Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point


НазваСтворення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point
Дата конвертації12.02.2013
Розмір489 b.
ТипКонспект


Створення презентації за допомогою

Автор: Прізвище Імя

Здолбунів 2009

Power Point

Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в ході навчального процесу. Традиційно для демонстрації використовуються 35-міліметрові слайди і прозорі плівки. Останнім часом набули поширення кольорові рідкокристалічні панелі, що підключаються безпосередньо до екрана комп'ютера. Підготовка таких презентацій є досить трудомістким процесом.

PowerPoint — це графічний пакет підготовки презентацій і слайд-фільмів. Він надає користувачеві все необхідне — потужні функції роботи з текстом, включаючи малювання контуру тексту, засоби для малювання, побудова діаграм, широкий набір стандартних ілюстрацій і т. ін.

Презентація — це набір слайдів і спецефектів, що супроводжують їх показ на екрані, розподільний матеріал, а також конспект і план доповіді, що зберігаються в одному файлі, створеному за допомогою PowerPoint.

Слайд — це окремий кадр презентації, що може містити в собі заголовок, текст, графіку, діаграми і т. д. Створені засобами PowerPoint слайди можна роздрукувати на чорно-білому або кольоровому принтері, або за допомогою спеціальних агентств виготовити 35-міліметрові слайди на фотоплівці.

Розподільний матеріал — це роздруковані в компактному вигляді слайди презентації: два, чотири або шість слайдів на одній сторінці.

Конспект доповіді — у процесі роботи над презентацією в PowerPoint можна одержати конспект доповіді, при друкуванні якого на кожній сторінці буде виведене зменшене зображення слайда й текст, що пояснює його зміст.

Структура презентації — це документ, що містить тільки заголовки слайдів, а також основний текст без графічних зображень і спеціального оформлення.

Терміни й визначення, що використовуються в PowerPoint

Шаблон — це презентація, формат і схема кольорів якої можуть використовуватися для підготовки інших презентацій. PowerPoint поставляється більш ніж зі 100 професійно оформленими шаблонами, які ви можете використовувати для підготовки ваших власних презентацій.

Вихідна презентація PowerPoint — це презентація PowerPoint, що використовується як шаблон за умовчанням. З цією презентацією ви працюватимете, коли виберете перемикач «Порожня презентація» у діалоговому вікні «Нова презентація». Шаблон презентації за умовчанням зберігається у файлі default.ppt у каталозі, де встановлений PowerPoint.

Power Point продовження…

Майстер. У пакеті PowerPoint є майстри для кожного ключового компонента ваших презентацій: слайд-майстер, майстер структури презентації, майстер розподільного матеріалу й майстер приміток. Малюнки й текст, які ви розмістите ні цих майстрах, будуть автоматично з'являтися на кожному новому слайді й сторінках приміток презентації.

Слайд-майстер — слайд, що містить форматовані рамки фіксації для заголовка, текстів й інших фонових малюнків, які ви хочете мати на слайдах. Якщо ви зробите які-небудь зміни на слайд-майстрі, то вони будуть автоматично застосовані до всіх слайдів, що настроєні за слайд-майстром.

Схема кольорів — основа з восьми кольорів, які ви можете застосовувати Я слайдах, сторінках приміток і розподільному матеріалі. Схема кольорів складається з кольору фону, кольору ліній, тексту і шести додаткових кольорів. Баланс цих кольорів поліпшує сприйняття слайдів.

Інші кольори — кольори, що відсутні в основній схемі кольорів, які ви можете використовувати зі спеціальною метою.

Об'єкт — текст, лінії, форми, які ви створюєте за допомогою інструментів роботи з текстом і малювання геометричних фігур, а також будь-які картинки, котрі ви імпортуєте з інших додатків.

Атрибут — властивість об'єкта, яку ви можете використовувати для маніпулювання об'єктом, використовуючи інструменти й команди PowerPoint (лінійзаливка, тінь, колір і форма).

Форма — цей атрибут мають об'єкти, які ви створюєте, використовуючи інструменти роботи з текстом або «Автоформи». Об'єкти, створені за допомогою інструментів малювання (ліній, дуг і довільних фігур), не мають форми як атрибута. Контур — видима лінія по краях об'єкта.

Рамка фіксації — рамка, що з'являється на слайді при роботі з текстом для того, як ви почнете вводити текст. Кожна така рамка оточена лінією з точок. Використовуючи елементи управління цих рамок, ви можете змінити їхній розміри переміщати текст у слайді, змінювати шрифт і колір тексту усередині рамою можливо також змінювати положення самого тексту відносно до цієї рамки.

Абзац — це текст, введений між двома натисканнями клавіші Enter. Коли ви робите вирівнювання тексту і додаєте символи бюлетеня, дія застосовується до абзацу.

Інструмент «Текст» — ви можете ввести текст у будь-якому місці слайда, використовуючи інструмент введення тексту панелі інструментів «Малювання». Текст, який ви вводите, використовуючи цей інструмент, не виводиться на екран у режимі роботи зі структурою презентації.

Створення презентації

  • Для розуміння суті роботи по створенню презентації розглянемо приклад її підготовки без участі Майстрів PowerPoint: зробимо чорновий варіант презентації з двох слайдів, а потім застосуємо до них шаблон, який надасть їйпрофесійного вигляду.

  • Створення презентації ми поділимо на 11 шагів.Шаг 1-6

1. Початок створення нової презентації:

— запустіть PowerPoint або, якщо ви вже знаходитеся в цьому додатку, виберіть команду «Новий» із меню «Файл».

2. Вибір способу створення нової презентації:

— у вікні «Нова презентація» виберіть перемикач «Порожня презентація» для створення презентації без використання майстрів і шаблонів PowerPoint. Натисніть кнопку ОК.

3. Вибір макета першого слайда:

— будь-яку презентацію відповідно до порад професіоналів рекомендується починати зі слайда заголовка, у якому вказується тема презентації, доповіді, виступу і т. д. Тому в діалоговому вікні «Новий слайд» виберіть перший макет для створення слайда-заголовка презентації.

4. Створення першого слайда презентації:

— у рамку фіксації «Натисніть для додавання заголовка» введіть такий текст прикладу: «Пакет підготовки презентацій Microsoft PowerPoint». Для введення тексту виберіть відповідний шрифт, використовуючи панель інструментів «Форматування» або команду «Шрифт» із меню «Формат». За допомогою цієї команди ви можете встановити при необхідності розмір шрифту, його колір і тінь тексту заголовка.

Виділіть рамку фіксації тексту «Натисніть для додавання заголовка» так, щоб на екрані з'явилися її елементи управління, і натисніть клавішу «Del» для видалення її зі слайда.

Після виконання етапів 1—4 ви одержали на своєму екрані перший слайд презентації, що й служитиме слайдом-заголовком. При бажанні ви можете змінити отриманий слайд, наприклад, шляхом додавання до нього елементів дизайну за вашим вибором.

5. Початок створення другого слайда презентації:

— виконайте команду «Новий слайд» меню «Вставка».

6. Вибір макета другого слайда:

— у діалоговому вікні «Новий слайд» виберіть сьомий макет слайда, який міститиме текст і рамку для малюнка з бібліотеки ClipArt Gallery. Натисніть кнопку ОК. Перевагою вибору макета слайда з областю розміщення малюнка з бібліотеки ClipArt є швидка вставка необхідного малюнка без використання команди «Вставити об'єкт» із меню «Вставка».

Шаг 7-11

8. Використання елементів дизайну для оформлення слайдів презентації: удосконалимо другий слайд, наприклад, використовуючи елементи «Автоформи» панелі інструментів «Малювання». У палітрі автоформ виділіть форму «Інструмент пломба», перенесіть курсор миші, який у цей момент повинен бути представлений у вигляді знака «+», у нижню частину слайда і розтягніть фігуру, що з'явилася, до необхідних розмірів. Після відпускання кнопки миші введіть в автоформу текст «Це дуже просто!», після чого виберіть підходящий колір заповнення форми за допомогою команди «Кольори й лінії» меню «Формат». При необхідності ви можете також увімкнути тінь для елемента автоформи. Після цього розробка слайда буде закінчена.

9. Застосування шаблонів презентацій:

— для професійного оформлення нашої презентації застосуємо до її слайдів шаблон із комплекту PowerPoint. Для цього виконайте команду «Шаблон» меню «Формат» і в діалоговому вікні відкриття файла шаблона презентації виберіть будь-який із файлів (вигляд шаблона відображається в полі перегляду), після чого натисніть копку «Застосувати».

Слайд набуде нового вигляду. Після закінчення розробки слайдів, натиснувши кнопку «Структура» (знаходиться внизу слайда), ви автоматично одержите структуру вашої презентації, яку ви можете роздрукувати, змінити в ній порядок розміщення слайдів і рівні заголовків тексту в слайдах. Зверніть увагу, що в режимі роботи зі структурою презентації в змісті слайдів не виводяться графічній об'єкти й текст, розміщений у цих об'єктах.

10. Режим «Сортувальник слайдів» або «Монтажний стіл»:

— у режимі сортувальника слайдів, перехід у який здійснюється натисканням кнопки «Сортувальник слайдів», завершимо остаточну підготовку презентації До показу. Для цього встановимо візуальні ефекти виведення слайдів на екран зав допомогою панелі інструментів «Переміщення», що містить список ефектів, які є в пакеті PowerPoint. Натисніть кнопку «Хронометраж» для запуску режиму хронометражу вашого виступу. При цьому PowerPoint автоматично перейде в режим і повноекранної демонстрації слайдів презентації. У нижньому лівому куті екрана виводиться таймер, що здійснює відлік часу вашого виступу для кожного слайда. Після цього час виступу (у секундах) буде зазначено в нижньому лівому кутку кожного слайда.

11 Демонстрація презентації:

— натисніть кнопку «Показ слайдів» і насолоджуйтеся роботою найпопулярнішого типу підготовки презентацій.

Кінець…

The End


Схожі:

Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconНавчальний елемент на тему: Створення презентації в Power Point Знайомство з Power Point Можливості Power Point

Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconСтруктура вікна Microsoft Power Point. Створення презентації за допомогою майстра автозмісту. Створення презентації на основі порожньої презентації. Презентація до відкритого лабораторного заняття
Презентації, які створюються за допомогою гіпертекстових посилань мають розгалужену структуру і можуть використовуватися в узагальненні...
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconЛекція №9 Використання програми Power Point у фармації
На даному занятті ви розглянете методи автоматизації оформлення презентацій за допомогою програми Power Point. Окрім того, програма...
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconЛекція №3 Використання програми Power Point у фармації
На даному занятті ви розглянете методи автоматизації оформлення презентацій за допомогою програми Power Point. Окрім того, програма...
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconСтворення мультимедійних презентацій в Microsoft Office Power Point Призначення Power Point
Презентація ( англ. "presentation"- представлення) це набір кольорових карток слайдів спеціального формату до певної теми
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconСтворення мультимедійних презентацій в Microsoft Office Power Point Зміст І. Вступ у Power Point
Презентація ( англ. "presentation"- представлення) це набір кольорових карток слайдів спеціального формату до певної теми
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconСтворення в Power Point інтерактивного показу слайдів за допомогою тригерів

Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconСтворення мультимедійних презентацій засобами програми Power Point План Призначення, можливості і особливості програми Power Point
Кожний слайд може містити довільну текстову, графічну, табличну інформацію, анімацію, відео- і стереозвук
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point iconСтворення ефектів анімації об’єктів слайдів презентацій в Microsoft Office Power Point Актуалізація опорних знань: Призначення Power Point
Створення ефектів анімації об’єктів слайдів презентацій в Microsoft Office Power Point
Створення презентації за допомогою Автор: Прізвище Імя Здолбунів 2009 Power Point icon2 Створення анімаційного моделювання у програмі “Power Point” Створення анімаційного моделювання у програмі “Power Point”
Використання анімаційного моделювання істотно покращує сприйняття і осмислення тем, що вивчаються учнями, створює більш комфортні...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка