Описом або вкладено сценарій роліку


НазваОписом або вкладено сценарій роліку
Дата конвертації26.04.2013
Розмір444 b.
ТипСценарійВідеоролик, тривалістю 2 хвилини, про систему роботи навчального закладу у напрямі інформатизації. На диску подаються дві папки, в яких міститься папка №1 з відеороликом, папка №2 з монтажним матеріалом (графічні зображення , що використані в відео; першоджерельне відео тощо).

  • Відеоролик, тривалістю 2 хвилини, про систему роботи навчального закладу у напрямі інформатизації. На диску подаються дві папки, в яких міститься папка №1 з відеороликом, папка №2 з монтажним матеріалом (графічні зображення , що використані в відео; першоджерельне відео тощо).
  • Відеоролик повинен задовольняти наступним умовам:
   • формат ролика – znz*.avi;
   • плавна зміна кадрів;
   • мінімальне текстове заповнення;
   • наявність скороченої назви навчального закладу в правому кутку на горі;
   • не використовувати специфічні обробки фону матеріалів;
   • не створювати поля та не вставляти відео бордюри;
   • не використовувати текст в рядку , що рухається («титри під час ролику»).


Відеофайл повинен супроводжуватись повним описом або вкладено сценарій роліку.

 • Відеофайл повинен супроводжуватись повним описом або вкладено сценарій роліку.

 • Якісне кольорове зображення всіх елементів (фото, відео, будь-які встаки);

 • Чітке озвучення державною мовою.Визначтеся про що ви хочете розповісти глядачам.

 • Визначтеся про що ви хочете розповісти глядачам.

 • Напишіть сценарій майбутнього відео. Можете знехтувати стилістичними прикрасами тексту, все, що вам потрібно, це вказати для кожної сцени, що знімається місце, час і дію, що відбувається в кадрі.  Визначте, як ви збираєтеся будувати кадр в кожній конкретній сцені. Вкажіть у своєму сценарії, що знімається загальним планом, що - середнім, а що великим. Загальний план використовується для того, щоб показати глядачеві, де відбувається дія. Середні плани інформують про дію, а крупний план акцентує увагу на деталях.  Вкажіть у сценарії, який, одночасно, буде вашим монтажним планом, приблизну тривалість кожної сцени. Врахуйте, що нерухоме зображення, яке залишається на екрані більше двох секунд, стомлює глядача.Прочитайте інструкцію до камери і заздалегідь виставите всі настройки, які не доведеться змінювати в процесі зйомки.  На жаль, камери аматорської категорії призначені, в першу чергу, для зйомки на автоматичних настройках, тому настроювання таких параметрів, як баланс білого, звичайно, вимагає деякого часу. Запам'ятайте, через яке меню включається ця настройка. Набагато простіше налаштувати баланс білого на камері безпосередньо перед зйомкою, ніж робити цветокоррекцию в програмі для монтажу.

 • Прочитайте інструкцію до камери і заздалегідь виставите всі настройки, які не доведеться змінювати в процесі зйомки.  На жаль, камери аматорської категорії призначені, в першу чергу, для зйомки на автоматичних настройках, тому настроювання таких параметрів, як баланс білого, звичайно, вимагає деякого часу. Запам'ятайте, через яке меню включається ця настройка. Набагато простіше налаштувати баланс білого на камері безпосередньо перед зйомкою, ніж робити цветокоррекцию в програмі для монтажу.Роздрукуйте сценарій і візьміть його на зйомки. Зняті епізоди викреслюйте або позначайте. Це заощадить ваш час і дасть можливість не думати про те, чи всі ви зняли, що збиралися.

 • Роздрукуйте сценарій і візьміть його на зйомки. Зняті епізоди викреслюйте або позначайте. Це заощадить ваш час і дасть можливість не думати про те, чи всі ви зняли, що збиралися.

 • Зніміть кілька дублів кожної сцени. При монтажі ви зможете вибрати найбільш вдалий варіант.

 • Відзнятий матеріал скопіюйте на жорсткий диск свого комп'ютера. При захопленні відео вказуйте імена файлів у латинській розкладці. Деякі монтажні програми не сприймають кириличних імен файлів. Назвіть файли так, щоб можна було зрозуміти по імені файлу, який епізод відео він містить. Це значно полегшить процес монтажу.Запишіть дикторський текст, якщо він передбачається у вашому відео. Прослухайте результат, переконайтеся, що в записі немає сторонніх шумів. При необхідності приберіть шуми за допомогою аудіоредактора. Підберіть відповідне звуковий супровід до свого відео.

 • Запишіть дикторський текст, якщо він передбачається у вашому відео. Прослухайте результат, переконайтеся, що в записі немає сторонніх шумів. При необхідності приберіть шуми за допомогою аудіоредактора. Підберіть відповідне звуковий супровід до свого відео.

 • Завантажте відзнятий матеріал у програму для відеомонтажу. Цілком підійде навіть та програма, яка поставляється разом з камерою. Якщо відеоредактор дає таку можливість, розставте маркера, що відзначають початок окремих сцен у відповідності зі сценарієм.

 • Відберіть кращі варіанти сцен і розставте їх по маркерами. Не додавайте переходи та ефекти. Довантажити звук і перевірте, наскільки він відповідає ритму відеоряду.

 • Збережіть файл проекту та файл з фінальним відео. Збереження проекту дозволить вам згодом відредагувати відео, якщо це буде потрібно.Прихопіть з собою на зйомку аркуш білого паперу. По ньому ви зможете виставити баланс білого.

 • Прихопіть з собою на зйомку аркуш білого паперу. По ньому ви зможете виставити баланс білого.Схожі:

Описом або вкладено сценарій роліку iconМає три друковані роботи: сценарій свята „Мова наша калинова” сценарій літературної години «Агнія Барто»
Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 донецької міської ради донецької області
Описом або вкладено сценарій роліку iconІнерційний сценарій, або збереження «status quo»
Перекладання фінансових зобов’язань щодо вирішення основних соціально-економічних проблем регіонального розвитку на державу
Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій за драматичним твором

Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій пов’язаний із домовленістю про точкові консультації з фактуруванням за фіксованою ціною
Цей бізнес-сценарій пов’язаний із домовленістю про точкові консультації з фактуруванням за фіксованою ціною
Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій пов’язаний із проведенням бухгалтерських даних постачальників у модуль кредиторської заборгованості
Цей сценарій пов’язаний із проведенням бухгалтерських даних постачальників у модуль кредиторської заборгованості
Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій пов’язаний із проводкою бухгалтерських даних для клієнтів у модулі Accounts Receivable
Цей сценарій пов’язаний із проводкою бухгалтерських даних для клієнтів у модулі Accounts Receivable
Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій охоплює періодичний процес внесення необхідних коригувань у наявний запас складу після фізичного підрахунку
Цей сценарій охоплює періодичний процес внесення необхідних коригувань у наявний запас складу після фізичного підрахунку
Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій розробила викладач хімії
Ладанська філія Прилуцького професійного ліцею в рамках проведення предметного тижня
Описом або вкладено сценарій роліку iconІсторія розвитку мов програмування Історія розвитку мов програмування
Відомі наукові праці пов`язані з описом розрахункової машини Чарльза Беббіджа. Створила першу у світі програму у 1843 р. Ввела терміни...
Описом або вкладено сценарій роліку iconСценарій тижня інформатики, розміщений на сайті
Стаття на сайті

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка