Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати


НазваАудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати
Дата конвертації30.04.2013
Розмір444 b.
ТипПрезентации


Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати


Зміна епохи

 • Сьогодні ми підійшли до того моменту, коли неможливо створити сайт за три копійки. Епоха дешевого інтернету минула. Створення контенту потребує затрат.

 • Майбутні Президентські вибори вперше покажуть, що за впливовістю інтернет дорівняється до друкованих ЗМІ, а в таких містах, як Київ, Львів, Харків, Донецьк та Одеса він має всі шанси випередити друковану продукцію. Власне головний виклик і головний шанс для всіх нас – це лавиноподібне збільшення аудиторії на перифірії, яке буде тривати наступні 2-2,5 років. Той, хто зараз підбере цю аудиторію, зможе виграти битву за читача. І, можливо, вперше, створити загальнонаціональну газету.Зливний бачок проти респектабельної джинси

 • Другою головною тенденцією на інтернет-ринку наступних років стане зменшення ролі зливних бачків. У нас залишиться кілька елітних (нішевих зливних бачків), які вимушені будуть конкурувати з джинсою респектабельних сайтів. Переможчитач, бо елітний зливний бачок сім раз подумає, чи ставити 100% чорнуху.

 • Можна не сумніватися, що будуть створюватися нові повністю чорнушні зливні бачки, але вони не відіграватимуть системної ролі. Це будуть тимчасові проекти, які, як максимум, зможуть привернути увагу на 1-7 днів.Час відмирати

 • Третьою визначальною рисою розвитку інтернету, стане його структурування і поступове відмирання надлишкових ресурсів. В країні немає грошей. Рекламний ринок демонструє спад. Тепер не кожен впливовий олігарх хоче мати свій маленький і маловпливовий сайт.

 • Процес відмирання ресурсів розпочнеться з Києва, але поступово він буде розповсюджуватися в регіонах. Простіше кажучи, економічна криза змусить цей ринок схлопнутися.

 • В цьому я бачу лише позитив. У нас занадто багато ЗМІ, і їх кількість треба зменшувати. Краще цей процес піде по законах економіки, а не політики. Хоча політика безумовно буде впливати і, на жаль, впливати негативно.Політичне гетто

 • Якщо політична ситуація буде розвиватися так, як вона розвивається зараз, треба очікувати, що вже найближчим часом розпочнеться створення так званого “політичного гетто” в інтернеті. В Росії ця модель працює максимально просто – всі опозиційні видання, як то “Ехо Москви” чи “Русский репортер” фінансують держкорпорації. У нас будуть намагання створити щось подібне. Правда, копії, на жаль не дуже вдаються нашій владі, а тому слід очікувати дещо збочених моделей.Що хоче читач суспільно-політичних сайтів?

 • Суспільство вимагає Робін Гуда, Кармелюка, Довбуша… Воно безумовно хотіло б, щоб хтось грабував багатих і віддавав усе бідним, проте, воно хоче бачити, як карають тих, хто є їхніми кривдниками.

 • Ми живемо в суспільстві, яке стомилося від того, що зло не карається адекватно. І саме бажання покари всіх і вся стає головною рушійною силою, яка рухає суспільством.

 • Окрім Робін Гуда, суспільство вимагає клоуна. Воно хоче буфонади. Тому воно голосує за Олега Ляшка і йому подібних, знаючи, що ці люди ніколи не розчохлять свої вила.Що хоче читач суспільно-політичних сайтів?

 • 2010, 2011, 2012 роки – це час, коли всі ми мали проблеми з когнітивним дисонансом. Ми пробували примирити свій внутрішній світ із зовнішнім – одні, хто голосував за ПР – пояснювали, що весь цей бардак твориться задля реформ. Інші – пробували виправдати слабкість опозиції, ще хтось розповідав про те, що він ні в чому не винен, бо не голосував взагалі. Але при цьому треба чітко розуміти, що вихід з когнітивного дисонансу ніколи не буває колективним – він завжди індивідуальний.

 • Через глобальний патерналізм ми шукали і досі шукаємо колективні виходи з індивідуальних проблем, хоча вихід може бути тільки індивідуальним.Про що потрібно писати?

 • В Україні неможливо застосувати кодекс Бі-Бі-Сі. І не тому, що ми ліниві журналісти – ми живемо в суспільстві, де достеменні факти не можна підтвердити офіційно.

 • Окрім того, дві точки зору – це в 7 випадках із десяти непотрібне марнотратство ефірного часу і газетних площ.

 • Незалежні експерти це майже завжди міф. Колода з семи-восьми політологів тасується багато років підряд. Цікаво лише дивитися, як мімікрують погляди політолога через зміну власника.Про що потрібно писати?

 • Зі свого досвіду я можу сказати, що нічого так не монетизується, як правда. Не одноразова, а довготривала правда. “Об”єктивна” журналістика приносить тимчасовий заробіток на виборах і під час корпоративних конфліктів. Правда ж дає можливість заробляти гроші.

 • Насправді, абсолютно все одно який формат ви виберете для свого видання. Єдина вимога від читача – мінімум фальші.Схожі:

Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconІнформації про родину, що може бути використана проти них та родини. Цільова аудиторія та географія дослідження Цільова аудиторія
Обізнаність та ставлення ца до проблеми безпеки дітей в стаціонарному та мобільному інтернеті
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconПервична цільова аудиторія Первична цільова аудиторія
Жінки і чоловіки віком від 18 до 40 років з доходом "средній/више середнього" (не менше 400 у о.), які приділяють увагу своєму зовнішньому...
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconСталий регіональний розвиток: Сталий регіональний розвиток
Зрозуміла система планування регіонального розвитку та сфокусовані планувальні документи (стратегії, операційні плани, програми)
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconНазиває формати файлів, що обробляються текстовим процесором

Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconПриваблення інвестицій у регіональний розвиток
Круглий стіл : Приваблення інвестицій в регіональний розвиток: світові та українські тенденції
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconЦільова аудиторія – міські ради та їх виконавчі комітети міст партнерів проон/мпвср цільова аудиторія – міські ради та їх виконавчі комітети міст партнерів проон/мпвср
Розробка стратегічних планів місцевого розвитку, їх загальне обговорення та затвердження
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconЗакон «Про принципи підтримки регіонального розвитку» Румунія, Закон «Про регіональний розвиток в Румунії» Словенія, Закон «Про збалансований регіональний розвиток»
«Про державне прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України»
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconЛекція 3 Формати зображень
Концептуально, функція є дійснозначною та має неперервний діапазон. Це зветься градація сірого пікселя
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconМета дослідження
Обізнаність дітей щодо можливих онлайн-ризиків, у %, в залежності від статусу користування інтернетом(N=550)
Аудиторія онлайн-газети: загальнонаціональний та регіональний формати iconРегіональний фонд підтримки підприємництва в Луганській області (рфпп) Регіональний фонд підтримки підприємництва в Луганській області (рфпп)
Указу Президента України «Про державну підтримку малого підприємництва» від 12. 05. 1998 р. №456/98

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка