Налагодити тісний зв’язок школи з батьками


НазваНалагодити тісний зв’язок школи з батьками
Дата конвертації12.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации

Відповідно до п.40 “Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, учасниками навчально-виховного процессу є учні, педагогічні працівники, психологи, бібліотекарі, інші спеціалісти закладу, керівники, батьки або особи, які їх заміняють. Права й обов’язки учасників навчально-виховного процесу, які всі мають чітко знати, визначаються Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, іншими актами законодавства України, положеннями, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

 • Відповідно до п.40 “Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, учасниками навчально-виховного процессу є учні, педагогічні працівники, психологи, бібліотекарі, інші спеціалісти закладу, керівники, батьки або особи, які їх заміняють. Права й обов’язки учасників навчально-виховного процесу, які всі мають чітко знати, визначаються Законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, іншими актами законодавства України, положеннями, правилами внутрішнього трудового розпорядку.

 • Взаємовідносини в системі “учні-батьки-педагоги-керівники” суттєво впливають на розв’язання основних завдань школи. Адже від того, як працюватиме цей ансамбль, значною мірою буде залежати, чи виховаємо ми справжнього громадянина України, чи сформуємо особистість, чи підготуємо до подальшої освіти та трудової діяльності.Налагодити тісний зв’язок школи з батьками.

 • Налагодити тісний зв’язок школи з батьками.

 • Активізувати роботу батьківського комітету щодо роз’яснення законодавства України з питань освіти.

 • Добиватись впливу органів місцевого самоврядування на батьків, діти яких порушують Статут школи.

 • Аналізувати стан навчальних досягнень учнів і виявити причини байдужого ставлення батьків до навчання і виховання власних дітей.

 • Пропагувати педагогічні знання, що зумовлять підвищення педагогічної грамотності батьків.

 • Допомагати батькам в оволодінні системою умінь, необхідних для організації діяльності дитини вдома.

 • Впровадження форм роботи з сім’єю, що сприяє гуманізації взаємовідносин “педагоги-батьки”. Батьки і вчителі-- партнери, активні співучасники творчого процесу виховання учнів.Залучення батьків до виховної роботи є актуальною проблемою сучасної школи. В Єлизаветівській ЗОШ існують слідуючі форми взаємодії педагогів та батьків:

 • Залучення батьків до виховної роботи є актуальною проблемою сучасної школи. В Єлизаветівській ЗОШ існують слідуючі форми взаємодії педагогів та батьків:Педагогічна рада – постійно діючий колегіальний орган самоврядування педагогічних працівників. Вона проводиться для розгляду і вирішення основних питань навчально-виховного процесу школи. До складу її входить голова шкільного батьківського комітету, можуть бути запрошені представники загальношкільного і класного батьківських комітетів, окремі батьки.

 • Педагогічна рада – постійно діючий колегіальний орган самоврядування педагогічних працівників. Вона проводиться для розгляду і вирішення основних питань навчально-виховного процесу школи. До складу її входить голова шкільного батьківського комітету, можуть бути запрошені представники загальношкільного і класного батьківських комітетів, окремі батьки.Батьківський комітет – представницький орган батьківської громадськості, що є координуючою ланкою між сім’єю, школою, громадськістю та учнями. Батьківський комітет обирається щорічно загальношкільними зборами батьків у складі голови та чотирьох членів, відповідальних за окремі ділянки роботи (всеобуч, підвищення педагогічної культури батьків, культурно- масова та спортивно-оздоровча робота).

 • Батьківський комітет – представницький орган батьківської громадськості, що є координуючою ланкою між сім’єю, школою, громадськістю та учнями. Батьківський комітет обирається щорічно загальношкільними зборами батьків у складі голови та чотирьох членів, відповідальних за окремі ділянки роботи (всеобуч, підвищення педагогічної культури батьків, культурно- масова та спортивно-оздоровча робота).Член батьківського комітету, відповідальний за всеобуч,

 • Член батьківського комітету, відповідальний за всеобуч,

 • разом з класним керівником піклується про збереження контингенту учнів класу, про відвідування навчальних занять, допомагає в організації роботи зі слабо встигаючими учнями, проявляє піклування щодо заохочення окремих учнів відносно успіхів їх у навчанні, зразкової поведінки, активної участі в трудовій та громадській діяльності, він в тісному контакті з педагогами та активом класу контролює стан навчальної роботи учнів удома, разом з активом батьків обстежує матеріально-побутові умови життя учнів.Член комітету, відповідальний за підвищення педагогічної культури батьків, допомагає класному керівнику здійснювати педагогічну пропаганду серед батьківської громадськості, керувати їх педагогічною самоосвітою, вести обмін досвідом сімейного виховання та розповсюдження позитивного досвіду, проводити групові та індивідуальні консультації.

 • Член комітету, відповідальний за підвищення педагогічної культури батьків, допомагає класному керівнику здійснювати педагогічну пропаганду серед батьківської громадськості, керувати їх педагогічною самоосвітою, вести обмін досвідом сімейного виховання та розповсюдження позитивного досвіду, проводити групові та індивідуальні консультації.Відповідальний за культурно- масову роботу піклується про організацію шефської роботи; працює в тісному контакті з класним керівником і шефами; надає допомогу учням у підготовці і проведенні зборів, вечорів, зустрічей, екскурсій, конкурсів та інш. виховних заходів; слідкує за участю учнів у роботі гуртків; разом із педагогічним та учнівським колективами домагається активної участі у житті класу та школи всіх його учнів, особливу увагу звертає на організацію дозвілля дітей у вільний від занять час.

 • Відповідальний за культурно- масову роботу піклується про організацію шефської роботи; працює в тісному контакті з класним керівником і шефами; надає допомогу учням у підготовці і проведенні зборів, вечорів, зустрічей, екскурсій, конкурсів та інш. виховних заходів; слідкує за участю учнів у роботі гуртків; разом із педагогічним та учнівським колективами домагається активної участі у житті класу та школи всіх його учнів, особливу увагу звертає на організацію дозвілля дітей у вільний від занять час.Член батьківського комітету, відповідальний за спортивно-оздоровчу роботу, допомагає в організації та проведенні спортивних заходів, піклується про здоров’я дітей, їх правильне харчування, виконання школярами режиму дня, праці та відпочинку, разом із медичним працівником школи слідкує за своєчасною організацією медогляду, за проведенням необхідних лікувально-профілактичних заходів, проявляє піклування про санітарний стан класу і школи.

 • Член батьківського комітету, відповідальний за спортивно-оздоровчу роботу, допомагає в організації та проведенні спортивних заходів, піклується про здоров’я дітей, їх правильне харчування, виконання школярами режиму дня, праці та відпочинку, разом із медичним працівником школи слідкує за своєчасною організацією медогляду, за проведенням необхідних лікувально-профілактичних заходів, проявляє піклування про санітарний стан класу і школи.

День відкритих

 • День відкритих

 • дверей – захід, коли батьки спілкуються з дітьми у школі, з вчителями, можуть бути присутніми на уроках, відвідують класи, де вчаться їхні діти, знайомляться з особливостями спілкування учнів та вчителів, спостерігають за активністю дітей на уроках.

Рада профілактики правопорушень – створена при батьківському комітеті – надає практичну допомогу батькам щодо виховання дітей, схильних до правопорушень, системи спілкування з ними, організації дозвілля. Спільно з працівниками сільської ради, дільничим інспектором, дирекцією школи проводяться бесіди з учнями та батьками, рейди-перевірки умов навчання та виховання дітей вдома.

 • Рада профілактики правопорушень – створена при батьківському комітеті – надає практичну допомогу батькам щодо виховання дітей, схильних до правопорушень, системи спілкування з ними, організації дозвілля. Спільно з працівниками сільської ради, дільничим інспектором, дирекцією школи проводяться бесіди з учнями та батьками, рейди-перевірки умов навчання та виховання дітей вдома.Схожі:

Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconМетодичні знахідки 2012-2013 н р. (вересень березень) “Знайшла”: методист
На уроках з предмета "Декоративне оздоблення одягу" для мотивації навчальної діяльності учнів: використовувала тісний зв’язок з
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками icon5 Розділ Методика вивчення розділу «Речення» Значення знань із синтаксису в початкових класах
У роботі над засвоєнням елементів синтаксису можна виокремити кілька напрямів, між якими існує тісний зв'язок
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconПсихолого-педагогічна підтримка та розвиток обдарованості дітей дошкільного віку Науковий співробітник відділу діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини напн україни
Тісний зв’язок пізнавальних здібностей з практичними виявляється у конструктивно-технічній діяльності
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками icon30-40 дорослого населення планети
Цд 2 типу, що підтверджується наявністю ожиріння у 80 90% пацієнтів з цд 2 типу, а деякі дослідники пропонують для цієї групи хворих...
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconСпівпраця школи з батьками задля здоров’я дітей т.Є. Бойченко
За різних умов функціонування суспільства співпраця школи і батьків будувалася на різних принципах залежно від визначальних характеристик...
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconВ цьому і полягає матеріальна єдність світу
Процеси реального світу тісно пов'язані між собою. Серед різноманіття явищ вчені виділили такі, у яких взаємозв'язок величин настільки...
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconПлан лекції загальний план будови І значення нервової системи
Нерв, структурна організація і значення Нервова система сукупність органів і структур, які забезпечують тісний зв’язок організму...
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconРобота школи з батьками Виконала: Наумик Вікторія Кроки до професійного самовизначення
Спостерігати за інтересами, здібностями, темпераментом, особливостями пам’яті, уяви сина (дочки)
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconВипускник школи це особистість, яка володіє такими якостями
Підручники, зошити, пустотливі учні, веселі дзвінки, зустрічі з батьками, перевірка зошитів, цікаві уроки, складні контрольні роботи...
Налагодити тісний зв’язок школи з батьками iconЛекція 05. Зв'язок на основі повідомлень І потоків Діденко Дмитро Георгійович Старший викладач кафедри ммса ннк «іпса» Національний технічний університет України
Зв'язок на основi повiдомлень Зв'язок на пiдставi повiдомлень дозволяє уникнути блокування клiєнта у процесi здiйснення операцiї,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка