домашні обов'язки, він може так ніколи і не навчитися бути щасливим і радіти життю. Якщо діти ставляться до навчання і домашнім обов'язків як до розваги, вони зазнати набагато більше щастя в житті: робота їм буде в радість, і вони ніколи не перестануть вчитися.   Саме в цей час значно посилюється вплив однолітків на дитину. На третьому етапі для дитини природно шукати товариства інших підлітків, але при цьому він не зобов'язаний відмовлятися від підтримки з боку батьків та сім'ї.

 • Найважливіша потреба дитини на цій стадії - грати і веселитися. Батькам слід намагатися, щоб будь-яка діяльність на цьому етапі була якомога більш веселою і нескладної. Після того, як дитина навчиться отримувати необхідне в перші сім років і весело проводити час у наступні сім років, він готовий до впертої праці і самодисципліни на третьому етапі. Найважливіша потреба дитини з семи до чотирнадцяти років - грати і веселитися.   У ці роки їм потрібно навчитися бути щасливими. Уміння бути щасливим - найважливіша життєве мистецтво. Щастя приходить не з зовнішнього світу, але зсередини. Це - мистецтво. Щасливі щасливі незалежно від зовнішніх обставин.   Вони не розуміють, що щастя - це мистецтво, якому треба навчитися з семи до чотирнадцяти. Яких би успіхів ні досяг у житті ваша дитина, але якщо він не навчився бути щасливим у ранньому віці, то він і не буде щасливим.   З семи до чотирнадцяти потрібно заохочувати дітей до гри та веселощів. Маючи цю основу, вони зможуть як слід працювати в школі, готуючись до сумлінної праці в подальшому житті. Якщо на дитину надто тиснуть, щоб він добре вчився і виконував свої домашні обов'язки, він може так ніколи і не навчитися бути щасливим і радіти життю. Якщо діти ставляться до навчання і домашнім обов'язків як до розваги, вони зазнати набагато більше щастя в житті: робота їм буде в радість, і вони ніколи не перестануть вчитися.   Саме в цей час значно посилюється вплив однолітків на дитину. На третьому етапі для дитини природно шукати товариства інших підлітків, але при цьому він не зобов'язаний відмовлятися від підтримки з боку батьків та сім'ї.Не забувайте, що позбавляти підлітка привілеїв треба тільки після того, як ви випробували інші методи..   Однак підлітки нерідко просто самі не знають, куди вони йдуть. Вони хочуть вийти з дому, опинитися в компанії однолітків і робити що завгодно. Якщо вони вже вміють водити машину, вони щасливі вже просто від однієї можливості покататися. Батьки хочуть знати, куди вирушає підліток, а він дійсно не знає. Для того щоб вирішити цю проблему, можна просто встановити нові правила.   Якщо підліток забуває зателефонувати або брати з собою пейджер, тоді доводиться позбавити його цієї нової волі гуляти де завгодно до тих пір, поки він не привчиться носити з собою пейджер або телефонувати в усталений час.   Як тільки ви переконаєтеся, що він не забуває про це, можете повернути йому свободу гуляти де заманеться.   І ще добре, якщо підліток знає, що батьки можуть у будь-який час зателефонувати йому. Це є зайвим стримуючим фактором проти того, щоб пробувати наркотики і взагалі влипають в різні неприємності. Якщо ви спіймали свого підлітка на вживанні наркотиків або у вас з'явилися підстави вважати, що він їх вживає, але дитина все заперечує, можна відвести його на аналіз. Періодичне тестування-хороша гарантія того, що дитина не стане пробувати наркотики. Нерідко однолітки пропонують спробувати наркотики настільки наполегливо, що підліткові зовсім не завадить такий стримуючий фактор, як вірогідність бути спійманим під час аналізу. Підліткові набагато простіше відмовитися від наркотиків, пропонованих однолітками, якщо можна послатися на те, що батьки періодично водять його на аналізи.   Чим довше дитина сидить під замком, тим менше у нього залишається бажання співпрацювати з вами. З батька чи матері ви перетворюєтеся в тюремника.

 • Не забувайте, що позбавляти підлітка привілеїв треба тільки після того, як ви випробували інші методи..   Однак підлітки нерідко просто самі не знають, куди вони йдуть. Вони хочуть вийти з дому, опинитися в компанії однолітків і робити що завгодно. Якщо вони вже вміють водити машину, вони щасливі вже просто від однієї можливості покататися. Батьки хочуть знати, куди вирушає підліток, а він дійсно не знає. Для того щоб вирішити цю проблему, можна просто встановити нові правила.   Якщо підліток забуває зателефонувати або брати з собою пейджер, тоді доводиться позбавити його цієї нової волі гуляти де завгодно до тих пір, поки він не привчиться носити з собою пейджер або телефонувати в усталений час.   Як тільки ви переконаєтеся, що він не забуває про це, можете повернути йому свободу гуляти де заманеться.   І ще добре, якщо підліток знає, що батьки можуть у будь-який час зателефонувати йому. Це є зайвим стримуючим фактором проти того, щоб пробувати наркотики і взагалі влипають в різні неприємності. Якщо ви спіймали свого підлітка на вживанні наркотиків або у вас з'явилися підстави вважати, що він їх вживає, але дитина все заперечує, можна відвести його на аналіз. Періодичне тестування-хороша гарантія того, що дитина не стане пробувати наркотики. Нерідко однолітки пропонують спробувати наркотики настільки наполегливо, що підліткові зовсім не завадить такий стримуючий фактор, як вірогідність бути спійманим під час аналізу. Підліткові набагато простіше відмовитися від наркотиків, пропонованих однолітками, якщо можна послатися на те, що батьки періодично водять його на аналізи.   Чим довше дитина сидить під замком, тим менше у нього залишається бажання співпрацювати з вами. З батька чи матері ви перетворюєтеся в тюремника.Замість того щоб розвивати в дітях слухняність , позитивне виховання прагне розвинути в них жалісливість

 • Замість того щоб розвивати в дітях слухняність , позитивне виховання прагне розвинути в них жалісливістьВідрізнятись від інших нормально

 • Відрізнятись від інших нормально

 • Припускатись помилок – нормально

 • Виявляти негативні емоції – нормально

 • Але пам'ятай, що мама і тато - головніДівчинка, якій властиві чоловічі риси, неодмінно чогось недотримала.

 • Дівчинка, якій властиві чоловічі риси, неодмінно чогось недотримала.Хлопчик задоволений собою, якщо може діяти самостійно, добиваючись свого без сторонньої допомоги

 • Хлопчик задоволений собою, якщо може діяти самостійно, добиваючись свого без сторонньої допомогиЗадача батьків – проявити по відношенню до хлопчика більше довіри, прийняття та схвалення, щоб мотивувати його до діяльності.

 • Задача батьків – проявити по відношенню до хлопчика більше довіри, прийняття та схвалення, щоб мотивувати його до діяльності.Усвідомивши відмінності, зумовлені статтю, ми можемо зрозуміти і підтримати своїх дітей

 • Усвідомивши відмінності, зумовлені статтю, ми можемо зрозуміти і підтримати своїх дітей

Батьки часто дають дочкам занадто багато самостійності та можливості обходитись без сторонньої допомоги, нехтуючи таким чином потребою дівчаток

 • Батьки часто дають дочкам занадто багато самостійності та можливості обходитись без сторонньої допомоги, нехтуючи таким чином потребою дівчатокДівчинка має отримати розуміння і пошану, щоб вона мала довіряти оточуючим. Вона має бути впевненою – батьки їй допоможуть

 • Дівчинка має отримати розуміння і пошану, щоб вона мала довіряти оточуючим. Вона має бути впевненою – батьки їй допоможутьЯкщо батьки не сформували міцний зв'язок зі своєю дитиною за допомогою відповідних методів спілкування, підліток стане шукати підтримки виключно в однолітків і цілком може зазнати негативних впливів.

 • Якщо батьки не сформували міцний зв'язок зі своєю дитиною за допомогою відповідних методів спілкування, підліток стане шукати підтримки виключно в однолітків і цілком може зазнати негативних впливів.Наші розчарування обумовлені тим. Що ми чекаємо від дітей, щоб вони були інакшими, ніж вони є. Діти повинні бути різними!

 • Наші розчарування обумовлені тим. Що ми чекаємо від дітей, щоб вони були інакшими, ніж вони є. Діти повинні бути різними!

Схожі:

Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconСмт Піщанка Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити. Сократ Метаболізм
Потрібно на добу 400-500г, якщо ми перемножимо необхідну кількість на ккал або кДж, то отримаємо…
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconПлан Теоретичні засади формування позитивного мислення. Технологія формування позитивного мислення
Позитивне мислення : сутність, необхідність використання. Теоретичні засади формування позитивного мислення
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconЗавдання сучасної школи не «дотягнути» дитину до останнього дзвоника, радія, що за ці роки з ним нічого не відбулося, а повноцінно підготувати підлітка до самостійного життя, створив все для того, щоб це життя склалося щасливо.
Завдання сучасної школи не «дотягнути» дитину до останнього дзвоника, радія, що за ці роки з ним нічого не відбулося, а повноцінно...
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconФормування творчої особистості молодшого школяра Опис педагогічного досвіду
«Ми вчимо дітей творити не для того, щоб всі були художниками, а для того, щоб ніхто не був рабом». Джані Родарі
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconПори року. Осінь
Ви отримали листа від вашого закордонного друга. В своєму листі він описав осінню погоду Великобританії, але для того щоб прочитати...
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconТема: Мета та значення реклами в підприємницькій діяльності Мета: С
Реклама не потрібна для того, пишуть американські автори К. Р. Макконел та С. Л. Брю, щоб продати їжу голодній людині, але реклама...
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconТема: Екологічне виховання в загальноосвітньому навчальному закладі
«Гадаємо, писав В. Сухомлинський, що школа майбутнього повинна найповніше використовувати для гармонійного розвитку людини все, що...
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconЯ прийшов у цей світ, не для того, щоб зробити людей кращими, а щоб скористатися їхніми слабкостями

Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconПозитивне явище Позитивне явище
Залучення приватного бізнесу (компетенцій, капіталу) для більш ефективного розв’язання завдань, за які відповідає влада, на умовах...
Якщо дитину виховували за допомогою методів позитивного виховання, то в підлітковому віці він не відчуває потреби бунтувати для того, щоб розвинути позитивне відчуття власного «я» iconОбставини того часу та потреби життя вимагали певних знань, бо освічені люди були потрібні й для церкви, й для держави


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка