Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень


НазваСвіт книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень
Дата конвертації07.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


СВІТ КНИГИ Нові надходження. 2013 Анотований бюлетень

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 159 Харківської міської ради Харківської області. Бібліотека.

63 Історичні науки Мартинова І.С. Словник історичних термінів і понять [Текст].- Харків: Прапор, 2011.-288с.

 • Словник містить тлумачення термінів, якими позначилися органи влади, державні, урядові установи в різні періоди української історії. Пояснюються терміни і поняття з історії української культури, релігії, церкви. • Вікопомний подвиг:Україна у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років. Фотоальбом – Київ: Фенікс, 2006.-216с.

 • Фотографії, документи, фронтові листи, вміщені у виданні-це розповідь про запеклу боротьбу з ворогом на фронті і в тилу, про злочини гітлерівців проти людства в роки Другої світової війни.

 • Переважна більшість фотографій в альбомі друкується вперше або друкувалася лише в роки війни на сторінках періодичних видань.66 Політика. Політична наука Політична енциклопедія/Редкол.: Ю. Левенець (голова), Ю. Шаповал (заст. голови) та ін. [Текст].- Київ: Парламентське вид., 2011.-808с.

 • Це перше в Україні енциклопедичне видання, покликане створити всебічне та ґрунтовне уявлення про стан сучасної політичної науки, ії категоріальний апарат, про загальноприйняті та альтернативні теорії та підходи. Читачі мають змогу ознайомитися з ідеями найдавніших представників політичної думки, зрозуміти місце і роль відомих гравців на політичній арені. Глибше осягнути сучасні політичні тенденції. Авторами статей є фахівці з України, Росії, Польщі, Франції, Канади, США.

 • Для фахівців, викладачів та студентів, всіх, кого цікавлять соціально-гуманітарні науки.67 Право. Юридичні науки Бєліков О.О. Тлумачний словник найсучасніших юридичних термінів [Текст].- Харків:Прапор, 2011.-320с.

 • Автор подає тлумачення основних понять, що розкривають не тільки особливості національного бізнесу, але й дають змогу суб’єкту господарчої діяльності проаналізувати ситуацію та адаптувати ії до чинного законодавства, здійснити економічну безпеку підприємства, уникнути всіляких ризиків, що виникають.84 Художня література 84(0) Світова література Гессе Г. Степовий вовк: роман/ Г. Гессе; пер. з нім. Є. Поповича [Текст].- Харків: Фоліо, 2011.-283с.- (Бібліотека нобелівських лауреатів).

 • Відчуження людини, яка живе «не як усі», пошуки свого «я» там, де це знайти неможливо, психоаналіз, Фрейд і Юнг, фантасмагорія, еротика і джаз, роздвоєння особистості – все це «Степовий вовк», роман видатного німецько-швейцарського письменника, лауреата Нобелівської премії Германа Гесса (1877-1962). Гаррі Гелер- головний герой роману-називає себе «степовим вовком», який заблукав у тенетах цивілізації. Він книжник-одинак, який зовсім не пристосований до життя і тому думає про те, щоб це життя покинути. Але декілька незвичайних подій вимушують його переглянути свої погляди…Єлінек Е. Піаністка: роман /Е. Єлінек; пер. з нім. Н. В. Сняданко [Текст].- Харків,:Фоліо, 2011.-382с.-(Бібліотека нобелівських лауреатів).

 • Ельфріда Єлінек (нар. 1946р.)- відома австрійська романістка, драматург, поет і літературний критик, лауреат Нобелівської премії у галузі літератури 2004 року. Одна з найпровокаційніших письменників ХХ століття. Роман «Піаністка» (1983) приніс Е. Єлінек визнання, а його екранізація, переосмислена знаменитим режисером Міхаелем Ханеке, отримала Гран-прі на Канському фестивалі у 2001 році.

 • Еріка Когут-професор Віденської консерваторії. Вона вчить своїх учнів класичної музики, проте сама дуже далека від гармонії…Кутзее Дж. М. Дитинства. Молодість. Літня пора: романи / Дж. М. Кутзее; пер. з англ.. П. Таращука [Текст].- Харків, Фоліо, 2011.-666с.-(Бібліотека нобелівських лауреатів).

 • Творчість Дж. М. Кутзее багатогранна й оригінальна. Як було зазначено в рішенні Шведської королівської академії, яка в 2003 році присудила йому Нобелівську премію, « в його творчості немає двох книг, створених за одним рецептом». При цьому в основі його романів - спогади про життя в Південно-Африканській Республіці. «Дитинство», «Молодість» та «Літня пора»- автобіографія, але дуже незвична, в якій автор з безжалісною прямотою описує внутрішні сумніви та страждання людини, яка шукає і не може знайти свого місця в житті.Ле Клезіо Ж.-М. Дієго і Фріда: роман/ Ж.-М. Ле Клезіо; пер. з франц. В.М. Верховня [Текст].- Харків, Фоліо, 2011.-219с.-(Бібліотека нобелівських лауреатів).

 • Дієго Рівера І Фріда Кало… Він-великий і геніальний. Вона-тендітна індіанська жриця кохання. Вони любили одне одного настільки, що не могли жити разом. Коли вони познайомилися, він уже був відомим художником. А вона-юним дівчам. А потім були роки революцій і подорожей. Болючій і болісний зв'язок двох людей, де переплелися взаємозалежність, жах самотності і бажання заподіяти страждання.Лагерквіст П. Варавва: романи /П. Лагерквіст; пер. з швед. О.Д. Сенюк [Текст].- Харків: Фоліо, 2011.-506с.-(Бібліотека нобелівських лауреатів).

 • Пер Лагерквіст (1891-1974)- видатний шведський письменник, лауреат Нобелівської премії 1951 року-належав до плеяди тих митців ХХ століття, чиї сміливі експерименти в галузі літератури не могли залишитися непоміченими. Індивідуальна та неповторний стиль письменника вирізняють міф, символ, алегорія.Мюллер Г. Гойдалка дихання: роман/ Г. Мюллер; пер. з нім. Н.В. Сняданко [Текст]. Харків,:Фоліо, 2011.-286с.-(Бібліотека нобелівських лауреатів).

 • Герта Мюллер (нар. 1953р.) – німецька письменниця з румунським корінням, лауреат багатьох престижних літературних нагород та Нобелівської премії з літератури 2009 року. Одна з головних тем ії творів - повоєнні долі німецької меншини Румунії. Цій темі присвячений і роман «Гойдалка дихання», що перекладений українською мовою вперше.84.4УКР Твори української літератури Коротич В.О. Цілком особисто. Приватні листи до Дмитра Кременя/ В.О Коротич; упорядкування та передмова Т.Д. Кременя [Текст].- Харків: Фоліо, 2011.-411с.

 • Віталій Коротич (нар. 1936р.) – відомий шістдесятник, один з найвизначніших українських письменників, чиї книги виходили у перекладах на кілька десятків мов, а сам він відзначений багатьма вітчизняними й іноземними преміями, серед яких – Державна премія України; головний редактор журналів «Всесвіт» (1978-1986) і «Огонек» (1986-1991).92 Довідкові видання Природа рідного краю: Дитяча енциклопедія. Для дітей середнього шкільного віку/авт. - упорядники В.М. Скляренко, М.О. Панкова [Текст].- Харків: Основа, 2011.-411с.

 • У книжці розповідається про природу нашого спільного дому – України. На ії сторінках читач знайде найрізноманітнішу інформацію про тваринний та рослинний світ нашої країни, про ії географічні та кліматичні особливості. Енциклопедія складається з трьох розділів, в яких докладно описані природні зони України. Окремий розділ розповідає про природоохоронну роботу в Україні, про унікальні заповідники, природні парки, зоопарки, а також про рослини і тварин, що занесені до Червоної книги.Загадки історії: Дитяча енциклопедія. Для дітей середнього шкільного віку /авт. - упорядник Г.Е. Єрмановська [Текст].- Харків: Основа, 2011.-318с.

 • Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те, що має під собою реальну основу, або ж навпаки – сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім’я Синя Борода, а великий азійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європейської раси.

 • Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися ії загадками, то одержите відповіді на всі запитання.СВІТ КНИГИ Нові надходження. 2013Схожі:

Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconКнижкові виставки шкільної бібліотеки Книги про все на світі
Книжкова виставка, яка презентує нові видання, якими поповнились фонди бібліотеки за останній період. Це художня література, яка...
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconПро нові надходження до певної колекції
Усі користувачі архіву можуть зареєструватись в ekmair, щоб підписатися на отримання повідомлень
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconУсний журнал: “ Світ книги чисте й невичерпне джерело ”

Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconФорми роботи з першокласниками Валківський ліцей ім. О. Масельського
Це нові умови життя та діяльності, нові контакти, нові стосунки, нові обов’язки. Змінюється соціальна позиція: був просто дитиною...
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconМетодичні рекомендації щодо проведення тижня дитячої та юнацької книги м. Вільнянськ, 2013 рік Районний методичний кабінет Тиждень дитячого читання

Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconІнформація про нові надходження Бібліографічні огляди нових надходжень Комплектування бібліографічних джерел у 40-50 рр. Новости технической литературы (усі серії)
Библиографические бюллетени Государственной библиотеки СССР им. Ленина и Всесоюзной библиотеки иностранной литературы
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень icon«Світ книжок» Коротка історія книги
У гімназії щорічно проводиться акція "Живи, книго!" Наприкінці року бібліотекар перевіряє стан підручників та кожному класу виставляє...
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconПодаток на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 2013 рік Податок на нерухоме майно є додатковим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів (ймовірні надходження складатимуть 75,2 млн грн.)
Податок на нерухоме майно є додатковим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів (ймовірні надходження складатимуть...
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconЗвіт про надходження та витрати коштів благодійних батьківських внесків. Про хід реалізації річного плану роботи школи за І семестр у 2012 2013 навчальному році
«Формування інформаційно – комунікаційної та комунікативної компетентності учнів на засадах особистісно – орієнтованого та діяльнісного...
Світ книги нові надходження. 2013 Анотований бюлетень iconЗа період з 01. 01. 2013 по 29. 03. 2013 здійснено 13 виїзних засідань по За період з 01. 01. 2013 по 29. 03. 2013 здійснено 13 виїзних засідань по
Станом на 25. 02. 2013 у районах (містах) Харківської області налічується 8 рай (міськ) пмпк, до складу яких входять

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка