Київ 2010 Київ 2010


НазваКиїв 2010 Київ 2010
Дата конвертації26.04.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации


Київ - 2010

 • Київ - 2010


Метою НДР є створення фахового наукового експертно-аналітичного середовища на базі Національної академії державного управління при Президентові України, що здатне ефективно реалізовувати та забезпечувати діяльність органів влади в умовах транспарентності з метою впровадження принципів та норм публічної політики як в управлінську діяльність, так і в політичну систему України в цілому.

 • Метою НДР є створення фахового наукового експертно-аналітичного середовища на базі Національної академії державного управління при Президентові України, що здатне ефективно реалізовувати та забезпечувати діяльність органів влади в умовах транспарентності з метою впровадження принципів та норм публічної політики як в управлінську діяльність, так і в політичну систему України в цілому.

 • НДР направлена на вдосконалення існуючого експертно-аналітичного забезпечення органів державної влади, супроводження результатів реалізації політичних рішень, програм, а також обраного політичного курсу.Формування сучасних теоретичних і практичних знань, умінь і навичок з вдосконалення методів прийняття та контролю управлінських рішень суб'єктами публічної політики у відповідності до реальних практичних ситуацій, особливостей функціонування основних груп інтересів в Україні, а також форм взаємодії державних інститутів з групами інтересів, які представлені в економіці, політиці та інститутах громадянського суспільства.

 • Формування сучасних теоретичних і практичних знань, умінь і навичок з вдосконалення методів прийняття та контролю управлінських рішень суб'єктами публічної політики у відповідності до реальних практичних ситуацій, особливостей функціонування основних груп інтересів в Україні, а також форм взаємодії державних інститутів з групами інтересів, які представлені в економіці, політиці та інститутах громадянського суспільства.

 • Розроблення методології, методів та методик, які дозволяють досліджувати, розробляти, впроваджувати політичним інститутам та всім зацікавленим політичним акторам публічну політику як передумову демократичного розвитку країни. Проводити аналіз політичної ситуації та дискурс-аналіз політики, поєднуючи різноманітні методи практичної політології з методами політичної лінгвістики та аналітичної філософії. Здійснювати моделювання політичних подій та ситуацій як складової політичної аналітики та політичного прогнозування. • 3а результатами розробки НДР очікується внесення змін в галузевий стандарт освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціальністю 8.150106 "Публічна політика та управління" з метою наближення програми до управлінської та політичної практики.

 • Здійснювати обов'язкову підготовку та перепідготовку державних службовців, які забезпечують експертно-аналітичний супровід діяльності органів державної влади.

 • Безпосередньо приймати участь у інформаційно-аналітичному та експертному супроводі діяльності глави держави, Секретаріату Президента та вищих органів державної влади через підготовку інформаційно-аналітичних матеріалів, надання відповідних консультацій, проведення експертизи законопроектів тощо. • Проводити моніторинг експертних оцінок законодавчого та суспільно-політичного простору України, що дозволить визначити, які експертні оцінки доцільно використовувати органам влади і які функції у даному процесі може виконувати Академія відповідно до впровадження принців та норм публічної політики.

 • Проводити на базі Академії громадські обговорення, публічний діалог в ЗМІ, зустрічі з експертами, консультантами, громадськими діячами, представниками політичних сил, брати участь у роботі консультативних груп при вищих органах влади з проблемних питань щодо публічної політики.Для підготовки державних службовців, здатних забезпечувати експертно-аналітичний супровід діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування, колектив НДР розробляє

 • Для підготовки державних службовців, здатних забезпечувати експертно-аналітичний супровід діяльності органів державного управління та місцевого самоврядування, колектив НДР розробляє

 • науково-методичні та практичні рекомендації стосовно застосування методів інформаційно-аналітичної роботи

 • Матеріали НДР є ефективним засобом вирішення проблем з внутрішньої політики і використовуються колективом під час проведення семінарів з працівниками райдержадміністрацій міста Києва.

 • Під час підготовки цих матеріалів колективом аналізується значний обсяг інформаційних джерел, для отримання необхідної інформації проводяться зустрічі з фахівцями та експертами інших установ.За результатам аналізу отриманої інформації колективом складається база даних інформаційно-аналітичних матеріалів, що об'єктивно допомагає враховувати ймовірні політичні ризики, вірогідні Конфліктні лінії та політичну сйтуацію в країні. Аналітичні матеріали відслідковують перебіг політичних подій та розвиток політичної ситуації в країні, вони складають аналітичну базу кафедри і є необхідним практичним елементом підготовки сучасного аналітика.

 • За результатам аналізу отриманої інформації колективом складається база даних інформаційно-аналітичних матеріалів, що об'єктивно допомагає враховувати ймовірні політичні ризики, вірогідні Конфліктні лінії та політичну сйтуацію в країні. Аналітичні матеріали відслідковують перебіг політичних подій та розвиток політичної ситуації в країні, вони складають аналітичну базу кафедри і є необхідним практичним елементом підготовки сучасного аналітика.

 • Результатом впровадження запропонованих робочою групою підходів на останньому етапі буде експертно-аналітичний супровід, інформаційно-аналітична підтримка органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 • Здійснюється консультативна допомога державним науково-дослідним та навчальним установам стосовно використання аналітичних методів та політичних технологій.

Схожі:

Київ 2010 Київ 2010 iconМ. Київ м. Київ 19 серпня 2010

Київ 2010 Київ 2010 iconВведення (1)
Відвідування шкіл м. Києва (грудень 2010) Зустріч з членами Парламенту України (Київ, грудень 2010)
Київ 2010 Київ 2010 iconАвтор: Ю.І. Ковбасенко Київ “Грамота” 2010
Світова література Підручник для 10 класу Рекомендовано мону (наказ мону №177 від 03. 03. 2010)
Київ 2010 Київ 2010 iconПротягом 2006—2010 років, станом на 1 грудня 2010 року, створено 22 регіональні центри міо (рц міо) при центрах профілактики І боротьби зі снідом
Ар крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська,...
Київ 2010 Київ 2010 iconЯнніс Зервас, ключовий експерт
Аналіз, засоби та інструменти реалізації інноваційних проектів. (Полтава, Сімферополь, Київ червень липень 2010 р.)
Київ 2010 Київ 2010 icon9 червня 2010 року Київ Міжнародний досвід
Діяльність людини: енергетика, транспорт, промисловість, сільське господарство, лісове господарство, туризм
Київ 2010 Київ 2010 icon5—6 жовтня 2010 р. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Київ
Міжнародна наукова конференція "Еволюція структури і функцій бібліотекознавства під впливом сучасних інформаційних технологій"
Київ 2010 Київ 2010 icon14 жовтня 2010, м. Київ План Етапи розвитку
Шляхом створення, збереження та надання вільного доступу до наукової інформації, досліджень Наукма українській та світовій науковій...
Київ 2010 Київ 2010 icon14 квітня 2010 року Київ Що таке “Зелений пакет”?
Діяльність людини: енергетика, транспорт, промисловість, сільське господарство, лісове господарство, туризм
Київ 2010 Київ 2010 iconПрезентація проекту «Будівництво кос у м. Бориспіль» Київ, 27 травня 2010 року
Головний ресурс міської економіки дп ма «Бориспіль» є найбільшими повітряними воротами України

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка