Конференції


НазваКонференції
Дата конвертації25.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации

У 2011/2012 навчальному році за ініціативи Міністерства вперше проведено Всеукраїнську акцію "Дай руку, першокласнику!", під час якої для малечі було закуплено подарунки, нові парти, стільці, обладнання, облаштовано ігрові куточки, кімнати відпочинку і таке інше. До акції залучались місцеві органи виконавчої влади та самоврядування, підприємці, меценати, спонсори, громадськість.

 • У 2011/2012 навчальному році за ініціативи Міністерства вперше проведено Всеукраїнську акцію "Дай руку, першокласнику!", під час якої для малечі було закуплено подарунки, нові парти, стільці, обладнання, облаштовано ігрові куточки, кімнати відпочинку і таке інше. До акції залучались місцеві органи виконавчої влади та самоврядування, підприємці, меценати, спонсори, громадськість.

 • Роботодавцями було підтримано ініціативу Міністра освіти і науки, молоді та спорту Д. В. Табачника щодо надання першого вересня вихідного дня батькам, діти яких вперше йдуть до школи. Завдяки цьому перше вересня стало справжнім святом для 400 тисяч українських родин.конференції;

 • конференції;

 • батьківські збори у старших групах ДНЗ,

 • дні відкритих дверей;

 • консультативні пункти з метою обговорення проблем успішної адаптації першокласників;

 • семінари - практикуми з проблем підготовки учнів до шкільного життя.З батьками першокласників проведено роботу щодо проходження обов'язкового медичного огляду дітей за участю педіатра, невролога, отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда, проведення антропометрії, вимірювання артеріального тиску та здійснення лабораторних досліджень.

 • З батьками першокласників проведено роботу щодо проходження обов'язкового медичного огляду дітей за участю педіатра, невролога, отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда, проведення антропометрії, вимірювання артеріального тиску та здійснення лабораторних досліджень.Керівниками загальноосвітніх навчальних закладів належна увага приділялась підготовці шкільних приміщень для прийому першокласників. Проведено ремонти у класних кімнатах, закуплено меблі, стільці, килимки тощо. В цілому, акція досягла своєї мети і отримала позитивні відгуки громадськості.

 • Керівниками загальноосвітніх навчальних закладів належна увага приділялась підготовці шкільних приміщень для прийому першокласників. Проведено ремонти у класних кімнатах, закуплено меблі, стільці, килимки тощо. В цілому, акція досягла своєї мети і отримала позитивні відгуки громадськості.

 • Пропонуємо з 15 лютого 2012 року продовжити проведення Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" започаткувавши добру традицію.В ході проведення Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" основна увага приділятиметься створенню сприятливих умов для навчання шестирічок під час адаптаційного періоду.

 • В ході проведення Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику!" основна увага приділятиметься створенню сприятливих умов для навчання шестирічок під час адаптаційного періоду.

 • З 1 вересня 2012 року в початковій школі розпочнеться поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та нових навчальних програм для початкової школи.

 • Для забезпечення високого рівня знань іноземних мов, їх вивчення учні початкових класів розпочнуть з 1 вересня 2012 року, передбачається посилення використання здоров'язбережувальних технологій. Значна увага приділятиметься екологічній та інформаційно-комунікаційній освіті.

 • Базовим навчальним планом передбачено з першого класу впровадження нових предметів: природознавство, іноземна мова, з другого класу - інформаційно-комунікаційні технології.Передавати уроки з окремих предметів у початкових класах, в т. ч. уроки іноземної мови, фізичної культури, образотворчого мистецтва, музики, основ здоров'я лише спеціалістам за наявності об'єктивних причин та обов'язкової письмової згоди учителів початкових класів, забезпечуючи при цьому оплату праці відповідно до положень п. 74 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.

 • Передавати уроки з окремих предметів у початкових класах, в т. ч. уроки іноземної мови, фізичної культури, образотворчого мистецтва, музики, основ здоров'я лише спеціалістам за наявності об'єктивних причин та обов'язкової письмової згоди учителів початкових класів, забезпечуючи при цьому оплату праці відповідно до положень п. 74 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.педагогічні ради за тематикою "Готовність початкової школи до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти";

 • педагогічні ради за тематикою "Готовність початкової школи до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти";

 • тематичні семінари, семінари-практикуми, круглі столи, тренінги з метою ознайомлення з особливостями змісту та методикою викладання предметів за новими програмами;

 • батьківські збори у старших групах ДНЗ;

 • дні відкритих дверей;

 • консультативні пункти з метою обговорення проблем успішної адаптації першокласників;

 • семінари - практикуми для батьків з проблем підготовки учнів до шкільного життя;

 • робота з батьками першокласників щодо проходження обов'язкового медичного огляду дітей;

 • екскурсії майбутніх школярів та їх батьків до навчальних закладів, знайомство з першою вчителькою;

 • створення на сайті закладу сторінки для першокласників та їх батьків;

 • підготовка шкільних приміщень для прийому першокласників.Важливо, щоб батьки, особливо на першому році навчання дитини, підтримували постійний зв'язок зі школою. Аби знати, як проявляє себе дитина, які в неї проблеми. Для кращої адаптації першачків пропонуємо організувати у кожній класній кімнаті парту для батьків першокласників.

 • Важливо, щоб батьки, особливо на першому році навчання дитини, підтримували постійний зв'язок зі школою. Аби знати, як проявляє себе дитина, які в неї проблеми. Для кращої адаптації першачків пропонуємо організувати у кожній класній кімнаті парту для батьків першокласників. • прийняття себе в новому статусі;

 • стосунки з однокласниками;

 • стосунки з вчителем.З 1 квітня 2012 року розпочинається прийом дітей до 1-го класу. Прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 N 204 "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів" та наказу МОН від 19.06.2003 N 389, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.07.2003 N 547/7868, "Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), які регламентують норми, як діти вступають до загальноосвітніх навчальних закладів і загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням окремих предметів.

 • З 1 квітня 2012 року розпочинається прийом дітей до 1-го класу. Прийом дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюватиметься відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005 N 204 "Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів" та наказу МОН від 19.06.2003 N 389, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 04.07.2003 N 547/7868, "Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), які регламентують норми, як діти вступають до загальноосвітніх навчальних закладів і загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням окремих предметів.

 • Нагадуємо, що співбесіда повинна включати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання. Не рекомендується перевіряти вміння читати, писати, рахувати тощо.Тривалість уроків у загальноосвітніх навчальних закладах у перших класах становить 35 хвилин.

 • Тривалість уроків у загальноосвітніх навчальних закладах у перших класах становить 35 хвилин.

 • Розклад уроків повинен враховувати оптимальне співвідношення навчального навантаження протягом тижня, а також правильне чергування протягом дня і тижня предметів природничо-математичного і гуманітарного циклів з уроками музики, образотворчого мистецтва, трудового навчання, основ здоров'я та фізичної культури.

 • При складанні розкладу уроків необхідно враховувати динаміку розумової працездатності учнів протягом дня та тижня.

 • Робочий тиждень передбачає для учнів першого класу протягом навчального року додатковий розвантажувальний день - четвер, у розклад якого не вводяться предмети, що потребують значного розумового напруження (математика, мови).

 • Для профілактики стомлюваності, порушення статури, зору учнів початкових класів на уроках письма, мови, читання, математики тощо необхідно через кожні 15 хвилин уроку проводити фізкультхвилинки та гімнастику для очей.Фізичне навантаження молодших школярів має бути посильним.

 • Фізичне навантаження молодших школярів має бути посильним.

 • У першому класі дається словесна характеристика знань, умінь і навичок учнів.

 • У першому класі домашні завдання не задаються!Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. N 1121 "Про затвердження Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу" та Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) для першокласників, які відвідують групи продовженого дня, необхідно організувати щоденний 1,5-годинний денний відпочинок (сон), не менше, ніж 1,5-годинну прогулянку на свіжому повітрі, а також спортивно-оздоровчі заняття для учнів першого класу тривалістю не менш як 35 хвилин щоденно.

 • Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2009 р. N 1121 "Про затвердження Положення про групу продовженого дня загальноосвітнього навчального закладу" та Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01) для першокласників, які відвідують групи продовженого дня, необхідно організувати щоденний 1,5-годинний денний відпочинок (сон), не менше, ніж 1,5-годинну прогулянку на свіжому повітрі, а також спортивно-оздоровчі заняття для учнів першого класу тривалістю не менш як 35 хвилин щоденно.Учні зараховуються до групи продовженого дня за згодою (заявою) батьків або осіб, які їх замінюють. На підставі заяви батьків (осіб, які їх замінюють) дозволяється відпускати дітей у зручний для батьків час.

 • Учні зараховуються до групи продовженого дня за згодою (заявою) батьків або осіб, які їх замінюють. На підставі заяви батьків (осіб, які їх замінюють) дозволяється відпускати дітей у зручний для батьків час.

 • Відповідальність за безпеку життєдіяльності кожного учня на уроках, під час перерв, на групах продовженого дня, дотримання вимог санітарних правил і норм несуть вчителі - класні керівники, вихователі груп продовженого дня, адміністрація навчального закладу.З метою збереження та зміцнення фізичного здоров'я учнів, їх морального та громадянського виховання важливо організувати активну співпрацю вчителя з батьками або особами, які їх замінюють, з медичними працівниками загальноосвітнього навчального закладу, шкільним психологом, з вчителями - предметниками, вихователем групи продовженого дня. Результатами такої співпраці повинно бути:

 • З метою збереження та зміцнення фізичного здоров'я учнів, їх морального та громадянського виховання важливо організувати активну співпрацю вчителя з батьками або особами, які їх замінюють, з медичними працівниками загальноосвітнього навчального закладу, шкільним психологом, з вчителями - предметниками, вихователем групи продовженого дня. Результатами такої співпраці повинно бути:

 • краще вивчення індивідуальних можливостей та стану здоров'я кожного першокласника;

 • здійснення особистісно зорієнтованого навчання та виховання;

 • впровадження здоров'язбережувальних технологій навчально-виховного процесу;

 • спільна підготовка і проведення батьківських зборів.Схожі:

Конференції iconТермінологія, що прийнята на Північноамериканській узгоджувальній конференції, 1991р сепсис-це системна відповідь організму на інфекцію
Термінологія, що прийнята на Північноамериканській узгоджувальній конференції, 1991р
Конференції iconОдним із викликів сучасності є проблема виховання толерантності в умовах полі культурності Європи І світу. 1995 року резолюцією Генеральної конференції юнеско було затверджено Декларацію принципів толерантності,
Генеральної конференції юнеско було затверджено Декларацію принципів толерантності, а перше десятиріччя ХХІ століття проголошено...
Конференції iconКодекс належної практики громадської участі у процесі вироблення рішень, який був розроблений у рамках Міжнародної конференції неурядових організацій Ради Європи та схвалений 1 жовтня 2009 року
Міжнародної конференції неурядових організацій Ради Європи та схвалений 1 жовтня 2009 року
Конференції iconІнформація про конференції та семінари, анонсування заходів партнерів, розміщення рекламно-інформаційних банерів
Новини, документи, фотоматеріали, профайли колективних членів, інформація про конференції та семінари, анонсування заходів партнерів,...
Конференції iconСприяння економічному розвитку Практичні пропозиції з власного досвіду для малих і середніх міст (після конференції 08. 04. 2009 у Чернівцях)
Практичні пропозиції з власного досвіду для малих і середніх міст (після конференції 08. 04. 2009 у Чернівцях)
Конференції iconВітаємо делегатів звітної конференції трудового колективу та профспілки працівників освіти І науки сумського державного університету чисельність членів профспілки СумДУ
...
Конференції iconМатеріали до прес-конференції Прем’єр-міністра України Ю. В. Тимошенко 2 лютого 2008 року

Конференції iconВітаємо учасників міжнародної україно-німецької конференції Welcome participants of International German-Ukrainian Conference

Конференції iconВітаємо учасників XVІ наукової конференції ліцеїстів Структурно-функціональна схема лнт «квант»

Конференції iconПравове регулювання цифрового телебачення Ігор Розкладай
На Європейській конференції поштових та телекомунікаційних адміністрацій ухвалено Угоду "Честер-97"

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка