Специфічний стиль життя і поведінки


НазваСпецифічний стиль життя і поведінки
Дата конвертації30.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации • Субкультура – соціальне угрупування, яке об'єднане тим, що кожен з його представників себе до нього зараховує. Члени такого угрупування можуть формувати групи безпосереднього спілкування (компанії, клуби, тусовки), але їхній зв'язок одне з одним може відбуватися і віртуально, завдяки захопленню одним героєм.специфічний стиль життя і поведінки;

 • специфічний стиль життя і поведінки;

 • наявність власних норм, цінносте, картини світу, які відповідають вимогам певних соціальних категорій молоді;

 • протиставлення себе решті суспільства;

 • зовнішня атрибутика, яка має символічне значення;

 • ініціативний центр, який генерує тексти.романтико-ескапітські субкультури (хіпі, толкієністи, байкери);

 • романтико-ескапітські субкультури (хіпі, толкієністи, байкери);

 • гедоністично-розважальні (мажори, рейвери, репери);

 • кримінальні (гопники, скінхеди);

 • анархо-нігілістичні (панки та інші)."Нова система" об'єднує в собі молодь віком від 14-ти до 20-ти років, які примудряються поєднувати свій "хіпізм" із навчанням у престижних закладах і не завжди дотримуються найважливішої заповіді, яку визначили ідеологи руху - незалежність від соціуму. Натомість молодь робить основний акцент на атрибутиці, перебираючи на себе сленг, манеру одягатися, прикраси та ін.

 • "Нова система" об'єднує в собі молодь віком від 14-ти до 20-ти років, які примудряються поєднувати свій "хіпізм" із навчанням у престижних закладах і не завжди дотримуються найважливішої заповіді, яку визначили ідеологи руху - незалежність від соціуму. Натомість молодь робить основний акцент на атрибутиці, перебираючи на себе сленг, манеру одягатися, прикраси та ін.

Основною ідеологією панків є прагнення до особистої свободи і незалежності. Більшість панків підтримує нонконформізм, сповідуючи при цьому принципи “покладайся на самого себе” і “не продавайся”. За політичними поглядами багатьох панків можна охарактеризувати як “лівих”.

 • Основною ідеологією панків є прагнення до особистої свободи і незалежності. Більшість панків підтримує нонконформізм, сповідуючи при цьому принципи “покладайся на самого себе” і “не продавайся”. За політичними поглядами багатьох панків можна охарактеризувати як “лівих”.

Головна ідея скінхедів – “Влада – білим!”

 • Головна ідея скінхедів – “Влада – білим!”вигнати насильницьким методом усіх осіб неєвропейського походження;

 • вигнати насильницьким методом усіх осіб неєвропейського походження;

 • допомогти у побудові “Великої…(Росії, України)”;

 • боротися з наркоманією;

 • повалити владу так званого “Z.J.G” (Zionist Occupation Govtmment) – “сіоністського окупаційного уряду”;

 • створити могутній щит Європи, який припинив би наплив небілих іммігрантів;

 • дотримуватися “чистої раси”.

Звичайним місцем скупчення гопоти є лавки біля під’їздів багатоповерхових будинків в «спальних» мікрорайонах, на яких гопники ведуть високосвітські бесіди: скільки забрали грошей у восьмирічної дитини натовпом в 10 чоловік, хто більше з’їв сЄмАчок і т.

 • Звичайним місцем скупчення гопоти є лавки біля під’їздів багатоповерхових будинків в «спальних» мікрорайонах, на яких гопники ведуть високосвітські бесіди: скільки забрали грошей у восьмирічної дитини натовпом в 10 чоловік, хто більше з’їв сЄмАчок і т.

 • Час від часу гопникі вибираються на особливі зборища — дискотеки (звучить «дзіскацєкі»). Це таке місце, де гопникі проводять час.

Чорний (темний) одяг. Чорне довге волосся. Високі шнуровані черевики.

 • Чорний (темний) одяг. Чорне довге волосся. Високі шнуровані черевики.

 • Чорний корсет, облягаючі чорні нарукавники і чорна максі (для дівчат), одяг під старовину, кльошовані рукави, шкіряний одяг.

 • Шипований нашийник.

 • Срібні прикраси окультної тематики.Їх зовнішній вигляд зухвало агресивний: чорний одяг з великою кількістю металу, зображенням черепів, крові, написом "сатана" англійською мовою. Хоча одяг чистий, охайний. Класичні металісти носять вузькі чорні джинси, заправлені у високі черевики або «козаки», шкіряні куртки з косою блискавкою - "косухи", "косовороти", сережки в лівому вусі, персні із зображенням черепів або інших чорних магічних символів (пентаграма, скелет і т. д.) Але їх зовнішня агресивність і похмурість найчастіше є засобом епатажу оточуючих людей. Ті, яким за 25 років, займаються серйозною роботою, як правило, миролюбні, хоча інколи можуть побешкетувати разом з тими, хто молодший.

 • Їх зовнішній вигляд зухвало агресивний: чорний одяг з великою кількістю металу, зображенням черепів, крові, написом "сатана" англійською мовою. Хоча одяг чистий, охайний. Класичні металісти носять вузькі чорні джинси, заправлені у високі черевики або «козаки», шкіряні куртки з косою блискавкою - "косухи", "косовороти", сережки в лівому вусі, персні із зображенням черепів або інших чорних магічних символів (пентаграма, скелет і т. д.) Але їх зовнішня агресивність і похмурість найчастіше є засобом епатажу оточуючих людей. Ті, яким за 25 років, займаються серйозною роботою, як правило, миролюбні, хоча інколи можуть побешкетувати разом з тими, хто молодший.Їх надихає та об'єднує музика у стилі метал. Субкультура, позбавлена яскраво вираженої ідеології й зосереджена в основному навколо музики. Тексти метал-груп пропагують незалежність і впевненість у собі, культ «сильної особистості».

 • Їх надихає та об'єднує музика у стилі метал. Субкультура, позбавлена яскраво вираженої ідеології й зосереджена в основному навколо музики. Тексти метал-груп пропагують незалежність і впевненість у собі, культ «сильної особистості».

 • Відношення до релігії різне. Не зважаючи на велику кількість релігійної і окультної містики в текстах метал-гуртів, вони, як правило, не носять місіонерського характеру і сприймаються прихильниками як алегорія. Серед любителів блек-металу бувають язичники і сатаністи, але для прихильників інших різновидів це нехарактерно.  За традиційну зачіску емо вважається косий, рваний чубок до кінчика носа, що закриває одне око, а ззаду коротке волосся, що стирчить в різні боки. Перевага віддається жорсткому прямому чорному волоссю. У дівчат можливі дитячі, смішні зачіски — два маленькі хвостики, яскраві заколочки — сердечка з боків, бантики. Часто емо-кіди проколюють вуха або роблять тунелі. Окрім того, на обличчі емо-кіда може бути пірсинг (наприклад в губах і лівій ніздрі, бровах, переніссі). Їх легко можна впізнати по кольорах в одязі: рожевий і чорний. 

 •   За традиційну зачіску емо вважається косий, рваний чубок до кінчика носа, що закриває одне око, а ззаду коротке волосся, що стирчить в різні боки. Перевага віддається жорсткому прямому чорному волоссю. У дівчат можливі дитячі, смішні зачіски — два маленькі хвостики, яскраві заколочки — сердечка з боків, бантики. Часто емо-кіди проколюють вуха або роблять тунелі. Окрім того, на обличчі емо-кіда може бути пірсинг (наприклад в губах і лівій ніздрі, бровах, переніссі). Їх легко можна впізнати по кольорах в одязі: рожевий і чорний. заснований на естетиці погляд на світ;

 • заснований на естетиці погляд на світ;

 • акцент на внутрішніх переживаннях (інтровертованість);

 • романтизм, акцент на піднесеній любові;

 • сповідування sXe, здорового способу життя; відмова від цигарок, алкоголю, наркотиків, безладних сексуальних контактів, часто-вегетаріанство.

Всім відомі і знайомі люди. Вони носять широкий і вільний одяг, більшість захоплюється баскетболом, бітбоксом і, звичайно, написанням репу. Плюси: людина-репер не лише займається спортом (що вже є плюсом), вона проявляє себе творчо. А прояв таланту завжди спричинює зростанню особистості. Мінуси: все ніби добре, але є така підтечія як «Ганста». Ось саме тут «в моді» агресивний стиль поведінки. Такі люди можуть володіти вогнепальною зброєю, позаяк вважають, що світ жорстокий, і лише вони самі можуть себе захистити. Вони вважають себе за королів і не визнають нікого і нічого вище за себе.

 • Всім відомі і знайомі люди. Вони носять широкий і вільний одяг, більшість захоплюється баскетболом, бітбоксом і, звичайно, написанням репу. Плюси: людина-репер не лише займається спортом (що вже є плюсом), вона проявляє себе творчо. А прояв таланту завжди спричинює зростанню особистості. Мінуси: все ніби добре, але є така підтечія як «Ганста». Ось саме тут «в моді» агресивний стиль поведінки. Такі люди можуть володіти вогнепальною зброєю, позаяк вважають, що світ жорстокий, і лише вони самі можуть себе захистити. Вони вважають себе за королів і не визнають нікого і нічого вище за себе.

Схожі:

Специфічний стиль життя і поведінки iconСпосіб і стиль життя людини 49–55% Спосіб і стиль життя людини 49–55%
Середовище проживання людини (макро- та мікро-середовище), природно-кліматичні умови 17-20%
Специфічний стиль життя і поведінки iconСпосіб і стиль життя людини 49–55% Спосіб і стиль життя людини 49–55%
Середовище проживання людини (макро- та мікро-середовище), природно-кліматичні умови 17-20%
Специфічний стиль життя і поведінки iconСтиль Стиль
Можна відформатувати деякий об'єкт належним чином і зберегти цей «зразок» з набором значень його властивостей як новий стиль, надавши...
Специфічний стиль життя і поведінки iconГотичний стиль
Готичний стиль це художній стиль, що виявився завершальним етапом у розвитку середніх століть культури країн Західної Європи (між...
Специфічний стиль життя і поведінки iconЗдоров'я – Здоров'я
Спосіб життя це соціальна категорія, яка включає якість, спосіб і стиль життя
Специфічний стиль життя і поведінки iconВиконав: Любоємський Сергій Степанович вчитель історії і правознавства
Архітектурний стиль церков Київської Русі (Давньоруський храм. Стиль і символіка)
Специфічний стиль життя і поведінки iconПедагогічний такт і стиль спілкування
Стиль педагогічного спілкування прояв педагогічної техніки (методики) у взаєминах
Специфічний стиль життя і поведінки iconПедагоги допоможуть батькам розпізнати притаманний їм стиль виховання. Педагоги допоможуть батькам розпізнати притаманний їм стиль виховання
Курс також озброїть батьків навичками, як змінити свій стиль батьківського виховання на більш ефективний і збалансований (у цьому...
Специфічний стиль життя і поведінки iconМенеджмент Великобританії Англійський стиль менеджменту, як основа західного стилю менеджменту
Західний стиль менеджменту не допускає в якості ключового інвестора банки або інвестиційні фонди
Специфічний стиль життя і поведінки iconЯкщо Ви: Якщо Ви
Формат видання це певне коло тем, постійні рубрики, стиль, впізнаване подання матеріалу. Читацька аудиторія, наповнення, стиль викладу...

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка