Корпорація Talent


НазваКорпорація Talent
Дата конвертації30.04.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации


Корпорація Talent


На даний момент в корпорацію "Talent" входять торгово-виробнича компанія "C.O.M.F.O.R.T", молочна компанія "milk", виробнича компанія "Liebschreib" та туристична компанія "Make a dream". C.O.M.F.O.R.T Салон диванів «C.O.M.F.O.R.T» заснований у 2011 році. Основним напрямком діяльності, є продаж диванів вітчизняних та закордонних виробників. З моменту утворення салону, ми орієнтуємося на максимальне задоволення запитів покупців і на взаємовигідну співпрацю з партнерами. На нашу думку, Інтер’єр помешкання, підбір матеріалів, їх якість, естетика впливають на позитивний настрій його мешканців. Наша продукція, є втіленням побажань і мрій клієнтів, задоволення найвищих і найвибагливіших смаків. milk Наша компанія була створена 2011 року. Ми постачаємо найкращу молочну продукцію. В асортименті є: Bel; БМКК; Галичина; Геркулес; Дубномолоко; Кагма; Литинський молокозавод; Люстдорф; Молочний альянс; Три ведмеді Liebschreib Компания была основана в 2011 году. Четко поставленная логистика и наличие товара на складе позволяет нашим партнерам получать свой заказ в срок, а гибкая системы оплаты помогает им рационально использовать оборотные средства. Для того чтобы процесс выбора и заказа был для Вас максимально удобным в 2012 году мы создали этот Интернет-магазин. Make a dream(c) Ви давно мріяли поїхати до мрійливого Парижу, побачити вечірню Венецію, покататися на верблюді між пірамідами, але Вам не вистачало на це коштів!?? Тепер ми надамо Вам цю можливість! Тільки з нашою компанією Ви можете здійснити свою мрію за "пів ціни"! Подорожуй світом разом з нами!

 • На даний момент в корпорацію "Talent" входять торгово-виробнича компанія "C.O.M.F.O.R.T", молочна компанія "milk", виробнича компанія "Liebschreib" та туристична компанія "Make a dream". C.O.M.F.O.R.T Салон диванів «C.O.M.F.O.R.T» заснований у 2011 році. Основним напрямком діяльності, є продаж диванів вітчизняних та закордонних виробників. З моменту утворення салону, ми орієнтуємося на максимальне задоволення запитів покупців і на взаємовигідну співпрацю з партнерами. На нашу думку, Інтер’єр помешкання, підбір матеріалів, їх якість, естетика впливають на позитивний настрій його мешканців. Наша продукція, є втіленням побажань і мрій клієнтів, задоволення найвищих і найвибагливіших смаків. milk Наша компанія була створена 2011 року. Ми постачаємо найкращу молочну продукцію. В асортименті є: Bel; БМКК; Галичина; Геркулес; Дубномолоко; Кагма; Литинський молокозавод; Люстдорф; Молочний альянс; Три ведмеді Liebschreib Компания была основана в 2011 году. Четко поставленная логистика и наличие товара на складе позволяет нашим партнерам получать свой заказ в срок, а гибкая системы оплаты помогает им рационально использовать оборотные средства. Для того чтобы процесс выбора и заказа был для Вас максимально удобным в 2012 году мы создали этот Интернет-магазин. Make a dream(c) Ви давно мріяли поїхати до мрійливого Парижу, побачити вечірню Венецію, покататися на верблюді між пірамідами, але Вам не вистачало на це коштів!?? Тепер ми надамо Вам цю можливість! Тільки з нашою компанією Ви можете здійснити свою мрію за "пів ціни"! Подорожуй світом разом з нами!Наші співробітники

 • Обертас Екатерина

 • Лашко Олександра

 • Подоленюк Тетяна

 • Сорока Віталіна

 • Тверезовский В.А.C.O.M.F.O.R.T

 • Салон диванів «C.O.M.F.O.R.T» заснований у 2011 році. Основним напрямком діяльності, є продаж диванів вітчизняних та закордонних виробників.

 • З моменту утворення салону, ми орієнтуємося на максимальне задоволення запитів покупців і на взаємовигідну співпрацю з партнерами.

 • На нашу думку, Інтер’єр помешкання, підбір матеріалів, їх якість, естетика впливають на позитивний настрій його мешканців.

 • Наша продукція, є втіленням побажань і мрій клієнтів, задоволення найвищих і найвибагливіших смаків.milk

 • Создавать продукт любимый каждым. Быть финансово эффективной компанией. Развивать себя и своих людей. Этим улучшать жизнь в своем городе и своей стране.Make a dream(c)

 • Ви давно мріяли поїхати до мрійливого Парижу, побачити вечірню Венецію, покататися на верблюді між пірамідами, але Вам не вистачало на це коштів!?? Тепер ми надамо Вам цю можливість! Тільки з нашою компанією Ви можете здійснити свою мрію за "пів ціни"! Подорожуй світом разом з нами!Liebschreib

 • Компания была основана в 2011 году. Четко поставленная логистика и наличие товара на складе позволяет нашим партнерам получать свой заказ в срок, а гибкая системы оплаты помогает им рационально использовать оборотные средства. Для того чтобы процесс выбора и заказа был для Вас максимально удобным в 2012 году мы создали этот Интернет-магазин.Схожі:

Корпорація Talent iconAlumli event 26. 02. 12 Talent Management

Корпорація Talent iconФотоальбом Співробітники Talent Сорока Віталіна milk

Корпорація Talent iconКорпорація JustLive

Корпорація Talent iconНаша корпорація Наші співробітники

Корпорація Talent iconФотоальбом Корпорація Trinity Співробітники

Корпорація Talent iconAbsolutely Українська корпорація Склад корпорації

Корпорація Talent iconКорпорація «Trinity» є однією з найбільших компаній з головним офісом в Україні, м. Київ. Корпорація «Trinity» є однією з найбільших компаній з головним офісом в Україні, м. Київ
Корпорація «Trinity» є однією з найбільших компаній з головним офісом в Україні, м. Київ
Корпорація Talent iconЛаскаво просимо до нашої корпорації! Наша корпорація була створена 02. 02. 2012

Корпорація Talent iconНаша корпорація zrv представлена трьома фірмами: «Теремок», «Ковбаска» та «Тантау Bernstein-Rose»

Корпорація Talent iconZrv – корпорація, яка складається з трьох фірм, якими керують: Зарічна Руслана, Вигівська Юлія, Рибак Аліна


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка