Завдання І етапу: Завдання І етапу


НазваЗавдання І етапу: Завдання І етапу
Дата конвертації26.04.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентацииЗавдання І етапу:

 • Завдання І етапу:

 • Розробка програми дослідження.

 • Розробка плану роботи.

 • Визначення складу робочої групи та функціональних обов’язків її учасників.

 • Аналіз психолого-педагогічної літератури з проблеми дослідження. Вивчення зарубіжного та вітчизняного досвіду інтегрування дітей з порушеннями мовлення у загальноосвітній простір.Розроблено програму дослідження та складено план роботи.

 • Розроблено програму дослідження та складено план роботи.

 • Лідерська група: адміністрація школи, два логопеди, психолог, класоводи та батьки. Всі працівники школи мають бути поінформовані, як саме вони можуть допомогти дітям з особливими освітніми потребами.

 • Протягом першого етапу експерименту створено та обладнано кабінет інклюзивного навчання з допоміжним та роздатковим матеріалом, придбані спеціалізовані шкільні меблі.

 • Здійснений належний контроль за дітьми з особливими потребами (порушеннями мовлення)Теоретико-методологічні засади інклюзивного навчання у сучасній науковій школі закладені у роботах Колупаєвої А.А. У психолого-педагогічній літературі визначені умови, за яких можливе інклюзивне навчання (Засенко В., Колупаєва А., Фуряєва Т.), виділені типи інтеграції (Колупаєва А., Сводіна В., Шматко Н.), розглядається питання підготовки кадрів до роботи у дитячих колективах, де разом навчаються діти з порушеннями психофізичного розвитку і без них (Колупаєва А., Фуряєва Т. та ін.), проаналізовані особливості формування особистості дитини з порушенням у „ змішаному ” колективі (Сводіна, В., Шматко Н., Фуряєва Т. та ін..)

 • Теоретико-методологічні засади інклюзивного навчання у сучасній науковій школі закладені у роботах Колупаєвої А.А. У психолого-педагогічній літературі визначені умови, за яких можливе інклюзивне навчання (Засенко В., Колупаєва А., Фуряєва Т.), виділені типи інтеграції (Колупаєва А., Сводіна В., Шматко Н.), розглядається питання підготовки кадрів до роботи у дитячих колективах, де разом навчаються діти з порушеннями психофізичного розвитку і без них (Колупаєва А., Фуряєва Т. та ін.), проаналізовані особливості формування особистості дитини з порушенням у „ змішаному ” колективі (Сводіна, В., Шматко Н., Фуряєва Т. та ін..)Завдання ІІ етапу:

 • Завдання ІІ етапу:

 • Вивчення стану мовленнєвого розвитку учнів. Діагностування порушень мовлення у дітей. Розробка індивідуальних планів корекції мовлення.

 • Вивчення пізнавального розвитку та психологічних особливостей дітей з порушеннями мовлення.

 • Розробка теоретичної моделі психолого-педагогічного супроводу дітей з порушеннями мовлення в умовах загальноосвітньої школи.1. Проведені майстер-класи та тренінги з підготовки педагогів до роботи з дітьми з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

 • 1. Проведені майстер-класи та тренінги з підготовки педагогів до роботи з дітьми з особливими потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

 • 2.Проводилась робота над сформованістю громадської думки щодо необхідності забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей з особливими потребами шляхом проведення «Круглих столів», конференцій, інших масових заходів.

 • 3.Проведені дослідження з метою виявлення найефективніших форм і методів навчання дітей з порушеннями мовлення та їхніх здорових однолітків.

 • 4.Апробація досвіду та підготовка рекомендацій, спрямованих на інтеграцію дітей з особливими освітніми потребами в активне життя суспільства.Організувано групи з розробки навчальних планів, які б задовольняли індивідуальні потреби дітей. Члени груп мають неформально, щиро і відверто обмінюватися інформацією. Проблеми, що виникають в окремих членів, слід розглядати як проблеми груп і вирішувати колективно.

 • Організувано групи з розробки навчальних планів, які б задовольняли індивідуальні потреби дітей. Члени груп мають неформально, щиро і відверто обмінюватися інформацією. Проблеми, що виникають в окремих членів, слід розглядати як проблеми груп і вирішувати колективно.

 • Створено в школі батьківський центр, залучені батьки як партнери. Надається психологічна підтримка батькам, які мають дітей з особливими освітніми потребами.

 • Призначено працівника школи, який займається проблемою залучення дітей з порушеннями мовлення.

 •  Схожі:

Завдання І етапу: Завдання І етапу iconРезультати ІІ етапу результати ІІ етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012-2013 навчальному році
Завдання І етапу: Завдання І етапу iconВизначено основне завдання дистанційного етапу – забезпечення та супровід самостійної роботи слухачів з використанням технологій дистанційного навчання

Завдання І етапу: Завдання І етапу iconIii (обласного) етапу III (обласного) етапу
З української мови ім. П. Яцика міжнародний благодійний фонд "Ліга українських меценатів" І був його почесним президентом
Завдання І етапу: Завдання І етапу iconЗаконодавчі зміни, пов’язані з реалізацією останнього етапу земельної реформи Законодавчі зміни, пов’язані з реалізацією останнього етапу земельної реформи
«План дій з проведення земельної реформи та створення прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення», який визначає конкретні...
Завдання І етапу: Завдання І етапу iconЗавдання: Завдання
...
Завдання І етапу: Завдання І етапу iconРезультати предметних олімпіад ІІ етапу Результати предметних олімпіад ІІ етапу

Завдання І етапу: Завдання І етапу iconЗавдання: Завдання
Завдання: вивчити та проаналізувати рекомендації вітчизняних та закордонних авторів щодо збереження життєздатності зрізаних квітів;...
Завдання І етапу: Завдання І етапу iconПро результати участі у Всеукраїнських турнірах, організація проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, підготовка учнів та педагогічних
Про результати участі у Всеукраїнських турнірах, організація проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, підготовка...
Завдання І етапу: Завдання І етапу icon«Основні поняття, відношення, твердження початкового етапу вивчення геометрії в 7 класі» «Основні поняття, відношення, твердження початкового етапу вивчення геометрії в 7 класі»
«Основні поняття, відношення, твердження початкового етапу вивчення геометрії в 7 класі»
Завдання І етапу: Завдання І етапу iconЗвіт про результати впровадження ІІ етапу дослідно-експериментальної роботи Керівник: Ігнатов Олександр Володимирович


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка