Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних


НазваПонад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних
Дата конвертації06.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииПонад 30 тис. ракоподібних;

 • Понад 30 тис. ракоподібних;

 • Важливі промислові види: креветки,омари, лангусти, краби.

 • Є наземні види - КРАБ ПАЛЬМОВИЙ ЗЛОДІЙ, близько 30 см, живе на островах Індійського океану.Один з найдивовижніших представників ряду Десятиногі ракоподібні. Їх несиметричне черевце позбавлене міцних покривів. Тому воно зазвичай заховане в порожню черепашку молюска.

 • Один з найдивовижніших представників ряду Десятиногі ракоподібні. Їх несиметричне черевце позбавлене міцних покривів. Тому воно зазвичай заховане в порожню черепашку молюска.

 • В міру росту рака-самітника черепашка стає для нього тісною. Тоді рак немовби “ линяє” - розшукує іншу порожню черепашку і оселяється в ній.

 • Для захисту та маскування раки - самітники можуть розміщувати на своїх черепашках губок або актиній. Таке співжиття вигідне обом сторонам. Рак - самітник перебуває під захистом актинії, яка має жалкі клітини, а вона живиться рештками його раціону.

 • Змінюючи черепашку, рак - самітник пересаджує актинію на своє нове житло.Якщо ворог спіймає омара за ногу, то омар відкидає її, а через деякий час кінцівка регенерується. У великих омарів повна регенерація клешні відбувається через 2 роки.

 • Якщо ворог спіймає омара за ногу, то омар відкидає її, а через деякий час кінцівка регенерується. У великих омарів повна регенерація клешні відбувається через 2 роки.

 • Після того, як омар змінює панцир, він з'їдає частину свого старого панцира, щоб таким чином використати поживні речовини, які там містяться.

 • Європейські омари та інші ракоподібні, як і комахи, мають складні очі, в яких розташована велика кількість простих вічок.

 • Омари - це стародавня група тварин. Так, наприклад, їхні скам'янілості знаходять у породах, вік яких налічує 200 мільйонів років.Креветки налічують 250 родів та близько 2 тисяч видів. Розповсюджені у всіх морях та океанах, зустрічаються у деяких прісних водоймах. Найбільше видове різноманіття - у тропічних морях. В Україні зустрічаються у Чорному та Азовському морі.

 • Креветки налічують 250 родів та близько 2 тисяч видів. Розповсюджені у всіх морях та океанах, зустрічаються у деяких прісних водоймах. Найбільше видове різноманіття - у тропічних морях. В Україні зустрічаються у Чорному та Азовському морі.

 • Палеонтологи виявили скам’янілі останки креветки, яка жила на планеті близько 360 млн. років тому. Таким чином, ця знахідка стала найдавнішою серед викопних видів десятиногих.Циклопи-веслоногі, крихітні ракоподібні, пересуваються за допомогою першої пари вусиків і грудних ніжок.

 • Циклопи-веслоногі, крихітні ракоподібні, пересуваються за допомогою першої пари вусиків і грудних ніжок.

 • Дістали свою назву з давньогрецької міфології.

 • Циклопи - хижаки, живляться личинками комарів, найпростішими, дрібними червами.

 • Є цінним кормом для риб.

Його брудно-зелене

 • Його брудно-зелене

 • стисле з боків тіло

 • забезпечено тринадцятьма

 • парами ніг різного будови і

 • призначення. На голові помітні два досить великих очі і дві пари антен або вусиків. Бокоплави однаково успішно повзають по водних рослинах за допомогою грудних ніг і плавають в товщі води або в поверхні, загрібаючи плавальними черевними ніжками. Плавають вони як всі тварини черевної стороною вниз, але у дна або в поверхні можуть плисти і на боці, звідси й назва - бокоплав.(Сіrrіреdіа) - ряд нижчих ракоподібних. Об'єднує понад 800 видів, поширених у морях, зрідка в солонуватих водах. Ведуть прикріплений спосіб життя. Тіло (вис. 1-50 см, деяких до 80 см) вкрите шкірною згорткою (мантією), поверх якої розміщена вапниста черепашка. Антенули та передній кінець голови утворюють орган прикріплення (широку підошву, напр. у морських жолудів, або видовжене стебельце, напр., у морських качечок).

 • (Сіrrіреdіа) - ряд нижчих ракоподібних. Об'єднує понад 800 видів, поширених у морях, зрідка в солонуватих водах. Ведуть прикріплений спосіб життя. Тіло (вис. 1-50 см, деяких до 80 см) вкрите шкірною згорткою (мантією), поверх якої розміщена вапниста черепашка. Антенули та передній кінець голови утворюють орган прикріплення (широку підошву, напр. у морських жолудів, або видовжене стебельце, напр., у морських качечок).Паразитичні ракоподібні, що є паразитами риб, живуть на їх поверхні тіла та живляться їхніми соками. Живуть у прісній і солоній воді. Розміри - 0,5-30 см.

 • Паразитичні ракоподібні, що є паразитами риб, живуть на їх поверхні тіла та живляться їхніми соками. Живуть у прісній і солоній воді. Розміри - 0,5-30 см.

 • Коропоїди можуть спричинювати загибель риб у ставкових господарствах

2012рік

 • 2012рікСхожі:

Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconСтаном на 1 листопада 2007 року встановлено більше 30 тисяч жертв Голодомору 1932 1933 років в області, при проведенні подальших досліджень ця цифра може зрости у кілька разів
За дослідженими даними найбільше постраждали міста Охтирка (понад 3,5 тис осіб), Лебедин (понад 4,5 тис.), райони: Сумський (близько...
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconВиконала: студентка групи 4 в яхно Наталя План Вступ Наука
Лише зі Львова німці вивезли понад 5 тис рукописів і понад 3 тис стародруків, 300 інкунабул, близько 40 тис томів різної літератури....
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconВиконала: Учениця сзш №4 Коваль Оля План Вступ Наука
Лише зі Львова німці вивезли понад 5 тис рукописів і понад 3 тис стародруків, 300 інкунабул, близько 40 тис томів різної літератури....
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconВ. Енгельгардта. Йому належали маєтки в різних частинах Російської імперії, в яких нараховувалося близько 160 тис десятин землі і понад 50 тис кріпаків, з них 18 тисяч чоловічої статі.
В. Енгельгардта. Йому належали маєтки в різних частинах Російської імперії, в яких нараховувалося близько 160 тис десятин землі і...
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconДо 2050 року населення планети перевищить 9,1 млрд чол
У 2009 році від голоду страждає понад 1,0 млрд людей, при цьому щодня помирає понад 20 тис чол
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconТоксикологія вивчає шкідливий вплив на організм різноманітних хімічних речовин, оцінює їх безпечність і ризик застосування. Тепер відомо понад 60 тис хімічних сполук, які знаходяться в постійному користуванні
Тепер відомо понад 60 тис хімічних сполук, які знаходяться в постійному користуванні. Ця кількість щорічно зростає щонайменше на...
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconБудова земної кори та її склад: мінерали та гірські породи. Типи земної кори Типи земної кори
У земній корі налічується близько 3 тис мінералів і понад 1,5 тис гірських порід
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconОкупаційний режим німеччини та її союзників на україні
Початок масових розстрілів в бабиному яру у києві. Розстряляно 150тис. євреїв. У дрогобицькому яру зни-щено 30 тис. євреїв. Усього...
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconФармакологія в україні зареєстровано понад 14 тис лз
Проблеми з достовірністю результатів вивчення ефективності та безпечності лікарських засобів
Понад 30 тис ракоподібних; Понад 30 тис ракоподібних iconТрипільська культура Трипільська культура, або Кукутені культура рум. Cucuteni, або культурна спільність «Кукутені-Трипілля»
Карпатами та річкою Дніпро на території сучасних України, Молдови та Румунії, займаючи територію загальною площею понад 35 тис км²....

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка