Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу


НазваХід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу
Дата конвертації28.04.2013
Розмір445 b.
ТипУрок


Світловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5   Конспект уроку англійської мови в 4-А класі з теми ”Учень і його оточення. Магазини. Покупки.“ підготувала вчитель англійської мови Пилигач Олена Вячеславівна Мета : Розвивати мовленнєві навички учнів ( аудіювання, читання, говоріння і письмо) Поширювати кругозір учнів Виховувати свідомого громадянина, який допомагає батькам Розвивати навички роботи в групах Обладнання : малюнки, тексти для читання та аудіювання, магнітофон, картки, іграшки.


Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу а)” Are you sleeping…?” ( Поділ дітей на групи : під час пісні діти закривають очі, вчитель роздає різнокольорові картки, відкривши очі, діти займають місця відповідно до кольору групи) б) Повідомлення теми і мети.



ІІ. Основна частина Розвиток навичок аудіювання Pre-listening task “Telephone” (The pupils make a circle. The teacher says the title of the text into the ear of the first pupil. Then the pupils say this title one by one into their ears. The last pupil says the title loudly. The teacher puts the correct title on the blackboard)



“Vickie Goes Shopping” While-listening task “ Clap your hands”( The pupils are given the task to clap hands when they listen to the names of the shops) ( the baker’s, the butcher’s, the chemist’s, the greengrocer’s)

  • Text for Listening “Vickie Goes Shopping”

  • My elder sister likes to go shopping. She usually does it on Saturdays. Vickie goes to the baker’s first. She buys bread and sweet cakes. Then she goes to the butcher’s. There she buys some sausages. Sometimes she goes to the chemist’s. She buys toothpaste and shampoo. Very often Vickie visits the greengrocer’s. She buys some apples and bananas, because we like fruit very much.



Post-listening task “ Draw a picture” ( The pupils are given the task to draw all the things which were bought by the girl in the text) (bread, cakes, sausages, toothpaste, shampoo, apples ,bananas)



Розвиток навичок читання. Pre-reading task “ Vocabulary” Household chores – something you do at home. Forget-забувати While-reading task “Fill in Gaps” (The pupils are given text for reading. They have to read it attentively. While reading they are to fill in the gaps of the cards which are given them too.)( family, always, her, shopping, shops, baker’s, bread, butcher’s, greengrocer’s, oranges, granny, dad, dinner) Post-reading task “ Right Order” (The pupils are given the task to write out the names of the shops which are visited in the correct order)

  • Text for Reading “My Family”

  • I have a big family. We have household chores. My mum always cooks breakfast, dinner and supper for us. I usually help her. I go shopping. I take a note and visit shops. First I go to the baker’s. There I buy some bread and five rolls. Then I go to the butcher’s. I buy some meat and sausages. At last I visit greengrocer’s to buy vegetables and fruit. I don’t forget to buy oranges for my little brother, apples for my granny, and some cucumbers, because my dad likes them very much. Then I come back home and help mum to cook dinner.

  • Right Order

  • The butcher’s, the baker’s, the greengrocer’s

  • The greengrocer’s, the baker’s, the butcher’s

  • The baker’s, the butcher’s, the greengrocer’s *



3 . Розвиток навичок усного мовлення Game “ My Shop”The pupils are given the task to make a short story using the given material This is the… (baker’s, toy’s, furniture, newsagent’s, greengrocer’s, chemist’s) We work from… to… (Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday, Saturday, Sunday) We are open from… till…(7a.m., 6a.m., 8a.m., 5p.m., 7p.m., 8p.m.) We sell…



Chemist’s(medicine, toothpaste, soap, shampoo)



Baker’s( bread, roll, cake, bun, pie)



Greengrocer’s( an apple, an orange, a lemon, a banana, a potato, a tomato, a carrot, a cucumber, an onion, cabbage)



Toy’s ( a doll, a ball, a car, a bike, a plane, a train, a top)



Newsagent’s( newspaper, magazine, book, pen, pencil, ruler, copybook)



Заключна частина. а) підведення підсумків б) оцінки в) домашнє завдання ( a short story “My favourite Shop”)

Furniture ( a chair, an armchair, a sofa, a bed, a wardrobe, a cupboard, a table, a chest of drawers, a mirror)


Схожі:

Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconУроку Хід уроку І. Організаціний момент >ІІ. Мотиваційний етап З’ясування емоційної готовності до уроку

Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconУрок-подорож Тема. Ми діти матінки-природи, То ж збережемо її вроду. Хід уроку Організація класу. Актуалізація опорних знань

Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconТема: Пристрої введення – виведення інформації План лекції
Основним пристроєм введення текстових символів та послідовностей (команд) в комп'ютер є
Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconРозкрити соціально – економічні та політичні причини революції, її хід. Розкрити соціально – економічні та політичні причини революції, її хід
Розвивати вміння встановлювати причинно наслідкові зв язки, працювати з підручником, картою
Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconТема: Введення, редагування та форматування табличних даних
Мета: Набути необхідних знань для введення, редагування, копіювання та вилучення даних
Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconФорматоване введення та виведення інформації в С. Форматоване стандартне введення у мові с здійснює функція printf
Вона повертає кількість успішно виведених аргументів, перетворює, форматує й друкує свої аргументи в стандартному вихідному файлі...
Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconПрофільна інформатика 10 клас Лінія “Алгоритмізація та програмування” Тема «Лінійні алгоритми. Введення та виведення даних»
Тема уроку: Поняття змінної. Ім’я та тип змінної. Опис стандартних типів змінних. Арифметичні операції. Правила запису арифметичних...
Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconУроку: ТЕМА уроку: «Заробітна плата, її економічний зміст, форми І системи оплати праці». Мета уроку: Мета уроку

Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconУроку: План уроку: Оргмомент. Ознайомлення з темою уроку, метою і завданням. Вступна бесіда за темою уроку
Коротке опитування учнів за питанням: " Чи пов’язана музика з іншими видами мистецтва?"
Хід уроку: І. Введення в іншомовну атмосферу iconІнформатика 9клас Розділ 5 Введення та виведення інформації Графічний планшет
Графічний планшет (дігитайзер, діджітайзер) — це пристрій для введення малюнків від руки безпосередньо в комп'ютер. Складається з...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка