Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення»


НазваТема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення»
Дата конвертації29.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Курсова робота

 • Тема: «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА МОДЕЛІ ЙОГО ЗДІЙСНЕННЯ»


ПланАктуальність теми даної курсової роботи:

 • першими кроками у побудові будь-якої системи є розробка її понятійно-категоріального апарату і принципів. Ступінь їх розробленості свідчить про зрілість системи в цілому. Таким чином, обґрунтування дистанційного навчання та його використання у професійній підготовці фахівців є важливим як для теорії, так і для практики цієї форми освіти.Об’єкт:

 • інформаційні технології, телекомунікаційні проекти як навчальні засоби у професійно-технічних навчальних закладах.Предмет:

 • використання дистанційної освіти в процесі підготовки фахівців.Мета:

 • теоретично обґрунтувати і виявити переваги впровадження дистанційного навчання у професійній підготовці фахівців.Гіпотеза дослідження:

 • процес формування знань і умінь на уроках інформатики в умовах розвитку інформаційного суспільства, а відповідно значним зростанням обсягу нагромаджених людством знань і обмеженістю певними термінами навчання, буде проходити більш ефективно якщо:

 • - для передачі знань учням ми будемо застосовувати сучасні комп’ютерні технології;

 • - застосування дистанційного навчання забезпечує викликає в учнів зацікавленість до навчання, спонукає до творчої праці і набуття нових знань.Завдання дослідження:

 • 1. Визначити роль дистанційного навчання в освіті України.

 • 2. Визначити дидактичні умови застосування дистанційного навчання.

 • 3. Дослідити ефективність застосування дистанційного навчання в процесі професійно-технічної освіти.Методи дослідження:

 • Теоретичний аналіз і синтез застосування дистанційного навчання у процесі визначення об’єкта, мети, предмета, завдань дослідження, ефективних шляхів і засобів реалізації навчання дітей засобами ком’ютеризації навчального процесу, оцінки результатів і викладки теоретичних питань.Висновки

 • Отже, дистанційне навчання (distance education), як інновація прийшло на український ринок навчальних послуг декілька років тому і до цього часу залишається без законодовчо-нормативного визначення. За цей час тривали активні дискусії стосовно стратегії, перспективності та можливості впровадження дистанційного навчання в освітню сферу України. • Дистанційна освіта досі не легалізована в Україні, як окрема форма навчання, а лише частково використовується в заочному навчанні (деколи відбувається тільки проста підмiна назви "Заочне навчання" на "Дистанційне навчання" без змiни технологiй та пiдходів до навчання) й як засіб для організації тренінгів бізнесменів чи працівників компаній.Схожі:

Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconДистанційні курси нту “хпі” 11 квітня 2002 р
Посібник "Дистанційне навчання. Умови застосування" Посібник "Дистанційне навчання у слайдах. Конспект лекцій"
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconПоложення про дистанційне навчання» мону (21. 01. 2004, наказ №40). «Положення про дистанційне навчання в тдту» (22. 11. 2006). «Уніфіковані вимоги до дистанційних курсів у тдту» (14. 10. 2008)
Особливості організації навчального процесу в тнту з використанням технологій дистанційного навчання
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconДистанційне навчання в нту “хпі” Кухаренко В. М
Д. Деніел (Відкритий університет) Досвід навчання 2 млн студентів на протязі 25 років показав, що навчання як представлення знань...
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconПроблеми дистанційного навчання володимир Кухаренко
Чи знаєте Ви які-небудь навчальні заклади, що пропонують дистанційне навчання через Інтернет?
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconТема 10 "arch, garh моделі"
Загальні поняття про нелінійні моделі та їх застосування при моделюванні фінансових часових рядів
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconОрганізація дистанційного навчання у навчальному закладі навчальна дисципліна циклу “Освітні вимірювання”
Дистанційне навчання, яке визнане одним з пріоритетних напрямів програми модернізації загальноосвітньої і вищої школи, сприяє створенню...
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconПортфоліо учителя трудового навчання Пешкович Наталїї Вікторівни Прізвище, ім'я, по батькові
...
Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconТема Моделі та їх типи

Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconТема Моделі та моделювання (3 год) Тема Моделі та моделювання (3 год)

Тема: «дистанційне навчання та моделі його здійснення» iconТема 3 Верифікація моделі Зміст


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка