Від мобільного вчителя до мобільного учня


НазваВід мобільного вчителя до мобільного учня
Дата конвертації23.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Від мобільного вчителя до мобільного учня

робота вчителя Шутофедової В.М.

Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Мобільність

це інтегрована риса особистості, що характеризує здатність швидко змінювати статус або положення в соціальному, культурному чи професійному середовищі під впливом змінних у природі, культурі чи соціумі ситуацій та обставин діяльності.

соціальна мобільність

Вчитель, на мою думку, здатний адаптуватися в соціальному середовищі, змінювати його, оперативно встановлювати особистісні, культурні й ділові контакти в мікро- та макросоціумі, проявляти свою соціальну компетентність, що і визначає соціальну мобільність. (співпраця з різними організаціями, закладами, установами, громадянами)

професійна мобільність

Професійна мобільність реалізується потребою в певному виді діяльності, що відповідає моїм вподобанням та можливостям і є корисною для суспільства, та здатністю уміло переходити від одного рівня професійної діяльності до іншого. Розширюючи й поглиблюючи характер і рівень цієї діяльності та проявляти свою професійну компетентність. Історію та правознавство поєднувати з народознавством, біологією, екологією, географію, краєзнавством, психологію.

Професійна мобільність вчителя необхідна для формування загальноєвропейського освітнього простору.

культурна мобільність

Культурна мобільність – є якісною особистісною рисою, що проявляється в інтересі до інших країн і культур, утверджує підвалини толерантності. (Участь у міжнародних конкурсах та форумах.)

На сьогодні суспільство потребує динамізму, здатності швидко, ефективно та продумано розв’язувати проблеми, що перед нами постають. Необхідно достатньо знань та інформації в галузі політики, торгівлі, промисловості, управління, що в поєднанні із суспільним тиском ще більше переконує у необхідності бути мобільним.

На сьогодні суспільство потребує динамізму, здатності швидко, ефективно та продумано розв’язувати проблеми, що перед нами постають. Необхідно достатньо знань та інформації в галузі політики, торгівлі, промисловості, управління, що в поєднанні із суспільним тиском ще більше переконує у необхідності бути мобільним.

Тому розвиток соціальної, професійної, культурної мобільності вчителя – стратегічний напрямок в освіті ХХІ ст..

Мобільність – невід’ємна складова професійної освіти та розвитку на всі її етапах. Це чинник, що сприяє розвитку оптимально навчального середовища для учнів. А тому належно визначається та оцінюється.

Мобільність – невід’ємна складова професійної освіти та розвитку на всі її етапах. Це чинник, що сприяє розвитку оптимально навчального середовища для учнів. А тому належно визначається та оцінюється.

У зв’язку з динамізмом сучасних суспільних перетворень необхідно постійно аналізувати змінні рішення в ситуації ринкової конкуренції, усувати стереотипи з виробничої і особовою сферами діяльності.

вимоги до мобільного вчителязавдання перед мобільним вчителем:

 • Підтримувати сприятливий психологічний клімат на уроці

 • Дотримуватися психологічної культури вчителя

 • Мотивувати навчання

 • Впроваджувати особистісний підхід у навчально-виховному процесі

 • Створювати ситуацію успіху

 • Надавати психолого-педагогічну підтримку учню

 • Впроваджувати сучасні інтерактивні, інформаційно-комунікативні технології

 • Розвивати комунікативну компетенцію учня

 • Здійснювати профорієнтацію

 • Підвищувати інформаційну та комунікативну компетенцію вчителя,учня

 • Використовувати між предметні зв’язки

 • Здійснювати науково-методичний супровідцьому сприяютьзавдання перед мобільним учнем:

 • Навчитись бути успішним

 • Вільно використовувати здобуті знання для розв’язання нестандартних практичних завдань, аналізу нестандартних ситуацій

 • Бути відповідальним за своє майбутнє

 • Досягти життєвого успіху

 • Гідно жити в сучасному суспільстві

 • Бути компетентним в різних сферах діяльності

 • Бути громадянином здатним брати на себе відповідальність і бути діяльним в ринковій економіціЯк наслідок: організація розвитку пізнавальних якостей учнів (Учні більше цікавляться історією в позаурочний час. Історичний гурток. МАН)

 

спрямування учнів на досягнення навчальних успіхів (Участь у Всеукраїнському конкурсі “Лелека”, “Кришталева сова”, “Альбус”, експедиціях, олімпіадах)праця з групами учнів з гетерогенними навчальними здібностями (застосування методу рівний - рівному)розвиток в учнів відповідальності за результати своєї роботи і навчанняпраця в командах

Навчальні екскурсії

участь у програмах організаційного розвитку школи

Проведення урочистих лінійок та святкових дат

Участь у благодійному проекті Всеукраїнського конкурсу “Добро починається з тебе”розвиток відповідальності батьків, учнів та місцевої громади за роботу школирозв’язання професійних проблем та моральних дилеморганізація свого професійного розвиткуЯк мобільний вчитель готую мобільних учнів до життя в мультикультурному толерантному суспільстві, яке забезпечує рівні можливості для особистісного та професійного розвитку всіх громадян, формую стиль їх життя з урахуванням вимог збереження стабільності оточуючого середовища, сприяю гендерної рівності в сім’ї, на роботі, у суспільному житті.

 • Як мобільний вчитель готую мобільних учнів до життя в мультикультурному толерантному суспільстві, яке забезпечує рівні можливості для особистісного та професійного розвитку всіх громадян, формую стиль їх життя з урахуванням вимог збереження стабільності оточуючого середовища, сприяю гендерної рівності в сім’ї, на роботі, у суспільному житті.

 • Учні усвідомлюють себе громадянами Європи та використовують функції, що відповідають такому статусу, готові до управління власним кар’єрним розвитком, тощо.

 • Учні прагнуть бути креативними, інноваційними, готовими до розв’язання проблем, мати підприємницькі уміння, комунікаційні уміння.Ми зберігаємо традиції нашої школи, впроваджуємо інновації та оптимально їх поєднуємо. Це спільна робота вчителів, батьків у формуванні внутрішньої мобільності учнів. Також слідкуємо за наступністю і перспективністю у формуванні мобільної особистості учня від початкової ланки до випускного класу.

 • Ми зберігаємо традиції нашої школи, впроваджуємо інновації та оптимально їх поєднуємо. Це спільна робота вчителів, батьків у формуванні внутрішньої мобільності учнів. Також слідкуємо за наступністю і перспективністю у формуванні мобільної особистості учня від початкової ланки до випускного класу.

 • Тому продовжуємо формувати творчі, дослідницькі якості учнів.

 • Впроваджуємо практичну модель «Школи гармонійного розвитку особистості».

 • Забезпечуємо умови для якісної освіти та індивідуального розвитку особистісних досягнень учнів, стимулювання їхньої творчої активності, найповнішої самореалізації в різних видах діяльності.

 • Продовжуємо модернізацію та впроваджуємо в освітній процес інноваційні форми.Схожі:

Від мобільного вчителя до мобільного учня iconМета роботи – дослідження впливу мобільного телефону на організм людини. Мета роботи – дослідження впливу мобільного телефону на організм людини
Дослідити вплив мобільного телефону на організм людини за матеріалами наукових досліджень
Від мобільного вчителя до мобільного учня iconКреативна ідея флеш-банеру для соціальної реклами в рамках програми «Київстар» «Безпека дітей в мобільному Інтернеті». «Захистимо наших дітей від помилок і насилля при використанні мобільного Інтернету!»

Від мобільного вчителя до мобільного учня iconДипломна робота на тему: Розробка мобільного програмного забезпечення для Сьогодні все частіше у виробників та дистриб'юторів виникають питання наступного характеру

Від мобільного вчителя до мобільного учня iconПроектна робота Виготовлення сумочки для мобільного телефону
Різноманітність переплетень при в'язанні гачком забезпечує зміну кількості, форми і розмірів петлі, а так само їх з'єднання
Від мобільного вчителя до мобільного учня iconЩо таке метод навчання? Що таке метод навчання?
...
Від мобільного вчителя до мобільного учня iconПортфоліо робіт umc. Pr-кампанії 2005 – 2006 р р
Вибір року-2005" у номінації "Оператор мобільного зв’язку №1 в Україні", "Нові послуги: "Вам дзвонили" та "Передзвони мені", "On...
Від мобільного вчителя до мобільного учня icon«Самореалізація особистості вчителя та учня в навчально-виховній діяльності» «Самореалізація особистості вчителя та учня в навчально-виховній діяльності»
Забезпечити планомірне і поступове запровадження нових виховних технологій особистісно-орієнтовного виховання
Від мобільного вчителя до мобільного учня iconСамовдосконалення особистості вчителя і учня через пізнання нового
Самовдосконалення особистості вчителя і учня через пізнання нового; постійний педагогічний пошук оптимальних прийомів та методів...
Від мобільного вчителя до мобільного учня iconІнформації про небезпечні речовини Нормативно-правова база Закон України "Про перевезення небезпечних вантажів" 2000
Аналіз та удосконалення системи інформування фахівців мнс україни даними про небезпечні речовини шляхом впровадження технологій мобільного...
Від мобільного вчителя до мобільного учня iconМЕіМ, 2 курс, ме-203, masha grushka@mail ru (науковий керівник Шиманська О. В., асистент) План
Зат "Українські радіосистеми" (дочірнє підприємство російського ват "Вимпелком") надає послуги мобільного зв'язку під торговою маркою...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка