Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року


НазваДається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року
Дата конвертації12.02.2013
Розмір445 b.
ТипРішенняУ цьому розділі вказуються головні завдання, поставлені перед бібліотекою на звітний період, роз'яснюються причини їх пріоритетності і розкриваються в загальних рисах етапи їх вирішення.

 • У цьому розділі вказуються головні завдання, поставлені перед бібліотекою на звітний період, роз'яснюються причини їх пріоритетності і розкриваються в загальних рисах етапи їх вирішення.

 • Наступний етап звіту спрямований на докладне висвітлення кроків бібліотеки за рішенням головних завдань розвитку, поставлених у річному плані.У звіті має знайти відображення виконання контрольних показників за кількістю читачів, книговидача, запланованим на рік і виконаним в % співвідношенні до річного плану, відвідувань.

 • У звіті має знайти відображення виконання контрольних показників за кількістю читачів, книговидача, запланованим на рік і виконаним в % співвідношенні до річного плану, відвідувань.

 • Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року.

 • Наявність аналітичної обробки цифрових показників в інформаційному (текстовому) звіті є кардинальним відмінністю від статистичного звіту.відображає заходи щодо розширення видів послуг;

 • відображає заходи щодо розширення видів послуг;

 • щодо введення нових форм обслуговування;

 • інновації в роботі і заходи;

 • щодо формування привабливого іміджу бібліотеки;

форми бібліотечного обслуговування (наявність «нічного абонементу», відкритий доступ, бібліотечні пункти видачі, виїзні читальні зали і т. д.);

 • форми бібліотечного обслуговування (наявність «нічного абонементу», відкритий доступ, бібліотечні пункти видачі, виїзні читальні зали і т. д.);

 • наявність профільованих філій, нових структурних підрозділів, центрів (особливості їх роботи в звітний період, послуги, які виявляються цими структурними підрозділами);

 • рекламна діяльність, зв'язок з громадськими організаціями, установами, навчальними закладами

 • (реклама бібліотеки в ЗМІ, зв'язок бібліотеки з місцевою адміністрацією, підприємцями, некомерційними організаціями, товариствами і т. д. Які спільні акції були проведені, в яких заходах, і в якій якості брали участь представники різних організацій та приватні особи. Можна вказати які публікації в пресі належать співробітникам бібліотеки, а які згадки в ЗМІ ініційовані їх представниками).Вказуються цілі проведення бібліотечних заходів та їх результати. З тексту звіту повинна бути ясно - для чого проводиться саме цей захід і які підстави для вибору саме такої форми його проведення.

 • Вказуються цілі проведення бібліотечних заходів та їх результати. З тексту звіту повинна бути ясно - для чого проводиться саме цей захід і які підстави для вибору саме такої форми його проведення.

 • Коротко аналізується зміст за основними напрямами роботи, виділяються пріоритетні теми та отримані результати, обґрунтовуються досягнення або розкриваються причини невдач виконаної роботи.Схема річного звіту про методичної роботи збігається зі схемою річного плану організаційно - методичної діяльності.

 • Схема річного звіту про методичної роботи збігається зі схемою річного плану організаційно - методичної діяльності.

 • Необхідно відобразити в звіті, які завдання були поставлені перед методичним керівництвом і які в них були внесені зміни; дається загальна оцінка того, наскільки впорався відділ з поставленими завданнями.

 • Далі у звіті відображаються досягнуті результати, труднощі, з якими довелося зіткнутися і шляхи їх подолання.

 • Бажано не лише вказувати заходи, проведені відділом, перераховувати випущені методичні матеріали, а й пояснити, чому саме проведення цих заходів і випуск саме цих матеріалів було пріоритетним.

 • Важливо простежити, яким чином рекомендації методистів використовуються у філіях.

 • Якщо у звіті згадано будь - яку соціологічне дослідження, що проводилося в бібліотеці, то слід позначити не тільки мети проведення, але і те, яким чином були використані його результати в роботі бібліотеки.Слід висвітлити роботу бібліотеки по участі в цільових комплексних програмах, проектах, описати варіант складеного і поданого на конкурс проекту, його результативність та подальші плани щодо вдосконалення цієї діяльності.

 • Слід висвітлити роботу бібліотеки по участі в цільових комплексних програмах, проектах, описати варіант складеного і поданого на конкурс проекту, його результативність та подальші плани щодо вдосконалення цієї діяльності.Що вдалося видати бібліотеці в звітному році, які матеріали складені і виготовлені бібліотекою, а які випущені типографським способом, чому саме ці матеріали, яке їх значення для повсякденної практики бібліотек.

 • Що вдалося видати бібліотеці в звітному році, які матеріали складені і виготовлені бібліотекою, а які випущені типографським способом, чому саме ці матеріали, яке їх значення для повсякденної практики бібліотек. У звіті відображається надходження і вибуття документів за галузями, у % співвідношенні до фонду, вказуються причини вибуття. Наводиться аналіз даних по оновленності фонду, книгозабезпеченності, читаності.

 •  У звіті відображається надходження і вибуття документів за галузями, у % співвідношенні до фонду, вказуються причини вибуття. Наводиться аналіз даних по оновленності фонду, книгозабезпеченності, читаності.

 •  Зазначаються заходи по заповненню книжкового фонду, вжиті бібліотекою, проведені акції підтримки;

 • (слід назвати кількість отриманих книг в дар від читачів і з обласної бібліотеки. )

 • Відображаються заходи з переведення фондів на нові технології та організація електронного каталогу, створення електронної бази даних. У цьому ж розділі бажано простежити питання розподілу надійшла літератури по відділах бібліотеки.

 • Розкриваються питання вивчення тематичного та видового складу фонду, уточнюється профіль комплектування, розвитку та використання фонду, відбиваються джерела комплектування.Розкриваються заходи з придбання бібліотечного обладнання, бібліотечної техніки, технічних засобів, транспортних засобів, з ремонту і переобладнанню будівель і приміщень.

 • Розкриваються заходи з придбання бібліотечного обладнання, бібліотечної техніки, технічних засобів, транспортних засобів, з ремонту і переобладнанню будівель і приміщень.Вказується надходження коштів до бібліотеки (всього і джерела надходження), використання коштів, що надійшли за статтями кошторису витрат, аналізуються статті фінансування (заробітна плата, ремонтні роботи, придбання літератури і т.д.)

 • Вказується надходження коштів до бібліотеки (всього і джерела надходження), використання коштів, що надійшли за статтями кошторису витрат, аналізуються статті фінансування (заробітна плата, ремонтні роботи, придбання літератури і т.д.)Питання поліпшення умов праці, вирішення проблем матеріального, побутового влаштування, різних видів соціальної підтримки членів колективу, проведення оздоровчих заходів висвітлюються у цьому розділі.

 • Питання поліпшення умов праці, вирішення проблем матеріального, побутового влаштування, різних видів соціальної підтримки членів колективу, проведення оздоровчих заходів висвітлюються у цьому розділі.Вказується штат, число вакансій, число працівників з середньою спеціальною, з вищою спеціальною освітою, число працівників з освітою не за фахом. Відзначаються можливості підвищення кваліфікації (заходи методичного відділу, навчальні заклади, робота з молодими фахівцями).

 • Вказується штат, число вакансій, число працівників з середньою спеціальною, з вищою спеціальною освітою, число працівників з освітою не за фахом. Відзначаються можливості підвищення кваліфікації (заходи методичного відділу, навчальні заклади, робота з молодими фахівцями).

 •  

Схожі:

Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconПоложення про Малі олімпіади з математики, української мови та природознавства у 4-х класах, затвердженим методичною радою рмк від 08. 10. 2010 року протокол №5 Виконання олімпіадних завдань (відсоток виконання завдань)
Наказ мону від 21. 09. 2010р. №891 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2010-2011 н р.»
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconВиконання плану залучення зовнішньої допомоги Європейської Комісії у рамках taiex, який 9 квітня 2008 року
Необхідність запровадження системності та послідовності у використанні ресурсів інструменту для виконання завдань, що відповідають...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconМ. Запоріжжя 27-28 квітня 2010 року
Територіально освітня структура організації методичної роботи з шкільними бібліотеками району
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconПринципи розподілу завдань Принципи розподілу завдань
Кантони є суверенними в тій мірі, наскільки їх суверенність не обмежується Федеральною Конституцією; вони здійснюють всі правові...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconСприяння розвитку і стабільному функціонуванню інфраструктури аграрного ринку
Стратегією економічного та соціального розвитку України „Шляхом Європейської інтеграції, а також виконання завдань Державної цільової...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconНаціональний університет біоресурсів І природокористування україни аналіз результатів прийому студентів на навчання у 2010 р. І завдань вступної кампанії 2011 р.
В І природокористування україни аналіз результатів прийому студентів на навчання у 2010 р. І завдань вступної кампанії 2011 р. Доповідає...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconПіраміда сприйняття людиною інформації
Використання тренінгових програм; використання діагностичних і контролюючих матеріалів; виконання творчих домашніх завдань; використання...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconНавчання, за якої учні здобувають знання в процесі планування і виконання завдань, які поступово ускладнюються, проектів
Метод проектів (від грец шлях, спосіб дослідження) це система навчання, за якої учні здобувають знання в процесі планування і виконання...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconПравила внутрішнього трудового розпорядку Значення посадових та робочих інструкцій
Порядок викладення змісту завдань та обов’язків має бути за ступенем важливості та частоти їх виконання: спершу наводяться основні,...
Дається аналіз виконання бібліотеками планових завдань року iconЗа обов’язковістю виконання студентом завдань виділяють три групи самостійних робіт у формах навчання


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка