Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування


НазваОсновою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування
Дата конвертації22.04.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентацииОсновою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування. Деякі нові нетрадиційні свідчення виявляються емпіричним шляхом, підтверджуються шляхом багаторічної мезотерапевтичної практики і також стають керівництвом до дії. Незважаючи на використання малих доз, слід обов'язково враховувати протипокази і можливу гіперчутливість до компонентів готового лікарського засобу. Готовий лікарський засоб: до його складу входять як основні діючі речовини, так і допоміжні, які також можуть стати причиною небажаних проявів. Наприклад, алергічні реакції (аж до астматичних нападів) на солі сірчистої кислоти, що використовуються як стабілізатори-антиоксидантів, або на парабени, які застосовуються як консерванти. Пропіленгліколь у складі ін'єкційних форм нестероїдних протизапальних засобів може надати токсичну дію при внутрішкірному введенні. Дуже важливий і тонкий момент - використання так званих мезотерапевтичних "коктейлів". Італійська школа мезотерапії рекомендує використання монопрепаратів або вже готових комплексних препаратів. Французька школа передбачає пріоритет індивідуального підходу до кожного пацієнта і допускає складання різних прописів "коктейлів". Як початківця, так і досвідченого лікаря може підстерігати небезпека лікарської несумісності. Причому несумісність може носити фізичний, хімічний і фармакологічний характер, коли одні ліки призводить до нейтралізації або навіть інверсії дії іншого. Всю відповідальність за ефективність і безпеку складеного "коктейля" несе лікар. Слід згадати, що в мезотерапії використовуються як класичні фармакопейні препарати: прокаїн, піроксен-кам, дицинон, миакальцик, рибомуніл, трентал, хофітол і багато інших, так і специфічні для цієї методики засоби, наприклад, ембріобласт, Тріак, ліподістрофін. Після правильного вибору фармакологічного коктейлю друга складова успіху при проведенні мезотерапії є адекватна і коректно виконана техніка введення медикаментів.

 • Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування. Деякі нові нетрадиційні свідчення виявляються емпіричним шляхом, підтверджуються шляхом багаторічної мезотерапевтичної практики і також стають керівництвом до дії. Незважаючи на використання малих доз, слід обов'язково враховувати протипокази і можливу гіперчутливість до компонентів готового лікарського засобу. Готовий лікарський засоб: до його складу входять як основні діючі речовини, так і допоміжні, які також можуть стати причиною небажаних проявів. Наприклад, алергічні реакції (аж до астматичних нападів) на солі сірчистої кислоти, що використовуються як стабілізатори-антиоксидантів, або на парабени, які застосовуються як консерванти. Пропіленгліколь у складі ін'єкційних форм нестероїдних протизапальних засобів може надати токсичну дію при внутрішкірному введенні. Дуже важливий і тонкий момент - використання так званих мезотерапевтичних "коктейлів". Італійська школа мезотерапії рекомендує використання монопрепаратів або вже готових комплексних препаратів. Французька школа передбачає пріоритет індивідуального підходу до кожного пацієнта і допускає складання різних прописів "коктейлів". Як початківця, так і досвідченого лікаря може підстерігати небезпека лікарської несумісності. Причому несумісність може носити фізичний, хімічний і фармакологічний характер, коли одні ліки призводить до нейтралізації або навіть інверсії дії іншого. Всю відповідальність за ефективність і безпеку складеного "коктейля" несе лікар. Слід згадати, що в мезотерапії використовуються як класичні фармакопейні препарати: прокаїн, піроксен-кам, дицинон, миакальцик, рибомуніл, трентал, хофітол і багато інших, так і специфічні для цієї методики засоби, наприклад, ембріобласт, Тріак, ліподістрофін. Після правильного вибору фармакологічного коктейлю друга складова успіху при проведенні мезотерапії є адекватна і коректно виконана техніка введення медикаментів.При виконанні мезотерапевтичних процедур необхідно суворо дотримуватися правил асептики і антисептики.

 • При виконанні мезотерапевтичних процедур необхідно суворо дотримуватися правил асептики і антисептики.

 • Працювати слід в рукавичках. Лікар повинен мати щеплення від гепатиту В.

 • Основним антисептичним засобом для обробки шкіри пацієнта є хлоргексидинбіглюконат 0,05%.

 • Після обробки поля для мезотерапії залишки розчину антисептика видаляють з шкіри стерильною серветкою.

 • Лікарські засоби, що застосовують в мезотерапії, є гомеопатичні препарати, вітаміни (вітамін С, нікотинова кислота, тіамін, піридоксин, біотин), олігоелементи (Zn, Co, Mg, P, S, Se, K), органічні кислоти (гліколевая, піровиноградна), екстракти цілющих рослин (гінкгобілоба, гамамеліс), продукти біотехнології (ДНК, гіалуронова кислота), екстракти тваринного походження (колаген, еластин), лікарські препарати (L-карнитин, тіоктова кислота) і багато ін.Аскорбінова кислота або вітамін C, відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Вітамін C не синтезується в організмі. Аскорбінова кислота (вітамін C) ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту.

 • Аскорбінова кислота або вітамін C, відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Вітамін C не синтезується в організмі. Аскорбінова кислота (вітамін C) ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту.

 • Аскорбінова кислота (вітамін C) бере участь в

 • Фармакокінетика вітаміну C (аскорбінової кислоти)

 • Після всмоктування вітамін C циркулює в плазмі. З плазми крові легко проникає в елементи крові (лейкоцити, тромбоцити, еритроцити), а потім – в усі тканини. Близько 25% вітаміну C зв’язується з протеїнами плазми. Дегідроаскорбінова кислота має здатність без енергетичних затрат проникати крізь мембрани та швидко відновлюватись у клітинах. Кислота аскорбінова у тканинах знаходиться майже виключно внутрішньоклітинно, визначається у трьох формах - аскорбінової, дегідроаскорбінової кислот та аскорбігену (зв’язаної аскорбінової кислоти). Усі три форми беруть учать у біохімічних реакціях. У тканинах кислота аскорбінова зв’язана з апаратом Гольджі та мітохондріями. Катаболізм аскорбінової кислоти становить 2,2-4,1% від загального її запасу в організмі. Запас аскорбінової кислоти (рівень депо) в організмі в нормі складає близько 1,5-3 г. Частина вітаміну C метаболізується з утворенням аскорбінат-2-сульфату, який не є активним.Нікотинова кислота і амід нікотинової кислоти тісно пов’язані з коферментами кодегідрази І і кодегідрази ІІ (НАД і НАДФ), які переносять водень, беручи участь в обміні, синтетичних процесах .

 • Нікотинова кислота і амід нікотинової кислоти тісно пов’язані з коферментами кодегідрази І і кодегідрази ІІ (НАД і НАДФ), які переносять водень, беручи участь в обміні, синтетичних процесах .

 • Нікотинова кислота сприяє підвищенню фібринолітичних властивостей крові, проявляє виражену нетривалу судинорозширювальну дію, особливо на дрібні судини, покращує мікроциркуляцію, чинить слабку антикоагулянтну дію. Нікотинова кислота викликає вазодилатацію, пов’язану з вивільненням ендогенного простацикліну.

 • Нікотинова кислота впливає також на ліпідний обмін, нормалізує вміст ліпопротеїдів крові, знижує вміст загального холестерину, ліпопротеїдів низької щільності, тригліцеридів і підвищує вміст ліпопротеїдів високої щільності, які мають антиатерогенний ефект.

 • Тіамін (вітамін В1)

 • Синоніми: Вітамін В-1, Вітамін В1, неуря-ратіофарм, Тіабене, Токоферол, Тіаміну бромід, Тіаміну бромід (Вітамін В1), Тіаміну гідрохлорид, Тіаміну хлорид, Тіаміну хлорид-УВИ, Тіаміну хлорид-ЕХО

 • Фармакологічна дія - заповнюють дефіцит вітаміну B1, метаболічну, імуностимулюючу, антиоксидантну, гангліоблокуючу. Швидко і повно абсорбується при внутрішньом'язевій ін'єкції. Розподіляється по всіх тканинах. Добова потреба у вітаміні B1 для дорослих чоловіків - від 1,2 до 2,1 мг; для осіб похилого віку - 1,2-1,4 мг; для жінок - 1,1-1,5 мг з додаванням у вагітних - 0 , 4 мг і у годуючих - 0,6 мг; для дітей, залежно від віку, - 0,3-1,5 мг. У вигляді тіамінпірофосфат, як кофермент численних декарбоксилаз, бере участь у метаболізмі пірувату, альфа-кетоглутарату і грає важливу роль в обміні вуглеводів. Захищає мембрани клітин від токсичного впливу продуктів перекисного окиснення.Піридоксин

 • Піридоксин

 • Фармакотерапевтична група. Прості препарати вітамінів. Піридоксину гідро хлорид

 • Препарат водорозчинного вітаміну В6. Відіграє важливу роль в обміні речовин; необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. Піридоксин у фосфорильованій формі є коферментом багатьох ферментів, що здійснюють процеси декарбоксилювання і переамінування амінокислот. Активно бере участь у метаболізмі триптофану, метіоніну, цистеїну, глутамінової та інших амінокислот, обміні гістаміну, жировому обміні, нормалізує ліпідний обмін при атеросклерозі, підвищує діурез, потенціює дію діуретиків.

 • Біотин

 • Куксавіт Біотин 2% (Вітамін H).

 • Входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність. Бере участь в синтезі глюкокінази - ферменту, що регулює обмін цукрів. Є коферментом різних ферментів, у тому числі і транскарбоксілаз. Бере участь в синтезі пуринових нуклеотидів. Є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену. За участю біотину протікають реакції активації і перенесення СО 2

 • Органічні кислоти

 • Гліколева кислота

 • Гліколева кислота є одним з видів альфа-гідрокси кислоти (AHA) і є загальним компонентом в діапазоні з догляду за шкірою. Альфа-гідроксильні кислоти є органічними кислотами, які природнім чином виробляються з цукрового очерету і деяких видів фруктів. На додаток до гліколевої кислоти, АНА включає молочну, лимонну, і винні кислоти.

 • Гліколева кислота є найменшою з АНА, і вона легко проникає в шкіру. Через це, гліколева кислота є популярним інгредієнтом багатьох косметичних продуктів для шкіри. Він використовується насамперед як хімічний ексфоліант, що розбиває верхній шар епідермісу, який складається в основному з відмерлих клітин шкіри.

 • Гліколеву кислоту низької концентрації можна купити в аптеці, в той час, як високої – тільки за рецептом лікаря.Екстракти цілющих рослин

 • Екстракти цілющих рослин

 • Гінкго Білоба

 • Рослинний препарат, активним компонентом якого є стандартизований екстракт гінкго білоба. Виявляє вплив на процеси обміну речовин у клітинах, реологічні властивості крові і мікроциркуляцію, вазомоторні реакції кровоносних судин. Покращує мозковий кровообіг і постачання мозку киснем та глюкозою. Нормалізує метаболічні процеси, виявляє антигіпоксичну дію на тканини. Сприяє покращанню кровообігу, перешкоджає агрегації тромбоцитів, має протинабрякову та антиоксидантну дії. Покращує кровообіг у кінцівках.

 • Склад коктейлю в кожному випадку мезотерапії підбирається індивідуально і залежить від поставленого завдання. Особливості дії кожного препарату, можливість поєднання різних препаратів в одному коктейлі, техніки введення - все це кожен лікар, що займається мезотерапією, враховує у своїй роботі. З метою безпеки перед мезотерапією проводять алергічний тест: в область передпліччя "вколюють" декілька крапель речовини - на шкірі не повинно бути ніякого почервоніння і свербіння. Якщо ж виявляється індивідуальна непереносимість лікарського засобу, мезотерапія протипоказана.

 • До єдиного недоліку мезотерапії можна віднести появу, на короткий час, дрібних синяків після процедури. При цьому мезотерапія практично не має вікових обмежень, і супроводжується тривалим ефектом.В склад препарату входять компоненти, які вирішують потрібну проблему. Так, для досягнення омолоджувального ефекту вводять чисту гіалуронову кислоту. Її молекули зв’язуються з молекулами води. Таким чином утримується волога, розгладжуються зморшки. При куперозі застосовують куперозні препарати. При целюліті – ліполітики, які спалюють молекули жирів. При випадінні волосся – комплекси вітамінів та мінералів, які покращують мікростимуляцію крові, стимулюють ріст волосся.

 • В склад препарату входять компоненти, які вирішують потрібну проблему. Так, для досягнення омолоджувального ефекту вводять чисту гіалуронову кислоту. Її молекули зв’язуються з молекулами води. Таким чином утримується волога, розгладжуються зморшки. При куперозі застосовують куперозні препарати. При целюліті – ліполітики, які спалюють молекули жирів. При випадінні волосся – комплекси вітамінів та мінералів, які покращують мікростимуляцію крові, стимулюють ріст волосся.Схожі:

Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconАктуальність лізингу для України та пропозиції щодо його розвитку Рязанова Надія
Чинне законодавство (цивільне, господарстке, фінансове) щодо лізингу не містить чітких правил пріоритетності дії того чи іншого законодавчого...
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconПравове регулювання лізингу в Україні Шевчук Юлія Радник з правових питань мфк 20 жовтня 2005 року
Чинне законодавство не містить чітких правил пріоритетності дії того чи іншого законодавчого акту, що ускладнює його розуміння та,...
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconЛекція 4 Подрібнення, просіювання, змішування. Принцип та режим роботи обладнання План
Лр при подрібненні повинні зберігати незмінними свій склад І фармакологічні властивості
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconЛекція 11 Тема: Подрібнення, просіювання, змішування. Принцип та режим роботи обладнання. План
Лр при подрібненні повинні зберігати незмінними свій склад І фармакологічні властивості
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconТворчий проект «проблема вибору людини у вирішальній ситуації»
Це творчий проект з теми «І. Франко «Захар Беркут». Участь у цьому проекті допоможе вам краще осягнути художній твір, зрозуміти літературну...
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconЕндодонтичний кабінет
Сучасний ендодонтичний інструментарій. Класифікація, покази та техніка застосування. Принципи ендодонтичних втручань в дитячій терапевтичній...
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування icon1. Загальні поняття про машини та апарати. Загальні поняття про машини та апарати
Лр при подрібненні повинні зберігати незмінними свій склад І фармакологічні властивості
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconОсновою для усього є співпраця, тому що Основою для усього є співпраця, тому що
Усі учасники проекту працюють на добровільних засадах та зберігають свою самостійність (добровільна участь)
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconПізнати самих себе
Вона сприяє самостійному вибору особистістю стратегії життя, розробці життєвих планів і програм, вибору та використанню засобів,...
Основою для вибору того чи іншого медикаменту повинні служити його фармакологічні покази до застосування iconЗастосування фізики в будівництві Застосування фізики в будівництві
Фізика вплинула на розвиток цивілізації та хід світової історії більше, ніж будь-яка інша наука, оскільки фізика є основою науково-технічного...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка