Стандарту, академічному та профільному


НазваСтандарту, академічному та профільному
Дата конвертації09.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрограмаНаказ МОН № 132 від 23.02.2004 р. «Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів 12-річної школи» з доповненнями, затвердженими наказом № 357 від 07.05.2007 р.

 • Наказ МОН № 132 від 23.02.2004 р. «Про затвердження Типових навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів 12-річної школи» з доповненнями, затвердженими наказом № 357 від 07.05.2007 р.Згідно з типовими навчальними планами, всі дисципліни у 10-12 класах вивчаються на трьох рівнях:

 • Згідно з типовими навчальними планами, всі дисципліни у 10-12 класах вивчаються на трьох рівнях:

 • стандарту, академічному та профільномуПрофільному рівню відповідає лише один інформаційно-технологічний профіль, у якому інформатика вивчається з 10 по 12 клас в обсязі 4 години на тиждень

 • Профільному рівню відповідає лише один інформаційно-технологічний профіль, у якому інформатика вивчається з 10 по 12 клас в обсязі 4 години на тиждень

Академічному рівню відповідає безпрофільна школа, а також екологічний, фізико-математичний, математичний та фізичний профілі природничо-математичного напряму.

 • Академічному рівню відповідає безпрофільна школа, а також екологічний, фізико-математичний, математичний та фізичний профілі природничо-математичного напряму.

 • На цьому рівні на вивчення інформатики відводиться по 1 годині на тиждень у 10 та 11 класах і по 2 години у 12 класіПрограма розрахована на вивчення інформатики в 10–12 класах старшої школи в загальноосвітніх навчальних закладах математичного, фізичного та фізико-математичного профілю природничо-математичного напряму в обсязі 1 година на тиждень у 10–11 класах та 2 години на тиждень у 12 класі. Автори виходили з припущення, що в 9 класі основної школи вже вивчали інформатику за програмою І.О. Завадського, Ю.О. Дорошенка та Ж.В. Потапової. Програма для 10-12 класів є логічним продовженням згаданої програми , тому їх потрібно розглядати разом для цілісного сприйняття закладених у наведеній тут програмі методичних ідей і міжтематичних зв'язків.

 • Програма розрахована на вивчення інформатики в 10–12 класах старшої школи в загальноосвітніх навчальних закладах математичного, фізичного та фізико-математичного профілю природничо-математичного напряму в обсязі 1 година на тиждень у 10–11 класах та 2 години на тиждень у 12 класі. Автори виходили з припущення, що в 9 класі основної школи вже вивчали інформатику за програмою І.О. Завадського, Ю.О. Дорошенка та Ж.В. Потапової. Програма для 10-12 класів є логічним продовженням згаданої програми , тому їх потрібно розглядати разом для цілісного сприйняття закладених у наведеній тут програмі методичних ідей і міжтематичних зв'язків.Рівню стандарту відповідають всі інші освітні профілі та напрями. Інформатиці відводиться лише по 1 годині на тиждень у 10-12 класах.

 • Рівню стандарту відповідають всі інші освітні профілі та напрями. Інформатиці відводиться лише по 1 годині на тиждень у 10-12 класах.Програма розрахована на вивчення інформатики в 10–12 класах старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів усіх профілів суспільного-гуманітарного, філологічного, художньо-естетичного та спортивного напрямів, а також фізичного, біолого-хімічного, біолого-фізичного, біолого-географічного, біотехнологічного, хіміко-технологічного, фізико-хімічного та агрономічного профілів природничо-математичного напряму на рівні стандарту обсягом 1 година на тиждень. Автори програми виходили з припущення, що у 9 класі основної школи вже вивчали інформатику за програмою І.О. Завадського, Ю.О. Дорошенка та Ж.В. Потапової. Ця програма є логічним продовженням згаданої програми для 9 класу, тому для цілісного сприйняття методичних ідей і міжтематичних зв’язків їх потрібно розглядати разом.

 • Програма розрахована на вивчення інформатики в 10–12 класах старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів усіх профілів суспільного-гуманітарного, філологічного, художньо-естетичного та спортивного напрямів, а також фізичного, біолого-хімічного, біолого-фізичного, біолого-географічного, біотехнологічного, хіміко-технологічного, фізико-хімічного та агрономічного профілів природничо-математичного напряму на рівні стандарту обсягом 1 година на тиждень. Автори програми виходили з припущення, що у 9 класі основної школи вже вивчали інформатику за програмою І.О. Завадського, Ю.О. Дорошенка та Ж.В. Потапової. Ця програма є логічним продовженням згаданої програми для 9 класу, тому для цілісного сприйняття методичних ідей і міжтематичних зв’язків їх потрібно розглядати разом.Інформатика. Програми для профільного навчання та до профільної підготовки. – К.: Вид. група BHV, 2009 – 400 с.

 • Інформатика. Програми для профільного навчання та до профільної підготовки. – К.: Вид. група BHV, 2009 – 400 с.Змістовні відмінності

 • Змістовні відмінності

 • Кількісні відмінності  • «Обробка мультимедійних даних»
  • «Основи створення комп’ютерних публікацій»
http://znomon.at.ua/

 • http://znomon.at.ua/УОН № 161 від“10” березня 2010 р.

 • УОН № 161 від“10” березня 2010 р.

 • “Про дистанційне моніторингове дослідження рівня сформованості у випускників загальноосвітніх навчальних закладів навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності”які приймають участь у дистанційному моніторинговому дослідженні рівня сформованості у випускників загальноосвітніх навчальних закладів навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності 20 квітня 2010

 • які приймають участь у дистанційному моніторинговому дослідженні рівня сформованості у випускників загальноосвітніх навчальних закладів навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності 20 квітня 2010

 • Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 ім. О.Г. Коржа Куйбишевської районної у м. Донецьку ради;

 • Загальноосвітня школа № 25 з профільним навчанням Краматорської міської ради;

 • Макіївський міський ліцей Макіївської міської ради;

 • Курахівська гімназія «Престиж» (початкова школа з поглибленим вивченням іноземних мов та гімназія) Мар'їнської райдержадміністрації;

 • Харцизька загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 Харцизької міської ради.Влітку ви з родиною збираєтесь переїхати жити до Києва, оскільки батьки там працюють. Ви вже обрали вищий навчальний заклад для подальшого навчання, лишається обрати школу для молодшого брата, який навчається у 8 класі і має хист та досвід складання комп’ютерних програм. Ви разом з братом вирішили знайти в Києві школу, учні якої мають найкращі результати з олімпіади з інформатики за останній рік. Для переконання батьків у правильному виборі школи ви вирішили побудувати діаграму кількості призерів у п’яти навчальних закладах, що мають найвищі результати. Числову діаграму слід побудувати на основі знайденої електронної таблиці.

 • Влітку ви з родиною збираєтесь переїхати жити до Києва, оскільки батьки там працюють. Ви вже обрали вищий навчальний заклад для подальшого навчання, лишається обрати школу для молодшого брата, який навчається у 8 класі і має хист та досвід складання комп’ютерних програм. Ви разом з братом вирішили знайти в Києві школу, учні якої мають найкращі результати з олімпіади з інформатики за останній рік. Для переконання батьків у правильному виборі школи ви вирішили побудувати діаграму кількості призерів у п’яти навчальних закладах, що мають найвищі результати. Числову діаграму слід побудувати на основі знайденої електронної таблиці.

 • Підготуйте текст електронного листа батькам (mama@i.ua, tato@i.ua), в якому вкажіть URL-адреси сайтів двох найкращих, на вашу думку, навчальних закладів та аргументи на їх користь. Вставте до листа побудовану числову діаграму.

 • Заповніть таблицю виконання завдання – файл Завдання про олімпіаду (таблиця).

 • Надішліть розв’язок завдання архівом із трьох файлів: архів опрацьованої електронної таблиці; лист батькам, таблиця виконання завдання.Збірник містить завдання для державної підсумкової атестації з інформатики, подані у формі підсумкових контрольних робіт. Зміст посібника відповідає програмовим вимогам курсу інформатики загальноосвітніх навчальних закладів (11-річна школа). У посібнику наведено  30 варіантів робіт, критерії оцінювання виконання практичних завдань, бланк відповідей. До видання безкоштовно додається CD-диск з матеріалами до практичних завдань. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів інформатики.

 • Збірник містить завдання для державної підсумкової атестації з інформатики, подані у формі підсумкових контрольних робіт. Зміст посібника відповідає програмовим вимогам курсу інформатики загальноосвітніх навчальних закладів (11-річна школа). У посібнику наведено  30 варіантів робіт, критерії оцінювання виконання практичних завдань, бланк відповідей. До видання безкоштовно додається CD-диск з матеріалами до практичних завдань. Призначено для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів інформатики.

Схожі:

Стандарту, академічному та профільному iconДистанційні тренінги у рамках проекту «Використання on-line освітніх технологій у профільному навчанні» (курси за вибором). (подали заявки 258 учасників)
«Використання on-line освітніх технологій у профільному навчанні» (курси за вибором). (подали заявки 258 учасників)
Стандарту, академічному та профільному iconОсобливості навчання математики учнів 10-х класів за програмою рівня стандарту Афанасьєва О. М., Бродський Я. С., Павлов О. Л., Сліпенко А. К
...
Стандарту, академічному та профільному iconМета магістерської роботи обґрунтувати економічну та технічну доцільність впровадження стандарту з виробництва паливних гранул. Мета магістерської роботи
...
Стандарту, академічному та профільному iconПостанова кму від 20. 04. 11 року №462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти» на сайті монмолодьспорту України
Позитивними змінами Державного стандарту початкової загальної освіти є забезпечення
Стандарту, академічному та профільному iconПостанова кму від 20. 04. 11 року №462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти» на сайті монмолоді та спорту України
Позитивними змінами Державного стандарту початкової загальної освіти є забезпечення
Стандарту, академічному та профільному iconПостанова кму від 20. 04. 11 року №462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти» на сайті монмолодьспорту України
Зміст яких послідовно взаємозв’язаний із змістом відповідних освітніх галузей Державного стандарту початкової загальної освіти
Стандарту, академічному та профільному iconСпецкурс «Microsoft Excel у профільному навчанні»
Фільтри обох типів застосовуються до таблиць, в першому рядку яких містяться заголовки стовпців
Стандарту, академічному та профільному iconНавчання дітей державною мовою; навчання дітей державною мовою
Державного стандарту початкової загальної освіти та стандарту базової повної загальної середньої освіти, удосконалення навчально-методичної...
Стандарту, академічному та профільному iconТема: Формування компетентностей учнів на основі впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти
Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти як головного нормативного документу, який регулює роботу навчального...
Стандарту, академічному та профільному iconWeb 0 Еволюція технології Web
Дані дослідження можуть бути використані як основа для створення нового стандарту Web-документів, який немає обмежень, притаманних...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка