Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів»


НазваРомантика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів»
Дата конвертації30.04.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Романтика

подорожей і пригод

у романі Стівенсона «Острів скарбів»

  • Роман – великий за обсягом і складний за будовою твір зі значною кількістю осіб, у якому детально зображуються життєві події та явища.

  • Пригодницький роман – твір, наповнений великою кількістю пригод та надзвичайних подій.Вперше роман побачив світ у 1881р.. Реакція читачів була більш ніж несподіваною – автора буквально закидали листами з проханням назвати точні координати острова, адже там залишилися скарби.Схожі:

Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconЗасудження жаги до збагачення, зрадливості, підступності у романі Р. Стівенсона «Острів скарбів»

Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconМета уроку: звернути увагу учнів на глибоке знання історії автором роману
Поетизація доблесті, історичний колорит та романтика пригод у романі Вальтера Скотта "Айвенго"
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconТема велич науки та знань, романтика подорожей як основний пафос твору Ж. Верна «П`ятнадцятирічний капітан»
Бл. 1450-1500 португальський мореплавець і корабел, один з першовідкривачів Африки, Південного океану і Південної Атлантики
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconПодорож до Острова скарбів Р. Л. Стівенсона Роберт Льюїс Стівенсон “Я з честю підняв рукавичку, яку кинула мені доля, і переміг у битві з життям”
Ковбасенко Ю.І., Ковбасенко Л. В. Зарубіжна література: Підруч для 6-го класу загальноосвіт навч закл. К.: Грамота, 2006. 296 с
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconПрезенту є навчальний комплект з інформатики «Шукачі скарбів. ІІ рівень»
Пропедевтичну програма «Кроки до інформатики. Шукачі скарбів. II рівень» для учнів 5-8 класів
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconКалендар подієвого туризму херсон – 2013
«Острів Різдва». Міська влада щорічно сприяють організації та проведенню фестивалю «Острів Різдва». Фестиваль збирає під різдвяною...
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» icon“З усіх скарбів знання – найкращий. Його не можна ні вкрасти, ні згубити, ні знищити.” (Г. Сковорода)
З усіх скарбів знання найкращий. Його не можна ні вкрасти, ні згубити, ні знищити. (Г. Сковорода)
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» icon“У романі художніми засобами мистецтво може перемогти те, що не в змозі здолати Історія” (В. Скотт)
У романі художніми засобами мистецтво може перемогти те, що не в змозі здолати Історія
Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconПодорож “Стежиною добра” Острів казковий

Романтика подорожей і пригод у романі Стівенсона «Острів скарбів» iconІсторична реконструкція романтика минулого і просто здоровий спосіб життя. Підготував: Горпинченко Олександр Судак Генуезька фортеця


Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка