Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження


НазваМета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження
Дата конвертації08.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииМета і завдання дослідження:

 • Мета і завдання дослідження:

 • Метою досліджень було вивчення морфогенетичних особливостей розвитку інбредних ліній кукурудзи, теосінте і їх гібридів в умовах in vitro та оптимізувати умови культивування для підвищення їх регенераційного потенціалу.Для досягнення вказаної мети були поставлені наступні завдання:

 • Для досягнення вказаної мети були поставлені наступні завдання:

 • Дослідити морфогенетичні процеси, які мають місце при культивуванні in vitro різноманітних за походженням соматичних тканин генотипів кукурудзи.

 • Дослідити вплив імпульса СС на частоту калюсоутворення і ризогенез в культурі соматичних тканин кукурудзи in vitro.

 • Провести порівняльні дослідження впливу генотипів донорних рослин, гібридизації генотипів і видів, типів і стадій розвитку вихідного експлантата, складу живильного середовища, фізичних факторів на процеси калюсоутворення и регенерації рослин.Об’єкт дослідження - інбредні лінії ВC 2923, pls 72, їх гібриди, диплоїдне однорічне теосінте (ВС2923ТС і plS72TC) і однорічне теосінте ТС.

 • Об’єкт дослідження - інбредні лінії ВC 2923, pls 72, їх гібриди, диплоїдне однорічне теосінте (ВС2923ТС і plS72TC) і однорічне теосінте ТС.

 • Предмет досліджень - пагоновий морфогенез та соматичний ембріогенез, оптимізація умов отримання рослин-регенерантів різних генотипів кукурудзи.Методи дослідження: основними були методи генетики соматичних клітин рослин in vitro, які базуються на можливостях ізольованого культивування соматичних клітин на штучних живильних середовищах з подальшою диференціацією рослин-регенерантів de novo.

 • Методи дослідження: основними були методи генетики соматичних клітин рослин in vitro, які базуються на можливостях ізольованого культивування соматичних клітин на штучних живильних середовищах з подальшою диференціацією рослин-регенерантів de novo.

 • Рослини вихідних генотипів вирощували в польових умовах при використанні контрольованої ізоляції і запилення, як прийнято в селекційно-генетичних дослідженнях. Рослини- регенеранти (R0) культивували в умовах: світлових кімнат, камер штучного клімату, теплиці. Статистична обробка даних виконана методом дисперсного аналізу трьохфакторного досліда 2×А×В, з двома градаціями опромінення (контроль і дослід).

Кращим по відношенню індукції калюсоутворення, пасажу та подальшої регенерації рослин для більшості генотипів виявилося середовище з 1 мг/л 2,4-Д, 30 г/л сахарози, 1 г/л аспарагіна.

 • Кращим по відношенню індукції калюсоутворення, пасажу та подальшої регенерації рослин для більшості генотипів виявилося середовище з 1 мг/л 2,4-Д, 30 г/л сахарози, 1 г/л аспарагіна.

 • Виявлено два шляхи регенерації рослин — пагоновий морфогенез і соматичний ембріогенез, які забезпечують одержання суттєво відмінних між собою рослин-регенерантів.

 • Виявлена залежність калюсоутворення і ризогенеза в культурі соматичних тканин кукурудзи від короткочасного опромінення синім світлом, що може використовуватися в якості корегуючого фактора в процесі калюсоутворення → морфогенез.

 • Для цінних ліній кукурудзи з низьким регенераційним потенціалом сприятливим є додавання AgN03 в середовище, що призводить до змін спектра і баланса ендогенних фітогормонів.Виявлено, що найвищою регенераційною здатністю калюсної культури з незрілих зародків відрізнялись експлантати з однорічного теосінте.

 • Виявлено, що найвищою регенераційною здатністю калюсної культури з незрілих зародків відрізнялись експлантати з однорічного теосінте.

 • У гібридів від прямих ВС2923ТС і pls 72TC TC схрещувань відмічено достовірне підвищення рівня загального калюсоутворення і виникнення тотипотентного калюса в порівнянні з інбредною лінією ВС2923 і pls 72TC, що дозволяє говорити про прояв на рівні калюсної тканини ефекта гетерозису за регенераційною здатністю.

 • Дані по регенерації рослин з калюсної тканини з незрілих зародків гібридів між кукурудзою і теосінте підтверджують уявлення про те, що ознака “регенераційна здатність” у кукурудзи є домінантною.Схожі:

Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета дослідження Мета дослідження
Мета дослідження визначити рівень сформованості комунікативних умінь І навичок з української мови учнів 4-х класів знз м. Києва вивчити...
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета дослідження
Мета дослідження полягає в обґрунтуванні шляхів вдосконалення виробництва галузей тваринництва; узагальненні та уточненні існуючих...
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета і завдання
Мета це заради чого робиться проект. Завдання конкретний ефект, досягнути якого необхідно в ході виконання проекту
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconСьогодні ми разом з вами виконаємо наступні завдання: З'ясуємо основні питання нашого дослідження
Проаналізуємо майбутні дослідження для того, щоб виконати завдання вам потрібно розділитись на групи для подальшої співпраці!
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета І задачі дослідження мета І задачі дослідження
Мтз-82 26, облaднaним чотиритaктним дизелем д-243, що прaцює нa альтернативних пaливaх рослинного походження
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета дослідження: Мета дослідження
Батьків учнів 11 класу 306 осіб ( 74% від загальної кількості батьків випускників )
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета дослідження комплексний аналіз Мета дослідження комплексний аналіз
Організацій, які працюють в сфері гендеру І віл на національному рівні (16 експертів)
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета, предмет та об’єкт дослідження Мета, предмет та об’єкт дослідження
Калуш якістю надання житлово-комунальних послуг з метою подолання корупційних явищ у цій сфері та покращення прозорості діяльності...
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconМета та завдання Стратегії Мета та завдання Стратегії
Перепони для приватного сектору для застосування практики зеленого бізнесу в Україні
Мета і завдання дослідження: Мета і завдання дослідження iconПредмет, мета і завдання курсу. Предмет, мета і завдання курсу
Структура, зміст курсу та його місце в підготовці техніка-конструктора (електроніка)

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка