Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху


НазваІгри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху
Дата конвертації23.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииПерша стародавня Олімпіада відбулася в 776 році до нашої ери, а остання - в 393 році нашої ери. Ідея відродити Олімпійські ігри сучасності належала французькому баронові П`єру де Кубертену. Цього ж року був заснований і Міжнародний Олімпійський комітет.

 • Перша стародавня Олімпіада відбулася в 776 році до нашої ери, а остання - в 393 році нашої ери. Ідея відродити Олімпійські ігри сучасності належала французькому баронові П`єру де Кубертену. Цього ж року був заснований і Міжнародний Олімпійський комітет.Ігри-1900 року вирізнялися поганою організацією й не викликали належного інтересу серед уболівальників, чия кількість була навіть меншою, ніж самих спортсменів. Уперше до участі на Олімпіаду були допущені жінки.

 • Ігри-1900 року вирізнялися поганою організацією й не викликали належного інтересу серед уболівальників, чия кількість була навіть меншою, ніж самих спортсменів. Уперше до участі на Олімпіаду були допущені жінки.В Іграх у Сент-Луїсі брали участь майже тільки американські спортсмени, тому що з Європи дістатися через океан у ті роки було дуже складно. Американець Джордж Поаже став першим темношкірим спортсменом, що виборов медаль на Олімпіаді (бронза в забігові на 440 метрів з бар`єрами).

 • В Іграх у Сент-Луїсі брали участь майже тільки американські спортсмени, тому що з Європи дістатися через океан у ті роки було дуже складно. Американець Джордж Поаже став першим темношкірим спортсменом, що виборов медаль на Олімпіаді (бронза в забігові на 440 метрів з бар`єрами).Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 - річчя відродження Олімпійського руху.

 • Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 - річчя відродження Олімпійського руху.Спочатку Ігри 1908 року повинні були відбутися в Римі, але були перенесені в Лондон через фінансові причини. Американці відмовилися приспустити свій прапор перед ложею короля Великобританії Едуарда VІІ, аргументувавши своє рішення тим, що "цей прапор не опускається ні перед одним земним володарем".

 • Спочатку Ігри 1908 року повинні були відбутися в Римі, але були перенесені в Лондон через фінансові причини. Американці відмовилися приспустити свій прапор перед ложею короля Великобританії Едуарда VІІ, аргументувавши своє рішення тим, що "цей прапор не опускається ні перед одним земним володарем".

 • Американець Джи Джи Хейз виграє марафонську дистанцію 42,195 км. Раніше спортсмени пробігали 40 км, однак на іграх у Лондоні стартова точка забігу була перенесена на декілька кілометрів, щоб королівська родина зручно могла спостерігати за пробігом з вікон Віндзорського замку. Марафонська дистанція 42,195 км використовується донині.Уперше введена електронна система обліку часу. Вперше в іграх брали участь спортсмени з усіх п'яти континентів. Вперше прислала своїх спортсменів Японія.

 • Уперше введена електронна система обліку часу. Вперше в іграх брали участь спортсмени з усіх п'яти континентів. Вперше прислала своїх спортсменів Японія.У стародавні часи під час Олімпіади припинялися всі війни. У 1916 році сталося навпаки - через Першу Світову війну Ігри були скасовані.

 • У стародавні часи під час Олімпіади припинялися всі війни. У 1916 році сталося навпаки - через Першу Світову війну Ігри були скасовані.Олімпійські Ігри були присуджені Антверпену як  компенсація за збиток, нанесений під час Першої світової війни. У 1920 році дебютує олімпійський прапор з п`ятьма різнобарвними кільцями, що символізують п`ять континентів.

 • Олімпійські Ігри були присуджені Антверпену як  компенсація за збиток, нанесений під час Першої світової війни. У 1920 році дебютує олімпійський прапор з п`ятьма різнобарвними кільцями, що символізують п`ять континентів.

 • Американець Чарлі Паддок виграв забіг на 100 метрів й естафету 4х100. Після цього він став першим бігуном зі званням найшвидша людина на планеті.На організацію Олімпіади претендували шість міст. Але тому що в 1924 році було 30 років сучасному Олімпійському рухові, було ухвалено рішення провести Ігри в Парижі, на знак шани Пьєра де Кубертена.

 • На організацію Олімпіади претендували шість міст. Але тому що в 1924 році було 30 років сучасному Олімпійському рухові, було ухвалено рішення провести Ігри в Парижі, на знак шани Пьєра де Кубертена.

 • Уперше на Олімпіаді з`явився девіз Cіtіus, Altіus, Fortіus (швидше, вище, сильніше).

 • Представник Фінляндії Пааво Нурмі виграє забіг на 1.500 метрів, а дві години потому здобуває золото на 5.000 метрах. Усього на Іграх-1924 Нурмі виборює п`ять медалей.Уперше запалюють Олімпійський вогонь, а в змаганнях з легкої атлетики беруть участь жінки. Німеччину допускають до Ігор після 16- річної перерви.

 • Уперше запалюють Олімпійський вогонь, а в змаганнях з легкої атлетики беруть участь жінки. Німеччину допускають до Ігор після 16- річної перерви.

 • Американець Джонні Вейсмюллер додає до свої трьох золотих медалей 1924 року ще дві. Пізніше він стане відомим кіноактором, який зіграв у 12 фільмах про Тарзана.Уперше введено систему фотофінішу й триступінчатий подіум для нагородження. На честь переможця грає національний гімн його країни.

 • Уперше введено систему фотофінішу й триступінчатий подіум для нагородження. На честь переможця грає національний гімн його країни.Уведено естафету Олімпійського вогню. Смолоскип пронесли приблизно 3 тис. чоловік через сім країн. Відкриття Олімпіади вперше транслювалося по телебаченню в прямому ефірі. Темношкірий американець Джессі Овенс виграє стрибки в довжину й забіги на 100 і 200 метрів, дискредитуючи  тим самим теорію Адольфа Гітлера про перевагу арійської раси.

 • Уведено естафету Олімпійського вогню. Смолоскип пронесли приблизно 3 тис. чоловік через сім країн. Відкриття Олімпіади вперше транслювалося по телебаченню в прямому ефірі. Темношкірий американець Джессі Овенс виграє стрибки в довжину й забіги на 100 і 200 метрів, дискредитуючи  тим самим теорію Адольфа Гітлера про перевагу арійської раси.Ігри було заплановано провести в Токіо, але у зв`язку з початком у 1937 році Другої японо-китайської війни, МОК переніс їх у Гельсінкі. Однак і в Фінляндії їм не судилося стартувати - почалася Друга світова війна.

 • Ігри було заплановано провести в Токіо, але у зв`язку з початком у 1937 році Другої японо-китайської війни, МОК переніс їх у Гельсінкі. Однак і в Фінляндії їм не судилося стартувати - почалася Друга світова війна.Олімпіаду скасовано через Другу світову війну.

 • Олімпіаду скасовано через Другу світову війну.Агресори Другої світової війни Німеччина та Японія не запрошені на Олімпіаду. В іграх уперше беруть участь комуністичні країни.

 • Агресори Другої світової війни Німеччина та Японія не запрошені на Олімпіаду. В іграх уперше беруть участь комуністичні країни.Радянський Союз уперше бере участь в Олімпійських іграх. 

 • Радянський Союз уперше бере участь в Олімпійських іграх. Літня Олімпіада в Мельбурні через його географічне положення відбувалася з 22 листопада по 8 грудня. Уперше під час церемонії закриття всі спортсмени вийшли не окремо за націями, а всі разом - як символ глобальної єдності.

 • Літня Олімпіада в Мельбурні через його географічне положення відбувалася з 22 листопада по 8 грудня. Уперше під час церемонії закриття всі спортсмени вийшли не окремо за націями, а всі разом - як символ глобальної єдності.

 • Американець Боб Річардс повторює свій успіх чотирирічної давнини й стає єдиною людиною, яка виграла дві золоті олімпійські медалі в стрибках із жердиною.Американська легкоатлетка Вілма Рудольф виграє три  золоті медалі незважаючи на те, що в дитинстві перехворіла поліомієлітом, пневмонією й скарлатиною, втративши рухливість лівої ноги.

 • Американська легкоатлетка Вілма Рудольф виграє три  золоті медалі незважаючи на те, що в дитинстві перехворіла поліомієлітом, пневмонією й скарлатиною, втративши рухливість лівої ноги.Олімпіада в Токіо стала першою, що відбулася в Азії. 

 • Олімпіада в Токіо стала першою, що відбулася в Азії. Міжнародний Олімпійський комітет відсторонив двох спортсменів із США - Томмі Сміта й Джона Карлоса. Американці під час нагородження показали жест угруповання Чорної влади (Black Power).

 • Міжнародний Олімпійський комітет відсторонив двох спортсменів із США - Томмі Сміта й Джона Карлоса. Американці під час нагородження показали жест угруповання Чорної влади (Black Power).

 • Американець Дік Фосбері здійснив революцію в стрибках у висоту, здобувши золоту медаль із новою на той час технікою подолання планки - спиною до землі. Зараз так стрибають більшість спортсменів.На цих Іграх 5 вересня відбулася найбільша трагедія в історії олімпійського спорту. Члени радикальної палестинської організації Чорний вересень проникли в один із павільйонів Олімпійського села й захопили декількох членів ізраїльської делегації. Операція зі звільнення заручників виявилася невдалою, у результаті терористи вбили 11 чоловік. На надзвичайному засіданні МОК Ігри вирішено було продовжити.

 • На цих Іграх 5 вересня відбулася найбільша трагедія в історії олімпійського спорту. Члени радикальної палестинської організації Чорний вересень проникли в один із павільйонів Олімпійського села й захопили декількох членів ізраїльської делегації. Операція зі звільнення заручників виявилася невдалою, у результаті терористи вбили 11 чоловік. На надзвичайному засіданні МОК Ігри вирішено було продовжити.Погана організація й корупція деяких чиновників зробила Олімпіаду в Монреалі однією з найдорожчих  в історії. Країна була змушена платити борги десятки років. До того ж канадські спортсмени не виграли ні однієї золотої медалі. Це був перший і єдиний раз, коли хазяї турніру не одержали головних нагород.

 • Погана організація й корупція деяких чиновників зробила Олімпіаду в Монреалі однією з найдорожчих  в історії. Країна була змушена платити борги десятки років. До того ж канадські спортсмени не виграли ні однієї золотої медалі. Це був перший і єдиний раз, коли хазяї турніру не одержали головних нагород.США, Канада, Південна Корея й ще 60 країн бойкотували Олімпійські ігри в Москві, виступаючи проти введення радянських військ в Афганістан.

 • США, Канада, Південна Корея й ще 60 країн бойкотували Олімпійські ігри в Москві, виступаючи проти введення радянських військ в Афганістан.Через американський бойкот попередніх Ігор у Москві, на Олімпіаду-1984 не приїхали більшість соцкраїн, крім Китаю, Румунії та Югославії. Проте, у Лос-Анджелесі було поставлено рекорд за числом учасників - 7 тис. спортсменів з 141 країни світу.

 • Через американський бойкот попередніх Ігор у Москві, на Олімпіаду-1984 не приїхали більшість соцкраїн, крім Китаю, Румунії та Югославії. Проте, у Лос-Анджелесі було поставлено рекорд за числом учасників - 7 тис. спортсменів з 141 країни світу.Канадець Бен Джонсон поставив світовий рекорд з бігу на 100 метрів  (9,79 сек), однак через три дні був дискваліфікований за застосування стероїду станозолола. МОК нарешті усвідомлює, що допінг набирає популярності серед спортсменів, тому комітет починає з ним активну боротьбу. Ігри бойкотували Куба, КНДР, Нікарагуа й Ефіопія.

 • Канадець Бен Джонсон поставив світовий рекорд з бігу на 100 метрів  (9,79 сек), однак через три дні був дискваліфікований за застосування стероїду станозолола. МОК нарешті усвідомлює, що допінг набирає популярності серед спортсменів, тому комітет починає з ним активну боротьбу. Ігри бойкотували Куба, КНДР, Нікарагуа й Ефіопія.Після розпаду СРСР 12 республік колишньої країни сформували Об`єднану команду, що виступала під олімпійським прапором. Тільки представники Литви, Латвії й Естонії брали участь в Іграх окремими державами. Уперше з 1960 року після об`єднання країни однією командою виступила збірна Німеччини. 

 • Після розпаду СРСР 12 республік колишньої країни сформували Об`єднану команду, що виступала під олімпійським прапором. Тільки представники Литви, Латвії й Естонії брали участь в Іграх окремими державами. Уперше з 1960 року після об`єднання країни однією командою виступила збірна Німеччини. Вибух бомби в Олімпійському парку позбавив життя двох чоловік, ще 110 були поранені. Україна вперше бере участь на літній Олімпіаді як окрема держава. Наші спортсмени здобувають 23 медалі, 9 з яких золоті, 2 срібні й 12 бронзових.

 • Вибух бомби в Олімпійському парку позбавив життя двох чоловік, ще 110 були поранені. Україна вперше бере участь на літній Олімпіаді як окрема держава. Наші спортсмени здобувають 23 медалі, 9 з яких золоті, 2 срібні й 12 бронзових.

 • Нагороди найвищої гідності в Україну привезли Рустам Шаріпов, двічі Лілія Подкопаєва (спортивна гімнастика), Володимир Кличко (бокс), Катерина Серебрянська (художня гімнастика), Інеса Кравець (легка атлетика), Тімур Таймазов (важка атлетика), В`ячеслав Олійник (греко-римська боротьба) і Євгеній Браславець із Ігорем Матвієнком (вітрильний спорт).На змаганнях зі стендової стрілянини українець Микола Мільчев встановив вічний світовий рекорд, вибивши 150 мішеней із 150. Це досягнення можна тільки повторити, але не перевершити. В легкій атлетиці дві бронзи – Роман Щуренко та Олена Говрова. 

 • На змаганнях зі стендової стрілянини українець Микола Мільчев встановив вічний світовий рекорд, вибивши 150 мішеней із 150. Це досягнення можна тільки повторити, але не перевершити. В легкій атлетиці дві бронзи – Роман Щуренко та Олена Говрова. Після столітньої перерви Ігри повернулися на батьківщину Олімпіади - Грецію. У змаганнях з кінного спорту ірландець Кіан О`Коннор був позбавлений золотої медалі - у крові його коня було знайдено допінг.

 • Після столітньої перерви Ігри повернулися на батьківщину Олімпіади - Грецію. У змаганнях з кінного спорту ірландець Кіан О`Коннор був позбавлений золотої медалі - у крові його коня було знайдено допінг.

 • Україна в Афінах здобула 23 нагороди (9 золотих, 5 срібних і 9 бронзових). В тому числі 4 легкоатлетичні: Юрій Білоног, Олена Красовська, Тетяна Терещук-Антипова та Віта Стьопіна.

 • В Олімпійських іграх у Пекіні візьмуть участь 254 українських спортсмени, Україна буде представлена в 28 видах спорту.ХХIХ літні Олімпійські ігри відкрилися в Пекіні 8 серпня ц.р. В Олімпіаді взяли участь близько 10,5 тис. спортсменів з 205 держав світу. Протягом 16 днів вони розігрували медалі з 28 видів спорту і 32 спортивних дисциплін.

 • ХХIХ літні Олімпійські ігри відкрилися в Пекіні 8 серпня ц.р. В Олімпіаді взяли участь близько 10,5 тис. спортсменів з 205 держав світу. Протягом 16 днів вони розігрували медалі з 28 видів спорту і 32 спортивних дисциплін.Схожі:

Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconУкраїнські культурно-освітні товариства в Галичині та Закарпатті Товариство “Просвіта” в Галичині
Франка до збудованої товариством на Личаківському цвинтарі гробниці; 1922- 23рр відзначення 40-річчя артистично-літературної праці...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconНародні ігри Київської Русі Народні ігри та фізичні вправи
Народні ігри та фізичні вправи відображали, насамперед, виробничу діяльність людей (полювання, тваринництво, риболовство), військовий...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху icon22 вересня 2011 70 річчя партизанського руху

Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconLog224- log23 =21 log224- log23 =21
В англії найпопулярнішим видом розваги був «футбол натовпу». Ігри неорганізованих гуртів проводилися на майданах І вулицях міст,...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconОднією з найвизначніших культурних подій давньої Греції були Олімпійські ігри, форум згоди між усіма грецькими державами, арени чесного змагання найкращих з-поміж спортсменів і митців, вчених і державних діячів, поетів і філософів.
Біля підніжжя гори Кронос, у долині древньої річки Алфею видніють залишки стін священного олімпійського осередку. Олімпія це тепер...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconВід 1906 року Павло Тичина
Значний вплив на формування Тичини-поета мало його знайомство з Михайлом Коцюбинським, літературні «суботы» котрого він відвідував...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconБабуся порадила прочитати книгу Лесі Ворониної видавицтва “Грані-Т” “Смак олімпійського золота”
Презентація відгуку про прочитану книгу Лесі Ворониної "Смак олімпійського золота" учениці 5 класу Новогребельського нвк "зош І-ІІ...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconОсновні риси епохи Відродження Основні риси епохи Відродження
Термін "Відродження " вперше вжив відомий живописець і архітектор Джорджо Вазарі, він мав на увазі відродження Античності
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconІгри відбуватимуться 29 – 30 жовтня 2011року. Ігри відбуватимуться 29 – 30 жовтня 2011року
Поселення та харчування до 12: 30. Збір команд учасниць о 13: 40. біля спорткомплексу вул. Керчинська 7а 29 жовтня урочисте відкриття...
Ігри 1906 року вважалися неофіційними й проводилися на відзначення 10 річчя відродження Олімпійського руху iconОлімпійські ігри сучасності 1896 – 2008…
Перша стародавня Олімпіада відбулася в 776 році до нашої ери, а остання в 393 році нашої ери. Ідея відродити Олімпійські ігри сучасності...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка