Історія винайдення радіо


НазваІсторія винайдення радіо
Дата конвертації24.02.2013
Розмір445 b.
ТипПрезентации


Історія винайдення радіо


Англійський фізик Д. Максвелл теоретично передбачив існування та властивості електромагнітних хвиль

 • Англійський фізик Д. Максвелл теоретично передбачив існування та властивості електромагнітних хвиль • Німецький вчений Г.Герц експериментально отримав та вивчив електромагнітні хвилі, однак його приймальний пристрій був лише індикатором електромагнітних хвиль і його можна було використовувати лише в лабораторних умовах, а про можливість здійснення бездротового зв’язку вчений не давав ствердної відповіді.

 • Герца, як вченого, цікавили досліджувані фізичні явища. • Американський вчений Ілайю Томсон висунув ідею про використання електромагнітних хвиль для здійснення звязку • Нікола Тесла сконструював пристрій для передачі електричної енергії без проводів – прототипи сучасних коливальних контурів, однак питання радіозв’язку тоді його не цікавили. • Французький фізик Бранлі показав, що шар металічних ошурків змінює електричну провідність під дією пристрою, який він назвав радіокондуктором і який дозволяє фіксувати електромагнітні хвилі, однак, за його власними словами, він обмежувався лише лабораторними дослідженнями і не ставив собі за мету створення технічного засобу бездротового зв’язку • Англійський фізик Лодж запропонував покрашений радіокондуктор –когерер, який був обладнаний пристроєм для струшування, але когерер не забезпечував достатньої надійності, повторюваності відновлення чутливості, а струшування не було автоматичним після кожного сигналу. • Російський фізик О.Попов 7 травня 1895р. демонструє перший радіоприймач і здійснює перший сеанс радіозв’язку на відстань 64 м, однак свого винаходу не запатентував.

 • Те, що приймач О.Попова використовувався для радіотелеграфного зв’язку чітко сказано в його статті :” На одинокі коливання приймач відповідає коротким дзвінком; довгі сигналі передавача фіксуються на приймачі кількома короткими дзвінками”. Так передавались точки і тире азбуки Морзе. • Італійський інженер Г.Марконі створює пристрої, аналогічні приймачам О.Попова і отримує на них патент в Англії. • Г.Марконі здійснює радіозв’язок через Антлантичний океан на відстань 3500км. • Діяльність Марконі за розвиток радіо як засобу зв’язку відзначена Нобелівською премією.Джерела

 • en.wikipedia.org

 • ru.wikipedia.org

 • uk.wikipedia.orgСхожі:

Історія винайдення радіо iconМета проекту: Ознайомитись з історією винайдення радіо
Зміна із звуковою частотою амплітуди високочастотних коливань називають амплітудною модуляцією
Історія винайдення радіо iconВинайдення радіо О. С. Поповим
У росії одним з перших зайнявся вивченням електромагнітних хвиль викладач офіцерських курсів в Кронштадті Олександр Степанович Попов....
Історія винайдення радіо iconКонкурс для веселих та кмітливих Перша Леді єдиний конкурс краси
Радіоканали: «Європа fm», «Радіо 5», «Радіо Київ», "Столиця", «Наше радіо», «хіт-fm», "Мелодія", "Європа Плюс"
Історія винайдення радіо iconІнформації постійно інформують нас про винайдення різноманітних нових, екологічно чистих способів добувати енергію. Але ж в чому тоді причина повільного зростання частки таких джерел у загальному видобутку енергії?
...
Історія винайдення радіо iconMedia education) розділ (напрям) у педагогіці, що вивчає «закономірності масової комунікації (преси, телебачення, радіо, кіно, відео і т п.)»
Змк засоби масової комунікації (друк, фотографія, радіо, кінематограф, телебачення, відео, мультимедійні комп’ютерні системи, включаючи...
Історія винайдення радіо iconІнформація про прокат та його умови в засобах масової інформації (радіо, теле, та друковані видання) Низька популярність кредитних карток між українських громадян (перевага готівковим коштам)
Мало інформація про прокат та його умови в засобах масової інформації радіо, теле, та
Історія винайдення радіо iconІнформації щодо роботи організації (інтернет-сайту, друкованих змі, виступи по радіо, тб); наявність доступної інформації щодо роботи організації (інтернет-сайту, друкованих змі, виступи по радіо, тб)
Сучасний стан та проблеми інституційної системи недержавних організацій в аграрному секторі
Історія винайдення радіо iconФ. М. Достоєвський “Злочин і кара” “Мене називають психологом, я лише реаліст у вищому сенсі…” Ф. М. Достоєвський
Але тут починається нова історія, історія поступовогооновлення людини, історія поступового переродження її”
Історія винайдення радіо iconМузика (радіо, плеєр, інтернет) Музика (радіо, плеєр, інтернет)

Історія винайдення радіо iconІ. Історія виникнення села (історія села та його розвиток у дореволюційний період) І. Історія виникнення села (історія села та його розвиток у дореволюційний період)
Будні великих звершень (про встановлення радянської влади, створення колгоспів та життя земляків у 20-ті / 30-ті роки)

Додайте кнопку на своєму сайті:
dok.znaimo.com.ua


База даних захищена авторським правом ©dok.znaimo.com.ua 2013
звернутися до адміністрації
dok.znaimo.com.ua
Головна сторінка