Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення


НазваБіоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення
Дата конвертації29.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Біоетична оцінка ставлення

 • Біоетична оцінка ставлення

 • до вагітності. Основи біотичної оцінки морального статусу плода та початку життя.

 • Сурогатне материнство.

 • Асит. Толокова Т.І.
Проблема ставлення до початку людського життя.

 • Проблема ставлення до початку людського життя.- це боротьба з виникненням людського життя, то штучне запліднення - це боротьба за можливість її виникнення.

 • - це боротьба з виникненням людського життя, то штучне запліднення - це боротьба за можливість її виникнення.лікар і жінка вступають в моральне ставлення з людським життям, нехай тільки в стадії її виникнення, строком у кілька днів, тижнів, місяців.

 • лікар і жінка вступають в моральне ставлення з людським життям, нехай тільки в стадії її виникнення, строком у кілька днів, тижнів, місяців.мова йде не стільки про початок вже існуючої життя, скільки про можливість самого його початку.

 • мова йде не стільки про початок вже існуючої життя, скільки про можливість самого його початку.рівень безпліддя в нашій країні досягає 20%, тобто приблизно кожна п'ята з 15 млн пар в Україні не може зачати дитину традиційним способом.

 • рівень безпліддя в нашій країні досягає 20%, тобто приблизно кожна п'ята з 15 млн пар в Україні не може зачати дитину традиційним способом.

В основі спроб розробити методи штучного запліднення лежить принцип - «для штучного запліднення статевий контакт не суттєвий і не потрібний» метод штучного запліднення починає використовуватися вперше у ВЕТЕРИНАРІЇ.

 • В основі спроб розробити методи штучного запліднення лежить принцип - «для штучного запліднення статевий контакт не суттєвий і не потрібний» метод штучного запліднення починає використовуватися вперше у ВЕТЕРИНАРІЇ.Перший відомий науці досвід штучного запліднення на собаках був зроблений в кінці XVIII століття (1780) абатом Спаланцані.

 • Перший відомий науці досвід штучного запліднення на собаках був зроблений в кінці XVIII століття (1780) абатом Спаланцані.Серед піонерів-розробників методики штучного запліднення в галузі ветиринарії в Росії відомий І.І. Іванов. З 1899 року він починає публікувати свої роботи зі штучного запліднення над різними видами тварин.

 • Серед піонерів-розробників методики штучного запліднення в галузі ветиринарії в Росії відомий І.І. Іванов. З 1899 року він починає публікувати свої роботи зі штучного запліднення над різними видами тварин.В кінці XIX століття ідеї штучного запліднення починають використовуватися і для «боротьби з жіночим безпліддям».

 • В кінці XIX століття ідеї штучного запліднення починають використовуватися і для «боротьби з жіночим безпліддям».У 1944 році було досягнуто перше успішне культивування ооцита людини і екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), що призвело до розвитку двохклітиного ембріона.

 • У 1944 році було досягнуто перше успішне культивування ооцита людини і екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), що призвело до розвитку двохклітиного ембріона.У 1978 році в клініці Бон-Холл (Кембридж, Англія) медику Р. Едвардсу та ембріології Н. Степто вдалося імплантувати в порожнину матки жінки, яка страждає безпліддям, ембріон, отриманий в пробірці в результаті з'єднання яйцеклітини і сперматозоїда.

 • У 1978 році в клініці Бон-Холл (Кембридж, Англія) медику Р. Едвардсу та ембріології Н. Степто вдалося імплантувати в порожнину матки жінки, яка страждає безпліддям, ембріон, отриманий в пробірці в результаті з'єднання яйцеклітини і сперматозоїда.Через дев'ять місяців народилась перша у світі «пробірочна» дитина - Луїза Браун.

 • Через дев'ять місяців народилась перша у світі «пробірочна» дитина - Луїза Браун.можливість вибракування неповноцінних в генетичному відношенні запліднених яйцеклітин, небезпека маніпулювання статевими клітинами окреслили коло правових і моральних питань, пов'язаних з новими репродуктивними технологіями.

 • можливість вибракування неповноцінних в генетичному відношенні запліднених яйцеклітин, небезпека маніпулювання статевими клітинами окреслили коло правових і моральних питань, пов'язаних з новими репродуктивними технологіями.Право на заняття практикою, правової та моральний статус штучного запліднення, правомірність заморожування ембріонів, яйцеклітин, сперматозоїдів, терміни їх зберігання і використання їх для реципієнтів (донорство яйцеклітин, сперматозоїдів, ембріонів), права та обов'язки донорів статевих клітин, правові та етичні особливості сурогатного материнства тощо.

 • Право на заняття практикою, правової та моральний статус штучного запліднення, правомірність заморожування ембріонів, яйцеклітин, сперматозоїдів, терміни їх зберігання і використання їх для реципієнтів (донорство яйцеклітин, сперматозоїдів, ембріонів), права та обов'язки донорів статевих клітин, правові та етичні особливості сурогатного материнства тощо.Cкористатися програмою сурогатного материнства на території Україні можуть тільки гетеросексуальні подружні пари, що складаються в офіційно зареєстрованому шлюбі.

 • Cкористатися програмою сурогатного материнства на території Україні можуть тільки гетеросексуальні подружні пари, що складаються в офіційно зареєстрованому шлюбі.

 • Особи, які проживають разом, самотні жінки, самотні чоловіки, гомосексуальні пари НЕ МОЖУТЬ скористатися програмою сурогатного материнства на території Україні.Реалізація репродуктивних програм для «одиноких» батьків, як для різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, так і для одиноких чоловіків і жінок в даний час можлива лише на території Російської Федерації.

 • Реалізація репродуктивних програм для «одиноких» батьків, як для різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, так і для одиноких чоловіків і жінок в даний час можлива лише на території Російської Федерації.штучне запліднення спермою донора або чоловіка (ШЗСД і ШЗСЧ)

 • штучне запліднення спермою донора або чоловіка (ШЗСД і ШЗСЧ)метод екстракорпорального запліднення і перенесення ембріона в порожнину матки (ЕКЗ і ПЕ).

 • метод екстракорпорального запліднення і перенесення ембріона в порожнину матки (ЕКЗ і ПЕ).Змушуе вносити в документ інформаваної згоди певні пункти:

 • Змушуе вносити в документ інформаваної згоди певні пункти:«Заявляємо, що ми не будемо порушувати кримінальну справу проти співробітників Центру, не зробимо будь-яких дій, судових переслідувань, позовів або рахунків, пов'язаних з проведеним лікуванням. Нам відомо, що у зв'язку з труднощами процедури може знадобитися не одна спроба для досягнення вагітності, а також, що лікування безпліддя може виявитися безрезультатним ... Ми попереджені про те, що ... діти, народжені в результаті ЕКЗ ... можуть мати відхилення у розвитку ».

 • «Заявляємо, що ми не будемо порушувати кримінальну справу проти співробітників Центру, не зробимо будь-яких дій, судових переслідувань, позовів або рахунків, пов'язаних з проведеним лікуванням. Нам відомо, що у зв'язку з труднощами процедури може знадобитися не одна спроба для досягнення вагітності, а також, що лікування безпліддя може виявитися безрезультатним ... Ми попереджені про те, що ... діти, народжені в результаті ЕКЗ ... можуть мати відхилення у розвитку ».У моральне наповнення поняття «ціни» входить і доля людських ембріонів - запасних, зайвих, залишилися незатребуваними.

 • У моральне наповнення поняття «ціни» входить і доля людських ембріонів - запасних, зайвих, залишилися незатребуваними.Сто років розділяють юридичну заборону на штучне запліднення (1883, Франція) і його законодавчого визнання. Шістдесят років розділяють утопічну цінність «взаємокористування» (1932 р. - вихід у світ роману О. Хакслі) до взаємовигідного ринку статевих клітин, донорства, замовлених пологів.

 • Сто років розділяють юридичну заборону на штучне запліднення (1883, Франція) і його законодавчого визнання. Шістдесят років розділяють утопічну цінність «взаємокористування» (1932 р. - вихід у світ роману О. Хакслі) до взаємовигідного ринку статевих клітин, донорства, замовлених пологів.О. Хакслі в своєму романі-антиутопії «Про чудовий новий світ» розгортає до логічної межі можливості і наслідки штучного запліднення,

 • О. Хакслі в своєму романі-антиутопії «Про чудовий новий світ» розгортає до логічної межі можливості і наслідки штучного запліднення,

 • що став законодавчою

 • нормою

 • «Світової Держави».

Скільки років знадобиться для повного виходу «терапії безпліддя» на рівень соціально-морального принципу «асексуального розмноження» або «техногенного» дітонародження?

 • Скільки років знадобиться для повного виходу «терапії безпліддя» на рівень соціально-морального принципу «асексуального розмноження» або «техногенного» дітонародження?Передбачаючи практично 100 років тому технологічну експансію («абсолютизм емпіричної науки»), вважав: «Уникнути цього можна, тільки визнаючи за людину і зовнішньої природи інший, безумовний, божественний світ, нескінченно більш дійсний, багатий, живий, ніж цей світ примарних поверхневих явищ, і таке визнання тим природніше, що сама людина за своїм вічного початку належить до того вищого світу, і смутний спогад про нього так чи інакше зберігається у всякого, хто ще не зовсім втратив людську гідність». (Вл. Соловйов)

 • Передбачаючи практично 100 років тому технологічну експансію («абсолютизм емпіричної науки»), вважав: «Уникнути цього можна, тільки визнаючи за людину і зовнішньої природи інший, безумовний, божественний світ, нескінченно більш дійсний, багатий, живий, ніж цей світ примарних поверхневих явищ, і таке визнання тим природніше, що сама людина за своїм вічного початку належить до того вищого світу, і смутний спогад про нього так чи інакше зберігається у всякого, хто ще не зовсім втратив людську гідність». (Вл. Соловйов)

Схожі:

Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconБіоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення
У разі аборту лікар і жінка вступають в моральне ставлення з людським життям, нехай тільки в стадії її виникнення, строком у кілька...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка навчальних потреб Оцінка навчальних потреб
Оцінка навчальних потреб: потрібно брати до уваги головні вміння, які очікуються від вищих керівних кадрів
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка навчальних потреб Оцінка навчальних потреб
Оцінка навчальних потреб: потрібно брати до уваги головні вміння, які очікуються від вищих керівних кадрів
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconУрок 11. Тема. Гуманне ставлення до людини з різними вадами
Мета: довести учням необхідність гуманного ставлення до людей з особливими потребами; виховувати гуманне ставлення до людини з різними...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconЦіннісне ставлення поза функціональною спроможністю Ціннісне ставлення поза функціональною спроможністю
Ставлення до дітей з особливими освітніми потребами може виступати бар’єром звужуються й обмежуються очікування
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка реальної кількості споживачів ін’єкційних наркотиків у ряді міст україни та оцінка можливості щодо 60% їх охоплення профілактичними заходами

Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconЦіннісне ставлення
Виховання здійснюють для ідентифікації вихованця із загальновизначеними цінностями і якостями. Система цінностей і якостей особистості...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconHttp://ua partnersinlearningnetwork com/communities/a807ce60995847588e33b0a38d44f28f/Pages/default aspx
України. Метою цього опитування була оцінка ставлення педагогів та власної оцінки методів. Програма «Партнерство в навчанні» планує...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconМета проекту: Виховання в молоді толерантного ставлення до віл-позитивних людей
Виховання в молоді толерантного ставлення до віл-позитивних людей, популяризація здорового способу життя серед юного покоління, відповідального...
Біоетична оцінка ставлення Біоетична оцінка ставлення iconОцінка програми та Оцінка програми та
Описове дослідження застосовується, коли ставиться завдання скласти систематичний опис, який би був фактичним та точним

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка