Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані


НазваЕфірні олії концентровані Ефірні олії концентровані
Дата конвертації14.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииЕфірні олії - концентровані

 • Ефірні олії - концентровані

 • запашні речовини, які

 • отримують з ефіроолійних

 • рослин різними способами.Чимало ефіроолійних рослин ми знаходимо і в зоні помірного клімату. Одні з них дикорослі, інші вирощують для промислових цілей.

 • Чимало ефіроолійних рослин ми знаходимо і в зоні помірного клімату. Одні з них дикорослі, інші вирощують для промислових цілей.Ефірні олії можуть міститися у різних частинах рослини: у квітках, листі, стеблах, коренях, плодах або насінні і навіть в корі і деревині, при чому вони накопичуються в рослинах у дуже малих кількостях. Наприклад, з 5000кг рожевих пелюсток виходить близько 1кг масла. Вихід олії часто залежить від погоди і числа сонячних днів, тому цінність масла змінюється щороку.

 • Ефірні олії можуть міститися у різних частинах рослини: у квітках, листі, стеблах, коренях, плодах або насінні і навіть в корі і деревині, при чому вони накопичуються в рослинах у дуже малих кількостях. Наприклад, з 5000кг рожевих пелюсток виходить близько 1кг масла. Вихід олії часто залежить від погоди і числа сонячних днів, тому цінність масла змінюється щороку.Найпоширеніший метод, при якому рослини, поміщені в контейнер, обробляють парою під тиском. У результаті після конденсації виходить ароматична олія і квіткова вода, яка є побічним продуктом і використовується в косметиці та парфумерії.

 • Найпоширеніший метод, при якому рослини, поміщені в контейнер, обробляють парою під тиском. У результаті після конденсації виходить ароматична олія і квіткова вода, яка є побічним продуктом і використовується в косметиці та парфумерії.Використовується для отримання олій з квіток рослин. При цьому сировину заливають розчинником, насоюють, а потім розчинник відганяють при низькій температурі. Після видалення з отриманого продукту твердих частинок (воску) отримують квіткову олію високої якості в найбільш концентрованій формі.

 • Використовується для отримання олій з квіток рослин. При цьому сировину заливають розчинником, насоюють, а потім розчинник відганяють при низькій температурі. Після видалення з отриманого продукту твердих частинок (воску) отримують квіткову олію високої якості в найбільш концентрованій формі.Цим способом можуть бути одержані запашні речовини, що знаходяться в значних кількостях в деяких частинах рослин, в апельсинових, лимонних, айвових та інших шкірках. Ефірні олії містяться в спеціальних добре видимих під мікроскопом клітинах.

 • Цим способом можуть бути одержані запашні речовини, що знаходяться в значних кількостях в деяких частинах рослин, в апельсинових, лимонних, айвових та інших шкірках. Ефірні олії містяться в спеціальних добре видимих під мікроскопом клітинах.Старовинний метод отримання олій з квіток, при якому спресовані квіти поміщають на скляні плити, вкриті жиром, наприклад свинячим топленим салом. Жир абсорбує ароматичні речовини з квітів, які поступово замінюють новими до тих пір, поки не наступить момент насичення. Тоді насичений ароматами жир збирають і виділяють із нього за допомогою спирту ефірні олії. Таким методом отримують найтонші запахи: жасмину, троянди та ін. Оскільки ця технологія вимагає тривалого часу, то олії виходять надзвичайно дорогими і використовуються головним чином у парфумерії.

 • Старовинний метод отримання олій з квіток, при якому спресовані квіти поміщають на скляні плити, вкриті жиром, наприклад свинячим топленим салом. Жир абсорбує ароматичні речовини з квітів, які поступово замінюють новими до тих пір, поки не наступить момент насичення. Тоді насичений ароматами жир збирають і виділяють із нього за допомогою спирту ефірні олії. Таким методом отримують найтонші запахи: жасмину, троянди та ін. Оскільки ця технологія вимагає тривалого часу, то олії виходять надзвичайно дорогими і використовуються головним чином у парфумерії.Цим способом здобуваються найтонші ефірні масла, що не переносять і того невеликого нагрівання, яке необхідне при мацерації. Спосіб цей заснований на летючості ефірних олійі на здатності жирів поглинати пари ефірних олій при звичайній температурі. Застосовуються так званий рамковий спосіб або пневматичний повітряний спосіб.

 • Цим способом здобуваються найтонші ефірні масла, що не переносять і того невеликого нагрівання, яке необхідне при мацерації. Спосіб цей заснований на летючості ефірних олійі на здатності жирів поглинати пари ефірних олій при звичайній температурі. Застосовуються так званий рамковий спосіб або пневматичний повітряний спосіб.Для виробництва ефірних масел застосовують самі різні рослини. Ті з них, які містять високі концентрації летких речовин і широко використовуються на практиці, називають ефіроолійними рослинами.

 • Для виробництва ефірних масел застосовують самі різні рослини. Ті з них, які містять високі концентрації летких речовин і широко використовуються на практиці, називають ефіроолійними рослинами.Схожі:

Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconЕфірні олії у догляді за нігтями. Лектор Меліш Ю. Б
Олії іланг-іланга, 5 олії лимона, 20 мл рослинної олії. Масажувати нігті,нігтьове ложе. Курс 10-15 процедур
Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconПлан Поняття ефірні олії (ЕО), їх класифікація. Типи сполук. Фізичні та хімічні властивості ео
...
Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconЛектор Меліш Ю. Б. Ефірні олії при лупі, випадання волосся Склад: 8 кр олії розмарину
Застосування ефірних олій для догляду за волоссям та при різноманітних захворюваннях волосистої частини голови
Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconЕфірні олії при герпесі і грибкових захворюваннях. Лектор Меліш Ю. Б

Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconЕфірні олії у догляді за різними типами шкіри. Лектор Меліш Ю. Б

Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconСучасні вчені підтвердили дослідження Гатефоссе: натуральні ефірні олії дійсно мають цілющі властивості і, більше того, здатні "пробудити" сили, що дрімають в людині. Звідки ж ефірним маслам відомо, як допомогти нашому організму?

Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconКвітки ромашки flores chamomillae ромашка лікарська Chamomilla recutita L. (syn. Matricaria chamomilla L.)
Лікарські рослини та лікарська рослинна сировина, які містять ефірні олії (сесквітерпенові лактони та сполуки ароматичного ряду)
Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconКвітки ромашки flores chamomillae квітки ромашки flores chamomillae
Лікарські рослини та лікарська рослинна сировина, які містять ефірні олії (сесквітерпенові лактони та сполуки ароматичного ряду)
Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconМоделювання українських ринків соняшника та соняшникової олії Ю. Василенко
Моделювання українських ринків соняшника та соняшникової олії Ю. Василенко Основні чинники динаміки ринку олії в 1991-2002 рр
Ефірні олії концентровані Ефірні олії концентровані iconРозподіл ліків. Біодоступність кількість рідини в організмі (при масі тіла 70 кг)
Завдання: Чому дорівнює Vd у посудині, яка містить рівні об’єми (по 0,5 л) води і органічного розчинника (наприклад, олії)? Коєфіцієнт...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка