Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови


НазваДайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови
Дата конвертації19.04.2013
Розмір524 b.
ТипПрезентации


Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови


Відповідь на хитрі запитання мудрої сови

Схожі:

Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconЕтап ІІ оберіть правильну
Запитання Відповідь Запитання До якого типу змін належить господарська операція: Повернуто короткостроковий кредит банку?
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconУмова
Потрібно було визначити всі множники. Після того, як обидва хлопці сказали, що ще не можуть відповісти на запитання. Іван, почувши...
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconДайте відповідь на запитання 1 Яку фізичну величину вимірюють у Паскалях?
Як називається прилад для вимірювання висоти, на яку піднімаються літальні апарати?
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconКросворд «Складові частини комп’ютера» Матвійчук Оксана Анатоліївна, учитель початкових класів знз №225 м. Києва Дорогі друзі! До вашої уваги кросворд за темою «Складові частини комп’ютера»
Достатньо натиснути «Розпочати кросворд». З’явиться запитання і стрілка, яка покаже, де буде відповідь. Щоб перевірити себе, треба...
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconТема: Ділення десяткових дробів Дайте відповідь на запитання: Як поділити десятковий дріб на десятковий дріб?
Г автобус проїхав 380,4 км за 6 год. Яку відстань він проїде за 11 год, якщо рухатиметься з тією ж швидкістю?
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconПравила гри Перший тур (9 12 уч). Дати відповідь на запитання. Перші шість учнів є учасниками другого туру
Перший тур (9 12 уч). Дати відповідь на запитання. Перші шість учнів є учасниками другого туру
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconЗапитання, на які треба дати відповідь. Про кого чи про що цей текст?
Кожен автор, створюючи текст, турбується про те, щоб його зрозуміли. Між автором і читачем ніби відбувається розмова, іде спілкування....
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconДати письмову відповідь на запитання “Що важливіше громадські чи особисті інтереси?
Дати письмову відповідь на запитання "Що важливіше громадські чи особисті інтереси?"
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconБудні наших Інформатиків в інформатиків завдання, Появилось запитання: Де нам відповідь шукати Щоб завдання розв'язати?
В інформатиків завдання, Появилось запитання: Де нам відповідь шукати Щоб завдання розв'язати?
Дайте відповідь на хитрі запитання мудрої сови Відповідь на хитрі запитання мудрої сови iconПрограма "Уроки тітоньки Сови" Дана програма "Уроки тітоньки Сови"
Програма розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вона цікава, І розважальна, І повчальна водночас. І хоч програма...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка