Магістерська робота магістерська робота


НазваМагістерська робота магістерська робота
Дата конвертації19.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА

 • МАГІСТЕРСЬКА РОБОТА

 • на тему:

 • “Проектні пропозиції щодо проведення реконструкції зелених зон житлового мікрорайону “Сім вітрів” в місті Конотоп Сумської області”

 • Виконала: Пророкова Н.А.

 • Керівник: доц. Багацька О.М.

 • Київ 2011


Актуальність теми.

 • Актуальність теми.

 • В озелененні житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області використана дуже мала кількість деревних рослин. Вони не виконують повною мірою своїх біологічних та естетичних функцій. Тому насадження мікрорайону потребують часткової реконструкції, розширення асортименту деревних та чагарникових рослин.Об'єкт досліджень.

 • Об'єкт досліджень.

 • Зелені насадження вулиць, прибудинкові насадження та насадження на території дитячого садочка «Вітерець» житлового мікрорайону “Сім вітрів” в м. Конотоп Сумської області.

 • Предмет досліджень.

 • Особливості реконструкції зелених зон житлових мікрорайонів та кварталів на сучасному етапіМетоди досліджень.

 • Методи досліджень.

 • Маршрутний метод обстеження і оцінки стану декоративних насаджень;

 • Дендрологічний - добір асортименту перспективних видів дерев’янистих рослин;

 • Статистичний - для обробки отриманих експериментальних даних.

Рядова посадка клена гостролистого по вул. Клубній

 • Рядова посадка клена гостролистого по вул. КлубнійГрупова посадка по вул. Клубній

 • Групова посадка по вул. КлубнійРядова посадка клена татарського по вул. Клубній

 • Рядова посадка клена татарського по вул. КлубнійНасадження біля житлових будинків

 • Насадження біля житлових будинківНасадження біля спортивних площадок

 • Насадження біля спортивних площадокНа основі дослідження стану зелених зон житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області можна зробити наступні висновки та запропонувати провести такі реконструктивні заходи:

 • На основі дослідження стану зелених зон житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області можна зробити наступні висновки та запропонувати провести такі реконструктивні заходи:

 • 1. Видовий склад декоративних насаджень житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області включає 4 деревні види: липа широколиста, гіркокаштан звичайний, клен гостролистий, береза повисла.2. Насадження на вулицях житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області у вигляді лінійних посадок дерев і кущів, групових посадок, роздільних смуг газону.

 • 2. Насадження на вулицях житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області у вигляді лінійних посадок дерев і кущів, групових посадок, роздільних смуг газону.

 • 3. Ширина вулиць мікрорайону складають 7,5-8 м. По обидва боки вулиці в смузі відкритого ґрунту між проїжджою частиною і тротуаром висаджені рядові посадки липи широколистої та гіркокаштану звичайного.4. З урахуванням забруднення вихлопними газами повітря вздовж автомобільних доріг для розширення асортименту нами рекомендуються наступні види дерев і кущів: ялина колюча і я. Енгельмана; гіркокаштан звичайний, акація біла, софора японська, гледичія триколючкова, айлант, клен татарський, к. сріблястий, к. пенсільванський, тополя срібляста, дерен білий, жимолость татарська, кизильник блискучий, скумпія, смородина золотиста, таволга середня і т. білліарді.

 • 4. З урахуванням забруднення вихлопними газами повітря вздовж автомобільних доріг для розширення асортименту нами рекомендуються наступні види дерев і кущів: ялина колюча і я. Енгельмана; гіркокаштан звичайний, акація біла, софора японська, гледичія триколючкова, айлант, клен татарський, к. сріблястий, к. пенсільванський, тополя срібляста, дерен білий, жимолость татарська, кизильник блискучий, скумпія, смородина золотиста, таволга середня і т. білліарді.Для захисту прилеглих житлових будинків від шуму нами запропоновані також такі види: ялиці, дуб, липа серцелиста і посвтиста, граб звичайний, бирючина, калина-гордовина, спіреї японської.

 • Для захисту прилеглих житлових будинків від шуму нами запропоновані також такі види: ялиці, дуб, липа серцелиста і посвтиста, граб звичайний, бирючина, калина-гордовина, спіреї японської.

 • Для захисту від пилу можна застосувати посадки дерев і кущів з густою кроною і шершаво-зморшкуватими листками: в’яз шорсткий, клен гостролистий, ясен зелений і я. звичайний, гіркокаштан звичайний, маслинка вузьколиста, бузок звичайний.6. Зелені насадження на прибудинкових територіях мікрорайону «Сім вітрів» представлені переважно рядовими посадками фруктових дерев: абрикос, вишня, шовковиця, яблуня, груша, які захищають від надлишкової інсоляції житлові будинки. До 20% плодових дерев знаходяться у незадовільному стані – всохлі та напівсухі дерева, їх необхідно видалити і посадити нові, а також доповнити асортиментом плодових дерев різними сортами яблунь, груші, аличі, а з кущів – вишню повстисту, калину звичайну та ліщину звичайну.

 • 6. Зелені насадження на прибудинкових територіях мікрорайону «Сім вітрів» представлені переважно рядовими посадками фруктових дерев: абрикос, вишня, шовковиця, яблуня, груша, які захищають від надлишкової інсоляції житлові будинки. До 20% плодових дерев знаходяться у незадовільному стані – всохлі та напівсухі дерева, їх необхідно видалити і посадити нові, а також доповнити асортиментом плодових дерев різними сортами яблунь, груші, аличі, а з кущів – вишню повстисту, калину звичайну та ліщину звичайну.7. За допомогою проведених спостережень за існуючими зеленими насадженнями дитячого садочка „Вітерець” житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області на даний період було виявлено, що близько 80% їх кількість знаходиться у задовільному стані. Асортимент рослин на території садочка включає шість видів деревних рослин (липа широколиста, береза повисла, тополя біла, горіх грецький, вишня, горобина звичайна, гіркокаштан звичайний) та два види чагарникових (бирючина звичайна, спірея японська).

 • 7. За допомогою проведених спостережень за існуючими зеленими насадженнями дитячого садочка „Вітерець” житлового мікрорайону “Сім вітрів” міста Конотоп Сумської області на даний період було виявлено, що близько 80% їх кількість знаходиться у задовільному стані. Асортимент рослин на території садочка включає шість видів деревних рослин (липа широколиста, береза повисла, тополя біла, горіх грецький, вишня, горобина звичайна, гіркокаштан звичайний) та два види чагарникових (бирючина звичайна, спірея японська).8. Для покращання стану декоративних насаджень на території дитячого садочка нами пропонується, в першу чергу, санітарна обрізка дерев та видалення старих дерев. Для ізоляції майданчиків для занять різних вікових груп дітей пропонуємо висадити живоплоти із граба звичайного та в центральній частині висадити високодекоративні види дерев і кущів.

 • 8. Для покращання стану декоративних насаджень на території дитячого садочка нами пропонується, в першу чергу, санітарна обрізка дерев та видалення старих дерев. Для ізоляції майданчиків для занять різних вікових груп дітей пропонуємо висадити живоплоти із граба звичайного та в центральній частині висадити високодекоративні види дерев і кущів. • Дякую за увагу!9. Санітарно-захисна зона між заводом “Червоний металіст” та житловим мікрорайоном “Сім вітрів” представлена рядовою посадкою із берези повислої, групових насаджень липи широколистої, клена гостролистого. Для кращого захисту прилеглого до підприємства мікрорайону доцільно висадити кущі 10–15 м висотою та створити газони.

 • 9. Санітарно-захисна зона між заводом “Червоний металіст” та житловим мікрорайоном “Сім вітрів” представлена рядовою посадкою із берези повислої, групових насаджень липи широколистої, клена гостролистого. Для кращого захисту прилеглого до підприємства мікрорайону доцільно висадити кущі 10–15 м висотою та створити газони.Схожі:

Магістерська робота магістерська робота iconНаціональний університет біоресурсів І природокористування україни факультет садово-паркового господарства І ландшафтної архітектури удк 712. 2 : 711. 57 (477 – 25) магістерська робота
Факультет садово-паркового господарства І ландшафтної архітектури удк 712. 2 : 711. 57 (477 25) магістерська робота
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота на тему: “Імпорт на територію

Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота на тему: “Вдосконалення розмноження та вирощування живцевих саджанців клематисів”
Магістерська робота на тему: Вдосконалення розмноження та вирощування живцевих саджанців клематисів
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота рищенко Юлія Федорівна Науковий керівник: Кос’янчук Н.І

Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота на тему
Оптимізація режимів руху лісотранспортуючих машин на прикладі трелювальних тракторів”
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота
Аналіз системи озеленення м. Бровари Київської обл та пропозиції щодо її покращення
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота на тему
Методи та способи створення інформаційно-управляючих систем на прикладі відділу бухгалтерії університету”
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота на тему
«Аналіз вимог національних та міжнародних нд до пакування харчових продуктів І розроблення рекомендацій щодо удосконалення»
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота на тему: “Інформаційно-аналітична служба з підсистемою підтримки прийняття рішень на кафедрі вищого навчального закладу”
Магістерська робота на тему: "Інформаційно-аналітична служба з підсистемою підтримки прийняття рішень на кафедрі вищого навчального...
Магістерська робота магістерська робота iconМагістерська робота
Проект благоустрою території, прилеглої до контори Боярського лісництва вп нубіп україни "Боярська лісова дослідна станція""

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка