Як поводитися в новому класі?


НазваЯк поводитися в новому класі?
Дата конвертації06.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Як поводитися в новому класі?


«Немає більшої радості в житті, аніж радість живого спілкування». Це слова Антуана де Сент-Екзюпері.

 • Тема спілкування стара як світ. Щодня ми маємо безліч зустрічей – значних і не дуже, та й просто випадкових. На жаль не всі вони приносять нам задоволення та спокій…«Усі ми стали людьми настільки, наскільки навчилися любити і розуміти інших» – ось що сказав Борис Пастернак про наші взаємини.

 • Ми не живемо на окремих безлюдних островах, тому наше життя – суцільне спілкування. Воно складається з багатьох невидимих ланцюжків, що пов’язують нас один з одним. Але любити і розуміти інших не легко, цього можна вчитися все життя.«Скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі хто ти!»

 • Щоб стати особистістю, спілкуйся з особистістю. Дуже важливу роль відіграє оточення, яке дає право людині розкрити всі свої можливості.Перехід до нової школи завжди є психологічним шоком для молодого, а точніше, юного людини. Кожен думає про те, що себе вести в новому колективі потрібно так, щоб тебе прийняли. Але, в кожному новому класі свої правила, ієрархія і багато іншого. Як же поводитися в класі, коли приходиш туди в перший раз? Як поводитися в новому класі, щоб тебе прийняли, і ти не став ізгоєм?

 • Перехід до нової школи завжди є психологічним шоком для молодого, а точніше, юного людини. Кожен думає про те, що себе вести в новому колективі потрібно так, щоб тебе прийняли. Але, в кожному новому класі свої правила, ієрархія і багато іншого. Як же поводитися в класі, коли приходиш туди в перший раз? Як поводитися в новому класі, щоб тебе прийняли, і ти не став ізгоєм?Отже, як повести себе в новому класі?

 • Коли ти вперше відкриваєш двері і постати перед новим колективом, тебе, звичайно ж, все оцінюють.Людям цікава і твоя зовнішність, і твій характер. Для когось важливо перше, а для когось - друге. У новому колективі у тебе, звичайно ж, повинні з'явитися друзі. Але, не варто сподіватися, що все в класі тебе полюблять. Не варто забувати, що люди в класі різні і не з усіма можна зійтися характерами. Твоя задача в новому колективі - не сподобатися всім, а показати себе так, щоб тебе не дошкуляли і не ображали.

 • Людям цікава і твоя зовнішність, і твій характер. Для когось важливо перше, а для когось - друге. У новому колективі у тебе, звичайно ж, повинні з'явитися друзі. Але, не варто сподіватися, що все в класі тебе полюблять. Не варто забувати, що люди в класі різні і не з усіма можна зійтися характерами. Твоя задача в новому колективі - не сподобатися всім, а показати себе так, щоб тебе не дошкуляли і не ображали.Тому, спочатку потрібно вести себе впевнено.

 • Тому, спочатку потрібно вести себе впевнено.

 • Люди повинні зрозуміти з першого погляду, що ти поважаєш їх і поважаєш себе.Спілкуйся і не бійся заводити розмови.

 • Спілкуйся і не бійся заводити розмови.

 • Не потрібно бути настирливою і діставати всіх нескінченними оповіданнями про своє життя і своїх друзів.Люди поважатимуть того хто сам поважає себе та інших.

 • Люди поважатимуть того хто сам поважає себе та інших.Починаючи розмову, треба відразу відмовитись від переконань, що лише мій погляд правильний.

 • Починаючи розмову, треба відразу відмовитись від переконань, що лише мій погляд правильний.« Не роби іншому того, чого не бажаєш собі!».

 • « Не роби іншому того, чого не бажаєш собі!».Пам’ятай про усмішку!

 • Нехай твоє обличчя світиться радістю Виходячи з дому подумай: « Все що не робиться на краще» – і від цього світ по світлішає, а дощові хмари розійдуться над головою. Хай усмішка стане твоєю візиткою! Причина щастя в самих людях, в їхньому вмінні налаштовуватися на удачу.: «Не кажи нікому такого, чого не хочеш почути сам!».

 • : «Не кажи нікому такого, чого не хочеш почути сам!».Лише доброзичливість, щирість і довіра викличе позитивну взаємність.

 • Лише доброзичливість, щирість і довіра викличе позитивну взаємність.Необхідно взяти до уваги кілька правил:

 • 1. Моє життя таке, яким його створюють мої думки. 2. Я не роблю іншим те, чого сам не бажаю собі. 3. Я відповідаю за всі свої слова та вчинки. 4. Я не звинувачую у своїх проблемах нікого, окрім себе, бо розраховую лише на власні сили. 5. Я не нав’язую своєї допомоги і не вимагаю її від інших. 6. Я живу в мажорному стилі, радію кожному дню, кожній новій зустрічі.

 • Тож хочеш жити – живи на здоров’я, але думай та розраховуй всі свої кроки.

 • 7.Пам’ятай ніхто не проживе твоє життя за тебе вирішуючи твої проблеми. І не тому, що всі погані, просто в кожного своїх проблем вистачає.Хочеш перевірити на скільки ти комунікабельний?

 • Пропоную пройти цікавий та простий тест. На запитання слід відповідати швидко, обираючи для відповіді три варіанти: «так», «ні», «не знаю».1. Ти добре розумієшся на мові жестів? 2. Ти часто ставиш себе на чиєсь місце? 3. Якщо комусь не цікаво з тобою розмовляти ти помічаєш це відразу? 4. Ти умієш слухати інших? 5. Ти завжди вірно оцінюєш інших? 6. Тобі під силу передбачити, з ким із твоїх знайомих хто потоваришує? 7. Люди часто приходять до тебе із своїми потребами? 8. Тобі відразу помітно, що у співрозмовника немає настрою? 9. Ти вмієш розібратися з тим, коли не варто бути надто наполегливим?

 • 1. Ти добре розумієшся на мові жестів? 2. Ти часто ставиш себе на чиєсь місце? 3. Якщо комусь не цікаво з тобою розмовляти ти помічаєш це відразу? 4. Ти умієш слухати інших? 5. Ти завжди вірно оцінюєш інших? 6. Тобі під силу передбачити, з ким із твоїх знайомих хто потоваришує? 7. Люди часто приходять до тебе із своїми потребами? 8. Тобі відразу помітно, що у співрозмовника немає настрою? 9. Ти вмієш розібратися з тим, коли не варто бути надто наполегливим?А тепер підрахуйте свої результати.

 • За кожну відповідь так ставиш собі 2 бали, за «не знаю» -1 бал. За «ні» – нічого не ставиш. Якщо сума балів менше 8, що ти не вельми говіркий. Може тебе настільки поглинули власні турботи , що до інших уже ніякого діла. Треба навчитися спостерігати за людьми, помічати настрій, допомагати їм вирішувати проблеми.

 • Якщо ти набрав більше 8 балів, то можу тебе привітати: з людьми умієш не лише говорити правильно, але й вибираєш цікаві теми. Зрозуміла тобі й мова жестів. З тобою не лише приємно мати справу, а й варто звертатися за порадою.

 • Якщо в тебе понад 15 балів то ти просто створений для того, аби допомагати людям. Чи не забуваєш ти за цим всім про себе. Втім тобі видніше.Схожі:

Як поводитися в новому класі? iconЯк поводитися в новому класі?
«Немає більшої радості в житті, аніж радість живого спілкування». Це слова Антуана де Сент-Екзюпері
Як поводитися в новому класі? iconПро те, як треба поводитися з деякими видами тварин і комах; про те, як треба поводитися з деякими видами тварин і комах
Тоді тобі буде дуже цікаво послухати наступні поради для безпечного утримання твого улюбленця
Як поводитися в новому класі? iconЗвичка – це спосіб поводитися, не замислюючись, що, як і чому ти робиш Корисні Шкідливі

Як поводитися в новому класі? iconТема Уміння бути самим собою
Люди не товар на вітрині і не експонати музею, з ними потрібно поводитися делікатно польська письменниця Аліна Гольдникова
Як поводитися в новому класі? iconДроздівська зош І-ІІІ ступенів
Мета: Вчити, як правильно поводитися з книгою; розвивати вміння слухати казку. Відтворювати зміст з опорою на ілюстрації; виховувати...
Як поводитися в новому класі? iconЗакон території ніхто без дозволу не виходить за межі табору
Закон поваги – поводитися дисципліновано, не викрикувати, поважати співрозмовника, піднімати руку, бажаючи виступити
Як поводитися в новому класі? iconУрок геометрії у 8 класі
Співвідношення між сторонами й кутами прямокутного трикутника Урок геометрії у 8 класі
Як поводитися в новому класі? iconМетодичні рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх закладах в новому 2009-2010 навчальному році Кондратова Л. Г. старший викладач кафедри теорії
Методичні рекомендації щодо організації виховної роботи в загальноосвітніх закладах в новому 2009-2010 навчальному році
Як поводитися в новому класі? iconІнтерактивні прийоми на уроках української мови у 6 класі білоус віталіна
Мета застосування інтерактив- них прийомів на уроках української мови у 6 класі
Як поводитися в новому класі? iconУрок для вчителів у 2 класі; Відкритий урок для вчителів у 2 класі
Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов ім. Крупської, 2007р

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка