Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців,


НазваПісля смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців,
Дата конвертації27.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентацииПісля смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, скасування низки постанов 1940-х років, що стосувалися культури.

 • Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, скасування низки постанов 1940-х років, що стосувалися культури.Куди йдемо? Яка нас хвиля Жене на кам’яні вітри? Якого виґвалтуєм звіра, Щоб з ним загинуть допори? Атомні цвяхи, мудрі бляхи І філософські манівці, І сита морда костомахи З кривавим прапором в руці.

 • Куди йдемо? Яка нас хвиля Жене на кам’яні вітри? Якого виґвалтуєм звіра, Щоб з ним загинуть допори? Атомні цвяхи, мудрі бляхи І філософські манівці, І сита морда костомахи З кривавим прапором в руці.

 • Іван Драч • Шістдесятництво - частина української інтелігенції 1960-х років ХХ століття, яка проявила національну свідомість і моральну опозицію тоталітарному державному режиму.Українська письменниця, поетеса. Була однією з перших і найпримітніших у плеяді молодих українських поетів, що виступили на межі 1950—1960-х років.

 • Українська письменниця, поетеса. Була однією з перших і найпримітніших у плеяді молодих українських поетів, що виступили на межі 1950—1960-х років.Український поет і журналіст, шістдесятник.

 • Український поет і журналіст, шістдесятник.український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч. Герой України. Один із засновників Народного руху України.

 • український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч. Герой України. Один із засновників Народного руху України.український письменник-шістдесятник, режисер, актор, сценарист і поет.

 • український письменник-шістдесятник, режисер, актор, сценарист і поет.український

 • український

 • письменник,

 • журналіст.Український літературознавець, критик, громадський діяч, дисидент радянських часів, Герой України, академік НАНУ, другий Міністр культури України (1992—1994), голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка (1999—2001).

 • Український літературознавець, критик, громадський діяч, дисидент радянських часів, Герой України, академік НАНУ, другий Міністр культури України (1992—1994), голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка (1999—2001).Український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник. Один із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників. Герой України.

 • Український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник. Один із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників. Герой України.Український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч.

 • Український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч.Відомий вірменський і український кінорежисер, народний артист УРСР (з 1990), лауреат Державної премії України ім. Т.Шевченка (1991, посмертно).

 • Відомий вірменський і український кінорежисер, народний артист УРСР (з 1990), лауреат Державної премії України ім. Т.Шевченка (1991, посмертно).Українська художниця-шістдесятник і відомий діяч правозахисного руху 60-х років в Україні.

 • Українська художниця-шістдесятник і відомий діяч правозахисного руху 60-х років в Україні.Жиленко І. ЗА ЗОЛОТИМИ ВІКНАМИ ЗІРОК В земному Києві нема для мене весен.  По осені - мій кожен день і крок.  А як у вас там, в Києві небеснім,  за золотими вікнами зірок?

 • Жиленко І. ЗА ЗОЛОТИМИ ВІКНАМИ ЗІРОК В земному Києві нема для мене весен.  По осені - мій кожен день і крок.  А як у вас там, в Києві небеснім,  за золотими вікнами зірок?Українська літературна організація, заснована 20 грудня 1958 року в Нью-Йорку.

 • Українська літературна організація, заснована 20 грудня 1958 року в Нью-Йорку.Українська письменниця, поетеса та художниця, пов'язана з Нью-Йоркською групою українських літераторів на еміграції.

 • Українська письменниця, поетеса та художниця, пов'язана з Нью-Йоркською групою українських літераторів на еміграції.Українська письменниця, літературознавець, прозаїк, драматург і перекладач на португальську мову української поезії. Учасниця Нью-Йоркської літературної групи.

 • Українська письменниця, літературознавець, прозаїк, драматург і перекладач на португальську мову української поезії. Учасниця Нью-Йоркської літературної групи.Український поет та прозаїк, один із засновників Нью-Йоркської Групи та співзасновник і співредактор її літературно-мистецького річника «Нові Поезії».

 • Український поет та прозаїк, один із засновників Нью-Йоркської Групи та співзасновник і співредактор її літературно-мистецького річника «Нові Поезії».Це генерація поетів в українській літературі, найбільша активність яких припадає на 70-ті роки ХХ століття. “Постшістдесятництво” означає “витіснене покоління”, тобто поети цього періоду не мали змоги друкувати свої твори. Фактично, творчість цього покоління відбувалася підпільно, в умовах “внутрішньої еміграції”.

 • Це генерація поетів в українській літературі, найбільша активність яких припадає на 70-ті роки ХХ століття. “Постшістдесятництво” означає “витіснене покоління”, тобто поети цього періоду не мали змоги друкувати свої твори. Фактично, творчість цього покоління відбувалася підпільно, в умовах “внутрішньої еміграції”.Український письменник. Член Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, премій імені В. Симоненка та М.Трублаїні.

 • Український письменник. Член Національної спілки письменників України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, премій імені В. Симоненка та М.Трублаїні.це письмо, насичене міфологічністю, філософськими роздумами, художньою умовністю.

 • це письмо, насичене міфологічністю, філософськими роздумами, художньою умовністю.

 • Ознаки химерної прози:

 • Використання міфів.

 • Міф не має хронотопу.

 • Присутність химерних образів.

 • Межа між світом реальним та ірреальним стерта.Український письменник, майстер психологічної і готичної прози, автор низки літературознавчих та публіцистичних праць, інтерпретатор українського літературного бароко.

 • Український письменник, майстер психологічної і готичної прози, автор низки літературознавчих та публіцистичних праць, інтерпретатор українського літературного бароко.Український письменник. Його твори “Ирій” та “Білий кінь Шептало” є яскравими прикладами химерної прози.

 • Український письменник. Його твори “Ирій” та “Білий кінь Шептало” є яскравими прикладами химерної прози.Схожі:

Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconПочалася реабілітація незначної частини незаконно репресованих після смерті Сталіна І особливо після XX
Почалася реабілітація незначної частини незаконно репресованих після смерті Сталіна і особливо після
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, icon1. Утвердження режиму особистої влади Й. Сталіна Утвердження режиму особистої влади Й. Сталіна
«Правді» з'явилася стаття Сталіна «Рік ве­ликого переламу», в якій проголошувався курс на різке форсу­вання індустріалізації. Це...
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconХристиянство в українській літературі Мета уроку
...
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconВасиль Барка “Жовтий князь” Викриття голодомору у романі “Жовтий князь”
До зубожіння та винищення народу призвела влада (Григорій Отроходін – лице влади та прямий образ Йосипа Сталіна)
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, icon1891 року на Єкатеринську площу в Одесі виїхав невеликий відкритий екіпаж 1891 року на Єкатеринську площу в Одесі виїхав невеликий відкритий екіпаж
Модель газ м-20, перший «масовий» радянський автомобіль. Він повинен був називатися «Родина». Однак після питання Йосипа Сталіна:...
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconУкраїнська література в контексті розвитку суспільства другої половини ХХ ст
Саме цим пояснюється своєрідний, етнографічний характер реалізму в українській літературі другої половини ХХ ст. Основне місце в...
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconРомантизм в українській літературі 20-40-х років ХІХ століття Сутність напряму
Хvііі століття в Німеччині й панував у літературі Європи й Америки протягом першої половини ХІХ століття
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconРоки «Брежнівського застою» Усунення від влади М. Хрущова

Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, iconЛітературний процес другої половини ХХ початок ХХІ століття. Шістдесятництво. Поети-шістдесятники
Срср в другій половині 1950-х — у період тимчасового послаблення комуністично-більшовицького тоталітаризму та хрущовської «відлиги»...
Після смерті Йосипа Сталіна 1953 року і приходу до керма влади Микити Хрущова в українській літературі спостерігалося явище “відлиги” – послаблення цензури, реабілітація відомих письменників і митців, icon"і хто ми є? усі усім мільйони "і хто ми є? усі усім мільйони
Період так званих в історії «шестдесятників» створив новітні стилі в українській літературі, змусив творити щось нове, атипове, щось...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка